Hoşgeldiniz!

Onur Ödülü

Charlie Chaplin'in 1972'de Aldığı Oscar Onur Ödülü 05:09
Charlie Chaplin'in 1972'de Aldığı Oscar Onur Ödülü 1.209 izlenme - 3 yıl önce İngiliz asıllı amerikalı Charlie Chaplin ülkesi İngiltereye ziyarette buluınur. Lakin amerikaya tekrar dönmesinin yasak olduğu söylenir. Bunun üzerine İsviçrede yaşamaya karar veren Şarlo 1972 yılında oscar onur ödülünü almak için amerikaya davet edilir. Videonun altyazılısını aramama rağmen bulamadım.
Neşet Ertaş - TRT Müzik Onur Ödülü - Ödül Tröreni 08:41
Neşet Ertaş - TRT Müzik Onur Ödülü - Ödül Tröreni 244 izlenme - 3 yıl önce 08.03.2011 tarihinde yapılan bir ödül töreninden Büyük Usta Neşet Ertaş'ın onur ödülü aldığı bölümdür. TRT Genel Müdürü Sayın İbrahim Şahin'in esen miktarda gevezelik içeren konuşmasına dayanabilenler hemen ardından Üstad'ın gül cemalini görme şerefine nail olacaklar. Her zamanki naifliği ve kibarlığıyla yaptığı kısacık konuşmasını dinleyince Usta'yı ne kadar çok sevdiğimizi bir kez daha hatırlayacağız. İzliyoruz efendim...
17. Uluslararası Eskişehir Film Festivali Başladı 05:05
17. Uluslararası Eskişehir Film Festivali Başladı 276 izlenme - 3 yıl önce Festivalin düzenlendiği Sinema Anadolu Salonu'ndan detaylar- Halil Ergün ve Meral Orhonsay'ın salona gelmeleri ve salondakilerle selamlaşmaları- Anadolu Üniversitesi Rektörü Naci Gündoğan'ın konuşması- Maden filmi gösterimi- Meral Orhosay'a ödülünün verilmesi- Meral Orhonsay'ın konuşması- Halil Ergün'e ödülünün verilmesi- Halil Ergün'ün konuşması- Hatıra fotoğrafı çektirilmesi "17. Uluslararası Eskişehir Film Festivali"- Festivalde, gelenekselleştirilen "Onur ödülü" Türk sinema sanatçıları Meral Orhonsay ve Halil Ergün'e verildi- Orhonsay: - "Bu ödülü rahmetli olan madenciler anısına alıyorum.
3. Uluslararası Kayseri Altın Çınar Film Festivali 01:46
3. Uluslararası Kayseri Altın Çınar Film Festivali 37 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Gösterim öncesi sanatçıların görüntüleri - Vali Orhan Düzgün'ün konuşması - Konuşma sonrası filmin gösterime girmesi - Kayhan Yıldızoğlu'na "Yaşam Boyu Onur Ödülü" verilmesi 3. Uluslararası Kayseri Altın Çınar Film Festivali- Bu yılki teması "Filistin" olan festivalin açılışında "Öyle Sevdim ki Seni" adlı film izlettirildi- Vali Düzgün: "Türk sinemasının gelişiminin, Türkiye'nin değişimi ve kalkınmasıyla doğru orantılı olduğunu düşünüyorum" "Filistin" teması ile bu yıl 3'üncüsü düzenlenen "Uluslararası Kayseri Altın Çınar Film Festivali" başladı.
18. Uçan Süpürge Kadın Filmleri Festivali Başladı 05:34
18. Uçan Süpürge Kadın Filmleri Festivali Başladı 27 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - 18. Uçan Süpürge Kadın Filmleri Festivali'ne katılanlardan görüntü- Festival başkanı, oyuncu Damla Sönmez'in konuşması- Film gösterimleri- Ödüllerin verilmesi 18. Uçan Süpürge Kadın Filmleri Festivali- Ankara Opera ve Balesi'nde başlayan festivalde, hayatını kaybeden tiyatro ve sinema sanatçısı Zeki Alasya anıldı 18. Uçan Süpürge Kadın Filmleri Festivali, Ankara Opera ve Balesi'nde oyuncu Başak Daşman ve Yetkin Dikinciler'in sunduğu programla başladı.