Hoşgeldiniz!

Onur Ünlü

Cingöz Recai (2017) 1. Teaser Fragman 00:51
Cingöz Recai (2017) 1. Teaser Fragman 17.745 izlenme - 5 ay önce Kenan İmirzalıoğlu, Serkan Keskin, Haluk Bilginer, Meryem Uzerli'nin başrolünde olduğu, Onur Ünlü'nün yeni filmi Cingöz Recai, 13 Ekim 2017'de sinemalarda olacak.
 Onur Ünlü'nün Recep İvedik Sözleri 01:35
Onur Ünlü'nün Recep İvedik Sözleri 4.176 izlenme - 5 ay önce Onur Ünlü'nün Recep İvedi k karakterine ilginç bakış açısı sosyal medyaya damga vurdu. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Ben de Özledim - Beni Hatırladınız mı? 01:42
Ben de Özledim - Beni Hatırladınız mı? 1.763 izlenme - 1 ay önce
Celal Tan ve Ailesinin Aşırı Acıklı Hikayesi - Küfür Sahnesi 01:23
Celal Tan ve Ailesinin Aşırı Acıklı Hikayesi - Küfür Sahnesi 2.648 izlenme - 5 ay önce Celal Tan ve Ailesinin Aşırı Acıklı Hikayesi, Onur Ünlü'nün senaryosunu yazdığı ve yönettiği 2011 yapımı kara komedi türü sinema filmidir. Celal Tan, bir taşra şehrinde ailesiyle birlikte yaşayan saygın bir anayasa profesörüdür. İlk eşinin ölümünden yıllar sonra, bir şekilde hayatını kurtardığı ve kendisinden çok genç olan bir üniversite öğrencisi kızla evlenir. Sonra kötü şeyler olmaya başlar. 18. Adana Altın Koza Film Festivali'nde En İyi Film Ödülü (Onur Ünlü) En İyi Senaryo Ödülü (Onur Ünlü) ödüllerini almıştır.
Leyla The Band - O Kıza Kadar - (Jolly Joker) 03:49
Leyla The Band - O Kıza Kadar - (Jolly Joker) 24.367 izlenme - 5 yıl önce Leyla The Band - O Kıza Kadar - (jolly joker) - (alisayar)
İtirazım Var Filmi Vaaz 01:31
İtirazım Var Filmi Vaaz 12.713 izlenme - 4 yıl önce Http://www.soledebiyat.com https://twitter.com/sol_edebiyat https://www.facebook.com/soledebiyatcom
Leyla The Band - Yokluğunda 04:10
Leyla The Band - Yokluğunda 19.965 izlenme - 5 yıl önce Leyla The Band - Yokluğunda
Melül'ün Konuştuğu Tek Sahne - Leyla İle Mecnun 01:24
Melül'ün Konuştuğu Tek Sahne - Leyla İle Mecnun 7.562 izlenme - 2 yıl önce Son yılların mahalle sıcaklığını yansıtan, arkadaş canlısı ve bir o kadar da muhalif dizisi Leyla İle Mecnun'da repliksiz kral Melül, dizinin 2. bölümünde bir cümlecik de olsa konuşmuş. O sahne bu sahnedir efenim... Not: TRT'ye modern küfür anlayışı çerçevesinde sövmek serbesttir.
Kapalı Gişe: Türkiye’de Tekelleşen Film Endüstrisi 39:33
Kapalı Gişe: Türkiye’de Tekelleşen Film Endüstrisi 2.640 izlenme - 1 yıl önce Tekelleşen sinema sektörünü masaya yatıran “Kapalı Gişe: Türkiye’de Tekelleşen Film Dağıtımı” belgeseli, 35. İstanbul Film Festivali’nden sonra internet gösteriminde. “Kapalı Gişe”, görüşlerini aldığı yapımcılar, yönetmenler, dağıtımcılar ve ekonomistlerle birlikte, seyircinin seçme özgürlüğüne engel olan bu çarpık ekonominin yarattığı tahribatın izini sürüyor. Belgeselde, 2014 yılında en çok gişe yapan ilk 5 yerli filmin, bütün yılın hasılatının yarısını alırken diğer 103 yerli filme de diğer yarısının kaldığına dikkat çekiliyor. 2014’te Amerika’da ise en çok gişe yapan ilk 5 yerli filmin, elden edilen hasılatın sadece yüzde 15’ine sahip olduğu bilgisi veriliyor. Belgeselde yer alan Yönetmen Onur Ünlü dağıtım şirketlerini ve salon tekellerini şu çarpıcı sözlerle anlatıyor: “Nefesiniz kesilecek kadar umurlarında değiliz. Seyircinin o filmi talep ediyor olması, yurt dışında ödül alması hiçbir şey umurlarında değil.”
Leyla The Band - Aşk Bitti 05:29
Leyla The Band - Aşk Bitti 16.143 izlenme - 5 yıl önce Leyla The Band - Aşk Bitti
Beş Kardeş - Efsane Final Sahnesi 04:12
Beş Kardeş - Efsane Final Sahnesi 5.879 izlenme - 2 yıl önce Benim gibi odun birini bile ağlayacak duruma getiren bi sahneydi. Güzel şeyler hep erken bitiyor be kardeşim. Yolun açık olsun Onur Ünlü..
Mehmet Erdem - Gülmek İçin Yaratılmış (Sen Aydınlatırsın Geceyi) 05:48
Mehmet Erdem - Gülmek İçin Yaratılmış (Sen Aydınlatırsın Geceyi) 16.172 izlenme - 5 yıl önce Vokal: Mehmet Erdem Söz: Ülkü Alper Müzik: Atahualpa Yupanqui Düzenleme: Alper Atakan Keman & Akordeon: Özge Metin Kontrbas: Raim Paksoy Klasik Gitar & Piyano: Alper Atakan Kayıt & Mix & Mastering: Alper Atakan efLÂtunfilm sunar | Onur Ünlü'den "Sen Aydınlatırsın Geceyi"
Beş Kardeş'ten Saray Göndermesi 00:46
Beş Kardeş'ten Saray Göndermesi 3.951 izlenme - 2 yıl önce Bi takım sebepler yüzünden ne yazık ki dün ekranlara veda eden Beş Kardeş dizisinden AK-Saray'a gönderme.. Onur Ünlü gider ayak golünü atıyor :)
Beş Şehir Final Sahnesi (Beni Vur - Ahmet Kaya) 05:44
Beş Şehir Final Sahnesi (Beni Vur - Ahmet Kaya) 2.191 izlenme - 1 yıl önce Onur Ünlü'nün 2009'da vizyona giren 4. filmi olan Beş Şehir filminin etkileyici final sahnesini sitede göremeyince eklemek istedim. Kuşkusuz gerek senaristlik gerekse yönetmen olarak ülkemizdeki en önemli bir kaç kişiden birisi . Umarım yakın zamanda yeni bir yapımını görebiliriz
Beş Kardeş  - Hamlet Tiradı 02:12
Beş Kardeş - Hamlet Tiradı 3.971 izlenme - 3 yıl önce Salak yaz dizileri televizyonlarda cirit atarken 13. bölümüyle final yapacak beş kardeş'ten çıkarıp masaya vurma hareketi. Size çilek zamanı muz mevsimi tipi diziler yakışır zaten Türk halkı... “Olmak ya da olmamak, işte bütün mesele bu! Düşüncemizin katlanması mı güzel Zalim kaderin yumruklarına, oklarına Yoksa diretip bela denizlerine karşı Dur, yeter demesi mi? Ölmek, uyumak sadece! Düşünün ki uyumakla yalnız Bitebilir bütün acıları yüreğin, Çektiği bütün kahırlar insanoğlunun. Uyumak, ama düş görebilirsin uykuda, o kötü. Çünkü, o ölüm uykularında Sıyrıldığımız zaman yaşamak kaygısından Ne düşler görebilir insan, düşünmeli bunu. Bu düşüncedir felaketleri yaşanır yapan. Yoksa kim dayanabilir zamanın kırbacına? Zorbanın kahrına, gururunun çiğnenmesine Sevgisinin kepaze edilmesine Kanunların bu kadar yavaş Yüzsüzlüğün bu kadar çabuk yürümesine Kötülere kul olmasına iyi insanın Bir bıçak saplayıp göğsüne kurtulmak varken? Kim ister bütün bunlara katlanmak Ağır bir hayatın altında inleyip terlemek Ölümden sonraki bir şeyden korkmasa O kimsenin gidip de dönmediği bilinmez dünya Ürkütmese yüreğini? Bilmediğimiz belalara atılmaktansa Çektiklerine razı etmese insanları? Bilinç böyle korkak ediyor hepimizi: Düşüncenin soluk ışığı bulandırıyor Yürekten gelenin doğal rengini. Ve nice büyük, yiğitçe atılışlar Yollarını değiştirip bu yüzden Bir iş, bir eylem olma gücünü yitiriyorlar.
Beş Kardeş - Göndermeler 2 13:07
Beş Kardeş - Göndermeler 2 2.210 izlenme - 2 yıl önce Sitede ilk bölümdeki göndermelerle ilgili bi içerik mevcut. Şuan ki paylaşımda son bölümlerde ortaya çıkan göndermeler. Selam olsun Onur Ünlü'ye, İyi seyirler.
Polis Filminde Haluk Bilginer'in İntihara Teşebbüs Sahnesi 01:55
Polis Filminde Haluk Bilginer'in İntihara Teşebbüs Sahnesi 2.171 izlenme - 2 yıl önce Onur Ünlü'nün polis filminden, Haluk Bilginer'in intihar'a teşebbüs sahnesi. Gerçek anlamda izleyeni Filmin içine çeken bu sahneyi siz arkadaşlarla paylaşıyorum İyi Seyirler. Nefes Alabiliyorsak Hiçbir şey imkansız degildir.
Aşk Bitti (Leyla The Band) 05:29
Aşk Bitti (Leyla The Band) 5.113 izlenme - 5 yıl önce Aşk Bitti (Leyla The Band)
Beş Kardeş - Ben Senin İçin Askerden Kaçtım Fahriye'm 03:01
Beş Kardeş - Ben Senin İçin Askerden Kaçtım Fahriye'm 2.984 izlenme - 2 yıl önce Beş Kardeş'in en güzel sahnelerinden biri.. "Hakikaten ne olmuştu sonra? Ne anlattın ki onlara?" Bütün o delikanlı albaylara selam olsun.
Görünen Adam - 1. Bölüm (15 Mayıs Pazartesi) 16:50
Görünen Adam - 1. Bölüm (15 Mayıs Pazartesi) 621 izlenme - 8 ay önce Onur Ünlü'nün yazıp yönettiği Görünen Adam 1. bölümüyle sizlerle! Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Ben de Özledim  - Ustaaaa! 00:49
Ben de Özledim - Ustaaaa! 897 izlenme - 12 ay önce 2013 Ekim' ayında ilk bölümü yayınlanan ve sadece 13 bölüm süren Ben de Özledim dizisinden güzel bir sahne. "Ulan umur ne alaka ?" diyenler çıkabilir. Sahnede vurulan aynı zamanda dizinin yönetmeni olan Onur Ünlü zamanında Deli Yürek'de bu şekilde vurulmuştu güzel bir sahne olmuş.
Polis - Tekvir Suresi 01:54
Polis - Tekvir Suresi 2.392 izlenme - 2 yıl önce Yine bir umutla paylaşım yapıyorum bu sefer kabul edileceğini düşünerekten, Polis filminden Haluk Bilginer reyizin bir sahnesi, sureye zaten diyecek birşey bulamıyorum tüyleri diken diken eden kelamlar Alemlerin Rabbi Allah(c.c.)'dan. iyi seyirler.
Beş Şehir | Fragman 01:35
Beş Şehir | Fragman 6.617 izlenme - 5 yıl önce Beş Şehir, bir polis, bir tezgahtar, bir öğretmen, bir seyyar satıcı ve 11 yaşında bir çocuğun, yaşamla, ölümle ve aşkla iç içe geçen hikayesidir. İstanbul'a...
Ben Aşık Oldum - Akapella (Beş Kardeş) 02:36
Ben Aşık Oldum - Akapella (Beş Kardeş) 2.312 izlenme - 3 yıl önce Söz-Müzik: Osman Sonant A Capella Düzenleme: Recep Gül Yorum: Serkan Keskin, Nihal Yalçın, A Capella Boğaziçi Bana göre yayında olan diziler içinde en kaliteli yapım olan ancak reyting saçmalığı yüzünden 13.bölümde sona ericek olan Beş Kardeş dizisinden çok güzel bir akapella örneği. Onur Ünlü Leyla ile Mecnun'dan sonra bu dizisinde de yepyeni şarkıları sunuyor bize. Kabul edilirse içerik sevinirim. İyi dinlemeler :)
Ölemiyom be Cemal - Sen Aydınlatırsın Geceyi 04:56
Ölemiyom be Cemal - Sen Aydınlatırsın Geceyi 1.506 izlenme - 2 yıl önce Sen Aydınlatırsın Geceyi, Onur Ünlü'nün senaryosunu yazdığı ve yönettiği 2013'de vizyona giren, kendine özgü kurgusu, anlatım tekniği ve nefis siyah beyaz görüntüleriyle dikkat çeken, fantastik ve absürd ögelerle yüklü ilginç bir kara sinema örneğidir. Filmde Cemal (Ali Atay) ile Dündar (Serkan Keskin)'ın bu diyaloğu da unutulmayacak cinsten...
Beş Kardeş - Ben Senin İçin Beşiktaş'tan Vazgeçerim 01:54
Beş Kardeş - Ben Senin İçin Beşiktaş'tan Vazgeçerim 1.449 izlenme - 2 yıl önce Beş Kardeş isimli Onur Ünlü yapımı diziden efsane bir sahne. Aşk nedir sorusunun cevabı.. Hangimiz Fahriyeler için of çekmedik böyle... Ve hangimiz yıllar sonra bile saklamadık o fotoğrafı...
Çay Başarısız Erkek Gibi Bişey Demek (Beş Şehir) 02:02
Çay Başarısız Erkek Gibi Bişey Demek (Beş Şehir) 1.376 izlenme - 2 yıl önce Onur Ünlü'nün Beş Şehir filminin Şevket ve Kedi bölümünden bir kesit. Sigara içip Heidegger okuyan, tren satıp hayat dersleri veren ve Yunus Emre hayranı kediden aforizmalar... Kadınları ne içmeye davet ettiğinize dikkat edin.
Sen Aydınlatırsın Geceyi 01:47:26
Sen Aydınlatırsın Geceyi 1.232 izlenme - 2 yıl önce "Cemal, Manisa'nın Akhisar kasabasında babasıyla yaşayan ve kendi berber dükkanlarında çalışan bir adamdır. Kendi halinde gibi görünen Cemal'in içine bir sıkıntı çöker, kendisi bile ne olduğunu bilemez... Öte yandan hemen hemen herkesin birbirini tanıdığı bu kasabada, gayet sıradan gibi görünen insanların olağanüstü güçleri vardır. Kimi zamanı durdurur, kimi duvarların ardını görür, kimi ölümsüz. Ama hiçbiri de süper kahraman değildir. Herkes her şeyi bilir ve normal hayatına devam eder..."
İtirazım Var (Fragman) Teaser 00:40
İtirazım Var (Fragman) Teaser 2.404 izlenme - 4 yıl önce Onur Ünlü yeni filmi İtirazım Var'ın çekimlerine başladı. U10 Film'in yapımcısı olduğu filmin senaryosu Onur Ünlü'ye ait. İtirazım Var'ın ilk fragmanı bugün internette yayınlanmaya başladı. Serkan Keskin'in başrolünde olduğu İtirazım Var'ın diğer oyuncuları ise Hazal Kaya, Büşra Pekin, Öner Erkan, Osman Sonant, Serdar Orçin, Umut Kurt, Özgür Çevik, Mustafa Kırantepe ve Güler Ökten
Leyla The Band - Aşk Bitti - (2013) 05:29
Leyla The Band - Aşk Bitti - (2013) 3.857 izlenme - 5 yıl önce leyla the band - aşk bitti - (2013) - (alisayar)