Hoşgeldiniz!

Öner Erkan Videoları

Fesupanallah - Sarp Apak,Öner Erkan, İrem Sak (39.Altın Kelebek) 05:50
Fesupanallah - Sarp Apak,Öner Erkan, İrem Sak (39.Altın Kelebek) 22.178 izlenme - 5 yıl önce www.fb.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Mehmet Erdem - Öner Erkan - Divane Aşık Gibi 02:55
Mehmet Erdem - Öner Erkan - Divane Aşık Gibi 4.689 izlenme - 7 ay önce Mehmet Erdem & Öner Erkan - Divane Aşık Gibi (Kral Pop akustik) Şarkı Sözleri; Divane aşuk gibi da dolaşirum yollarda(x2) Kız senin sebebune yar senin sebebune Kaldım istanbullarda kadım istanbul...(x2) Baban beni babamdanda birkerecuk istesun(x2) Allahın emri ile allahın emri ile Gelinum olsun desin gelinum olsun...(x2) Sar beluna belunada karadeniz Kuşağı Sar beluna belunada karadeniz kuşağı (E kız sen da dermusun Oy kız sen da dermusun Alsam ha bu uşağu...)(x2) Yüksek dağun kuşuyumda selviye konacağum(x2) İste beni babamdan iste beni anamdan Vermezse kaçacağum vermezse kaça...(x2) Al şalum yeşil şalım da dünyayı dolaşalum(x2) (Sen yağmur ol ben bulut (x2) Maçkada buluşalum maçkada bulu......)x2
Üsküdar'a Giderken - 2. Bölüm 01:05:57
Üsküdar'a Giderken - 2. Bölüm 3.682 izlenme - 1 yıl önce İlk bölümün onaylanmasından sonra hizmete devam diyorum. Bu önemli dizinin bu sitede -her ne kadar 13 bölüm olsa da olması gerektiği düşüncesindeyim. İyi seyirler.
Sarp Apak - Öner Erkan - İrem Sak - Fesupanallah - (39.altın Kelebek) 05:50
Sarp Apak - Öner Erkan - İrem Sak - Fesupanallah - (39.altın Kelebek) 5.526 izlenme - 5 yıl önce sarp apak - öner erkan - irem sak - fesupanallah - (39.altın kelebek) - (2012) - (alisayar)
Mutlu Ol Yeter - Ah Ben Daha Ne Yapayım? (Cem Özkan) 01:33
Mutlu Ol Yeter - Ah Ben Daha Ne Yapayım? (Cem Özkan) 1.390 izlenme - 2 yıl önce Başrollerini Ali Atay, Ertan Saban, Aslı Enver ve Öner Erkan'ın paylaştığı Mutlu Ol Yeter dizisi için yapılmış bu şarkıyı sizlerle paylaşmak istedim. Bu 1 buçuk dakikalık şarkının çoğu kişinin hayatını özetlemesi gerçekten de garip.
erkan öner-beni bırakma ellere süper şiirli 03:07
erkan öner-beni bırakma ellere süper şiirli 2.107 izlenme - 6 yıl önce erkan öner'in yazdığı mükemmel şiir ve yorumm ..
Üsküdar'a Giderken - Ezberci Eğitim 01:25
Üsküdar'a Giderken - Ezberci Eğitim 553 izlenme - 2 yıl önce 13 bölümlük kısa ve iz bırakan bir diziydi Üsküdar'a Giderken. Bu video'da ezberci eğitim sorununa değinilmiş.Sayıları ezberleyip o sayıların ne işe yaradığının bilinmemesi anlatılmış.Keyifli seyirler.
Üsküdar'a Giderken - Liseli Atarı 02:21
Üsküdar'a Giderken - Liseli Atarı 377 izlenme - 2 yıl önce 13 bölümlük kısa ve iz bırakan bir diziydi Üsküdar'a Giderken. Bu video'da dizideki liseli ergenin atarlanmasını izliyoruz. Keyifli seyirler.
Mutlu Ol Yeter - I Love You İngilizce Kursu 00:20
Mutlu Ol Yeter - I Love You İngilizce Kursu 341 izlenme - 1 yıl önce Dizinin ne kadar iyi olabileceğinin kanıtı niteliğindeki son bölümünden bir kesit.Dizi yayından kaldırılmış.Zaten yaz için yapılmış bir dizi değil miydi?Neden tüm diziler sezon finali yapacakken henüz başında yayından kalktı hiç anlamadım. Ayrıca bu kanalları yönetenlerin televizyonun geleceğinin internette olduğundan haberleri yok mu?Sitelerindeki playerlar kötü, alternatifsiz.Hd bile izlemek mümkün değil.İnsanlar başka yerden takip edince de sonuç böyle oluyor.
Üsküdar'a Giderken - Düşmenin Farklı Bir Yorumu 01:03
Üsküdar'a Giderken - Düşmenin Farklı Bir Yorumu 179 izlenme - 1 yıl önce 13 bölümlük kısa ve iz bırakan bir diziydi Üsküdar'a Giderken.Bu video'da da Erdemin düşme üzerine farklı bir yorumunu izleyeceksiniz.Keyifli Seyirler...
erkan öner-üflediler söndüm 04:18
erkan öner-üflediler söndüm 761 izlenme - 7 yıl önce MD Yİ YAPAN DEĞERLİ ABİM SERCİODAN ÇOOOK ÖZÜR DİLİYORUZ EKİBİM ADINA-ERKAN ÖNER
erkan öner-karlı dağlar 04:01
erkan öner-karlı dağlar 581 izlenme - 7 yıl önce bu sesi dinlemeden geömeyiinağlatııır
Kuzenlerim - Jenerik (2002) 01:15
Kuzenlerim - Jenerik (2002) 341 izlenme - 2 yıl önce Konu: Huyları, alışkanlıkları, değer yargıları birbirinden farklı üç kuzenin okuma macerasıyla İstanbula gelmelerini ve burada bir arada yaşarken başlarından geçen acı-tatlı olayları anlatan bir dizi. Üniversiteyi kazanarak İstanbul'a gelen Ece, annesinden miras kalan eski bir eve yerleşir. Ankara'da yaşayan teyzesinin kızı Çiğdem, İstanbul'da bir iş bulup onun yanına gelir, derken diğer bir kuzen olan Şeref de üniversiteyi kazanıp Ece ile Çiğdem'in yanına gelir. Aşklar, ihanetler, aldatmalar, ekonomik zorluklar yaşarlar. Kuzenler sonunda hayata tutunmak, İstanbul gibi yaşamanın zor olduğu bir şehirde pes etmemek için son çarelerinin birbirlerine sarılmak olduğunu anlarlar. Oyuncular: Arda Kural (Oğuz), Sevinç Erbulak (Ece) Ayşegül Ünsal (Çiğdem) Çiçek Dilligil Öztoprak (Meltem) İhsan Bilsev (Hayri Amca) Uğur Kıvılcım (Güzide Teyze) Taner Ergör (Dursun) Ferhat Yılmaz (Bora) Barış Çakmak Volkan Severcan (Cem) Sevinç Gürşen (Asya) Ayhan Kavas (Turgut) Emre Karayel (Metin) Kerem Kupacı (Tolga) Arife Gemlik (Şeref) Berna Öztürk Ceren Şekercioğlu (Nevzat) Ceyda Şener Ceren Kardeş Barış Falay Hakan Öztaş İncilay Şahin Koray Ergun Sermiyan Midyat (Serdar) Neslihan Kolaylı İrem Arslan Aydın Cüneyt Karadurak Kadir Çermik Zeynep Gülmez Öner Erkan (Murat) Erdoğan Kapısız (Demir) Canberk Uçucu (Feridun) Mine Bıçakçı (Konuk Oyuncu) Füsun Erbulak (Ece`nin Annesi) Algı Eke (alıntıdır)
Erkan Öner 03:13
Erkan Öner 426 izlenme - 7 yıl önce ERKAN ÖNER CANLI ...NE DEDİMDE GELMEDİİN
Erkan Öner--Canım Aşkım Bitanem 03:01
Erkan Öner--Canım Aşkım Bitanem 464 izlenme - 6 yıl önce http//www.facebook.com/erkanoner.fanpage
Üsküdar'a Giderken - Türkiye Üzerinde Oynanan Oyunlar 03:00
Üsküdar'a Giderken - Türkiye Üzerinde Oynanan Oyunlar 155 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda Baba filminden tutun dış mihraklar ve sürekli (!) türkiye üzerinde oynanan oyunlara değinilmiş. Keyifli Seyirler.
Erkan Öner 03:31
Erkan Öner 242 izlenme - 7 yıl önce erkan öner ceylan gözlerine kurban olduğum
Yalan Dünya – 40. Bölüm Fragmanı 00:43
Yalan Dünya – 40. Bölüm Fragmanı 444 izlenme - 4 yıl önce Deniz’in başı büyük dertte! Farkında olmadan cinsel içerikli bir sitenin seslendirmesini yapan Deniz’in başına büyük bir dert açılıyor. Şehmuz’un isteği üzerine apartmanın bahçesinde düzenleme yapan Reis ve Selahattin, antika amfora bulurlar. Bunları gizlice satmayı düşünen Selahattin, bulduklarını saklamaya karar verir ve paha biçilmez eserleri elinden çıkartmak için müşteri arayışına girer. Yönetmen Tufan’ın kurbanı olan Deniz, reklam seslendirmesi diye cinsel içerikli bir sitenin tanıtımını yapar. Fark ettiğinde ise iş işten geçmiş ve reklam sözleşmesine imza atmıştır. Ancak beklenmedik bir gelişme yaşanır. Reklamı dinleyen herkes bu sesten etkilenir ve site patlama yapar. Basın da bu gizemli sesin peşine düşer. Sesin, Deniz Alsancak’a olan benzerliği dikkatlerden kaçmaz. Rıza bile o sesin Deniz olduğuna emindir. Sokağa çıkamaz hale gelen Deniz, Tufan’dan buna acil çözüm bulmasını ister. Tufan gizemli sesin sahibinin kim olduğunu çok yakında açıklayacağını basına duyurur. Deniz’in bilmediği ise, bütün bu işlerin arkasında Nurhayat’ın olduğudur. Emir’in başı da ödenmemiş aidatlar nedeniyle derttedir. Bora’ya verdiği aidatlar yatırılmadığı için adı apartman duyurusunda kara listededir. Hatta basına bile bu durum sızar. Emir de Açılay’la beraber Kocabaşlar’dan, özellikle de Şehmuz’dan intikam almak için Cihangir’de yapılacak katlı otoparka hayır kampanyası başlatır. İmza kampanyası çığ gibi büyürken, antikaları satmak isteyen Selahattin’in zenginlik hayalleri de beklenmedik bir şekilde suya düşer. Aşklarını gizli yaşayan Bünyamin ve Zerrin ise yanlışlık sonucu otoparkın inşaatında, üstelik de yerin altında kilitli kalırlar. ‘Yalan Dünya’ yeni bölümüyle Pazartesi akşamı saat 20.00
Üsküdar'a Giderken - Usta Çatalı 00:28
Üsküdar'a Giderken - Usta Çatalı 118 izlenme - 2 yıl önce 13 bölümlük kısa ve iz bırakan bir diziydi Üsküdar'a Giderken.Bu video'da usta çatalı konusuna değinmişler.Keyifli Seyirler (Usta Çatalını Değil Diziyi Keyifle Seyredin.)
Erkan Öner - Özledim Seni Şiirli 02:37
Erkan Öner - Özledim Seni Şiirli 151 izlenme - 4 yıl önce Erkan Öner - Özledim Seni Şiirli
Üsküdar'a Giderken - Erdem'in Mahalleye Bakışı (Animasyon İçerir) 01:36
Üsküdar'a Giderken - Erdem'in Mahalleye Bakışı (Animasyon İçerir) 73 izlenme - 1 yıl önce 13 bölümlük kısa ve iz bırakan bir diziydi Üsküdar'a Giderken.Dizinin sevilen yerlerinden biri de yapılan eğlenceli animasyonlarıydı.Bu video'da Erdem ismi yanlış söyleyen ablalardan,almanyadan gelmiş mahalle ahalisine bakışını izliyoruz.Keyifli Seyirler.
Üsküdar'a Giderken - Jenerik 01:56
Üsküdar'a Giderken - Jenerik 157 izlenme - 2 yıl önce Üsküdar'a Giderken, Selçuk Aydemir'in yazıp yönettiği ve 13 bölüm yayınlanan Türk dizisi.
Erkan Öner - Gelmedin Nazlı Nazlı 05:07
Erkan Öner - Gelmedin Nazlı Nazlı 162 izlenme - 4 yıl önce Erkan Öner - Gelmedin Nazlı Nazlı
Erkan Öner - Zalimsin 02:09
Erkan Öner - Zalimsin 98 izlenme - 4 yıl önce Slow Tanıtımı
 İtirazım Var Teaser Fragman 00:40
İtirazım Var Teaser Fragman 83 izlenme - 3 yıl önce İtirazım Var’ filminin teaser’ı yayınlandı! Selam Bulut, bir camide imam olarak görev yapan sıradan bir adamdır. Bu sıradanlığın son bulduğu an ise görevli olduğu camide işlenen bir cinayetin işlendiği gün olur. Cinayet, polisin pek ilgisini çekmeyince tüm işler Selman Bulut’a kalır. İmam, kendi bildiği yöntemlerle bu cinayeti aydınlatmaya karar verir… ‘İtirazım Var’, en son ‘Sen Aydınlatırsın Geceyi’ filmiyle kamera arkasına geçen ve televizyonda Ben de Özledim dizisiyle izleyici karşısına çıkan Onur Ünlü’nün son sinema projesi. Başrolünde Serkan Keskin’in yer aldığı polisiye türündeki filmin senaryosu ve yönetmenliği Onur Ünlü’ye ait. Diğer rollerde ise Hazal Kaya, Büşra Pekin, Öner Erkan ve Osman Sonant gibi isimler bulunuyor.
Mutlu Ol Yeter - Tanıtım 01:01
Mutlu Ol Yeter - Tanıtım 44 izlenme - 1 yıl önce Kadrosunda Leyla ile Mecnun'dan tanıdığımız Ali Atay, Ertan Saban, Aslı Enver ve Öner Erkan gibi önemli ismilerinin bulunduğu; senaristliğini ünlü karikatürist Yiğit Özgür'ün üstlendiği "Mutlu Ol Yeter" dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı. Böyle güzel bir ekibin bulunduğu dizi şahsen beni heyecanlandırdı, sizlerle paylaşmak istedim. İzleyelim.. Adamların biri manyak, adamların biri aşık. Aşık olan haykırır; mutlu ol yeter!
Erkan Öner - Son Bakışım 02:35
Erkan Öner - Son Bakışım 64 izlenme - 4 yıl önce Paylaşalım lütfen..
Gala Arkası 02:06
Gala Arkası 26 izlenme - 2 yıl önce Barış galada yine kamerayı elden düşürmedi. Sahne Beşiktaş'ta düzenlediğimiz özel gösterimimize katılan Böcek filmindeki tüm oyuncularımızla beraber konuk oyuncularımız Öner Erkan, Ömür Arpacı ve desteğini esirgemeyen dostlarımız Sarp Apak, Şahin Irmak, Bülent Emrah Parlak, Gülhan Tekin, Cengiz Bozkurt, Nilgün Kasapbaşoğlu, Kaan Kural, Ömür Arpacı gibi dostlarımıza teşekkür ederiz.