Hoşgeldiniz!

onarım

Mawa Kawa (Maşa İle Ayı) - Dikkat Onarım Var 07:11
Mawa Kawa (Maşa İle Ayı) - Dikkat Onarım Var 13.104 izlenme - 3 yıl önce Mawa Kawa (Masha and the Bear) Rus yapımı bir çocuk serisi olup minik sevimli kızın eski bir sirk göstericisi olan ayısıyla başından geçen maceraları anlatır. 2009 yılında başlayan bu çizgi film Oleg Kuzukov tarafından üretilmiştir. Çizgi filmin 46 bölümü yayınlanmıştır.
Lastik Tamiri 08:15
Lastik Tamiri 1.769 izlenme - 1 yıl önce Kullanılmış ve hasar görmüş lastiklerin yeniden kullanıma kazandırılması için yapılan işlemler. lastik dişlerinin yeniden açılması, arızalı bölgenin onarılması ve yama yapılması. Binek tipi araçların lastikleri için çok ideal olmasa bile fiyatları çok pahalı olan kamyon, çekici ve iş makinelerinin lastikleri için ideal bir uygulama.
Hasarlı Ve Bozuk Vhs & Beta Kasetlerin Onarımı Nasıl Yapılır? 04:56
Hasarlı Ve Bozuk Vhs & Beta Kasetlerin Onarımı Nasıl Yapılır? 1.659 izlenme - 2 yıl önce Hazırlayan: Sedat Bozkurt Seslendiren: Özgür Babal Eskilerden kalan düğün, sünnet kasetlerindeki sorunlu kısımlarını onarımı için güzel bir video.
Elektrik Çarpan   Kalem Yapımı!! 04:31
Elektrik Çarpan Kalem Yapımı!! 5.859 izlenme - 10 yıl önce eşek şakasi yapmayı severim diyenlere duyrulur..
165 Metrede Nefes Kesen Bakım Onarım Çalışması 01:39
165 Metrede Nefes Kesen Bakım Onarım Çalışması 101 izlenme - 4 ay önce 15 Temmuz Şehitler Köprüsünün kulelerinde 165 metre yükseklikte nefes kesen bakım onarım çalışması havadan görüntülendi.
betavizyon projeksiyon bakım & onarım 03:31
betavizyon projeksiyon bakım & onarım 1.372 izlenme - 8 yıl önce son sistemle ekipmanla donatılmış teknik servisimizde kullanılan test ve ölçüm aletleri ile projeksiyon bakımı tamiri yedek parça komponent bazında değişim işlemi ve ultrasonic cihazlar ve solisyon ve antisatitic ortamda temizleme işlemi
Kırılan Makyaj Malzemelerinin Yeniden Hayata Dönmesi 00:43
Kırılan Makyaj Malzemelerinin Yeniden Hayata Dönmesi 249 izlenme - 1 yıl önce Allık, pudra, far ne varsa etrafa döküp saçıyoruz değil mi? Çünkü sakarlık bizim ata sporumuz kızlar. Hadi onaları nasıl geri dönüşüme sokabiliriz onu izleyelim.
Far Merceği Değişimi 01:47
Far Merceği Değişimi 1.082 izlenme - 3 yıl önce hertürlü far mercek xenon far beyinleri ve kasa aksamları tamiri ve çıkması..o günden bu güne far ve stoplarda değişen teknolojiyi takip eden çalışmalarımızla sizinleyiz...aracınızdaki far ve stop sorunları için 0537 3471614 0535 4212186 gökhan aydınlatma sistemleri.....
Hasarlı Araç Onarım Ve Bakım Servisi (Century Serv 03:50
Hasarlı Araç Onarım Ve Bakım Servisi (Century Serv 1.166 izlenme - 8 yıl önce İstanbul Avrupa yakasında modern cihazlarla donatılmış ve herbiri kendi alanında uzman kadromuzla müşter memnuniyeti en üst seviyede tutmak hedefinde araç bakım ve onarım alanında hizmet vermekteyiz. 7/24 ücretsiz çekici ve yol yardım hizmetimiz bulunmaktadır.
kağnı 00:46
kağnı 769 izlenme - 8 yıl önce kurtuluş savaşında türk milletine hizmet etmiş tekerlekler
Toyota Corolla Boyasız Göçük Düzeltme 03:06
Toyota Corolla Boyasız Göçük Düzeltme 565 izlenme - 3 yıl önce
mini cooper s boyasız göçük düzeltme mtc oto 01:15
mini cooper s boyasız göçük düzeltme mtc oto 666 izlenme - 7 yıl önce mtc - 0212 328 17 17 maslak a.o.s. 2.kısım 21.sok. no720 www.mtcoto.com
adana karot ile beton delme 00:22
adana karot ile beton delme 1.074 izlenme - 7 yıl önce www.guvenkarot.com.trkarot ile beton delme12 mm.'den 500 mm.'ye kadar istenilen her çapta vibrasyonsuz zedelemeden istenilen her yerde yatay düşey ve açılı olarak karot ile delme işlemi yapılmaktadır 500mm. üzeri çapta istenilen delikler için birkaç defa delme işlemi ile çürütme yapılmaktadır. vakkum sistemi ile mermer ve granit gibi hassas yüzeylerde hasarsız delme işlemi yapılmaktadır.karot ile delme işlemi sırasında beton demir donatı ile birlikte kesildiği için ek işlem gerektirmez.
Su Tesisat 01:41
Su Tesisat 1.069 izlenme - 7 yıl önce elektronik cihaz ile kırmadan dökmeden su ve kombi kaçağı noktasal tespiti ve tamirisu kaçağıkombi kaçağıkombi basınç düşmelerini kırmadan dökmeden sutes kimyasalları ile kırmadan onarıyoruz
Anadolu Sigorta Gururla Sunar: Çizik Korkusu 00:40
Anadolu Sigorta Gururla Sunar: Çizik Korkusu 415 izlenme - 4 yıl önce Anadolu Sigorta'da aracınızın boya tamiri, hasarsızlığınız bozulmadan ücretsiz olarak Mini Onarım Paketi'nde! Birleşik Kasko Sigortası ürünümüze ilişkin bilg...
Honda Jaaz Sonax PDR Boyasız Göçük Düzeltme Uygulaması 01:45
Honda Jaaz Sonax PDR Boyasız Göçük Düzeltme Uygulaması 401 izlenme - 3 yıl önce Honda Jaaz Sonax PDR Boyasız Göçük Düzeltme Uygulaması
projeksiyon bakim onarım 03:31
projeksiyon bakim onarım 404 izlenme - 8 yıl önce projeksiyon bakım onarım teknik servis betavziyon projeksiyon 0212 521 57 50 - 0212 525 29 79
Dacia Lodgy Boyasız Göçük Düzeltme 01:32
Dacia Lodgy Boyasız Göçük Düzeltme 239 izlenme - 3 yıl önce Dacia Lodgy Boyasız Göçük Düzeltme
sitem bakımı yapmak 04:56
sitem bakımı yapmak 346 izlenme - 8 yıl önce sistem bakımı nasıl yapılır
Range Rover Boyasız Göçük Düzeltme İşlemi 00:56
Range Rover Boyasız Göçük Düzeltme İşlemi 168 izlenme - 4 yıl önce Range Rover Boyasız Göçük Düzeltme İşlemini bu çok basit ve hiç komplike olmayan bu yöntem sayesinde hasarlarınızı giderebilirsiniz.
Kırılan Ruju Tamir Etmek 00:36
Kırılan Ruju Tamir Etmek 42 izlenme - 1 yıl önce Ruju ayarsız ayarsız sürüp size inat kıran gerizekalı arkadaşlarınız illa ki vardır. Üzülmeyin arkadaşlar onarılır.
Tabana Yolunun Yapımı2 02:58
Tabana Yolunun Yapımı2 241 izlenme - 8 yıl önce yol çalışmaları
Sincan Etimesgut Eryaman Batikent Yenikent Klima, Kombi, Teknik Servis, Bakım, Montaj, Yer Değiştirm 01:27
Sincan Etimesgut Eryaman Batikent Yenikent Klima, Kombi, Teknik Servis, Bakım, Montaj, Yer Değiştirm 142 izlenme - 4 yıl önce Sincan Etimesgut Eryaman Batikent Yenikent Klima, Kombi, Teknik Servis, Bakım, Montaj, Yer Değiştirme, Satış, Hizmet, Onarım, Tadilat Hizmetleri. 2793313 Apartman, daire, fırın, pastane, fabrika, hastane, otel, pansiyon, tesisler, belediye, kamu kurum, büro klima kombi servis, Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Gölbaşı, Kalecik, Kazan, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle, Beypazarı, Çamlıdere, Evren, Güdül, Haymana, Kızılcahamam, Nallıhan, Polatlı, Şereflikoçhisar, Ankara servis, montaj, kurulum, fiyat, tamir, onarımı, değişim, bakım, tadilat, teknik. Teşekkürler.
Boyasız göçük düzeltme Auto Kaynak 00:50
Boyasız göçük düzeltme Auto Kaynak 89 izlenme - 2 yıl önce BOYASIZ GÖÇÜK ONARIMINDA / BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME İŞLERİNDE DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR Göçük ve hasar tespitini gözlemlemek bu işin ilk ve en önemli bir parçasıdır. Göçük sayısı ve göçük merkezini dikkatlice tespit etmek gerekir ayrıca göçük derinliği bu işin önemli bir parçasıdır. Onarım Zorlukları Tamir-Onarım süresi Onarım sistemi Göçük şekli ve durumuna göre onarımın çok farklı yönleri vardır ama hasarın derinliği işin en önemli parçasıdır. Temelde ezik iki türü vardır keskin hasarlar ( sharp ) ve hafif-yumuşak hasarlar ( soft) SERT – KESKİN HASARLAR TİPLERİ ( SHARP DENT ) Göçük keskin ve serttir ayrıca metalde uzama meydana gelmiştir , hasarın merkezi ve dış kenarı olmak üzere göçük iki bölümden oluşur , hasar merkezi meydana gelen hasarın enerjisinden dolayı uzamıştır THOTBOX BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME Endüksiyon ısıtma ile göçük kaldırma sac yüzeyi ısıtma esasına göre çalışır. Metal levha üst yüzeyi genişler ve indiksiyon sistemi ile çok hızlı ısıtılır ve böylece belirli bir frekans kullanarak sac yüzeyi aktive olur. Boyasız Göçük Onarımı Nedir? Boyasız Göçük Onarımı (PDR-Paintless Dent Repair) park hasarları , dolu hasarları v.s. gibi darbeler sonucu aracın kaporta aksamı üzerinde meydana gelen, boyanın zarar görmediği kaporta göçüklerinin aracın orijinal durumuna sadık kalarak boyama işlemi yapmadan özel aletler ile onarma işlemidir. Boyasız göçük düzeltme işlemi nasıl yapılır? Firmamızın İsviçre den ithal ettiği profesyonel ve modern panel onarım sistemleri ile yapılmaktadır hiç şüphesiz boyasız göçük düzeltme işlemi için teknisyenin deneyimli olması ve altyapısının olması gerekir eğitim merkezimizde verilen BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME EĞİTİMİ “ sayesinde boyasız göçük düzeltme ve onarım işinden 0 sonuç alınmaktadır . BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME EKİPMANLARINI NERDEN TEDARİK EDEBİLİRİM ? www.gocuksepeti.com web sayfamızdan boyasız göçük düzeltme ve panel onarım sistemleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz .
tekerlek tamiri 01:15
tekerlek tamiri 152 izlenme - 8 yıl önce kurtulus savasında türk milletine hizmet veren tekerleklerimiz
kağnı 00:21
kağnı 147 izlenme - 8 yıl önce kurtuluş savaşında türk milletine hizmet etmiş tekerlekler
GH Davul Bateri Gitar Tamir Onarımı 13:38
GH Davul Bateri Gitar Tamir Onarımı 81 izlenme - 4 yıl önce GH Davul Bateri Gitar tamir onarımı
kağnı 00:09
kağnı 139 izlenme - 8 yıl önce kurtuluş savaşında türk milletine hizmet etmiş tekerlekler
Helikopter İle Yalıtım Malzemesi Taşımak! 04:56
Helikopter İle Yalıtım Malzemesi Taşımak! 16 izlenme - 9 ay önce Amerika'da Willis Kulesi'nin tepesine yalıtım malzemesi taşımak için helikopter kullanmayı tercih etmişler.
Candanoğlu Mh. 03:18
Candanoğlu Mh. 86 izlenme - 8 yıl önce yol yapımı