Hoşgeldiniz!

Onur Ünlü Videoları İzle

İtirazım Var Filmi Vaaz 01:31
İtirazım Var Filmi Vaaz 12.507 izlenme - 3 yıl önce Http://www.soledebiyat.com https://twitter.com/sol_edebiyat https://www.facebook.com/soledebiyatcom
Leyla The Band - O Kıza Kadar - (Jolly Joker) 03:49
Leyla The Band - O Kıza Kadar - (Jolly Joker) 24.285 izlenme - 4 yıl önce Leyla The Band - O Kıza Kadar - (jolly joker) - (alisayar)
Kapalı Gişe: Türkiye’de Tekelleşen Film Endüstrisi 39:33
Kapalı Gişe: Türkiye’de Tekelleşen Film Endüstrisi 2.188 izlenme - 7 ay önce Tekelleşen sinema sektörünü masaya yatıran “Kapalı Gişe: Türkiye’de Tekelleşen Film Dağıtımı” belgeseli, 35. İstanbul Film Festivali’nden sonra internet gösteriminde. “Kapalı Gişe”, görüşlerini aldığı yapımcılar, yönetmenler, dağıtımcılar ve ekonomistlerle birlikte, seyircinin seçme özgürlüğüne engel olan bu çarpık ekonominin yarattığı tahribatın izini sürüyor. Belgeselde, 2014 yılında en çok gişe yapan ilk 5 yerli filmin, bütün yılın hasılatının yarısını alırken diğer 103 yerli filme de diğer yarısının kaldığına dikkat çekiliyor. 2014’te Amerika’da ise en çok gişe yapan ilk 5 yerli filmin, elden edilen hasılatın sadece yüzde 15’ine sahip olduğu bilgisi veriliyor. Belgeselde yer alan Yönetmen Onur Ünlü dağıtım şirketlerini ve salon tekellerini şu çarpıcı sözlerle anlatıyor: “Nefesiniz kesilecek kadar umurlarında değiliz. Seyircinin o filmi talep ediyor olması, yurt dışında ödül alması hiçbir şey umurlarında değil.”
Melül'ün Konuştuğu Tek Sahne - Leyla İle Mecnun 01:24
Melül'ün Konuştuğu Tek Sahne - Leyla İle Mecnun 6.988 izlenme - 2 yıl önce Son yılların mahalle sıcaklığını yansıtan, arkadaş canlısı ve bir o kadar da muhalif dizisi Leyla İle Mecnun'da repliksiz kral Melül, dizinin 2. bölümünde bir cümlecik de olsa konuşmuş. O sahne bu sahnedir efenim... Not: TRT'ye modern küfür anlayışı çerçevesinde sövmek serbesttir.
Leyla The Band - Yokluğunda 04:10
Leyla The Band - Yokluğunda 19.947 izlenme - 4 yıl önce Leyla The Band - Yokluğunda
Görünen Adam - 1. Bölüm (15 Mayıs Pazartesi) 16:50
Görünen Adam - 1. Bölüm (15 Mayıs Pazartesi) 451 izlenme - 1 ay önce Onur Ünlü'nün yazıp yönettiği Görünen Adam 1. bölümüyle sizlerle! Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Beş Kardeş - Efsane Final Sahnesi 04:12
Beş Kardeş - Efsane Final Sahnesi 5.840 izlenme - 2 yıl önce Benim gibi odun birini bile ağlayacak duruma getiren bi sahneydi. Güzel şeyler hep erken bitiyor be kardeşim. Yolun açık olsun Onur Ünlü..
Leyla The Band - Aşk Bitti 05:29
Leyla The Band - Aşk Bitti 16.113 izlenme - 4 yıl önce Leyla The Band - Aşk Bitti
Beş Şehir Final Sahnesi (Beni Vur - Ahmet Kaya) 05:44
Beş Şehir Final Sahnesi (Beni Vur - Ahmet Kaya) 2.155 izlenme - 10 ay önce Onur Ünlü'nün 2009'da vizyona giren 4. filmi olan Beş Şehir filminin etkileyici final sahnesini sitede göremeyince eklemek istedim. Kuşkusuz gerek senaristlik gerekse yönetmen olarak ülkemizdeki en önemli bir kaç kişiden birisi . Umarım yakın zamanda yeni bir yapımını görebiliriz
Beş Kardeş'ten Saray Göndermesi 00:46
Beş Kardeş'ten Saray Göndermesi 3.910 izlenme - 2 yıl önce Bi takım sebepler yüzünden ne yazık ki dün ekranlara veda eden Beş Kardeş dizisinden AK-Saray'a gönderme.. Onur Ünlü gider ayak golünü atıyor :)
Mehmet Erdem - Gülmek İçin Yaratılmış (Sen Aydınlatırsın Geceyi) 05:48
Mehmet Erdem - Gülmek İçin Yaratılmış (Sen Aydınlatırsın Geceyi) 16.130 izlenme - 4 yıl önce Vokal: Mehmet Erdem Söz: Ülkü Alper Müzik: Atahualpa Yupanqui Düzenleme: Alper Atakan Keman & Akordeon: Özge Metin Kontrbas: Raim Paksoy Klasik Gitar & Piyano: Alper Atakan Kayıt & Mix & Mastering: Alper Atakan efLÂtunfilm sunar | Onur Ünlü'den "Sen Aydınlatırsın Geceyi"
Görünen Adam - 2. Bölüm (15 Mayıs Pazartesi) 15:23
Görünen Adam - 2. Bölüm (15 Mayıs Pazartesi) 233 izlenme - 1 ay önce Onur Ünlü'nün yazıp yönettiği Görünen Adam, 2. bölümüyle sizlerle! Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Beş Kardeş  - Hamlet Tiradı 02:12
Beş Kardeş - Hamlet Tiradı 3.891 izlenme - 2 yıl önce Salak yaz dizileri televizyonlarda cirit atarken 13. bölümüyle final yapacak beş kardeş'ten çıkarıp masaya vurma hareketi. Size çilek zamanı muz mevsimi tipi diziler yakışır zaten Türk halkı... “Olmak ya da olmamak, işte bütün mesele bu! Düşüncemizin katlanması mı güzel Zalim kaderin yumruklarına, oklarına Yoksa diretip bela denizlerine karşı Dur, yeter demesi mi? Ölmek, uyumak sadece! Düşünün ki uyumakla yalnız Bitebilir bütün acıları yüreğin, Çektiği bütün kahırlar insanoğlunun. Uyumak, ama düş görebilirsin uykuda, o kötü. Çünkü, o ölüm uykularında Sıyrıldığımız zaman yaşamak kaygısından Ne düşler görebilir insan, düşünmeli bunu. Bu düşüncedir felaketleri yaşanır yapan. Yoksa kim dayanabilir zamanın kırbacına? Zorbanın kahrına, gururunun çiğnenmesine Sevgisinin kepaze edilmesine Kanunların bu kadar yavaş Yüzsüzlüğün bu kadar çabuk yürümesine Kötülere kul olmasına iyi insanın Bir bıçak saplayıp göğsüne kurtulmak varken? Kim ister bütün bunlara katlanmak Ağır bir hayatın altında inleyip terlemek Ölümden sonraki bir şeyden korkmasa O kimsenin gidip de dönmediği bilinmez dünya Ürkütmese yüreğini? Bilmediğimiz belalara atılmaktansa Çektiklerine razı etmese insanları? Bilinç böyle korkak ediyor hepimizi: Düşüncenin soluk ışığı bulandırıyor Yürekten gelenin doğal rengini. Ve nice büyük, yiğitçe atılışlar Yollarını değiştirip bu yüzden Bir iş, bir eylem olma gücünü yitiriyorlar.
Beş Kardeş - Göndermeler 2 13:07
Beş Kardeş - Göndermeler 2 2.166 izlenme - 2 yıl önce Sitede ilk bölümdeki göndermelerle ilgili bi içerik mevcut. Şuan ki paylaşımda son bölümlerde ortaya çıkan göndermeler. Selam olsun Onur Ünlü'ye, İyi seyirler.
Polis Filminde Haluk Bilginer'in İntihara Teşebbüs Sahnesi 01:55
Polis Filminde Haluk Bilginer'in İntihara Teşebbüs Sahnesi 2.140 izlenme - 1 yıl önce Onur Ünlü'nün polis filminden, Haluk Bilginer'in intihar'a teşebbüs sahnesi. Gerçek anlamda izleyeni Filmin içine çeken bu sahneyi siz arkadaşlarla paylaşıyorum İyi Seyirler. Nefes Alabiliyorsak Hiçbir şey imkansız degildir.
Görünen Adam - 3. Bölüm (15 Mayıs Pazartesi) 16:00
Görünen Adam - 3. Bölüm (15 Mayıs Pazartesi) 191 izlenme - 1 ay önce Onur Ünlü'nün yazıp yönettiği Görünen Adam, 3. bölümüyle sizlerle! Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Leyla ile Mecnun - 1. Bölüm (HD) 01:09:31
Leyla ile Mecnun - 1. Bölüm (HD) 1.998 izlenme - 1 yıl önce Leyla ile Mecnun - 1. Bölüm Aynı gün, aynı hastanede dünyaya gelen iki bebek, yatak sayısının azlığından dolayı yan yana yatırılırlar. Ailelerinin "doğar doğmaz birbirlerini buldular" sözü üzerine beşik kertmesi yapılan bebekler, isimlerini de efsane aşıklar Leylâ ve Mecnun'dan alırlar. Aradan 25 yıl geçer. Bir sabah ailesi Mecnun'a durumu anlatır ve Leyla'yı istemeye giderler. Mecnun başta bu durumdan rahatsızlık duysa da Leyla'yı görür görmez aşık olur. Onu etkilemek için ne yapacağını bilemeyen Mecnun, bir gece rüyasında aksakallı dedeyi görür. Aksakallı dedenin rüyalarından çıkıp Mecnun'la beraber yaşamaya başlamasıyla da işler karışır.[6] Mecnun Leylayı bir trafik kazasında kaybeder. Bu durumu kabullenemeyen Mecnun 1 yıl kimseyle konuşmaz. Daha sonra Leyla'nın organlarının bağışlandığını öğrenir. Bunun peşine düşen Mecnun Leyla'nın kalbini alan Şirin ve ciğerini alan Sedef ile tanışır. Bir yanda kültürlü ve bilgili Şirin diğer yanda kuryelik yapan ve kendi gibi olan Sedef vardır. Mecnun ikisi arasında gidip gelir ancak ikisiyle de mutlu olamaz. Sedef ve Şirin mahalleyi terk eder. Leyla'sının peşinde çöllere düşen Mecnun daha sonra babasının eski bir arkadaşı olan Ömer'in kızı Leyla'ya aşık olur.
Görünen Adam - 8. Bölüm 15:27
Görünen Adam - 8. Bölüm 68 izlenme - 2 hafta önce Onur Ünlü'nün yazıp yönettiği Görünen Adam'ın 8. bölümünü izliyoruz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Aşk Bitti (Leyla The Band) 05:29
Aşk Bitti (Leyla The Band) 5.107 izlenme - 4 yıl önce Aşk Bitti (Leyla The Band)
Polis - Tekvir Suresi 01:54
Polis - Tekvir Suresi 2.375 izlenme - 2 yıl önce Yine bir umutla paylaşım yapıyorum bu sefer kabul edileceğini düşünerekten, Polis filminden Haluk Bilginer reyizin bir sahnesi, sureye zaten diyecek birşey bulamıyorum tüyleri diken diken eden kelamlar Alemlerin Rabbi Allah(c.c.)'dan. iyi seyirler.
Leyla ile Mecnun - 11. Bölüm (HD) 01:22:11
Leyla ile Mecnun - 11. Bölüm (HD) 1.750 izlenme - 1 yıl önce (Çanta - 27 Nisan 2011)
Ben de Özledim  - Ustaaaa! 00:49
Ben de Özledim - Ustaaaa! 439 izlenme - 5 ay önce 2013 Ekim' ayında ilk bölümü yayınlanan ve sadece 13 bölüm süren Ben de Özledim dizisinden güzel bir sahne. "Ulan umur ne alaka ?" diyenler çıkabilir. Sahnede vurulan aynı zamanda dizinin yönetmeni olan Onur Ünlü zamanında Deli Yürek'de bu şekilde vurulmuştu güzel bir sahne olmuş.
Ben Aşık Oldum - Akapella (Beş Kardeş) 02:36
Ben Aşık Oldum - Akapella (Beş Kardeş) 2.283 izlenme - 2 yıl önce Söz-Müzik: Osman Sonant A Capella Düzenleme: Recep Gül Yorum: Serkan Keskin, Nihal Yalçın, A Capella Boğaziçi Bana göre yayında olan diziler içinde en kaliteli yapım olan ancak reyting saçmalığı yüzünden 13.bölümde sona ericek olan Beş Kardeş dizisinden çok güzel bir akapella örneği. Onur Ünlü Leyla ile Mecnun'dan sonra bu dizisinde de yepyeni şarkıları sunuyor bize. Kabul edilirse içerik sevinirim. İyi dinlemeler :)
Beş Kardeş - Ben Senin İçin Askerden Kaçtım Fahriye'm 03:01
Beş Kardeş - Ben Senin İçin Askerden Kaçtım Fahriye'm 2.160 izlenme - 2 yıl önce Beş Kardeş'in en güzel sahnelerinden biri.. "Hakikaten ne olmuştu sonra? Ne anlattın ki onlara?" Bütün o delikanlı albaylara selam olsun.
Görünen Adam - 5. Bölüm 14:35
Görünen Adam - 5. Bölüm 89 izlenme - 1 ay önce Görünen Adam 5. Bölüm sizlerle! Onur Ünlü'nün yazıp yönettiği internet dizisi Görünen Adam'ı izliyoruz . Keyifli seyirler...
Ölemiyom be Cemal - Sen Aydınlatırsın Geceyi 04:56
Ölemiyom be Cemal - Sen Aydınlatırsın Geceyi 1.401 izlenme - 2 yıl önce Sen Aydınlatırsın Geceyi, Onur Ünlü'nün senaryosunu yazdığı ve yönettiği 2013'de vizyona giren, kendine özgü kurgusu, anlatım tekniği ve nefis siyah beyaz görüntüleriyle dikkat çeken, fantastik ve absürd ögelerle yüklü ilginç bir kara sinema örneğidir. Filmde Cemal (Ali Atay) ile Dündar (Serkan Keskin)'ın bu diyaloğu da unutulmayacak cinsten...
Beş Şehir | Fragman 01:35
Beş Şehir | Fragman 5.705 izlenme - 4 yıl önce Beş Şehir, bir polis, bir tezgahtar, bir öğretmen, bir seyyar satıcı ve 11 yaşında bir çocuğun, yaşamla, ölümle ve aşkla iç içe geçen hikayesidir. İstanbul'a...
Görünen Adam 1. Bölüm Fragmanı (Yeni Dizi) 01:12
Görünen Adam 1. Bölüm Fragmanı (Yeni Dizi) 124 izlenme - 2 ay önce Görünen Adam 1. Bölüm Fragmanı (Yakında - Yeni Dizi) Onur Ünlü’nün yazıp yönettiği ve sadece internet üzerinden yayınlanacak yeni dizisi Görünen Adam’ın fragmanı yayınlandı. Sadece Youtube üzerinden yayınlanacak olan dizinin fragmanında yine birçok Ünlü filminde olduğu gibi komedi, aksiyon ile harmanlanmış gibi duruyor. Leyla ile Mecnun’un başarısının ardından kendine özgü tarzı ile geniş bir kitle tarafından tanınır olan Ünlü, ara vermeden üretmeye devam ediyor. Ulan İstanbul dizisindeki rolüyle tanıdığımız Erkan Kolçak Köstendil’in başrolünde yer aldığı dizide yine daha önce Ünlü filmlerinden alışık olduğumuz Osman Sonant da yer alıyor.
Çay Başarısız Erkek Gibi Bişey Demek (Beş Şehir) 02:02
Çay Başarısız Erkek Gibi Bişey Demek (Beş Şehir) 1.368 izlenme - 2 yıl önce Onur Ünlü'nün Beş Şehir filminin Şevket ve Kedi bölümünden bir kesit. Sigara içip Heidegger okuyan, tren satıp hayat dersleri veren ve Yunus Emre hayranı kediden aforizmalar... Kadınları ne içmeye davet ettiğinize dikkat edin.
Beş Kardeş - Ben Senin İçin Beşiktaş'tan Vazgeçerim 01:54
Beş Kardeş - Ben Senin İçin Beşiktaş'tan Vazgeçerim 1.377 izlenme - 2 yıl önce Beş Kardeş isimli Onur Ünlü yapımı diziden efsane bir sahne. Aşk nedir sorusunun cevabı.. Hangimiz Fahriyeler için of çekmedik böyle... Ve hangimiz yıllar sonra bile saklamadık o fotoğrafı...