Hoşgeldiniz!

öneri

Tek Başına Oyun Oynama Süresi 00:58
Tek Başına Oyun Oynama Süresi 10.301 izlenme - 8 ay önce Merhabalar... Çocuklarımızın tek başlarına oyun oynamaları ve bu arada bizim de kendimize vakit ayırabilmemiz hepimizin ortak hayali sanırım. Ama maalesef işler öyle olmuyor değil mi?
Mezun Çocuk Gelişimciler 00:56
Mezun Çocuk Gelişimciler 7.559 izlenme - 1 yıl önce Peki ne yapacak bu mezunlar? İşte cevabı burada? Türkiye'nin dört bir yanında her devlet hastanesinde mezunlarımız var. Gönül rahatlığıyla gidip gelişimini değerlendirtebilir, çocuğunuzun içinde bulunduğu gelişimsel düzeye göre öneriler alabilirsiniz?
Bardak Tutma ve Kavrama 00:54
Bardak Tutma ve Kavrama 2.553 izlenme - 1 yıl önce Bu akşam Muğla'dan teyzelerim gelince oyun işini onlara devrettim. Demir onlarla parmak oyunları, şarkılar, öyküler, danslarla öyle meşgul ki, ben de sizinle geçmişten bir video paylaşayım, küçük bir gelişimsel öneri vereyim dedim. Burada 12 aylık Demir. Bebekler 12 aylık civarında çift el bardağı kavrayabilirler. Dökse de saçsa da bardak vermekten vazgeçmeyin anlaştık mı?
İçecekleri Soğutmak İçin Pratik Bir Öneri 00:54
İçecekleri Soğutmak İçin Pratik Bir Öneri 4.769 izlenme - 4 yıl önce İçeceklere buz koyduğunuzda tadının değişmesinden şikayetçi misiniz? Bunun önüne geçmek için Tayfun'un basit ama işe yarayan bir önerisi var. İhtiyacınız olan sadece temiz bir plastik bardak.
Bebeklik Döneminde Kitap Seçimi 06:42
Bebeklik Döneminde Kitap Seçimi 1.375 izlenme - 1 yıl önce Sözümü tuttuuum!!! İnstagramda 6'ya bölüp yayınladığım videonun orijinal versiyonu. Kitapsız oyunsuz kalmayın. Kocaman kocaman sevgiler...
Kravat Nasıl Bağlanır? 00:52
Kravat Nasıl Bağlanır? 2.938 izlenme - 4 yıl önce Babalar Günü hediyeleri bir yana dursun işe biraz da pratik yöntem ekleyelim istedik. Basit gibi görünen ama çoğu zaman bir türlü bağlanamayan kravat bağlama kabusuna son! Kravat bağlamanın kolay yolu MigrosTV’de! Ayrıca Babalar Günü Kartı yapımı videomuza da mutlaka göz atın deriz; daha neler hazırladık bir bilseniz!
MTA Tabiat Tarihi Müzesi 03:00
MTA Tabiat Tarihi Müzesi 1.562 izlenme - 1 yıl önce Ankara Çukurambar' da, MTA'ya ait Tabiat Tarihi Müzesi'ndeydik bu pazar. Çocukların oldukça ilgisini çekti diyebilirim. Paleontolojik döneme ait birçok fosil ve dinozor iskeletleri gördüler. Gerçeğine çok yakın bir mağaraya girdiler. Çocukları AVM'lere götüreceğimize, böyle müzelere götürmek hem daha eğlenceli, hem de faydalı. Hafta sonları müze gezilerimiz devam edecek...
Kürt Sorununu Nasıl Çözeceğimiz Şuanda Aklıma Gelmiyor - Kemal Kılıçdaroğlu 04:09
Kürt Sorununu Nasıl Çözeceğimiz Şuanda Aklıma Gelmiyor - Kemal Kılıçdaroğlu 1.345 izlenme - 3 yıl önce Kemal Kılıçdaroğlu'nun dün sosyal medyada bolca konuşulan Kürt Sorunu hakkındaki görüşleri, söyledikleri ve söyleyemedikleri. Partisinin Kürt sorununun çözümüne yönelik 17 maddelik manifestosunu açıklarken epey zorlanan Kılıçdaroğlu, zor anlar yaşadı. Bunun üzerine Erhan Çelik, Kılıçdaroğlu'nu daha fazla mahcup etmemek için "Söylediğiniz 17 maddeye CHP'nin internet sitesinden bakacağız" diyerek başka bir konuya geçti. Sonra Tayyip Erdoğan neden 12 senedir başımızda, neden diye sormadan önce şu adamlara bir bakmak gerek. Ülkede iktidar sorunundan çok muhalefet sorunu mevcut. Tayyip Erdoğan'ın karşısına aylardır bir Cumhurbaşkanı adayı çıkaramıyor koskoca muhalefet. Yazık vallahi yazık.
Şok'ta Şoktayım Şakası !! 07:11
Şok'ta Şoktayım Şakası !! 911 izlenme - 1 yıl önce Çok ucuza Minecraft: https://filopi.com Selamlar bu videomuzda Emjankimlan için verilen efsane Meydan okumaları yaptık ! Gerçekten çok güzel video oldu like ve yorum atmayı unutma :) ABONE OL:https://goo.gl/BKoiYp Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com Outro Şarkısı:https://goo.gl/EKK3RV Facebook Grubu(Kesinlikle katıl,hep oradayım):https://goo.gl/73PGPE Mobil uygulama; Android:https://goo.gl/o8Dlni iOS:https://goo.gl/mrgQuM Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA Kişisel Facebook profilim;https://goo.gl/iZfYnM İnstagram:@emrecanonal Bu videomuzda Emjankimlan Meydan okumalarını yaptık !
  Dilmen Önerisi: Futbolcular Gibi Hakemler de Değişmeli 02:35
Dilmen Önerisi: Futbolcular Gibi Hakemler de Değişmeli 1.107 izlenme - 2 yıl önce Rıdvan Dilmen, Lig'de oynanan Eskişehirspor-Fenerbahçe maçından sonra Alper Ulusoy'u eleştiri yağmuruna tutarak, hakemler konusunda ilginç bir öneride bulundu. "Hakemin göremediği bir penaltı vardı. Sonra saçma sapan bir penaltı verdi. Hakem ilk net penaltıyı veremedi. Ondan sonra arıyor arıyor nerede penaltı vereceğim diye... Bizim hakemlerimizin mental problemi olduğu sürece Türk hakemliği hiçbir yere gelmez. Her maç için geçerli olan bir şey var hakemlerimiz çok kötü. Bu yıl çok kötü maç yönetiyorlar. Benim bu konuda bir fikrim var; futbolcular gibi hakem de değişmeli. Hakem istediği kadar üzülsün... Bu problemi yıllardır çözemediler, çözemiyorlar. Dolayısıyla hakem arkadaş nasıl isterse lig öyle oynanıyor. Fenerbahçe'nin vermediği penaltısı da çok saçma sapan. Futbolda dün kar, bugün hakem insanı futbol maçından soğutuyor.''
Yeni Başlayanlar İçin Kız Tavlama Rehberi 10:44
Yeni Başlayanlar İçin Kız Tavlama Rehberi 1.056 izlenme - 3 yıl önce Yaşınız aldı başını gidiyor ve hala bir kız arkadaşınız yok mu? Oda arkadaşlarınız kız arkadaşlarıyla gezerken siz yurtta mı oturuyorsunuz? Sevgililer gününde yastığınıza mı sarılacaksınız? Hayır! Sadece 10 dk da kız tavlama teknikleri ve temellerini öğreneceğiz. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/73672/bir-kiza-nasil-davranmak-gerekir
Haftalık Mobil Oyun Önerileri 02:39
Haftalık Mobil Oyun Önerileri 1.119 izlenme - 4 yıl önce Haftanın öne çıkan mobil oyunları karşınızda!
Şeker Kulesi 00:51
Şeker Kulesi 541 izlenme - 1 yıl önce Dün Demir erken uyudu ya, ooo ben de bir planlar bir planlar, kahve yapayım, dergi okuyayım, örgü öreyim, film izleyeyim... Ne yaptım biliyor musun? Dokuzda uyudum. Neyse dinamik kalktım diye kendimi avutayım :D Malum hafta sonu belki gezmelere gidersiniz. Sana 15 dakika oturma garantili bir oyun öneriyorum bak şimdi. Hani kesme şekerler varya, ama paketli olanlarından. İşte onlar bir yerlere oturduğumuzda hayatımı kurtarıyor. - kule yapıyoruz, yıkıyoruz - sayıyoruz - doldur boşalt yapıyoruz - masada kare, daire, üçgen yapıyoruz - basket oynuyoruz - küçük bir ev yapıyoruz Eee bu kadar süre de bir kahve içiliyor zaten, sonraa haydi koşmaya devam. Ayrıca oturduğumuz yerden küp şekerler sayesinde tüüm gelişim alanları destekleniyor. Bir yerlere giderseniz aklınızda bulunsun. Haydi bakalım mutlu hafta sonlarııııı!!!
Şişko Nuri’den Yeni Sanatçılara Öneri 04:34
Şişko Nuri’den Yeni Sanatçılara Öneri 165 izlenme - 8 ay önce Türk sinemasında “Şişko Nuri” olarak tanınan ve yaklaşık 300 sinema filminde rol alan 67 yaşındaki Sıtkı Sezgin, yeni sanatçıların ileride yalnız kalmaması için geleceklerini planlayarak yaşaması gerektiğini söyledi. Yeşilçam’ın Şişko Nuri karakterini canlandıran Sıtkı Sezgin, Samsun Büyükşehir Belediyesi Huzurevinde hayatını idame ettiriyor. Şöhretli günlerini geride bırakan Sezgin’i Kurban Bayramı’nda sanatçı dostlarından bir tek Yeşilçam’ın kötü adamı İhsan Gedik ve ünlü türkücü Mahmut Tuncer aramış. Yeşilçam artistlerinin bir bir rahmetli olduğunu dile getiren Sıtkı Sezgin, sanatçıların ileride yalnız kalmaması ve huzurevine düşmemesi için, kazandıkları paraları ve geleceklerini planlamaları gerektiğini söyledi. Bayramda 2 sanatçı dostunu kendini aradığını ve gelecek planlarından bahseden Sıtkı Sezgin, “Yeşilçam artistleri çorap söküğü gibi Allah’ın rahmetine kavuşuyor. Yaşayan arkadaşlarımızdan da İhsan Gedik aradı, bayramımızı kutladı. Onun yanı sıra da türkücü Mahmut Tuncer arayarak bayramımızı kutladı. Sanat hayatımız bu. Belki başkaları da arardı da hatırlarına gelmemiş olabilirim. Şu anda çocuk tiyatrosu ile ilgileniyorum. Bu sene de İhsan Gedik, ben ve Fuat Dilek ile birlikte Tekirdağ’da Valiliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğünden teklif geldi. Okulların açılmasından 1 hafta sonra Tekirdağ’da ilköğretim okullarında ‘Renkli Dünyalar’ isimli 3 kişilik müzikal çocuk tiyatrosu yapacağız” dedi. “Sanatçılar, geleceğini planlasın, yalnız kalmasın” Yeni artistlere ve sanatçılara huzurevinde ya da yalnız kalmamaları için önerilerde bulunan Sezgin, “Akrabalarımdan bana hiçbir fayda yok. Onlar benim için birer akrep. Onların varlıkları benim için yo denecek cinsten. Ziyareti bırakın, telefon bile etmiyorlar. Hatırımı sormuyorlar. Onların arayıp, aramaması önemli değil. Beni ‘Şişko Nuri’ olarak sevip, bana gelen sevenlerim bana yetiyor. Şimdiki sanatçılar ve artistler, yaşadıkları sürece yaşantılarını, kazandıkları paraları ve geçimlerini planlayarak ölçülü yaşayarak hayatlarını sürdürmelidirler. Evli olanlar, yuvasını yıkmadan mutlu olmaya çalışsınlar. Yalnız kalan bir insanin, bizim gibi huzurevine düşmesini istemem. Bir söz vardır, ‘Ayağını yorganına göre uzat’ diye. Sanatçı arkadaşlarımız, bu şah şahlı dönemin her zaman devam edeceğini zannederler ama biranda bakmışsınız, bitivermiş. Unutulma dönemine girmiş olabilirler. Bunlar, sanatçılar için yıkım olmamalı” diye konuştu. Vatandaşlar tarafından sevgiyle karşılanan Sezgin, hayranlarının fotoğraf çekinme istediğini de geri çevirmiyor.
Yüz Tipine Göre Tek Tokayla Pratik Saç Toplama Önerileri - Çağla Şikel 06:07
Yüz Tipine Göre Tek Tokayla Pratik Saç Toplama Önerileri - Çağla Şikel 314 izlenme - 1 yıl önce Yüz tipinize göre birbirinden farklı pratik evde kolayca yapabileceğiniz saç toplama modellerini izliyoruz. Keyifli seyirler...
Hangi Kitapları Önerirsiniz ? - Şenol Hoca 03:14
Hangi Kitapları Önerirsiniz ? - Şenol Hoca 355 izlenme - 3 yıl önce HANGİ KAYNAKLARI ALMALIYIZ ?
Vlog Arifesi - Soru Soranzi ve Oyun Önerenzi 01:18
Vlog Arifesi - Soru Soranzi ve Oyun Önerenzi 332 izlenme - 3 yıl önce Klavyem hakkında yorum yapmayın pls :(
Birbirinden Yaratıcı 4 Yaşam Önerisi 05:45
Birbirinden Yaratıcı 4 Yaşam Önerisi 129 izlenme - 1 yıl önce Karışan kulaklığınızdan, telefon tutacağına kadar birbirinden yaratıcı 4 öneri. Kameraya yansıyan görüntüleri izliyoruz.
En İyi Filmler 01:25
En İyi Filmler 386 izlenme - 4 yıl önce Bu Filmler Kişisel Beğenidir Umarım Sizde Beğenirsiniz. Http://tavsiyefilmlerim.blogspot.com.tr/
Fenerbahçe’nin reçetesi Beyaz’dan 01:14
Fenerbahçe’nin reçetesi Beyaz’dan 285 izlenme - 3 yıl önce Şovmen Beyazıt Öztürk, ödül töreninde Derin Futbol’a açıklamalarda bulundu. Beyaz, futbolu eleştirilen Fenerbahçe ve Vitor Pereira’ya çözüm önerisinde bulundu!
Recep Yazıcıoğlu'nun Pkk'lı Lider ile Tartışması ve Çözüm Önerileri 06:56
Recep Yazıcıoğlu'nun Pkk'lı Lider ile Tartışması ve Çözüm Önerileri 328 izlenme - 3 yıl önce Recep Yazıcıoğlu Erzincan depreminden önce cezaevini ziyaret edip pkk'lı lider ile tartışmasını anlatıp çözüm önerilerini söylüyor.Vedat Yenerer'in 1996 da Recep Yazıcıoğlu ile röportajından alıntıdır.
2018 De Gelecek En Güzel Filmler 01:16
2018 De Gelecek En Güzel Filmler 40 izlenme - 5 ay önce Daha fazlası için abone olmayı unutmayalım
Beyni Etkili Kullanmak İçin 10 Öneri ! 02:54
Beyni Etkili Kullanmak İçin 10 Öneri ! 299 izlenme - 4 yıl önce Kanalımızdaki diğer videoları izlemeyi ve Abone Olmayı unutmayın. İzlesene: http://www.izlesene.com/BilgicAdam
Akşam Güneşi Piyano İle Orhan Gencebay Şarkıları Gencebayla Bir Ömür Albümü Sezen Aksu Mp3 Dvd Cd 06:17
Akşam Güneşi Piyano İle Orhan Gencebay Şarkıları Gencebayla Bir Ömür Albümü Sezen Aksu Mp3 Dvd Cd 571 izlenme - 3 yıl önce Güzel Orhan Gencebay Klasiklerini Piyano ile Hiç Dinlediniz mi? Genç Piyanist Güneş Yakartepe, " Akşam Güneşi " Eserini Kuyruklu Piyano İcra etti ve Söyledi. Solist; BURCU Sesi ile Ona Eşlik Etti. Çok Sevilen Müzikleri Piyano ile Sevdiniz mi? Lütfen Yazarak ve Beğenerek Genç Piyaniste Destek Verin. Sevgi ve Saygılar... Batarken ufuktan bir akşam güneşi Bırakıp gitmiştin beni sen sevgilim Yıllar yılı oldu hala dönmedin geri Ne olur ne olur ne olur dön bana Bak batıyor yine akşam güneşi Aşkımı dillerde gözümü yollarda Kimsesiz bırakan şu gurbet ellerde Sanki kara bulut seni saklıyor benden Ne olur ne olur ne olur dön bana Yine gölgelendi akşam güneşi Orhan Gencebay Kimdir 4 Ağustos 1944 yılında Samsun’da doğan Gencebay, müzik hayatına altı yaşında iken klasik bati müzikçisi Emin Tarakçı Hoca'dan keman ve mandolin dersleri alarak başladı. Bir sene sonra yedi yaşında iken, kemandan sonra bağlama ile tanıştı. 12 yaşına geldiğinde ise diğer enstrümanlarla beraber tamburu da başarılı bir şekilde çalıyordu artık. Konservatuar sınavlarına giren sanatçı, sınavları kazandı ancak fazla devam etmedi ve ayrıldı. Ardından 20 yaşında, Ankara’ya gelerek Ankara Radyosu sınavlarına da girdi ve bu sınavları da kazandı. Fakat bu sınavdan sonra usulsüzlük yapıldı diye radyodan ayrıldı. İki yıl sonra İstanbul Radyosu'nun sınavlarına girdi ve bu sınavları da kazandı. 10 ay TRT'deki görevine devam etti ve kendi isteğiyle ayrıldı. TRT'den ayrıldıktan sonra babasının da işlerinin bozulması üzerine yeniden Samsun'a dönen Gencebay, çalışmalarını bu kez İstanbul Plakçılar Çarşısı’nda yoğunlaştırdı. Söz yazarı, besteci, yorumcu, bağlama sanatçısı olarak zirveye doğru uzanan basamakları bir bir çıkmaya başladı. Başarılı sanatçı henüz şarkıcı olarak tanınmadan önce de bir çok bestesiyle şöhret oldu. "Sevemedim Kara Gözlüm ", "Koca Dünya", "Sabır Taşı" adlı besteleri, besteci Orhan Gencebay'ın tanınmasına yetmişti. Hatta "Sevemedim Kar Gözlüm " adlı bestesi rekor kırdı ve 45 sanatçı tarafından plak yapıldı. Gencebay, ses sanatçısı olarak adını ilk kez "Başa Gelen Çekilirmiş" adlı 45'lik plağı ile duyurdu ve hemen ardından "Derdim Dünyadan Büyük" adlı plağı geldi. "Bir Teselli Ver"'in satışını katlayarak kırdığı rekor nedeniyle çalıştığı plak şirketi tarafından "Altın Taç" ile yılında yaptığı "Yarabbim" adlı plağı yurt içinde ve dışında yaptığı satışlarla rekor kırdı. İstanbul Plak'a ortak oldu ve ilk plaklarının büyük çoğunluğu bu firmadan çıktı. Sanatçı, daha sonra Yaşar Kekeva ile ortak olarak Kervan Plak şirketini kurdu ve kardeşi Burhan Gencebay ile birlikte çalışmalarını burada sürdürmeye başladı. Yaşar Kekeva, Kervan Plak'tan ayrılıp kendi adını verdiği plak şirketini kurunca, Orhan Gencebay çalışmalarını kardeşinin ortaklığıyla Kervan Plak’ta sürdürmeye başladı. 1000’e yakın bestesi bulunan ve 400’ünü kendi sesiyle seslendiren sanatçı, 35 tane Yeşilçam filminde rol aldı. Orhan Gencebay'ın ilk evliliğini yaptığı Azize Gencebay'dan Altan adında bir oğlu dünyaya geldi. Ancak daha sonra Azize Gencebay’dan boşanan sanatçı, 1974 yılından beri Sevim Emre'yle birlikte hayatını sürdürüyor. Akşam Güneşi Sezen Aksu Orhan Gencebay Acı Hayat Dertler Benim Olsun Nilüfer GENCEBAYLA Bir Ömür 2012 MP3 DİNLE AKSESUAR ÇAL ÖĞREN Akşamı Güneş Sezen Ak su Orhan Gencabay Acı Hayatı Dert derdi Ben senin Olsun Nülifer GENCEBAY ie Bir Ömür 2015 MP4 mp3 DİNLE AKSESUARı ÇALmak çalma ÖĞRENme akşam güneş ferdi tayfur akşam güneşi rina akşam güneşi sibel canAkşam Güneşi ile ilgili aramalar akşam güneşi orhan gencebay akşam güneşi sözleri Bastı Gönlümü Emrin Olur Felekle Sohbet Gitti Ödüller arası her 45liği için Altın Plak ödülleri Ses dergisi Yılın Türk Müziği Sanatçısı ödülü İstanbul Plak tarafından, yüksek tiraj başarısından olayı verilen Altın Taç Ödülü Tercüman gazete in Yılın Sanatçısı Ödülü Merhaba dergisi tarafı verilen Yılın Sanatçısı Ödülü Ses dergisi tarafından verilen Yılın Sanatçısı Ödülü MÜYAP tarafından Dokunma adlı albüm yüksek satış başarısı dolayı verilen Akşam Güneşi Piyano ile Orhan Gencebay Şarkıları GENCEBAYLA Bir Ömür Albümü Sezen Aksu MP3 DvdAcı Hayat Dertler Benim Olsun Nilüfer DİNLE AKSESUAR ÇAL ÖĞREN 2014 2016 yeni son Akşam Güneşi, Piyano,Orhan Gencebay, Sezen Aksu, sibel can, GENCEBAYLA Bir Ömür Albümü MP3 Dvd diskografi Harika Plakçılık Öneri istek şikayet telif hakları bildirimi için bize mail adresi ulaş Acı Hayat Dertler Benim Olsun Nilüfer DİNLE AKSESUAR ÇAL ÖĞREN Şarkıları 2015
Öneri Ve Şiirler 03:48
Öneri Ve Şiirler 364 izlenme - 9 yıl önce
Shall, Let's, Why don't, How about #35 12:01
Shall, Let's, Why don't, How about #35 173 izlenme - 2 yıl önce Shall, let's, why don't, how about konulu videomda, İngilizcede öneride bulunma konusunu anlatıyorum. Bu dersi PDF olarak indirmek ve 'Çeviriyle Öğren' kitabımı satın almak isterseniz www.konuanlatımı.com siteme bakabilirsiniz. Bu dersimizde İngilizcede öneride bulunmayı öğreneceğiz. Bunun için shall, let’s, why don’t, what about ve how about kullanacağız. İngilizcede öneride bulunmak için kullanılan bu ifadelerin kendilerine özgü kullanım şekilleri var ve biz bu derste bunları öğreneceğiz.
Kızlarla Konuşabilecek 5 Konu Önerisi 03:44
Kızlarla Konuşabilecek 5 Konu Önerisi 26 izlenme - 6 ay önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Güçlü Bir Hafıza İçin 9 Önemli Öneri ! 02:07
Güçlü Bir Hafıza İçin 9 Önemli Öneri ! 219 izlenme - 4 yıl önce Kanalımızdaki diğer videoları izlemeyi ve ABONE OL'mayı unutmayın. İzlesene: http://www.izlesene.com/BilgicAdam Bu video "Bilgiç Adam" tarafından hazırlanmıştır.
Uzun Ve Sagliki Saclar İcin 10 Öneri 09:51
Uzun Ve Sagliki Saclar İcin 10 Öneri 108 izlenme - 3 yıl önce Daha saglikli ve uzun saclara kavusmak istiyorsaniz bu 10 önerimi dinlemeniz faydali olabilir. :) Dudak dolgunlastirici parlatici icin: http://youtu.be/GweQK8VbS7Q Beni bul: Instagram: DilarasMakeup
Karşı Cins Tavlamada Öneriler 3 02:54
Karşı Cins Tavlamada Öneriler 3 120 izlenme - 3 yıl önce Bir internet reklamı gibi dursa da aslında değil çünkü videoları zor buldum bu demek oluyor ki çekmişler ama yayınlamak istememişler. Değişik bir çalışma olmuş izlemek lazım, reklamından değil muhabbet güzel gibi. bu da üçüncüsü "ne yapılır? nereye gidilir ?" devamı da gelicek.