Hoşgeldiniz!

Önce Bir Kaç Damla Yaş

Cengiz Kurtoğlu - Önce Bir Kaç Damla Yaş 04:38
Cengiz Kurtoğlu - Önce Bir Kaç Damla Yaş 756.043 izlenme - 5 yıl önce ÖNCE BİRKAÇ DAMLA YAŞ GÖZLERİMDEN SÜZÜLDÜ İNANMADIM YIKILDIM SENİNMİYDİ BU DÜĞÜN HIÇKIRDIM SENDELEDİM BACAKLARIM ÇÖZÜLDÜ YOKSA SEN DEĞİLMİYDİN O UĞRUNA ÖLDÜĞÜM AKLIMDAN GEÇTİ BİRDEN BÜTÜN DAVRANIŞLARIN TAMAMLIYORDUN BENİ AYNIYDI HERŞEYİMİZ EN BÜYÜK DESTEĞİMDİ SİHİRLİ BAKIŞLARIN HER ZAMAN YANIMDAYDIN ÇOK MUTLUYDUK İKİMİZ GÖZLERİM BULUTLANDI BAŞIM ÖNE EĞİLDİ YALAN DEĞİL OLAMAZ DUYMADIN FERYADIMI BÜTÜN BU GÖRDÜKLERİM BİRER GERÇEK DEĞİLDİ BENİM DEĞİLSİN ARTIK BOŞVER UNUT ADIMI
Cengiz Kurtoğlu & Hande Yener - Önce Bir Kaç Damla Yaş (Veliaht) 04:25
Cengiz Kurtoğlu & Hande Yener - Önce Bir Kaç Damla Yaş (Veliaht) 77.635 izlenme - 4 yıl önce Cengiz Kurtoğlu & Hande Yener - Önce Bir Kaç Damla Yaş (Veliaht)
Cengiz Kurtoğlu - Önce Bir Kaç Damla Yaş (Gülben - Canlı Performans) 04:35
Cengiz Kurtoğlu - Önce Bir Kaç Damla Yaş (Gülben - Canlı Performans) 12.637 izlenme - 4 yıl önce Cengiz Kurtoğlu - Önce Bir Kaç Damla Yaş (Gülben - Canlı Performans)
Cengiz Kurtoğlu - Önce Bir Kaç Damla Yaş 04:42
Cengiz Kurtoğlu - Önce Bir Kaç Damla Yaş 1.754 izlenme - 4 yıl önce Cengiz Kurtoğlu - Önce Bir Kaç Damla Yaş
Önce Bir Kaç Damla Yaş 04:42
Önce Bir Kaç Damla Yaş 1.870 izlenme - 8 yıl önce söyleyen ve oynayan ahmet bodur
Cengiz Kurtoğlu - Önce Bir Kaç Damla Yaş 04:42
Cengiz Kurtoğlu - Önce Bir Kaç Damla Yaş 546 izlenme - 4 yıl önce Cengiz Kurtoğlu - Önce Bir Kaç Damla Yaş
Eren -Önce Bir Kaç Damla Yaş 03:03
Eren -Önce Bir Kaç Damla Yaş 128 izlenme - 12 ay önce Önce bir kaç damla yaş gözlerimden süzüldü İnanmadım yıkıldım senin miydi bu düğün. Hıçkırdım sendeledim bacaklarım çözüldü Yoksa sen değil miydin o uğruna öldüğüm. Aklımdan gecti birden bütün davranışların Tamamlıyordun beni aynıydı her şeyimiz. En büyük desteğimdi sihirli bakışların Her zaman yanımdaydın çok mutluyduk ikimiz. Gözlerim bulutlandı başım öne eğildi Yalan değil olamaz duymadın feryadımı. Bütün bu gördüklerim birer gercek değildi. Benim değilsin artık boşver unut adımı.
unutulan - hakan aydın 04:51
unutulan - hakan aydın 417 izlenme - 7 yıl önce önce bir kaç damla yas gözlerimden süzüldüinanmadım yıkıldım seninmiydi bu düğünhıckırdım sendeledim bacaklarım cözüldüyoksa sen değilmiydin o uğruna öldüğümaklımdan gecti birden bütün davranıslarıntam anlıyordun beni aynıydı herseyimizen büyük destegindi sihirli bakıslarınher zaman yanımdaydın cok mutluyduk ikimizgözlerim bulutlandı basım one eğildiyalan değil olamaz duymadın feryadımıbütün bu gördüklerim birer gercek değildibenim değilsin artık bosver unut adımı
Cengiz Kurtoğlu - Önce Bir Kaç Damla Yaş (unutulan) 04:42
Cengiz Kurtoğlu - Önce Bir Kaç Damla Yaş (unutulan) 210 izlenme - 4 yıl önce Cengiz Kurtoğlu - Önce Bir Kaç Damla Yaş (unutulan)