Hoşgeldiniz!

onur saylak

Daha (More) Fragman 01:20
Daha (More) Fragman 64.042 izlenme - 10 ay önce 14 yaşındaki Gaza, yaşadığı küçük sahil kasabasından ayrılarak büyük şehirde liseyi okumayı hayal ederken, babasının onu insan kaçakçılığı şebekesinin bir parçası haline getirmesiyle suçla tanışır. Gaza’nın ergenliği, babasının baskıcı karakteri ve sürekli gözlemlediği göçmenlerle geçmeye başlar. Gaza, babası gibi şiddet ve baskı üzerine bir hayat mı kuracaktır yoksa o da bir göçmen mi olacaktır? DAHA (sinema filmi) 2017 / 115 dk. / Türkiye / Türkçe, Arapça / Dram Yönetmen: Onur Saylak Senaristler: Hakan Günday, Onur Saylak, Doğu Yaşar Akal (Hakan Günday’ın “Daha” romanından) Oyuncular: Ahmet Mümtaz Taylan, Hayat Van Eck, Tuba Büyüküstün, Uğur Aslan, Turgut Tunçalp, Tankut Yıldız, Kaan Uluca, Lara Aysal, Onur Akgülgil, Pervin Bağdat Yapımcı: Kerem Çatay (Ay Yapım) Ortak Yapımcı: Ziya Cemre Kutluay (b.i.t. arts) Görüntü Yönetmeni: Feza Çaldıran Kurgu: Ali Aga Işık Şefi: Engin Altıntaş Sanat Yönetmenleri: Dilek Ayaztuna, Aykut Ayaztuna Müzik: Uygur Yiğit Ses Tasarımı: Cenker Kökten Ses Kayıt: H. Can Erol Kostümler: Seda Yılmaz Yapı Tasarım: Cengiz Ultav, Sedef Özarıkman Yürütücü Yapımcı: Tamer Başaran İdari Yapımcı: Yamaç Okur (Ay Yapım) Dünya Galası: Karlovy Vary Film Festivali Ana Yarışma (Temmuz 2017)
denizden gelen 01:22
denizden gelen 56.303 izlenme - 8 yıl önce denizden gelen
Tuba Büyüküstün-Seni Uzaktan Sevmek Aşkların En 03:21
Tuba Büyüküstün-Seni Uzaktan Sevmek Aşkların En 2.842 izlenme - 7 yıl önce gönülçelen-bazı resimler alıntıdır
denizden gelen fragman 01:31
denizden gelen fragman 3.616 izlenme - 8 yıl önce denizden gelen 16 nisanda vizyonda
Denizden Gelen Fragmanı 01:22
Denizden Gelen Fragmanı 2.442 izlenme - 4 yıl önce 2010 yerli yapım dram filmi Denizden Gelen'in fragmanı. Polis memuru olan Halil (Onur Saylak) görev esnasında çatışmada bir kaçak göçmeni vurur. Yargılaması devam ederken Dalyan’a baba ocağına döner. İnsan kaçakçılığı yapan tekne Aşı Koyu açıklarında batar. Kaçakçılardan bazıları ölürken bazıları da kurtulur. Kurtulan kaçaklardan biri olan Jordan’ı(Jordan Boyner) Halil bulur. Hastaneye getirir. Hastanede hemşire olan Yaren (Ahu Türkpençe) Halil’in Jordan ile iletişim kurması için baskı yapar. Jordan’ın babası Yunanistan’da kaçak olarak çalışan bir işçidir.Halil Jordan’ın babasını bulmak için yardım eder. Dalaman Belediyesi Halkla İlişkiler servisi’nde çalışan Melek Dinç ise Jordan’ı himayesine alan ve ona annelik yapan Ganalı kaçak bir göçmendir.
sonbahar 02:06
sonbahar 1.830 izlenme - 9 yıl önce yusuf, geçirdiği ağır hastalık yüzünden cezaevinden serbest bırakılır ve köyüne döner. sadece yaşlıların kaldığı köyde yusuf ve arkadaşı mikhailin konuşmaları hep yaşanmamış gençlikleri ve zamanla ilişkileri üzerinedir. yusuf yıllarca hapishanede kalmanın verdiği alışkanlıkla insanlarla kolay ilişki kuramaz. bir gece karşısına ilçedeki meyhanede konsomatris olarak çalışan gürcü kızı elka çıkar.
sonbahar fragman - onur saylak 02:59
sonbahar fragman - onur saylak 546 izlenme - 6 yıl önce http//www.televizyondizisi.com/
gönülçelen dizisi 41. bölüm fragmanı - magazinn 00:30
gönülçelen dizisi 41. bölüm fragmanı - magazinn 674 izlenme - 7 yıl önce www.magazinn.com - gönülçelen dizisi 41. bölüm fragmanı
Pelin Budak | Hatırla Gönül 02:33
Pelin Budak | Hatırla Gönül 32 izlenme - 6 ay önce Hatırla Gönül'den duygusal sahneler eşliğinde Pelin Budak'ın yazıp seslendirdiği Hatırla Gönül müziği. Daha fazlası için kanalımıza abone olun https://goo.gl/dzPdrR Hatıla Gönül Müziği: Söz, Müzik: Pelin Budak Most Production’ın yapımcılığında, 1 yıldır senaryosu üzerinde titizlikle çalışılan Hatırla Gönül projesinde Gökçe Bahadır, Engin Öztürk ve Onur Saylak ters köşe roller oynayarak seyirciyi şaşırtacak. Bizi takip edin! Most Production Facebook https://www.facebook.com/mostproduction Most Production Instagram https://instagram.com/mostproduction/ Most Production Twitter https://twitter.com/mostproduction
Sinema: Mavi Dalga 01:06
Sinema: Mavi Dalga 124 izlenme - 4 yıl önce Üniversiteye hazırlık dönemi hemen herkes için zorlu bir süreç olmuştur. Balıkesir'li Deniz için de durum aynı. Deniz, bir taraftan arkadaşları Esra ve Gül ile birlikte ideallerine yönelik hayaller kurmakta, diğer taraftan ergenlik sorunları ile mücadele etmektedir. Hiç bir işte dikiş tutturamayan babası, yılmadan yeni girişimlerde bulunmakta; annesi ise Deniz'in kız kardeşi Defne'ye bakmaktadır. Üzerinde büyük bir ağırlık hisseden Deniz'in başı büyük bir derde girer. Değerli bir tablo yanmıştır ve sorumlusunun Deniz olduğu iddia edilmektedir. Hemen herkesin başına gelmesi muhtemel bir öyküyü anlatan filmin senaristliğini Merve Kayan, yönetmenliğini ise Zeynep Dadak ve yine Merve Kayan üstlenmekte. Tür: Dram Süre: 97 Dak. Senaryo: Merve Kayan Yönetmen: Zeynep Dadak, Merve Kayan Oyuncular: Onur Saylak, Barış Hacıhan, Tülin Özen, Ayris Alptekin, Hazal Kaya, Selen Uçer, Nazlı Bulum, Neslihan Acar
Halkın Sesiyle Sanatçılardan Eylem Amaçlarının Açıklanması 08:08
Halkın Sesiyle Sanatçılardan Eylem Amaçlarının Açıklanması 82 izlenme - 3 yıl önce Gezi parkı eylemiyle başlayan ve tüm ülkeye yayılan protestoların hala sadece "ağaçlar kesilmesin" olarak algılanmasını sağlayanlara karşı, aşırı uçlar ve çapulcu olarak görülen eylemcilerin amaçları, sanatçılarımız tarafından halk ile birlikte net bir şekilde açıklanmıştır. Daha da net ve güzel bir açıklama yapılamazdı, alkışlıyoruz. NEDEN GEZİ’DEYİZ? Bu ülkenin vatandaşları olarak, günlerdir niye Taksim meydanında toplandığımızı anlayamamış gözüken yetkililere daha açık ve net bir şekilde niçin burada olduğumuzu ve isteklerimizi açıklamak için buradayız. 1. Her türlü şiddetin bir an önce durması, herkesin birbirini anlamaya çalışması ve bugünden sonra barışçıl bir ortam için ne yapabileceğini düşünüp gerekli adımları bir an önce atmasını istediğimiz için buradayız. 2. Taksim’de kalmış olan son yeşil alanın içine, yıllarca önce yıkılmış Topçu Kışlası’nı yeniden inşa etmek istediğiniz için buradayız. 3. 31 Mayıs Cuma günü Gezi Parkı’nı korumak için barışçıl bir şekilde biraraya gelmiş kalabalığa, aniden ve hiçbir uyarı yapılmadan orantısız bir biçimde müdahale edildiğini ve sonraki günlerde bu müdahalelerin ülke çapında artarak devam ettirildiğini gördüğümüz için buradayız. 4. Son zamanlarda her türlü barışçıl, toplumsal protestoya biber gazı ile müdahale etmenin alışkanlık haline dönüştüğünü gördüğümüz için buradayız. 5. Başta kültür ve sanat alanında olmak üzere hayatın her alanında jet hızıyla başlattığınız projelerin yeterince tartışılmasına izin vermediğiniz, bu projelerle hayatı doğrudan etkilenecek insanları dinlemek ve onlarla müzakere etmek yerine kararlarınızı dikte etmeyi seçtiğiniz için buradayız. 6. Gezi parkı direnişine katılan insanlara “vatandaş” sıfatını uygun görmek yerine “çapulcu” ifadesini yakıştırdığınız ve bunda ısrar ettiğiniz için buradayız. 7. Toplum ahlakını korumak adı altında özellikle televizyon üzerinde uyguladığınız sansür ve baskıya dur demek için buradayız. 8. Kendi gözümüzle gördüğümüz olayları gazetelerde ve televizyonlarda göremediğimiz için buradayız. 9. Bizi sürekli azarladığınız için buradayız. 10. Demokrasiyi çoğunluğun keyfi yönetimi sandığınız için buradayız. 11. Size oy vermiş olsak da olmasak da aykırı seslerin hep var olduğunu ve var olacağını göstermek için buradayız. 12. Bu protestonun ideolojiler ve partiler üstü bir protesto olduğunu göstermek ve halka karşı kullanılan orantısız güç ve şiddetin durdurulması ve insanların hayatlarını kaybetmemesi için buradayız. 13.Görüşleri ne olursa olsun, halkımızın yüzde yüzünün vicdanı için buradayız.
Hatırla Gönül 5. Bölüm Fragmanı | Most Production 00:48
Hatırla Gönül 5. Bölüm Fragmanı | Most Production 9 izlenme - 6 ay önce Hatırla Gönül 5. Bölüm Fragmanı. Daha fazlası için kanalımıza abone olun https://goo.gl/dzPdrR Gönül’ün oğlunun ölümüne sebep olan adamın kızı olduğunu öğrenen Yusuf, yıllardır içinde büyüttüğü intikamı ile Gönül’e olan duyguları arasında kalır. İntikamından yine de vazgeçmeyen Yusuf Gönül’ün bundan zarar görmemesini ister. Gönül ise cinayetle suçladığı Tekin’den özür dilemeye gider ancak kendini bir hesaplaşmanın içinde bulur. Tekin, Yusuf ile Gönül’ün yakınlaşmasından hiç memnun değildir. Maddi sıkıntı çeken Gönül’e yeniden para teklif ederek onu kızdıran Kürşat, kızını görüp özür dilemek ister. Ancak bu isteği Yusuf’un beklediği mükemmel fırsatı yaratacaktır. Most Production’ın yapımcılığında, 1 yıldır senaryosu üzerinde titizlikle çalışılan Hatırla Gönül projesinde Gökçe Bahadır, Engin Öztürk ve Onur Saylak ters köşe roller oynayarak seyirciyi şaşırtacak. Bizi takip edin! Most Production Facebook https://www.facebook.com/mostproduction Most Production Instagram https://instagram.com/mostproduction/ Most Production Twitter https://twitter.com/mostproduction Hatırla Gönül 5. Bölüm Fragmanı izlemek ve daha fazlası için Most Production kanalına abone olun.
Hatırla Gönül - 13. Bölüm Fragmanı | Most Production 00:49
Hatırla Gönül - 13. Bölüm Fragmanı | Most Production 8 izlenme - 6 ay önce Hatırla Gönül 13. bölüm fragmanı sizlerle. Daha fazlası için kanalımıza abone olun https://goo.gl/dzPdrR Most Production’ın yapımcılığında, 1 yıldır senaryosu üzerinde titizlikle çalışılan Hatırla Gönül projesinde Gökçe Bahadır, Engin Öztürk ve Onur Saylak ters köşe roller oynayarak seyirciyi şaşırtacak. Bizi takip edin! Most Production Facebook https://www.facebook.com/mostproduction Most Production Instagram https://instagram.com/mostproduction/ Most Production Twitter https://twitter.com/mostproduction Hatırla Gönül 12. Bölüm Fragmanı izlemek ve daha fazlası için Most Production kanalına abone olun.
Hatırla Gönül 9. Bölüm Fragmanı | Most Production 00:47
Hatırla Gönül 9. Bölüm Fragmanı | Most Production 8 izlenme - 6 ay önce Hatırla Gönül 9. Bölüm Fragmanı. Daha fazlası için kanalımıza abone olun https://goo.gl/dzPdrR Gönül’ün oğlunun ölümüne sebep olan adamın kızı olduğunu öğrenen Yusuf, yıllardır içinde büyüttüğü intikamı ile Gönül’e olan duyguları arasında kalır. İntikamından yine de vazgeçmeyen Yusuf Gönül’ün bundan zarar görmemesini ister. Gönül ise cinayetle suçladığı Tekin’den özür dilemeye gider ancak kendini bir hesaplaşmanın içinde bulur. Tekin, Yusuf ile Gönül’ün yakınlaşmasından hiç memnun değildir. Maddi sıkıntı çeken Gönül’e yeniden para teklif ederek onu kızdıran Kürşat, kızını görüp özür dilemek ister. Ancak bu isteği Yusuf’un beklediği mükemmel fırsatı yaratacaktır. Most Production’ın yapımcılığında, 1 yıldır senaryosu üzerinde titizlikle çalışılan Hatırla Gönül projesinde Gökçe Bahadır, Engin Öztürk ve Onur Saylak ters köşe roller oynayarak seyirciyi şaşırtacak. Bizi takip edin! Most Production Facebook https://www.facebook.com/mostproduction Most Production Instagram https://instagram.com/mostproduction/ Most Production Twitter https://twitter.com/mostproduction Hatırla Gönül 9. Bölüm Fragmanı izlemek ve daha fazlası için Most Production kanalına abone olun.
Hatırla Gönül 12. Bölüm Fragmanı | Most Production 00:48
Hatırla Gönül 12. Bölüm Fragmanı | Most Production 7 izlenme - 6 ay önce Hatırla Gönül 12. bölüm fragmanı sizlerle. Daha fazlası için kanalımıza abone olun https://goo.gl/dzPdrR Most Production’ın yapımcılığında, 1 yıldır senaryosu üzerinde titizlikle çalışılan Hatırla Gönül projesinde Gökçe Bahadır, Engin Öztürk ve Onur Saylak ters köşe roller oynayarak seyirciyi şaşırtacak. Bizi takip edin! Most Production Facebook https://www.facebook.com/mostproduction Most Production Instagram https://instagram.com/mostproduction/ Most Production Twitter https://twitter.com/mostproduction Hatırla Gönül 12. Bölüm Fragmanı izlemek ve daha fazlası için Most Production kanalına abone olun.
Hatırla Gönül Fragman | Most Production 01:14
Hatırla Gönül Fragman | Most Production 6 izlenme - 6 ay önce Hatırla Gönül 11 Ekim Pazar akşamı Star’da seyirciyle buluşuyor. Başrollerini Gökçe Bahadır, Engin Öztürk ve Onur Saylak’ın paylaştığı, sezonun iddiali dizisi Hatırla Gönül'ün yönetmen koltuğunda Gül Oğuz oturacak. Hatırla Gönül dizisinin bölümleri için abone olun https://goo.gl/dzPdrR Ekim ayında ekrana gelmesi planlanan Hatırla Gönül'ün senaryosunu Deniz Yeşilgün ve Esra Çetek yazıyor. Senaryo danışmanlığını ise Berkun Oya yapıyor. Gönül karakteri ile ekrana gelecek olan Gökçe Bahadır, iki erkeğin tutkulu aşkı arasında sürüklenirken, hafızasıyla birlikte tüm anılarını, kimliğini ve sevdiği adamı yitiren bir kadını canlandıracak. Engin Öztürk ise, Yusuf rolünde kaybettiği oğlunun intikamıyla, yıllar sonra aşkı bulduğu kadının arasında tercih yapmak zorunda kalıyor. Tekin rolünü üstlenen Onur Saylak, sahip olduğu tüm güce ve tutku dolu aşkına rağmen, sevdiği kadını kaybetmekle yüzleşince tehlikeli kararlar almanın eşiğine gelen bir adamı oynayacak. Most Production’ın yapımcılığında, 1 yıldır senaryosu üzerinde titizlikle çalışılan Hatırla Gönül projesinde Gökçe Bahadır, Engin Öztürk ve Onur Saylak ters köşe roller oynayarak seyirciyi şaşırtacak. Bizi takip edin! Most Production Facebook https://www.facebook.com/mostproduction Most Production Instagram https://instagram.com/mostproduction/ Most Production Twitter https://twitter.com/mostproduction
Hatırla Gönül 11. Bölüm Fragmanı | Most Production 00:51
Hatırla Gönül 11. Bölüm Fragmanı | Most Production 4 izlenme - 6 ay önce Hatırla Gönül 11. Bölüm Fragmanı. Daha fazlası için kanalımıza abone olun https://goo.gl/dzPdrR Gönül’ün oğlunun ölümüne sebep olan adamın kızı olduğunu öğrenen Yusuf, yıllardır içinde büyüttüğü intikamı ile Gönül’e olan duyguları arasında kalır. İntikamından yine de vazgeçmeyen Yusuf Gönül’ün bundan zarar görmemesini ister. Gönül ise cinayetle suçladığı Tekin’den özür dilemeye gider ancak kendini bir hesaplaşmanın içinde bulur. Tekin, Yusuf ile Gönül’ün yakınlaşmasından hiç memnun değildir. Maddi sıkıntı çeken Gönül’e yeniden para teklif ederek onu kızdıran Kürşat, kızını görüp özür dilemek ister. Ancak bu isteği Yusuf’un beklediği mükemmel fırsatı yaratacaktır. Most Production’ın yapımcılığında, 1 yıldır senaryosu üzerinde titizlikle çalışılan Hatırla Gönül projesinde Gökçe Bahadır, Engin Öztürk ve Onur Saylak ters köşe roller oynayarak seyirciyi şaşırtacak. Bizi takip edin! Most Production Facebook https://www.facebook.com/mostproduction Most Production Instagram https://instagram.com/mostproduction/ Most Production Twitter https://twitter.com/mostproduction Hatırla Gönül 11. Bölüm Fragmanı izlemek ve daha fazlası için Most Production kanalına abone olun.
Hatırla Gönül 8. Bölüm Fragmanı | Most Production 00:49
Hatırla Gönül 8. Bölüm Fragmanı | Most Production 4 izlenme - 6 ay önce Hatırla Gönül 8. Bölüm Fragmanı. Daha fazlası için kanalımıza abone olun https://goo.gl/dzPdrR Gönül’ün oğlunun ölümüne sebep olan adamın kızı olduğunu öğrenen Yusuf, yıllardır içinde büyüttüğü intikamı ile Gönül’e olan duyguları arasında kalır. İntikamından yine de vazgeçmeyen Yusuf Gönül’ün bundan zarar görmemesini ister. Gönül ise cinayetle suçladığı Tekin’den özür dilemeye gider ancak kendini bir hesaplaşmanın içinde bulur. Tekin, Yusuf ile Gönül’ün yakınlaşmasından hiç memnun değildir. Maddi sıkıntı çeken Gönül’e yeniden para teklif ederek onu kızdıran Kürşat, kızını görüp özür dilemek ister. Ancak bu isteği Yusuf’un beklediği mükemmel fırsatı yaratacaktır. Most Production’ın yapımcılığında, 1 yıldır senaryosu üzerinde titizlikle çalışılan Hatırla Gönül projesinde Gökçe Bahadır, Engin Öztürk ve Onur Saylak ters köşe roller oynayarak seyirciyi şaşırtacak. Bizi takip edin! Most Production Facebook https://www.facebook.com/mostproduction Most Production Instagram https://instagram.com/mostproduction/ Most Production Twitter https://twitter.com/mostproduction Hatırla Gönül 8. Bölüm Fragmanı izlemek ve daha fazlası için Most Production kanalına abone olun.
Hatırla Gönül 2. Bölüm Fragmanı | Most Production 00:48
Hatırla Gönül 2. Bölüm Fragmanı | Most Production 3 izlenme - 6 ay önce Hatırla Gönül 2. Bölüm Fragmanını izleyin. Daha fazlası için kanalımıza abone olun https://goo.gl/dzPdrR Most Production’ın yapımcılığında, 1 yıldır senaryosu üzerinde titizlikle çalışılan Hatırla Gönül projesinde Gökçe Bahadır, Engin Öztürk ve Onur Saylak ters köşe roller oynayarak seyirciyi şaşırtacak. Bizi takip edin! Most Production Facebook https://www.facebook.com/mostproduction Most Production Instagram https://instagram.com/mostproduction/ Most Production Twitter https://twitter.com/mostproduction Hatırla Gönül 2. Bölüm Fragmanı izlemek ve daha fazlası için Most Production kanalına abone olun.
Hatırla Gönül 7. Bölüm Fragmanı | Most Production 00:48
Hatırla Gönül 7. Bölüm Fragmanı | Most Production 3 izlenme - 6 ay önce Hatırla Gönül 7. Bölüm Fragmanı. Daha fazlası için kanalımıza abone olun https://goo.gl/dzPdrR Gönül’ün oğlunun ölümüne sebep olan adamın kızı olduğunu öğrenen Yusuf, yıllardır içinde büyüttüğü intikamı ile Gönül’e olan duyguları arasında kalır. İntikamından yine de vazgeçmeyen Yusuf Gönül’ün bundan zarar görmemesini ister. Gönül ise cinayetle suçladığı Tekin’den özür dilemeye gider ancak kendini bir hesaplaşmanın içinde bulur. Tekin, Yusuf ile Gönül’ün yakınlaşmasından hiç memnun değildir. Maddi sıkıntı çeken Gönül’e yeniden para teklif ederek onu kızdıran Kürşat, kızını görüp özür dilemek ister. Ancak bu isteği Yusuf’un beklediği mükemmel fırsatı yaratacaktır. Most Production’ın yapımcılığında, 1 yıldır senaryosu üzerinde titizlikle çalışılan Hatırla Gönül projesinde Gökçe Bahadır, Engin Öztürk ve Onur Saylak ters köşe roller oynayarak seyirciyi şaşırtacak. Bizi takip edin! Most Production Facebook https://www.facebook.com/mostproduction Most Production Instagram https://instagram.com/mostproduction/ Most Production Twitter https://twitter.com/mostproduction Hatırla Gönül 7. Bölüm Fragmanı izlemek ve daha fazlası için Most Production kanalına abone olun.
Hatırla Gönül 10. Bölüm Fragmanı | Most Production 00:49
Hatırla Gönül 10. Bölüm Fragmanı | Most Production 2 izlenme - 6 ay önce Hatırla Gönül 10. Bölüm Fragmanı. Daha fazlası için kanalımıza abone olun https://goo.gl/dzPdrR Gönül’ün oğlunun ölümüne sebep olan adamın kızı olduğunu öğrenen Yusuf, yıllardır içinde büyüttüğü intikamı ile Gönül’e olan duyguları arasında kalır. İntikamından yine de vazgeçmeyen Yusuf Gönül’ün bundan zarar görmemesini ister. Gönül ise cinayetle suçladığı Tekin’den özür dilemeye gider ancak kendini bir hesaplaşmanın içinde bulur. Tekin, Yusuf ile Gönül’ün yakınlaşmasından hiç memnun değildir. Maddi sıkıntı çeken Gönül’e yeniden para teklif ederek onu kızdıran Kürşat, kızını görüp özür dilemek ister. Ancak bu isteği Yusuf’un beklediği mükemmel fırsatı yaratacaktır. Most Production’ın yapımcılığında, 1 yıldır senaryosu üzerinde titizlikle çalışılan Hatırla Gönül projesinde Gökçe Bahadır, Engin Öztürk ve Onur Saylak ters köşe roller oynayarak seyirciyi şaşırtacak. Bizi takip edin! Most Production Facebook https://www.facebook.com/mostproduction Most Production Instagram https://instagram.com/mostproduction/ Most Production Twitter https://twitter.com/mostproduction Hatırla Gönül 10. Bölüm Fragmanı izlemek ve daha fazlası için Most Production kanalına abone olun.
Hatırla Gönül 3. Bölüm Fragmanı | Most Production 00:49
Hatırla Gönül 3. Bölüm Fragmanı | Most Production 2 izlenme - 6 ay önce Hatırla Gönül 3. Bölüm Fragmanı. Daha fazlası için kanalımıza abone olun https://goo.gl/dzPdrR Gönül’ün oğlunun ölümüne sebep olan adamın kızı olduğunu öğrenen Yusuf, yıllardır içinde büyüttüğü intikamı ile Gönül’e olan duyguları arasında kalır. İntikamından yine de vazgeçmeyen Yusuf Gönül’ün bundan zarar görmemesini ister. Gönül ise cinayetle suçladığı Tekin’den özür dilemeye gider ancak kendini bir hesaplaşmanın içinde bulur. Tekin, Yusuf ile Gönül’ün yakınlaşmasından hiç memnun değildir. Maddi sıkıntı çeken Gönül’e yeniden para teklif ederek onu kızdıran Kürşat, kızını görüp özür dilemek ister. Ancak bu isteği Yusuf’un beklediği mükemmel fırsatı yaratacaktır. Most Production’ın yapımcılığında, 1 yıldır senaryosu üzerinde titizlikle çalışılan Hatırla Gönül projesinde Gökçe Bahadır, Engin Öztürk ve Onur Saylak ters köşe roller oynayarak seyirciyi şaşırtacak. Bizi takip edin! Most Production Facebook https://www.facebook.com/mostproduction Most Production Instagram https://instagram.com/mostproduction/ Most Production Twitter https://twitter.com/mostproduction Hatırla Gönül 3. Bölüm Fragmanı izlemek ve daha fazlası için Most Production kanalına abone olun.