Hoşgeldiniz!

opa opa

Antique - Opa Opa 03:46
Antique - Opa Opa 36.695 izlenme - 9 yıl önce antique - opa opa
Kakajan Rejepow Ft. Nazir Habibow - Opa Opa 03:39
Kakajan Rejepow Ft. Nazir Habibow - Opa Opa 5.660 izlenme - 4 yıl önce Kakajan Rejepow ft Nazir Habibow - Opa Opa (2014)
Gangnam Style Gta Versiyon 04:16
Gangnam Style Gta Versiyon 5.531 izlenme - 5 yıl önce Gangnam Style GTA Versiyon
Dario Moreno - Ni Na Nai (1963) 02:22
Dario Moreno - Ni Na Nai (1963) 2.546 izlenme - 2 yıl önce İzmir'in önemli simgelerinden, Dario Moreno'nun 1963 yılında çekilen klibi. Efenim şarkı tanıdık gelecektir size; evet,evet,Sezen'in Şinanay şarkısının nakaratı bu şarkıdan çevrilmiştir. Bu halini de çok seveceksiniz efem "opa opa ni na nay ni na nay naayy.."
Opa Opa - Antique 03:46
Opa Opa - Antique 3.278 izlenme - 9 yıl önce opa opa - antique
Despina Vandi - Opa Opa 03:24
Despina Vandi - Opa Opa 1.702 izlenme - 7 yıl önce despina vandi - opa opa [official video]
Antique - Opa Opa (1999) 03:41
Antique - Opa Opa (1999) 374 izlenme - 3 yıl önce Opa Opa sözleri ve yapımcılığı Giorgos Alkaios ait , 1992 yılında Notis Sfakianakis ,1999 yılında Antique , 2004 yılında Despina Vandi tarafından söylenmiş şarkıdır.
Antique - Opa Opa (Uluslararası Versiyon) 03:30
Antique - Opa Opa (Uluslararası Versiyon) 301 izlenme - 3 yıl önce Antique ve bir dönemin efsanesi olmuş şarkı "Opa Opa". 1999 yılında Elena Paparizou ve Nikos Panagiotidis tarafından kurulan Antique grubu, ilk şarkıları olan "Opa Opa" ile Dünya çapından şöhrete sahip olmuşlardı ve bu şöhretin ardından şarkıya bütün Dünya'da gösterime girecek bir klip çektiler. Bu efsane şarkıyı ve klibi bir kez daha hatırlayalım efendim. :) Ayrıca, Antique grubu 2001 yılında Yunanistan'ı Eurovision'da temsil edip "Die For You" adlı şarkılarıyla 3.lük kazandırırken, bu grubun üyesi olan Helena Paparizou 2005'te Yunanistan'ı tek başına "My Number One" adlı şarkıyla Eurovision'da temsil edip birincilik kazanmıştır. Bonus: Evet, klibin başında gösterilen haritada Trakya, Yunanistan toprağı olarak gösteriliyor. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/136962/antique-opa-opa-1999
Notis Sfakianakis - Opa Opa 03:44
Notis Sfakianakis - Opa Opa 234 izlenme - 2 yıl önce Bu videomuzda meşhur Opa Opa'yı Notis abimizden dinliyoruz. Şarkının klibinden de anlaşıldığı üzere o yıllar çok zor geçmiş olmalı.
Viki Miljkovic - Opa Opa 03:01
Viki Miljkovic - Opa Opa 211 izlenme - 2 yıl önce Viki Miljkovic - Opa Opa (Yepyeni Video Klip) 2016 Şarkı Sözleri (Lyrics) Mogu jednom, neu tri, greške da ti oprostim Jednu pali, drugu gasi, trei put ja zovem taksi. Litar, litar, to je mera, da se vidi ko je ko. Trošim ivce na švalera, lako si me prodao. Refren: Opa, opa, opada ti lako koncentracija Pa u mraku ljubiš drugu, Kaeš da je ista ja. Opa, opa, opasno te uhvatio alkohol, Noas padaš ko avion, raskidamo sigurno. Ljubav nam je propala, a dugo je i trajala Samo varaj i ne koi, reiu ti sve u oi Litar, litar, to je mera, da se vidi ko je ko. Trošim ivce na švalera, lako si me prodao. Refren: Opa, opa, opada ti lako koncentracija Pa u mraku ljubiš drugu, Kaeš da je ista ja. Opa, opa, opasno te uhvatio alkohol, Noas padaš ko avion, raskidamo sigurno. VIKI MILJKOVIC - OPA, OPA (OFFICIAL HD VIDEO 2016)
Viki Miljkovic - Opa Opa 03:01
Viki Miljkovic - Opa Opa 217 izlenme - 2 yıl önce Viki Miljkovic - Opa Opa (Official Music Video 2016) Şarkı Sözleri (Lyrics) Mogu jednom, neu tri, greške da ti oprostim Jednu pali, drugu gasi, trei put ja zovem taksi. Litar, litar, to je mera, da se vidi ko je ko. Trošim ivce na švalera, lako si me prodao. Refren: Opa, opa, opada ti lako koncentracija Pa u mraku ljubiš drugu, Kaeš da je ista ja. Opa, opa, opasno te uhvatio alkohol, Noas padaš ko avion, raskidamo sigurno. Ljubav nam je propala, a dugo je i trajala Samo varaj i ne koi, reiu ti sve u oi Litar, litar, to je mera, da se vidi ko je ko. Trošim ivce na švalera, lako si me prodao. Refren: Opa, opa, opada ti lako koncentracija Pa u mraku ljubiš drugu, Kaeš da je ista ja. Opa, opa, opasno te uhvatio alkohol, Noas padaš ko avion, raskidamo sigurno.
Pinup Girls - Opa Opa 03:31
Pinup Girls - Opa Opa 265 izlenme - 3 yıl önce Pinup Girls - Opa Opa (Official Video)
Notis Sfakianakis & Anna Vissi - Opa Opa 04:37
Notis Sfakianakis & Anna Vissi - Opa Opa 151 izlenme - 2 yıl önce 93-94 yılarında Ayşegül Aldinç'in "Hoppa Hoppa" şeklinde coverladığı şarkı bu videomuzda Notis Sfakianakis ve Anna Vissi yorumuyla karşımızda. Bonus olarak Noti Noti abimizin favorilerini, canlı bateri şovunu ve (anlayana) mini bir grekçe diyalog içermekte.
Damian Draghici feat. Antonis Remos - Opa Opa Opa Opa (Official Video) 03:24
Damian Draghici feat. Antonis Remos - Opa Opa Opa Opa (Official Video) 29 izlenme - 8 ay önce Damian Draghici feat. Antonis Remos - Opa Opa Opa Opa (Official Video) by Cat Music | Subscribe to Romania's #1 ?Music Channel: https://goo.gl/Hx4S8E Compozitor: Damian Draghici, Serban Cazan Orchestratie: Damian Draghici, Serban Cazan Textier: Paula Rosenberg-Draghici, Sergiu Ferat, Nikos Moraitis Cat Music is the main player in the Romanian music industry, representing some of the most influential and successful artists from Romania, for the past 20 years. Cat Music's portfolio includes phenomenal bands and artists, who wrote and keep on writing the music history in Romania. Cat Music Online: http://fb.com/CatMusicRomania http://www.youtube.com/catmusicoffice http://www.twitter.com/catmusicromania http://www.catmusic.ro
Dj_shakess-One-Minute-Opa-Opa-Wapmatix 07:20
Dj_shakess-One-Minute-Opa-Opa-Wapmatix 276 izlenme - 7 yıl önce dj_shakess-one minute -remix-opa-opa-wapmatix-remix