Hoşgeldiniz!

Öncelikli Dönüşüm Programları

Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz TRT Haber'de 10'dan Ötesi programına canlı yayın konuğu oldu 45:23
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz TRT Haber'de 10'dan Ötesi programına canlı yayın konuğu oldu 64 izlenme - 3 yıl önce Bakan Yılmaz, "Biz başkanlık sisteminden yana tercihte bulunan bir hükümetiz, partiyiz. Niye bunu istiyoruz? Türkiye'nin istikrara ihtiyacı var. İstikrar her zaman önemli ama özellikle iddialı bir ülkeyseniz önemli hedeflere hızlı bir şekilde ulaşmanız gerekiyorsa, yönetimde istikrar çok daha fazla önem taşıyor. Ekonomik hedefler açısından olsun, çözüm süreci bakımından olsun, dış politikada etkinlik bakımından olsun biz başkanlık sisteminin ve yönetimde istikrarın çok daha yararlı olacağına inanıyoruz" dedi. Yılmaz, "Önümüzdeki süreçte kanunlarımızdan yollarımıza, eğitim sisteminden sağlığa her alanda daha kaliteli bir ülke inşa etmek istiyoruz. Türkiye için önümüzdeki dönem ince işçilik dönemi. Kaba inşaat bitti diyoruz. Türkiye'nin her bir alanını 12 yıllık tecrübemizle daha iyi dokuyarak, ince ince işleyerek gelişmiş bir ülke yolunda ilerlemeye devam edeceğiz" şeklinde konuştu.
Onuncu Kalkınma Planı Öncelikli Dönüşüm Programlarının 2. paketi açıklandı 01:01:19
Onuncu Kalkınma Planı Öncelikli Dönüşüm Programlarının 2. paketi açıklandı 66 izlenme - 3 yıl önce Onuncu Kalkınma Planı (2014-2018) Öncelikli Dönüşüm Programlarının 2. paketi Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından açıklandı.
Onuncu Kalkınma Planı Öncelikli Dönüşüm Programlarından İlk Dokuzu Başbakan Ahmet Davutoğlu Tarafınd 01:26:36
Onuncu Kalkınma Planı Öncelikli Dönüşüm Programlarından İlk Dokuzu Başbakan Ahmet Davutoğlu Tarafınd 34 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Ahmet Davutoğlu, Onuncu Kalkınma Planı Öncelikli Dönüşüm Programlarından ilk dokuzunu canlı yayında açıklandı.
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz TGRT Haberde Neler Oluyor Programına konuk oldu 01:13:48
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz TGRT Haberde Neler Oluyor Programına konuk oldu 24 izlenme - 3 yıl önce Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, TGRT haber'de 'Neler Oluyor?' programında TGRT Haber ve İhlas Haber Ajansı Ankara Temsilcisi Batuhan Yaşar'ın gündeme ilişkin sorularını ... Bu ortam içinde halkımızın bir talebi oldu.
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, 62. Hükümet Programını Değerlendirdi. 33:59
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, 62. Hükümet Programını Değerlendirdi. 27 izlenme - 3 yıl önce Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, 62. Hükümet Programına Yönelik Değerlendirmelerde Bulunmak Üzere Trt Haber Televizyonu Ana Haber Bültenine Konuk Olarak Katıldı.
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz Ensar Vakfı tarafından düzenlenen Ensar Buluşmalarının bu haftaki konu 01:58
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz Ensar Vakfı tarafından düzenlenen Ensar Buluşmalarının bu haftaki konu 22 izlenme - 3 yıl önce Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Ensar Vakfı tarafından düzenlenen Ensar Buluşmalarının bu haftaki konuğu oldu.
Öncelikli Dönüşüm Programları Eylem Planlarının son dilimi Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu tarafı 50:37
Öncelikli Dönüşüm Programları Eylem Planlarının son dilimi Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu tarafı 19 izlenme - 3 yıl önce Onuncu Kalkınma Planı Öncelikli Dönüşüm Programları Eylem Planlarının son dilimi Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu tarafından açıklandı.
Ailenin ve Dinamik Nüfus Yapısının Korunması Programı Eylem Planı Sayın Başbakanımız tarafından açık 01:03:03
Ailenin ve Dinamik Nüfus Yapısının Korunması Programı Eylem Planı Sayın Başbakanımız tarafından açık 23 izlenme - 3 yıl önce Onuncu Kalkınma Planı (2014-2018) Öncelikli Dönüşüm Programları kapsamında Ailenin ve Dinamik Nüfus Yapısının Korunması Programı Eylem Planı Sayın Başbakanımız tarafından açıklandı.