Hoşgeldiniz!

opera

Opera Sanatçısından Restoranda Sürpriz Performans 01:06
Opera Sanatçısından Restoranda Sürpriz Performans 4.066 izlenme - 1 ay önce Opera sanatçısı Ricardo Marinello, restoranda otururken aniden şarkı söylemeye başladı. Sesini aniden duyanlar irkilirken, sonrasında performansını hayranlıkla izlediler.
İsrail-Tel Aviv Avm'de Ani Ve Canlı Opera 03:39
İsrail-Tel Aviv Avm'de Ani Ve Canlı Opera 3.444 izlenme - 6 yıl önce de önceden planlanmış ve insanları şaşırtan bir opera gösterisi izliyoruz,iyi seyirler.
Bach - Adagio ( Preludio ) 03:21
Bach - Adagio ( Preludio ) 7.376 izlenme - 9 yıl önce Albüm Adı: Opera Chillout Çıkış Tarihi: 02.10.2009
Opera Dinleyen Penguenlerin Topluca Kaçması 00:14
Opera Dinleyen Penguenlerin Topluca Kaçması 3.942 izlenme - 6 yıl önce İngiliz opera sanatçısı Nick Allen, penguenlere daha önce dünyaca ünlü tenor Luciano Pavarotti'nin seslendirdiği "O Sole Mio" adlı eseri söylemiş. Fakat Allen'ı dinlemeye başlayan penguenler bir anda bölgeden uzaklaşmaya başlamışlar.
Köpekleriyle Düet Yapan Opera Sanatçısı 00:41
Köpekleriyle Düet Yapan Opera Sanatçısı 619 izlenme - 1 yıl önce Ukraynalı opera sanatçısı bir opera seslendirirken köpekleri de ona eşlik etmiş. Ortaya güzel bir düet çıkmış...
Dünya Çapında İnternet Tarayıcı Pazarı (2009-2019) 03:38
Dünya Çapında İnternet Tarayıcı Pazarı (2009-2019) 2.197 izlenme - 4 yıl önce Bir çok tarayıcı var her geliştirici kendi tarayıcısını programlayabilir ama dünyada en çok indirilen veya kullanılan tarayıcılar arasına girmesi çok ama çok zordur. 2009-2019 yılları arasında çok kullanılan tarayıcıları izleyelim.
The Phantom of the Opera 03:22
The Phantom of the Opera 4.997 izlenme - 8 yıl önce CHRISTINE In sleep he sang to me In dreams he came That voice which calls to me and speaks my name And do I dream again for now I find The Phantom of the Opera is there Inside my mind PHANTOM Sing once again with me Our strange duet My power over you grows stronger yet And though you turn from me to glance behind The Phantom of the Opera is there Inside your mind. CHRISTINE Those who have seen your face Draw back in fear I am the mask you wear PHANTOM It's me they hear... BOTH Your/My spirit and my/your voice in one combined The Phantom of the Opera is there/here Inside my/your mind BACKGROUND He's there, the phantom of the opera! Beware, the phantom of the opera! He's there, the phantom of the opera! Beware the phantom of the opera! PHANTOM In all your fantasies, you always knew that man and mystery CHRISTINE Were both in you BOTH And in this labyrinth where night is blind the Phantom of the Opera is there/here, inside my/your mind CHRISTINE He's there, the phantom of the opera PHANTOM The angel of music! PHANTOM Sing, my Angel of Music Sing, my Angel Sing for me Sing, my Angel! Sing for me!
Opera Sanatçısının Eğlenceli Rap Performansı 02:30
Opera Sanatçısının Eğlenceli Rap Performansı 2.210 izlenme - 5 yıl önce Nijerya doğumlu Amerikan vatandaşı opera sanatçısı Babatunde Akinboboye, dinlemekten hoşlandığı hip hop ve rap müzik tarzlarına kendi yorumunu ekleyip muhteşem bir performans sergilemiş.
Bozacıya Eşlik Eden Opera Sanatçısı 00:43
Bozacıya Eşlik Eden Opera Sanatçısı 1.366 izlenme - 4 yıl önce Ünlü opera sanatçısı Burak Bilgili'nin sokakta boza satan seyyar satıcıya boza diye bağırıp eşlik ettiği anları izliyoruz.
Markette Opera Söylemek 00:10
Markette Opera Söylemek 1.541 izlenme - 4 yıl önce Kız arkadaşı ile birlikte gittiği markette bir anda opera söylemeye başlayan kız şaşkın bakışlar altında resitaline devam etmiş.
Scorp - Mesleğinizi Söylediğinizde Sorulan Sorular 01:14
Scorp - Mesleğinizi Söylediğinizde Sorulan Sorular 3.663 izlenme - 8 yıl önce Üniversite sınavını geçebilmek için yıllarca çalıştınız, çabaladınız ve sonunda donanımlı hale geldiniz ve istediğiniz mesleğin bölümüne girdiniz(!) Peki şimdi ne olacak dersiniz? Ailenizin baskısı tam da bitti derken bu sefer teyzelerin, amcaların mesleğimizle ilgili ardı arkası kesilmeyen sorularıyla darlanacağız. Scorperların postları bizden, etrafınızdakilere mesleğinizin açıklamasını yapması hala sizden... Bu ve daha fazlası için; https://scorpapp.com/
Turist Ömer - Kapıyı Aç 01:19
Turist Ömer - Kapıyı Aç 2.938 izlenme - 8 yıl önce Bütün amacı yolda bulduğu cüzdanı sahibine teslim etmek olan Turist Ömer'in şansına girdiği apartmandaki kapıcı dahil tüm sakinlerin manyak olması ve girdiği dairedeki müzisyenlerinde manyaklıklarını kabül etmeleridir. Tüm çabalarına rağmen cüzdanın sahibini bulamayan Turist artık kafayı yemeden olayın mahallini terki diyar eder.
Can Dostum (The Intouchables) - Opera Sahnesi 01:09
Can Dostum (The Intouchables) - Opera Sahnesi 2.148 izlenme - 8 yıl önce Fransız sinemasının son yıllarda yaptığı en iyi işlerden biri olan Intouchables filminin opera sahnesi. Yamaç paraşütü kazası sonrası boynundan aşağısı felç olan bir adam ile kendisine yardımcı olması adına işe aldığı yardımcısının hikâyesini konu alan bu film ciddi manada insana mutluluk aşılıyor.
Komik Opera:) Komikler Ötesi 00:53
Komik Opera:) Komikler Ötesi 3.191 izlenme - 14 yıl önce çok kömik bir adam opera yapıyor ama komik
Evsiz Kadının Opera Performansı 00:53
Evsiz Kadının Opera Performansı 728 izlenme - 4 yıl önce Los Angeles metrosunda sergilediği performansla sosyal medyada büyük yankı uyandıran evsiz bir Rus opera sanatçısı, yeteneğini sergilemiş.
Türk Dizisi Hayranı Yabancılar 06:50
Türk Dizisi Hayranı Yabancılar 1.978 izlenme - 9 yıl önce Türk dizilerinin son yıllarda büyük seyirci kitlelerine ulaştığı Ortadoğu, Balkanlar ve Müslüman alemine mensup insanların dünyanın neresinde olursalar olsunlar ve dili bilsinler ya da bilmesinler merakla takip ettiklerini gorebiliyoruz bu videodan.
Pavarottiyle Düet Yapan Papağan 04:16
Pavarottiyle Düet Yapan Papağan 1.195 izlenme - 9 yıl önce Pavarotti amcamızın söylediği güzide napoliten eseri papağan kardeşte bir o güzellikte eşliğiyle renk katıyor, ben izlerken cok eğlendim. Bu arada olur da merak eden olursa parçanın adı 'caruso'
The Phantom Of The Opera • All I Ask Of You 04:30
The Phantom Of The Opera • All I Ask Of You 1.648 izlenme - 9 yıl önce A theme song from the Andrew Lloyd Webber musical "The Phantom of the Opera" with Gerard Butler, Emmy Rossum, Patrick Wilson, Miranda Richardson, Minnie Driver & Simon Callow. Directed by Joel Schumacher.
Kemal Ural Anadolu Lisesi - Phantom Of The Opera - Sarah Brihtman 03:46
Kemal Ural Anadolu Lisesi - Phantom Of The Opera - Sarah Brihtman 1.674 izlenme - 9 yıl önce 2 hafta için bateri çalmayı öğrenen bir bateristle yarışmaya katılan Kemal Ural Anadolu Lisesi 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İzmir elemelerine Sarah Brightman’ın “Operadaki Hayalet” müzikalinde seslendirdiği Phantom of The Opera şarkısıyla katıldı.
Urfalı Pavarotti 02:39
Urfalı Pavarotti 812 izlenme - 9 yıl önce Eski bir söz vardır ''Urfa'da Oxford vardı da biz mi gitmedik?'' şeklinde ki zamanında tartışma yaratmıştır,ancak videodaki abimiz ne imkansızlık ne de başka bir şey dinlemiyor içindeki sanat aşkını güldür güldür hatta İtalyanca yaşıyor,yaşatıyor...
Doğal Kürt Operası 01:02
Doğal Kürt Operası 877 izlenme - 9 yıl önce Kürt tarım proleterlerinden harika bir koro. Verimli çalışma yöntemi.
Game Of Thrones Hint Dizisi Olsaydı 00:36
Game Of Thrones Hint Dizisi Olsaydı 816 izlenme - 4 yıl önce Büyük ihtimal halen Eddard Stark'ın ölüm mahallinde olurduk.
Fener İçin Opera (International Edition) 09:33
Fener İçin Opera (International Edition) 527 izlenme - 8 yıl önce 'Fener için Opera' özellikle futbolu yakından takip eden bizlerin içtenlikle söylediği bir marştır. Bu videoda bu marşımızın bizden çıkıp bambaşka kültürlere ulaştığını ve oradaki insanların aynı bizler gibi nasıl içtenlikle ve coşkuyla marşa eşlik ettiklerine şahit olacaksınız.
Artun Ertürk Ve Diplomatik Rock Opera - Sevgisizlik 05:06
Artun Ertürk Ve Diplomatik Rock Opera - Sevgisizlik 1.122 izlenme - 9 yıl önce Albüm: Diplomatik Rock Opera Şarkı Sözleri(lyrics): Senin Müziğin İzlesene'de! NetD Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Yeni ve En Hit Klipleri HD İzle! http://www.izlesene.com/netdmuzik Netd müzik | İzlesene.com www.izlesene.com
Yetenek Sizsiniz Hollanda - Amira Willighagen 02:07
Yetenek Sizsiniz Hollanda - Amira Willighagen 702 izlenme - 8 yıl önce Her ne kadar Acun'unkiler kadar başarılı olmasa da kayda değer buluyorum. dinleyin efendim...
Ayşe Opereti - Ayşem (1968) 01:33
Ayşe Opereti - Ayşem (1968) 923 izlenme - 8 yıl önce Başrollerinde Türkan Şoray ve Murat Soydan'ın yer aldığı 1968 yapımı Ayşem filminin bu kesitinde tipik zengin çocuk ile fakir kız, aşklarını müzikal biçimde ilan etmektedir. Şarkıyı okuyan arka plandaki sanatçıların seslerine ise hayran kalmamak pek mümkün gözükmüyor. Söylenen bölümün yer aldığı Ayşe Opereti isimli eseri ise besteci Muhlis Sabahattin Ezgi yazmıştır. Hep birlikte izliyoruz..
İlber Ortaylı - Haydarpaşa Opera Binası Olsun 05:35
İlber Ortaylı - Haydarpaşa Opera Binası Olsun 597 izlenme - 9 yıl önce İlber Ortaylı'nın TvNet'te katıldığı programdan başka bir kesit. Bu kesitte İlber Hoca sırasıyla hükümete, kıyamet koparan bir kısım millete, tabana, mimarlara, Türk burjuvazisine giydiriyor. 1 saatlik program boyunca şakirt sunucunun hop oturup hop kalkması evet lerden başka ağzından yorum çıkamaması, salak salak sorular sorması da ayrıca dikkat çekiyor. Programın bir yerinde "Ayasofya'da gerçekten şifreler var mı?" diye sormuştur mesela kendisi. Bir ara onu da paylaşırım. Programdan bir başka kesit http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/153715/ilber-ortayli-yavuz-sultan-selim-ismi-kopruye-uygun-degil
Yolculara Opera Söyleyen Otobüs Şoförü 01:10
Yolculara Opera Söyleyen Otobüs Şoförü 429 izlenme - 6 yıl önce Yolculara Opera Söyleyen Otobüs Şoförü İngiltere'nin Londra kentinde yolculuk sırasında opera söyleyen şoför sesi ile kendine hayran bıraktı.
Utangaç Çocuğun Herkesi Şaşırtan Sesi 07:30
Utangaç Çocuğun Herkesi Şaşırtan Sesi 488 izlenme - 8 yıl önce Her ne kadar geçen yıldan kalma bir video olsa da sitede buna dair bir paylaşım görmediğim için paylaşmak istedim; çünkü etkileyici bir performans olduğunu düşünüyorum. İngilteredeki Britain's Got Talent adlı yarışmaya katılan Jonathan ve Charlotte her ne kadar başta jürinin ve izleyicinin çok fazla ilgisini çekmese de sonraları sesleriyle büyülediler. Özellikle utangaçlıktan ve heyecandan konuşamayan Jonathan insanlara bir kere daha kitapları kapağına göre yargılamamak gerektiğini çok iyi anlatıyor.
BJK Taraftarının Fener'i Ters Köşeye Yatırması 00:50
BJK Taraftarının Fener'i Ters Köşeye Yatırması 764 izlenme - 8 yıl önce Operacı olduğunu tahmin ettiğim bir beyefendi Beşiktaş taraftarı olarak futbolun dostluk ve kardeşlik olduğunu, küfre karşı olduklarını beyan eden sözler söylüyor. Sonra tam biz '' ah ne güzel bir taraftarlık anlayışı bu, işte herşey böyle olmalı yaşasın kardeşlik'' diye düşündüğümüz bir anda abi hepimizi ters köşeye yatırı veriyor. izliyoruz efendim.