Hoşgeldiniz!

On Bir Ayın Sultanı

Kedicikler Göbek Attı, Adnan Hoca Seyretti! 02:09
Kedicikler Göbek Attı, Adnan Hoca Seyretti! 4.698 izlenme - 4 yıl önce Her akşam kedicikleri ile Ramazan programı yapan Adnan Oktar, sohbet arası da göbek attırıyor.
RTE'den Vatandaşa: Sigarayı Bıraktım de Bakayım 01:18
RTE'den Vatandaşa: Sigarayı Bıraktım de Bakayım 3.827 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, cebinde sigara gördüğü vatandaşın cebindeki sigarayı alarak, "Sigarayı bıraktım de bakayım. Ben bu mübarek Cuma gününde sigarayı bıraktım de." dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan cebinde sigara gördüğü vatandaşın yanına giderek sigarayı bırakması konusunda telkinde bulundu. Cebinde sigara olan vatandaşla konuşan Erdoğan, "Sigarayı bıraktım de bakayım. Ben bu mübarek Cuma gününde sigarayı bıraktım de" dedi. "SİGARAYI BIRAKTIM DE BAKAYIM" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan cebinde sigara gördüğü bir vatandaşa, "Ramazan ayında sigara içiyor musun?" diye sordu. "Hayır" cevabını alınca, "Demek ki zor değil. Nefis, nefis terbiye. Yarabbi ben bu mübarek Cuma gününde sigarayı bıraktım de. Zararı evde sigara içmeyenler de görüyor. Hemen yazıları telefonları alacağız devam edip etmediğini soracağız" diye konuştu.
Nihat Hatipoğlu'nu Dehşete Düşüren Soru 01:13
Nihat Hatipoğlu'nu Dehşete Düşüren Soru 557 izlenme - 4 yıl önce Atv'de yayınlanan iftar programında soruları yanıtlayan İlahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'na, "Kardeşimi öldürdüm, günah mı" diye soruldu.
İzleyiciden Nihat Hatipoğlu'na Şaşırtan 'Banyo' Sorusu 02:51
İzleyiciden Nihat Hatipoğlu'na Şaşırtan 'Banyo' Sorusu 476 izlenme - 3 yıl önce Cuma sabahları ATV'de izleyici ile buluşan Nihat Hatipoğlu'na "Sabah namazından sonra eşimle birlikte olursam ne zaman banyo yapmalıyım?" sorusu yöneltildi.
Konuğu Hatipoğlu'nu Şaşırttı: İntihardan Vazgeçip Size Geldim 02:00
Konuğu Hatipoğlu'nu Şaşırttı: İntihardan Vazgeçip Size Geldim 313 izlenme - 4 yıl önce ATV ekranlarında izleyici ile buluşan Nihat Hatipoğlu'na kadın konuklarından "İntihardan vazgeçip size geldim" demesi ekran başındakileri şaşkına çevirdi.
Bu Evden 02:47
Bu Evden "su Sesi" Eksik Olmuyor 56 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Evin dışından detaylar- Çocukların çeşmeden su içmesi - Ev ahalisinden detaylar- Erdem Ünal ile röportaj Bu evden "su sesi" eksik olmuyor- Elazığ'ın Palu ilçesinde, yaklaşık 100 yıl önce yapıldığı sırada temel kazısında bulunan ve yapının içerisinde bırakılan çeşmenin suyu, o günden bu yana akmaya devam ediyor- Ev sahibi Ünal: - "Su sesinin uykumuza zararı yok. Bize, güzel bir terapi gibi geliyor, daha güzel uyuyoruz" BESTAMİ BODRUK / ENVER HANCI - Elazığ'ın Palu ilçesinde, yaklaşık 100 yıl önce yapıldığı sırada temel kazısında bulunan ve yapının içerisinde bırakılan çeşmenin suyu, o günden bu yana akmaya devam ediyor.
Fenerbahçe'de İlk 11'in Sultanı Moussa Sow 02:23
Fenerbahçe'de İlk 11'in Sultanı Moussa Sow 59 izlenme - 4 yıl önce Geçtiğimiz yıl olduğu gibi yeni sezonda da Fenerbahçe'nin vazgeçilmez isimleri arasında olması beklenen Moussa Sow, Topuk Yaylası'nda coşuyor.
On Bir Ayın Sultanı 02:46
On Bir Ayın Sultanı 42 izlenme - 7 yıl önce şiir fatih güler ses burhanettin akdağ hazırlayan fatih güler
11. Kemer Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali - 02:27
11. Kemer Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali - 43 izlenme - 4 yıl önce 11. Kemer Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali sona erdi.
Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak 03:18
Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak 50 izlenme - 4 yıl önce Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, cumhurbaşkanlığı seçimiyle ilgili cumartesi günü tüm teşkilatla geniş katılımlı toplantı yapacaklarını, buradan çıkan sonuca göre açıklama yapacaklarını belirtti.
Muharrem İnce'den Arınç'a İçkili Fotoğraf Yanıtı 02:34
Muharrem İnce'den Arınç'a İçkili Fotoğraf Yanıtı 37 izlenme - 4 yıl önce Muharrem İnce'den Arınç'a İçkili Fotoğraf Yanıtı
Nihat Hatipoğlu, Reytinglerde Rakiplerine Fark Attı 00:43
Nihat Hatipoğlu, Reytinglerde Rakiplerine Fark Attı 30 izlenme - 4 yıl önce ATV'de iftar ve sahur programlarında izleyici ile buluşan Nihat Hatipoğlu, reytinglerde rakiplerine açık ara fark attı.
Kılıçdaroğlu'ndan Tatilcilere: Tıpış Tıpış Sandığa Gideceksiniz 02:12
Kılıçdaroğlu'ndan Tatilcilere: Tıpış Tıpış Sandığa Gideceksiniz 29 izlenme - 4 yıl önce CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Köşk seçimi ile ilgili tatilcilere sert mesajlar verdi, "Adam gibi tıpış tıpış sandığa gidip oyunuzu kullanacaksınız." dedi.
GENAR Genel Müdürü: Erdoğan Yüzde 55 Alırsa Erken Seçim Olur 00:33
GENAR Genel Müdürü: Erdoğan Yüzde 55 Alırsa Erken Seçim Olur 14 izlenme - 4 yıl önce İhsan Aktaş, Başbakan Erdoğan'ın yüzde 55 oy alıp Çankaya'ya çıkmayı garantilemesi durumunda baskın bir erken seçimin gündeme gelebileceğini belirtti.
Faruk Çelik: ''Bu Dünya Ne Nemrutlara, Ne Firavunlara, Ne Hitlerlere Ne De Esedlere ve Teröristlere 03:00
Faruk Çelik: ''Bu Dünya Ne Nemrutlara, Ne Firavunlara, Ne Hitlerlere Ne De Esedlere ve Teröristlere 13 izlenme - 4 yıl önce Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, "Şehit yakınları ve gazilerimiz, milletimizin bizlere emanetidir.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Akkaya 01:39
CHP Genel Başkan Yardımcısı Akkaya 9 izlenme - 4 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Yakup Akkaya, "Türkiye'nin 81 ilinde yurttaşlarımızla beraber olmak için elimizden geleni yapıyoruz" dedi.
Dünya Yetimler Günü 01:28
Dünya Yetimler Günü 6 izlenme - 4 yıl önce Batman'da "Dünya Yetimler Günü" nedeniyle İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı'nca 400 yetime iftar yemeği verildi.
İhsanoğlu'nun Eşi Öncelikli Hedefini Açıkladı 00:23
İhsanoğlu'nun Eşi Öncelikli Hedefini Açıkladı 9 izlenme - 4 yıl önce First Lady adaylarından Füsun İhsanoğlu, eşinin cumhurbaşkanı seçilmesi durumunda kadın, aile, eğitim ve sağlık alanlarına yönelik ağlar kuracağını açıkladı.
Cumhurbaşkanı Gül'den Şehit Aileleri Ve Gazilere İftar (2) - 06:37
Cumhurbaşkanı Gül'den Şehit Aileleri Ve Gazilere İftar (2) - 6 izlenme - 4 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, son yıllarda problemlerin çözümü konusunda önemli mesafeler alındığını belirterek, "İnşallah ülkenin birliği, bütünlüğü içerisinde, çoğulculuğumuzu gösterip, herkesin birbirinin farklılığına saygı gösterecek şekilde yeri geldiğinde bir olduğumuzu gösterecek, bir çözümle bu anlaşmazlıklar da neticelenir" dedi.
İşler: ''İsrail'in Devlet Terörü Estirmesini Lanetliyor Ve Kınıyoruz'' - 03:35
İşler: ''İsrail'in Devlet Terörü Estirmesini Lanetliyor Ve Kınıyoruz'' - 4 izlenme - 4 yıl önce Gazze'de şu an itibariyle 600'ün üzerinde can kaybı olduğunu belirten İşler, bunlarının 100'ünün bebek ve çocuklardan oluştuğunu söyledi.
Cumhurbaşkanı Gül'den Şehit Aileleri Ve Gazilere İftar (1) - 06:31
Cumhurbaşkanı Gül'den Şehit Aileleri Ve Gazilere İftar (1) - 2 izlenme - 4 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, son yıllarda problemlerin çözümü konusunda önemli mesafeler alındığını belirterek, "İnşallah ülkenin birliği, bütünlüğü içerisinde, çoğulculuğumuzu gösterip, herkesin birbirinin farklılığına saygı gösterecek şekilde yeri geldiğinde bir olduğumuzu gösterecek, bir çözümle bu anlaşmazlıklar da neticelenir" dedi.