Hoşgeldiniz!

Önlük Videoları

Erotik Önlük Şakası 02:05
Erotik Önlük Şakası 9.150 izlenme - 8 yıl önce
Muharrem Temiz - Kapının Önünde Önlük Dikiyi 04:13
Muharrem Temiz - Kapının Önünde Önlük Dikiyi 7.786 izlenme - 4 yıl önce Yükleyen - Mustafa Özdemir
Siyah Önlüklerle Andımızı Söylemek 01:11
Siyah Önlüklerle Andımızı Söylemek 3.020 izlenme - 2 yıl önce Dolmabahçe Sarayı bahçesinde dün bir araya gelen grup, üzerlerinde siyah önlüklerle, 2013 itibariyle artık ilkokullarda okutulmaması yönünde karar alınan ‘andımız’ı okudu.
Eski Gömlekten Önlük Yapımı 01:21
Eski Gömlekten Önlük Yapımı 4.710 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/eski-gomlekten-onluk-yapimi/ Eski gömlekten önlük yapımı mümkün! İhtiyacınız olan eski bir gömlek, iğne, iplik ve makas. Birkaç dakika içerisinde hazırlayabileceğiniz önlük ile mutfakta da şıklığınızı koruyacak hem de tasarruf etmiş olacaksınız. Gelin yapımına birlikte bakalım!
Doraemon - Sihirli Ev İşi Önlüğü 02:24
Doraemon - Sihirli Ev İşi Önlüğü 957 izlenme - 2 yıl önce Doraemon - Sihirli Ev İşi Önlüğü "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Son Defa 03:53
Son Defa 3.925 izlenme - 9 yıl önce
Mesut Salman - İğde Çiçeği & Kapının Önünde Önlük Dikiyi 2014 06:56
Mesut Salman - İğde Çiçeği & Kapının Önünde Önlük Dikiyi 2014 1.625 izlenme - 3 yıl önce MESUT SALMAN - İĞDE ÇİÇEĞİ
Kapının Önünde Önlük Dikiyi 03:02
Kapının Önünde Önlük Dikiyi 1.944 izlenme - 7 yıl önce kapının önünde önlük dikiyi
Neşe Karaböcek  ve Saykodelik Kuklalar 06:28
Neşe Karaböcek ve Saykodelik Kuklalar 1.189 izlenme - 2 yıl önce Neşe Karaböcek ve Orçun Sonat'ın başrollerini paylaştığı 1978 yapımı Kuklalar filminden bir kesit. Filmin senaryosunu Neşe Karaböcek yazmıştır. Filmdeki kuklaların gösterilerini izleyen bebekler havale geçirmekte, hamileler düşük yapmakta, genç kızlar evde kalmakta ve evlilerin nikahı düşmektedir. İki kukla bir gün Neşe'ye rastlar ve olaylar gelişir...
Kara Önlük Sapığı Damatla Gerdeğe Girmek 01:13
Kara Önlük Sapığı Damatla Gerdeğe Girmek 670 izlenme - 2 yıl önce Evlendiği adamın "schoolgirl" fantazisini biraz yanlış anlamasıyla morali bozulan Serpil Çakmaklı, düğün gecesinde soluğu babaevinde alır. Yüreklere su serpen cevabı babasından alacaktır: Hangimizde biraz sapıklık yok ki? Not: Köpek ne arar la gerdekte?
Molfix Reklamının Çocuklar Üzerindeki Etkisi 00:18
Molfix Reklamının Çocuklar Üzerindeki Etkisi 775 izlenme - 2 yıl önce Vakti zamanında Molfix'in kuklalı korkunç bir reklamı vardı. Hani kuklaların kıçı ayrı, başı ayrı oynuyordu ölü gibi. Reklamdaki seslendirme ise ayrı bir faciaydı. Böyle reklam mı olur diye düşünürken 3 yaşındaki kuzenimin ekrana kitlendiğini farkedip, kafasına leblebi(yanımda hep leblebi taşırım) atıp, dikkatini başka yöne çekmiştim. Şimdi bunlara bakıyorum da, müdahale etmek için çok geç. Kına gecelerinde dağıtılan kuruyemiş paketinden atsam fayda etmez. Erken teşhis hayat kurtarır...
Çiğdem Elmas - Kapının Önünde Önlük Dikiyi 05:42
Çiğdem Elmas - Kapının Önünde Önlük Dikiyi 148 izlenme - 6 ay önce Çiğdem Elmas - Kapının Önünde Önlük Dikiyi Sandığımdaki Türküler © 2016 Şarkı Sözleri: Kapının önünde önlük dikiyi Yürüdükçe ince belin büküyü ölem büküyü Dedim güzel sen kimlerin yârisin Söylemeden dolu gibi döküyü Saçları yüzüne örülmüş perde Seni kim uğrattı bu zalım derde Sordum ki güzele sevdiğin nerde Ah ettikçe ciğerleri söküyü Havayı kapladı bir kara bulut Verdiğim gülleri koynunda kurut Vefasız güzelden sana yar olmaz Hayırsız biriymiş de onu unut
Sanbi Taharet Musluğu Reklamı 02:16
Sanbi Taharet Musluğu Reklamı 707 izlenme - 3 yıl önce Akıl almaz bir reklam reklamı izledikçe aklımdaki sorular çoğalıyor. Okulda hangi akla hizmet taharet muslugu tanıtımı yapılır, amacınız nedir? Yalnız bu reklamın tek artısı Osman adında geleceği parlak doğaçlama konusunda aşmış ve sanat adına hiçbir şeyini esirgemeyen bir cengaver çıkartmış olmasıdır.
Sansar Bey! 01:29
Sansar Bey! 379 izlenme - 2 yıl önce Sansar selim işinin ehli, altın kurallarını esgeçemeyen, prensip sahibi, kiralık katil ayarlayan bir arabulucudur. Mülayim'le yaptığı taahhüt tıpkı ttnet le yapılan kullanım taahhütü gibi geri alınamamaktadır.mülayimin çabaları boşunadır. Sansar Selim ise azrail ile olan buluşmasına karşıdan gelen bir araç vesilesiyle varıp son nefesini verecektir. Bir nevi oda kendi taahhüt şartlarına katlanmaktadır. Buraya kadar hepiniz biliyorsunuzdur. Asıl ilginç olansa sansar'a dolmuş çarptıktan sonra koşan ama evvelinde hali hazırda orda bulunan kalabalıktır. Sanki bir şey olsada topluca koşsak dercesine. Aslında buraya kadar da ilginç bir durum yok desek. Olay yerine son olarak iştirak eden siyah önlüklü öğrenciler. Ya onlar neyin nesi demeden edemiyor insan. Ah sansar bey! :)
Saf Göt Korkusu 00:06
Saf Göt Korkusu 430 izlenme - 2 yıl önce Okul bahçesini liseli azmanlarla birlikte paylaşan, yarasını bir madalya gibi taşıyıp, ağlamadan sızlanmadan yoluna devam eden mavi önlüklü yiğit, unutma ki intikam soğuk yenen bir yemektir.
Nurullah ve Veysel - Gülember Versyion 02:07
Nurullah ve Veysel - Gülember Versyion 528 izlenme - 2 yıl önce Nurullah ve Veyseli Aşağıdaki içeriklerden tanıyan bilen bilir.Bu video da ise nurullah ın hareketlerine daha da uyumlu ve sizlerin değer vereceğine inandığım bir şarkı var arka planda.Tam İsmi nedir bilmiyorum ama şarkıya "Gülem Ben" ismini verdim.Soldaki(veysel) ufaklığı yadırgamayın o videoyu çekmekte olan öğretmeninin "sende oyna sende" baskısı altında o hareketleri yapmakta. Nurullah ve Veysel: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/16781/nurullah-ile-veyselin-orjinal-videosu http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/295/nurullah-cukursu Eski Rumuz:"1Balici"
Çeşitli Sanatçılar - Kapının Önünde Önlük Dikiyor 03:26
Çeşitli Sanatçılar - Kapının Önünde Önlük Dikiyor 663 izlenme - 6 yıl önce
Beyaz Önlük - Son Defa 03:30
Beyaz Önlük - Son Defa 146 izlenme - 2 yıl önce Üniversitede tıp öğrenimi görürken tanışan üç arkadaşın kurduğu grubun son defa adlı parçası
Ben Askere Gidecem 00:56
Ben Askere Gidecem 124 izlenme - 2 yıl önce Askere gitme meraklısı olan ilkokullu çocuktan akıllara ziyan bir performans.
Çok Uykum Var Yaaaaa.... 01:12
Çok Uykum Var Yaaaaa.... 232 izlenme - 2 yıl önce Uykunun zamansız ve ansızın bastırdığı anlarla hepimiz karşı karşıya kalmışızdır. İşte bizim ufaklığı da uyku sınıfta yakalıyor. Uyumamak için her türlü çabayı gösterse de uykunun yenilmez gücüne teslim oluyor. Ortaya da bu komik görüntüler çıkıyor.
Oturmuş Kapıda Önlük Dikiyi 02:49
Oturmuş Kapıda Önlük Dikiyi 267 izlenme - 4 yıl önce Tüm Dostlara Çam Sakızı Çoban Armaganı..
Yalvaç Pazarından Nostaljik Görüntüler 05:34
Yalvaç Pazarından Nostaljik Görüntüler 138 izlenme - 2 yıl önce Daha bir çoğunuzun planının bile yapılmadığı 1990 yılına gidiyoruz. Nostaljik görüntülerle sizi başbaşa bırakıyorum.
Ceza'nın Çocuklar Üzerindeki Etkisi 01:11
Ceza'nın Çocuklar Üzerindeki Etkisi 156 izlenme - 3 yıl önce Alkışlarlayaşıyorum'un gerçek misyonunu bir türlü gerekli makamlara hissettiremedik canhıraş arkadaşlarım. Hemen şuracıkta açıklamak gerekirse, sitemizin en önem verdiği şey hiç şüphesiz ki gençlerimiz, geleceğimiz. Onlar bizler için açmamış bir tomurcuk, oylanmamış bir içerik, kaşıklanmamış bir çokokrem, daha format yüzü görmemiş bir bilgisayar gibiler. Gelin görün ki, zaman kötü, rakipler zorlu. "Sen Alkışlarlayaşıyorum'sun, Toşak Düşün" parolasıyla ve "Çocuklarımız Mal Olmasın" sloganıyla yola çıkarak başlattığımız bu harekete, gelin sizler de katılın. Katılmazsanız da skimizde olmaz, zira alkışlarlayaşıyorum gençlerimize yapılan işkencelere karşı isyanını dile getirmeye ve ülke çapında infiale yol açan sosyal sorumluluk projelerine imza atmaya devam edecek. Söz sırası sana gelince küçüğüm, küçücüğüm; her ne kadar yukarıda çiçeğimsin, böceğimsin desem de inanma. Gördüğüm yerde camı, çerçeveyi indiririm yemin olsun.
Dünya Kadınlar Günü Etkinliğinde Çocukluk Yıllarındaki Oyunlarını Oynadılar 02:23
Dünya Kadınlar Günü Etkinliğinde Çocukluk Yıllarındaki Oyunlarını Oynadılar 156 izlenme - 2 yıl önce 8 Mart Dünya Kadınlar Günü- Osmaniye'de bir derneğin yetişkin üyeleri, siyah önlük giyip, çocukluk yıllarındaki oyunlarını oynadıOSMANİYE (A) - Osmaniye Ozanlar Şairler Yazarlar Derneği'nin (OŞYAD) "Osmaniye'nin Dünkü Çocukları" adlı grubu, Dünya Kadınlar Günü etkinliğinde siyah önlük giyip, ilkokul yıllarındaki oynadıkları oyunları oynadı.
Ulaş Kurtuluş Ünlü-Murat Aldemir-Celal Bakar - Kapının Önünde Önlük Dikiyi 04:45
Ulaş Kurtuluş Ünlü-Murat Aldemir-Celal Bakar - Kapının Önünde Önlük Dikiyi 285 izlenme - 5 yıl önce
Çeşitli Sanatçılar - Kapının Önünde Önlük Dikiyor 03:26
Çeşitli Sanatçılar - Kapının Önünde Önlük Dikiyor 128 izlenme - 3 yıl önce Albüm: Kazancı Bedih Anısına Şanlıurfa Sıra Geceleri - 12 Şarkı Sözleri(lyrics):
Kameraya Görünen Çocuk - Çiftlik İlköğretim Okulu 03:10
Kameraya Görünen Çocuk - Çiftlik İlköğretim Okulu 94 izlenme - 2 yıl önce Siyah önlüklü ve beyaz yakalı zamanlardan, Çiftlik İlköğretim okulunu anlatan bir video izleyeceğiz. İlkokulluların çayır çimen bulunca hemen nasıl güreşe durduklarını görünce, ata sporumuzun genlerimize işlediğini anlayacağız.
beyazgiyenler 03:20
beyazgiyenler 77 izlenme - 7 yıl önce dotor hemşire öğretmen 112 acil
Unutulmayanlar - 1 09:59
Unutulmayanlar - 1 120 izlenme - 2 yıl önce Şüphesiz popüler müzik adına en verimli dönemdi doksanlı yıllar işte o yıllarda yapılan işleri özetleyen üç bölümlük çalışma. 1.Hakan Peker-Uçuk Kaçık 2.Vitamin-Elalarını 3.Gülay-Cesaretin Var mı aşka 4.Ferda Anıl Yarkın-Sonuna Kadar 5.Gökhan Kırdar-Fayton 6.Emel-Faka Bastın 7.Deniz Arcak-Yağmurdan Kaçarken... 8.Cemali-Duymak İstiyorum 9.Ege-YazAşkım 10.Egoist-Töreler Aldı 11.Düş Sokağı Sakinleri-Gayret Et Güzelim 12.Barış Manço-Müsadenizle Çocuklar 13.Beyaz Önlük-Son Defa 14.Bora Öztoprak-Akdeniz Geceleri 15.Candan Erçetin-Umrumda Değil 16.Demet Sağıroğlu-Şikayet Ettim 17.Ahmet-Dayanamam 18.Çelik-Ateşteyim 19.Ünlü-Rüya 20.İzel-Hasretim 21.Af-Kızancıklar 22.Barış Adlı Çocuk-Sarar Yine 23.Ajlan-Mine-Aşk Olsun 24.Asya-Vurulmuşum 25.Ayşegül Aldinç-Yanlışsın 26.Aysen-Nerdesin 27.Kenan Doğulu-Kurşun Adres Sormaz ki 28.Haluk Levent-Hani Benim Olacaktın 29.Işığın Yansıması-Birdenbire 30.Kargo-Son Defa 31.Kerim Tekin-Kara Gözlüm 32.Haluk Levent-Yollarda
Kurşun Önlük Ve Radyasyon Koruyucular 02:30
Kurşun Önlük Ve Radyasyon Koruyucular 93 izlenme - 4 yıl önce Kurşun Önlük Ve Radyasyon Koruyucular