Hoşgeldiniz!

opera

İnternetin Ne Zaman Lazım Olacağı Belli Olmuyor 00:47
İnternetin Ne Zaman Lazım Olacağı Belli Olmuyor 108.422 izlenme - 11 yıl önce vodafone süper internet ile artık internet ne zaman nerede lazım olursa olsun yanında. opera mini ile internet her zamankinden daha kolay.
Tezgahtardan Jüriyi Şaşırtan Ses 04:10
Tezgahtardan Jüriyi Şaşırtan Ses 52.932 izlenme - 13 yıl önce bilgisayarınızın sesini açın, kulaklarınıza inanamayacaksınız...
Hakan Aysev'in Kılık Değiştirip Metroda Sosyal Deney Yapması 03:05
Hakan Aysev'in Kılık Değiştirip Metroda Sosyal Deney Yapması 2.536 izlenme - 2 yıl önce Sanatçı Hakan Aysev , Amerika'nın Los Angeles kentinde evsiz bir kadın metroda arya seslendirmesini örnek alıp metroda bir sosyal deney gerçekleştirmiş.
İsrail-Tel Aviv Avm'de Ani Ve Canlı Opera 03:39
İsrail-Tel Aviv Avm'de Ani Ve Canlı Opera 3.409 izlenme - 4 yıl önce de önceden planlanmış ve insanları şaşırtan bir opera gösterisi izliyoruz,iyi seyirler.
9 Yaşındaki Kızın Opera Yeteneği 02:07
9 Yaşındaki Kızın Opera Yeteneği 7.784 izlenme - 8 yıl önce 9 Yaşındaki Kızın Opera Yeteneği
Opera Dinleyen Penguenlerin Topluca Kaçması 00:14
Opera Dinleyen Penguenlerin Topluca Kaçması 3.902 izlenme - 4 yıl önce İngiliz opera sanatçısı Nick Allen, penguenlere daha önce dünyaca ünlü tenor Luciano Pavarotti'nin seslendirdiği "O Sole Mio" adlı eseri söylemiş. Fakat Allen'ı dinlemeye başlayan penguenler bir anda bölgeden uzaklaşmaya başlamışlar.
Dünya Çapında İnternet Tarayıcı Pazarı (2009-2019) 03:38
Dünya Çapında İnternet Tarayıcı Pazarı (2009-2019) 2.140 izlenme - 2 yıl önce Bir çok tarayıcı var her geliştirici kendi tarayıcısını programlayabilir ama dünyada en çok indirilen veya kullanılan tarayıcılar arasına girmesi çok ama çok zordur. 2009-2019 yılları arasında çok kullanılan tarayıcıları izleyelim.
Bozacıya Eşlik Eden Opera Sanatçısı 00:43
Bozacıya Eşlik Eden Opera Sanatçısı 1.347 izlenme - 1 yıl önce Ünlü opera sanatçısı Burak Bilgili'nin sokakta boza satan seyyar satıcıya boza diye bağırıp eşlik ettiği anları izliyoruz.
Bach - Adagio ( Preludio ) 03:21
Bach - Adagio ( Preludio ) 7.045 izlenme - 7 yıl önce Albüm Adı: Opera Chillout Çıkış Tarihi: 02.10.2009
Opera Sanatçısının Eğlenceli Rap Performansı 02:30
Opera Sanatçısının Eğlenceli Rap Performansı 2.191 izlenme - 3 yıl önce Nijerya doğumlu Amerikan vatandaşı opera sanatçısı Babatunde Akinboboye, dinlemekten hoşlandığı hip hop ve rap müzik tarzlarına kendi yorumunu ekleyip muhteşem bir performans sergilemiş.
The Phantom Of The Opera At Royal Albert Hall 02:39:59
The Phantom Of The Opera At Royal Albert Hall 7.653 izlenme - 7 yıl önce The Phantom of the Opera at Royal Albert Hall 2011 by Andrew Lloyd Webber Cast: Ramin Karimloo as The Phantom Sierra Boggess as Christine Daaé Hadley Fraser as Raoul, Vicomte de Chagny Wendy Ferguson as Carlotta Giudicelli Liz Robertson as Madame Giry Daisy Maywood as Meg Giry
The Phantom of the Opera 03:22
The Phantom of the Opera 4.904 izlenme - 6 yıl önce CHRISTINE In sleep he sang to me In dreams he came That voice which calls to me and speaks my name And do I dream again for now I find The Phantom of the Opera is there Inside my mind PHANTOM Sing once again with me Our strange duet My power over you grows stronger yet And though you turn from me to glance behind The Phantom of the Opera is there Inside your mind. CHRISTINE Those who have seen your face Draw back in fear I am the mask you wear PHANTOM It's me they hear... BOTH Your/My spirit and my/your voice in one combined The Phantom of the Opera is there/here Inside my/your mind BACKGROUND He's there, the phantom of the opera! Beware, the phantom of the opera! He's there, the phantom of the opera! Beware the phantom of the opera! PHANTOM In all your fantasies, you always knew that man and mystery CHRISTINE Were both in you BOTH And in this labyrinth where night is blind the Phantom of the Opera is there/here, inside my/your mind CHRISTINE He's there, the phantom of the opera PHANTOM The angel of music! PHANTOM Sing, my Angel of Music Sing, my Angel Sing for me Sing, my Angel! Sing for me!
Markette Opera Söylemek 00:10
Markette Opera Söylemek 1.488 izlenme - 2 yıl önce Kız arkadaşı ile birlikte gittiği markette bir anda opera söylemeye başlayan kız şaşkın bakışlar altında resitaline devam etmiş.
Evsiz Kadının Opera Performansı 00:53
Evsiz Kadının Opera Performansı 712 izlenme - 2 yıl önce Los Angeles metrosunda sergilediği performansla sosyal medyada büyük yankı uyandıran evsiz bir Rus opera sanatçısı, yeteneğini sergilemiş.
Video 00:53
Video 1.133 izlenme - 2 yıl önce Los Angeles metrosunda sergilediği performansla sosyal medyada büyük yankı uyandıran evsiz bir Rus opera sanatçısı, yeteneğini sergilediği videonun viral olmasının ardından sayısız albüm anlaşması teklifi aldı. Yetenekli kadına ilgi gösterenler arasında iki kez Grammy Ödülü'ne aday gösterilen meşhur müzik yapımcısı Joel Diamond da bulunuyor.
vivaldi 02:29
vivaldi 6.034 izlenme - 12 yıl önce antonio lucio vivaldi, barok* çağının en büyük kemancı ve bestecilerinden biri, 4 mart 1678'de venedik'te doğdu. babası st. mark kilisesinin orkestrasında çalan usta bir kemancıydı. vivaldi henüz kendi eserleriyle ün kazanmadan önce babasıyla birlikte ikili keman konserleri verdi ve bu konserler tanınmasında da büyük ölçüde etkili oldu.
Şarkı Nasıl Söylenir 02:03
Şarkı Nasıl Söylenir 4.045 izlenme - 12 yıl önce
Mozart - Rondo Alla Turca Orchestra 03:03
Mozart - Rondo Alla Turca Orchestra 5.446 izlenme - 10 yıl önce mozart rondo alla turca orchestra turkish march classical music fantastic symphony of wolfang amadeus mozart.
Sordum Sarı Çiçeğe 03:34
Sordum Sarı Çiçeğe 8.279 izlenme - 13 yıl önce ilahi ve opera çok süper bir şey
Scorp - Mesleğinizi Söylediğinizde Sorulan Sorular 01:14
Scorp - Mesleğinizi Söylediğinizde Sorulan Sorular 3.655 izlenme - 6 yıl önce Üniversite sınavını geçebilmek için yıllarca çalıştınız, çabaladınız ve sonunda donanımlı hale geldiniz ve istediğiniz mesleğin bölümüne girdiniz(!) Peki şimdi ne olacak dersiniz? Ailenizin baskısı tam da bitti derken bu sefer teyzelerin, amcaların mesleğimizle ilgili ardı arkası kesilmeyen sorularıyla darlanacağız. Scorperların postları bizden, etrafınızdakilere mesleğinizin açıklamasını yapması hala sizden... Bu ve daha fazlası için; https://scorpapp.com/
sercan taskiran & sirin sahin - yalniz bir opera 21:47
sercan taskiran & sirin sahin - yalniz bir opera 8.700 izlenme - 12 yıl önce sercan taskiran & sirin sahin - yalniz bir opera murathan mungan kaleminden www.sercantaskiran.com
Ata Demirer İtalyanca Operadan Girdi Türkçe Şarkı İle Çıktı (Beyaz Show 26 Şubat Cuma) 04:28
Ata Demirer İtalyanca Operadan Girdi Türkçe Şarkı İle Çıktı (Beyaz Show 26 Şubat Cuma) 2.105 izlenme - 5 yıl önce Kanal D’nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk- show programı "Beyaz Show"a 26 Şubat Cuma günü; ünlü şovmen Ata Demirer, taverna kralı Cengiz Kurtoğlu ve ünlü oyuncu Büşra Pekin konuk oldu. Beyaz Show'a konuk olan Ata Demirer İtalyanca operadan girdi Türkçe şarkı ile çıktı!
andre rieu - lakme - flower duet (delibes) 02:39
andre rieu - lakme - flower duet (delibes) 4.409 izlenme - 12 yıl önce andre rieu ve orkestrası seslendiriyor; delibes'in lakme operasından "flower duet".
Can Dostum (The Intouchables) - Opera Sahnesi 01:09
Can Dostum (The Intouchables) - Opera Sahnesi 2.007 izlenme - 6 yıl önce Fransız sinemasının son yıllarda yaptığı en iyi işlerden biri olan Intouchables filminin opera sahnesi. Yamaç paraşütü kazası sonrası boynundan aşağısı felç olan bir adam ile kendisine yardımcı olması adına işe aldığı yardımcısının hikâyesini konu alan bu film ciddi manada insana mutluluk aşılıyor.
Turist Ömer - Kapıyı Aç 01:19
Turist Ömer - Kapıyı Aç 2.386 izlenme - 6 yıl önce Bütün amacı yolda bulduğu cüzdanı sahibine teslim etmek olan Turist Ömer'in şansına girdiği apartmandaki kapıcı dahil tüm sakinlerin manyak olması ve girdiği dairedeki müzisyenlerinde manyaklıklarını kabül etmeleridir. Tüm çabalarına rağmen cüzdanın sahibini bulamayan Turist artık kafayı yemeden olayın mahallini terki diyar eder.
Komik Opera:) Komikler Ötesi 00:53
Komik Opera:) Komikler Ötesi 3.104 izlenme - 12 yıl önce çok kömik bir adam opera yapıyor ama komik
At Antrenörlüğü Yapan Opera Sanatçısı 02:06
At Antrenörlüğü Yapan Opera Sanatçısı 825 izlenme - 4 yıl önce Opera sanatçısı olan Heather Main artık at çiftliğinde Mozart ezgilerini seslendiriyor ve atlar da ona dans figürleri ile eşlik ediyor. Birbirinden eşsiz klasik müzik parçalarını at çiftliğinde seslendiren Heather Main kafayı üşütmüş ya da rüyalar aleminde yaşadığını sanan birisi olmadığını söylüyor.
Zorba Balesi 'ankara Devlet Opera Ve Bale' 13:19
Zorba Balesi 'ankara Devlet Opera Ve Bale' 3.657 izlenme - 10 yıl önce zorba balesi dünyaca ünlü kitabı zorba the greek' den uyarlama yazar nikos kazantzakis. libretto ve koreografi - lorca massineankara devlet opera ve balesi 25.12. 2010performans ;zorba - burak kayıhan john - eren keleş marina - almula ersoy manalose - emre gülermadame ortense - sanem subaygil
Hüseyin Kağıt & Cenk Bıyık - Sarı Gelin (Opera Versiyonu) 01:18
Hüseyin Kağıt & Cenk Bıyık - Sarı Gelin (Opera Versiyonu) 623 izlenme - 2 yıl önce Hüseyin Kağıt & Cenk Bıyık - Sarı Gelin (Opera Versiyonu) Şarkı Sözleri: Erzurum çarşı pazar leylim aman aman Leylim aman aman sarı gelin İçinde bir kız gezer oy nenen ölsün sarı gelin aman Sarı gelin aman sarı gelin aman suna yarim Elinde divit kalem leylim aman aman Leylim aman aman sarı gelin Dertlere derman yazar oy nenen ölsün sarı gelin aman Sarı gelin aman sarı gelin aman suna yarim x2 Erzurum'da bir kuş var leylim aman aman Leylim aman aman sarı gelin Kanadında gümüş var ay nenen ölsün sarı gelin aman Sarı gelin aman sarı gelin aman suna yarim Palandöken güzel dağ leylim aman aman Leylim aman aman sarı gelin Altı mor sümbüllü bağ ay nenen ölsün sarı gelin aman Sarı gelin aman sarı gelin aman suna yarim Vermem seni ellere leylim aman aman Leylim aman aman sarı gelin Niceki bu halimse ay nenen ölsün sarı gelin aman Sarı gelin aman sarı gelin aman suna yarim
Türk Dizisi Hayranı Yabancılar 06:50
Türk Dizisi Hayranı Yabancılar 1.962 izlenme - 7 yıl önce Türk dizilerinin son yıllarda büyük seyirci kitlelerine ulaştığı Ortadoğu, Balkanlar ve Müslüman alemine mensup insanların dünyanın neresinde olursalar olsunlar ve dili bilsinler ya da bilmesinler merakla takip ettiklerini gorebiliyoruz bu videodan.