Hoşgeldiniz!

Önlük Videoları

Erotik Önlük Şakası 02:05
Erotik Önlük Şakası 9.140 izlenme - 7 yıl önce
Siyah Önlüklerle Andımızı Söylemek 01:11
Siyah Önlüklerle Andımızı Söylemek 3.008 izlenme - 1 yıl önce Dolmabahçe Sarayı bahçesinde dün bir araya gelen grup, üzerlerinde siyah önlüklerle, 2013 itibariyle artık ilkokullarda okutulmaması yönünde karar alınan ‘andımız’ı okudu.
Muharrem Temiz - Kapının Önünde Önlük Dikiyi 04:13
Muharrem Temiz - Kapının Önünde Önlük Dikiyi 7.475 izlenme - 3 yıl önce Yükleyen - Mustafa Özdemir
Gerçek Kesit - Kuduz 39:48
Gerçek Kesit - Kuduz 876 izlenme - 4 ay önce gerçek kesitin 1990 lı bölümleri sizlerle kaleci saçlı adamın tam kaleci saçlı oldugu yıllar extra nostalji katmış dahada cabası eski ford marka ambulans da cabası ve de eski ssk devlet hastanesinin nostaljik iç tasarımı na söz yok kaleci saçlı abimiz kardeşine dogum günü hediyesi olarak bir sokak köpegi alır ve herşey burda başlar enfes nostalji kesitimiz sizlerle ha bide unutmadan araba da fidan lı bölümden alıntıdır
Eski Gömlekten Önlük Yapımı 01:21
Eski Gömlekten Önlük Yapımı 4.368 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/eski-gomlekten-onluk-yapimi/ Eski gömlekten önlük yapımı mümkün! İhtiyacınız olan eski bir gömlek, iğne, iplik ve makas. Birkaç dakika içerisinde hazırlayabileceğiniz önlük ile mutfakta da şıklığınızı koruyacak hem de tasarruf etmiş olacaksınız. Gelin yapımına birlikte bakalım!
Doraemon - Sihirli Ev İşi Önlüğü 02:24
Doraemon - Sihirli Ev İşi Önlüğü 890 izlenme - 1 yıl önce Doraemon - Sihirli Ev İşi Önlüğü "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Son Defa 03:53
Son Defa 3.920 izlenme - 8 yıl önce
Mesut Salman - İğde Çiçeği & Kapının Önünde Önlük Dikiyi 2014 06:56
Mesut Salman - İğde Çiçeği & Kapının Önünde Önlük Dikiyi 2014 1.584 izlenme - 3 yıl önce MESUT SALMAN - İĞDE ÇİÇEĞİ
kara önlük sapığı damatla gerdeğe girmek 01:13
kara önlük sapığı damatla gerdeğe girmek 2.047 izlenme - 7 yıl önce
Kapının Önünde Önlük Dikiyi 03:02
Kapının Önünde Önlük Dikiyi 1.935 izlenme - 7 yıl önce kapının önünde önlük dikiyi
Neşe Karaböcek  ve Saykodelik Kuklalar 06:28
Neşe Karaböcek ve Saykodelik Kuklalar 1.121 izlenme - 2 yıl önce Neşe Karaböcek ve Orçun Sonat'ın başrollerini paylaştığı 1978 yapımı Kuklalar filminden bir kesit. Filmin senaryosunu Neşe Karaböcek yazmıştır. Filmdeki kuklaların gösterilerini izleyen bebekler havale geçirmekte, hamileler düşük yapmakta, genç kızlar evde kalmakta ve evlilerin nikahı düşmektedir. İki kukla bir gün Neşe'ye rastlar ve olaylar gelişir...
Çiğdem Elmas - Kapının Önünde Önlük Dikiyi 05:42
Çiğdem Elmas - Kapının Önünde Önlük Dikiyi 99 izlenme - 2 ay önce Çiğdem Elmas - Kapının Önünde Önlük Dikiyi Sandığımdaki Türküler © 2016 Şarkı Sözleri: Kapının önünde önlük dikiyi Yürüdükçe ince belin büküyü ölem büküyü Dedim güzel sen kimlerin yârisin Söylemeden dolu gibi döküyü Saçları yüzüne örülmüş perde Seni kim uğrattı bu zalım derde Sordum ki güzele sevdiğin nerde Ah ettikçe ciğerleri söküyü Havayı kapladı bir kara bulut Verdiğim gülleri koynunda kurut Vefasız güzelden sana yar olmaz Hayırsız biriymiş de onu unut
Kara Önlük Sapığı Damatla Gerdeğe Girmek 01:13
Kara Önlük Sapığı Damatla Gerdeğe Girmek 542 izlenme - 2 yıl önce Evlendiği adamın "schoolgirl" fantazisini biraz yanlış anlamasıyla morali bozulan Serpil Çakmaklı, düğün gecesinde soluğu babaevinde alır. Yüreklere su serpen cevabı babasından alacaktır: Hangimizde biraz sapıklık yok ki? Not: Köpek ne arar la gerdekte?
Molfix Reklamının Çocuklar Üzerindeki Etkisi 00:18
Molfix Reklamının Çocuklar Üzerindeki Etkisi 757 izlenme - 2 yıl önce Vakti zamanında Molfix'in kuklalı korkunç bir reklamı vardı. Hani kuklaların kıçı ayrı, başı ayrı oynuyordu ölü gibi. Reklamdaki seslendirme ise ayrı bir faciaydı. Böyle reklam mı olur diye düşünürken 3 yaşındaki kuzenimin ekrana kitlendiğini farkedip, kafasına leblebi(yanımda hep leblebi taşırım) atıp, dikkatini başka yöne çekmiştim. Şimdi bunlara bakıyorum da, müdahale etmek için çok geç. Kına gecelerinde dağıtılan kuruyemiş paketinden atsam fayda etmez. Erken teşhis hayat kurtarır...
Sanbi Taharet Musluğu Reklamı 02:16
Sanbi Taharet Musluğu Reklamı 651 izlenme - 2 yıl önce Akıl almaz bir reklam reklamı izledikçe aklımdaki sorular çoğalıyor. Okulda hangi akla hizmet taharet muslugu tanıtımı yapılır, amacınız nedir? Yalnız bu reklamın tek artısı Osman adında geleceği parlak doğaçlama konusunda aşmış ve sanat adına hiçbir şeyini esirgemeyen bir cengaver çıkartmış olmasıdır.
Saf Göt Korkusu 00:06
Saf Göt Korkusu 395 izlenme - 1 yıl önce Okul bahçesini liseli azmanlarla birlikte paylaşan, yarasını bir madalya gibi taşıyıp, ağlamadan sızlanmadan yoluna devam eden mavi önlüklü yiğit, unutma ki intikam soğuk yenen bir yemektir.
Nurullah ve Veysel - Gülember Versyion 02:07
Nurullah ve Veysel - Gülember Versyion 507 izlenme - 2 yıl önce Nurullah ve Veyseli Aşağıdaki içeriklerden tanıyan bilen bilir.Bu video da ise nurullah ın hareketlerine daha da uyumlu ve sizlerin değer vereceğine inandığım bir şarkı var arka planda.Tam İsmi nedir bilmiyorum ama şarkıya "Gülem Ben" ismini verdim.Soldaki(veysel) ufaklığı yadırgamayın o videoyu çekmekte olan öğretmeninin "sende oyna sende" baskısı altında o hareketleri yapmakta. Nurullah ve Veysel: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/16781/nurullah-ile-veyselin-orjinal-videosu http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/295/nurullah-cukursu Eski Rumuz:"1Balici"
Sansar Bey! 01:29
Sansar Bey! 254 izlenme - 1 yıl önce Sansar selim işinin ehli, altın kurallarını esgeçemeyen, prensip sahibi, kiralık katil ayarlayan bir arabulucudur. Mülayim'le yaptığı taahhüt tıpkı ttnet le yapılan kullanım taahhütü gibi geri alınamamaktadır.mülayimin çabaları boşunadır. Sansar Selim ise azrail ile olan buluşmasına karşıdan gelen bir araç vesilesiyle varıp son nefesini verecektir. Bir nevi oda kendi taahhüt şartlarına katlanmaktadır. Buraya kadar hepiniz biliyorsunuzdur. Asıl ilginç olansa sansar'a dolmuş çarptıktan sonra koşan ama evvelinde hali hazırda orda bulunan kalabalıktır. Sanki bir şey olsada topluca koşsak dercesine. Aslında buraya kadar da ilginç bir durum yok desek. Olay yerine son olarak iştirak eden siyah önlüklü öğrenciler. Ya onlar neyin nesi demeden edemiyor insan. Ah sansar bey! :)
Çeşitli Sanatçılar - Kapının Önünde Önlük Dikiyor 03:26
Çeşitli Sanatçılar - Kapının Önünde Önlük Dikiyor 663 izlenme - 6 yıl önce
Beyaz Önlük - Son Defa 03:30
Beyaz Önlük - Son Defa 137 izlenme - 2 yıl önce Üniversitede tıp öğrenimi görürken tanışan üç arkadaşın kurduğu grubun son defa adlı parçası
Beyaz Önlük Son Defa Sarıl Hq 03:51
Beyaz Önlük Son Defa Sarıl Hq 86 izlenme - 1 yıl önce Nostalji arşivimin tamamı http://www.dailymotion.com/turkcan8458 Beyaz Önlük Son Defa Şarkı sözleri: Gel son defa sarıl bana Dönemem belki bir daha Gidiyorum buralardan Gidiyorum uzaklara
Ben Askere Gidecem 00:56
Ben Askere Gidecem 112 izlenme - 1 yıl önce Askere gitme meraklısı olan ilkokullu çocuktan akıllara ziyan bir performans.
Çok Uykum Var Yaaaaa.... 01:12
Çok Uykum Var Yaaaaa.... 208 izlenme - 2 yıl önce Uykunun zamansız ve ansızın bastırdığı anlarla hepimiz karşı karşıya kalmışızdır. İşte bizim ufaklığı da uyku sınıfta yakalıyor. Uyumamak için her türlü çabayı gösterse de uykunun yenilmez gücüne teslim oluyor. Ortaya da bu komik görüntüler çıkıyor.
Oturmuş Kapıda Önlük Dikiyi 02:49
Oturmuş Kapıda Önlük Dikiyi 267 izlenme - 4 yıl önce Tüm Dostlara Çam Sakızı Çoban Armaganı..
Yalvaç Pazarından Nostaljik Görüntüler 05:34
Yalvaç Pazarından Nostaljik Görüntüler 125 izlenme - 1 yıl önce Daha bir çoğunuzun planının bile yapılmadığı 1990 yılına gidiyoruz. Nostaljik görüntülerle sizi başbaşa bırakıyorum.
Ceza'nın Çocuklar Üzerindeki Etkisi 01:11
Ceza'nın Çocuklar Üzerindeki Etkisi 152 izlenme - 2 yıl önce Alkışlarlayaşıyorum'un gerçek misyonunu bir türlü gerekli makamlara hissettiremedik canhıraş arkadaşlarım. Hemen şuracıkta açıklamak gerekirse, sitemizin en önem verdiği şey hiç şüphesiz ki gençlerimiz, geleceğimiz. Onlar bizler için açmamış bir tomurcuk, oylanmamış bir içerik, kaşıklanmamış bir çokokrem, daha format yüzü görmemiş bir bilgisayar gibiler. Gelin görün ki, zaman kötü, rakipler zorlu. "Sen Alkışlarlayaşıyorum'sun, Toşak Düşün" parolasıyla ve "Çocuklarımız Mal Olmasın" sloganıyla yola çıkarak başlattığımız bu harekete, gelin sizler de katılın. Katılmazsanız da skimizde olmaz, zira alkışlarlayaşıyorum gençlerimize yapılan işkencelere karşı isyanını dile getirmeye ve ülke çapında infiale yol açan sosyal sorumluluk projelerine imza atmaya devam edecek. Söz sırası sana gelince küçüğüm, küçücüğüm; her ne kadar yukarıda çiçeğimsin, böceğimsin desem de inanma. Gördüğüm yerde camı, çerçeveyi indiririm yemin olsun.
Dünya Kadınlar Günü Etkinliğinde Çocukluk Yıllarındaki Oyunlarını Oynadılar 02:23
Dünya Kadınlar Günü Etkinliğinde Çocukluk Yıllarındaki Oyunlarını Oynadılar 153 izlenme - 2 yıl önce 8 Mart Dünya Kadınlar Günü- Osmaniye'de bir derneğin yetişkin üyeleri, siyah önlük giyip, çocukluk yıllarındaki oyunlarını oynadıOSMANİYE (A) - Osmaniye Ozanlar Şairler Yazarlar Derneği'nin (OŞYAD) "Osmaniye'nin Dünkü Çocukları" adlı grubu, Dünya Kadınlar Günü etkinliğinde siyah önlük giyip, ilkokul yıllarındaki oynadıkları oyunları oynadı.
Ulaş Kurtuluş Ünlü-Murat Aldemir-Celal Bakar - Kapının Önünde Önlük Dikiyi 04:45
Ulaş Kurtuluş Ünlü-Murat Aldemir-Celal Bakar - Kapının Önünde Önlük Dikiyi 283 izlenme - 5 yıl önce
Çeşitli Sanatçılar - Kapının Önünde Önlük Dikiyor 03:26
Çeşitli Sanatçılar - Kapının Önünde Önlük Dikiyor 127 izlenme - 3 yıl önce Albüm: Kazancı Bedih Anısına Şanlıurfa Sıra Geceleri - 12 Şarkı Sözleri(lyrics):
Kameraya Görünen Çocuk - Çiftlik İlköğretim Okulu 03:10
Kameraya Görünen Çocuk - Çiftlik İlköğretim Okulu 85 izlenme - 2 yıl önce Siyah önlüklü ve beyaz yakalı zamanlardan, Çiftlik İlköğretim okulunu anlatan bir video izleyeceğiz. İlkokulluların çayır çimen bulunca hemen nasıl güreşe durduklarını görünce, ata sporumuzun genlerimize işlediğini anlayacağız.