Hoşgeldiniz!

operatörü

Gelin Almaya Kepçeyle Gitti 00:43
Gelin Almaya Kepçeyle Gitti 1.264 izlenme - 2 gün önce Balıkesir’in Edremit ilçesinde, kepçe operatörü damat, gelin almaya iş makinesiyle ile gitti. 7 kepçenin katıldığı gelin alayı büyük ilgi çekti. Kepçe operatörü Okay Akyol, düğün için değişik bir gelin arabası hazırladı. Okan Akyol, gelin almaya süslediği kepçe ve mesai arkadaşlarının 7 adet kepçesi ile konvoy yaparak gitti. Yolda gelin arabası yapılmış kepçeyi görenler şaşkınlık içinde kaldı. Gelin Melten Akyol’u anne evinden alan damat Okan Akyol kepçenin kova bölümüne binerek evlerine geldiler. Akyol çiftine damadın mesai arkadaşları da iş makineleri ile katılınca ilginç bir düğün konvoyu oluştu. Damat Okan Akyol, "İlk başta hanımın fikri idi. Meslekte kepçeci olduğu için bir ilke imza atalım dedik birlikte."dedi. Gelin Meltem Akyol ise "Çok değişik bir duygu idi. Tarif edilmez yaşanır" dedi.
Vinçle Araç Çeken Yurdum İnsanı 01:19
Vinçle Araç Çeken Yurdum İnsanı 1.393 izlenme - 2 hafta önce İnternet hizmeti veren bir firmanın Eskişehir'de yaptığı kazı çalışmaları sırasında çekilen videoda park halindeki araç, sürücüsü bulunamadığı için kazı ekibinin vinci tarafından sürükleniyor.
Kepçe Operatör'ü Budur! 03:00
Kepçe Operatör'ü Budur! 38.057 izlenme - 4 yıl önce kendi işini kendi gören kepçe
Jcb Operatörü Kerim Bayram 01:25
Jcb Operatörü Kerim Bayram 73.580 izlenme - 7 yıl önce balıkesirli kerim
yetenekli kepçe operatörü 03:00
yetenekli kepçe operatörü 26.726 izlenme - 6 yıl önce yetenekli kepçe operatörü...
Forklift Operatörünün İnanılmaz Refleksi 00:10
Forklift Operatörünün İnanılmaz Refleksi 1.446 izlenme - 3 ay önce Kamyondan bira fıçılarını forklift ile indiren forklift operatörünün düşen bir bira fıçısını inanılmaz bir refleksle yakalamasını izliyoruz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Orçun; Romörkör Operatörü (Yalan Dünya) 00:45
Orçun; Romörkör Operatörü (Yalan Dünya) 11.527 izlenme - 5 yıl önce
Kepçe ile Traş Yapan Adam (Adana'da Sıradan Bir Gün) 02:26
Kepçe ile Traş Yapan Adam (Adana'da Sıradan Bir Gün) 4.982 izlenme - 1 yıl önce Özel bir şirkette 12 yıldır kepçe operatörü olarak görev yapan İsmail Dağdelen, iş makinesindeki ustalığını farklı bir yöntemle ispatladı. Dağdelen, arkadaşı inşaat ustası Atilla Cebe'yi önce iş makinesinin kepçesine bağladığı köpüklü fırça ile fırçaladı. Daha sonra ise kepçenin diğer ucuna bağladığı bıçakla tıraşa başladı.Bugüne kadar hiç rastlanmayan bir yöntemle arkadaşını tıraş eden kepçe operatörü Dağdelen, kırk yıllık berberlere taş çıkarttı. Dağdelen, yaklaşık 10 dakikada iş makinesiyle yaptığı tıraşı kazasız tamamladı.
Yalan Dünya  Orçun Rıza Romörkör Operatörü 00:45
Yalan Dünya Orçun Rıza Romörkör Operatörü 8.938 izlenme - 5 yıl önce https//www.facebook.com/oussamagalatasaray
Acemi Kepçe Sürücüsü Araçları Pert Etti 00:57
Acemi Kepçe Sürücüsü Araçları Pert Etti 12 izlenme - 12 saat önce Acemi ekskavatör kepçe sürücüsü park halindeki araçların arasında geçerken tüm araçlara çarparak araçları haşat etti, kızgın araç sürücülerinin hışmına uğradı ve feci bir dayak yedi.
acemi kepçe operatörü 01:11
acemi kepçe operatörü 5.493 izlenme - 5 yıl önce acemi kepçe operatörü
Kafayı Bulunca Yanlış Büroyu Basan İşçi 01:15
Kafayı Bulunca Yanlış Büroyu Basan İşçi 1.180 izlenme - 9 ay önce Gümüşhane’de işvereninden parasını alamadığını iddia eden iş makinesi operatörü, yanlış müteahhitlik bürosunu bastı. Büronun kapısını ve camlarını kıran operatör, yaklaşık 45 dakika boyunca ikna edilemedi. İlginç olay dün akşam saat 21.30 sıralarında Cumhuriyet Caddesi, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü karşısında bulunan bir inşaat kooperatifi bürosunda gerçekleşti. Büronun kapısını kırarak içerideki koltuk takımı ve diğer eşyaları balkondan aşağı atan çılgın vatandaş daha sonra bağırmaya başladı. Camları da kıran şahsı gören vatandaşlar olayı hemen güvenlik güçlerine bildirirken, alkol yada uyuşturucunun etkisi altında olduğu gözlenen Tekin H., olay yerine gelen polisleri uzun süre yanına yaklaştırmadı. Eline aldığı bıçakla kendisine yaklaşmak isteyenleri tehdit eden, eline geçirdiği her şeyi balkondan aşağı atan, zaman zaman da aşağıya düşme tehlikesi geçiren Tekin H.’nin bir süre sonra bölgedeki kooperatiflerin birisinde iş makinesi operatörü olarak çalıştığı ortaya çıktı. Aylardır parasını alamadığını haykıran ve Trabzonlu olduğu öğrenilen Tekin H.’nin yanlış büroyu girdiği hem bölge esnafı hem de polis memurları tarafından anlatılmak istense de yaklaşık 45 dakika ikna edilemeyince, bu kez Köprübaşı Polis Merkezi'nde görevli amir olaya müdahale etti. Tekin H. ile konuşarak kendisini kimin mağdur ettiğini yoldan olayı izleyenler arasından göstermesini isteyen amir, yanına yaklaşan Tekin H.’yi kıskıvrak yakalayarak elindeki bıçağı aldı ve şahsı bölgedeki polis memurlarına teslim etti. Gerginleşen ortamda bir anlık arbedenin de yaşandığı olayda elini ve vücudunun çeşitli yerlerini kesen Tekin H., olay yerinde bekleyen ve balkondan demir çubuk attığı fakat isabet ettiremediği 112 Acil Servis ambulansı ile Gümüşhane Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Olayın ardından Tekin H.’nin kırarak yola attığı pencere, bardak gibi trafiği tehlikeye düşüren cam kırıkları itfaiye ekipleri tarafından temizlendi.
Jcb Operatör 02:33
Jcb Operatör 11.551 izlenme - 8 yıl önce kepçeci kerim
Kepçe Operatörü Kemal 00:16
Kepçe Operatörü Kemal 4.593 izlenme - 5 yıl önce
2,5 Yaşında Kepçe Operatörü 01:07
2,5 Yaşında Kepçe Operatörü 1.583 izlenme - 2 yıl önce 2,5 Yaşında Kepçe Operatörlüğü Yapan Çocuk, Görenleri Şaşkına Çeviriyor.
Jcb Operatör Kerim Bayram 02:30
Jcb Operatör Kerim Bayram 6.405 izlenme - 7 yıl önce balıkesirli kerim bayram
Jcb Operatörü Bayram 04:10
Jcb Operatörü Bayram 4.648 izlenme - 7 yıl önce kepçeci kerim ve bayram
Yalan Dünya Orçun Dayısına söyletiyor Römorkör Operatörü 00:45
Yalan Dünya Orçun Dayısına söyletiyor Römorkör Operatörü 2.929 izlenme - 5 yıl önce
5 Yaşındaki Kepçe Operatörü! Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz 08:31
5 Yaşındaki Kepçe Operatörü! Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz 1.180 izlenme - 2 yıl önce 5 Yaşında İş Makinası Kullanan Çocuk Görenleri Hayrete Düşürüyor.
bisiklet cambazı dozer operatörü olursa ne olur 00:23
bisiklet cambazı dozer operatörü olursa ne olur 3.017 izlenme - 7 yıl önce bisiklet cambazı dozer operatörü olursa ne olur
Dozer Kepçesiyle Legoları Birleştirmek 00:41
Dozer Kepçesiyle Legoları Birleştirmek 935 izlenme - 2 yıl önce Finlandiya'da bir dozer operatörü dozer kepçesini kullanarak lego yapmış. Bir iş makinesini ve kendisi gibi operatörünü büyük bir başarıyla birleştiren operatör, legolara hiçbir zarar vermiyor.
Forklift İle Drift Yapmak 02:08
Forklift İle Drift Yapmak 82 izlenme - 3 ay önce Bir operatör forklift ile drift yapıyor. İş makinesini otomobil kullanır gibi rahatlıkla kullanan operatör forklift ile daireler çizip artistik hareketler yapıyor. İş makinesi ile yapılan drift görüntüleri sosyal medyada ilgi odağı haline gelirken, izlenme rekorları kırıyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kadın Kepçe Operatörü Görenleri Şaşırtıyor 00:42
Kadın Kepçe Operatörü Görenleri Şaşırtıyor 989 izlenme - 3 yıl önce Tekirdağ'ın Ergene İlçesinde Kepçe Operatörü Remziye Karakaş Görenleri Şaşırtıyor.
2,5 yaşındaki kepçe operatörü 01:13
2,5 yaşındaki kepçe operatörü 1.126 izlenme - 3 yıl önce 2,5 yaşında kepçe operatörü kullanan çocuk görenleri şaşkına çeviriyor.
Kepçe Operatörü Arkadaşına Şaka Yaparsa 00:14
Kepçe Operatörü Arkadaşına Şaka Yaparsa 397 izlenme - 1 yıl önce Daha fazlası www.izlesene.com/aksamtv kanalında sizlerle...
forklift operatörü patronunu eziyordu:) 00:25
forklift operatörü patronunu eziyordu:) 1.492 izlenme - 7 yıl önce forklift operatörü patronunu eziyordu
Kadın kepçe operatörü görenleri şaşırtıyor 03:48
Kadın kepçe operatörü görenleri şaşırtıyor 756 izlenme - 3 yıl önce Tekirdağ'ın Ergene ilçesinde Ulaş Mahallesinde Remziye Karakaş (27), erkek mesleği olarak bilinen kepçe operatörlüğünü başarıyla sürdürüyor.
dozer operatörü uyursa 02:49
dozer operatörü uyursa 715 izlenme - 4 yıl önce dozer operatörü uyursa
Kepçeyle Tıraş Yapan Adanalı 02:26
Kepçeyle Tıraş Yapan Adanalı 117 izlenme - 10 ay önce Adana’da kepçe operatörü İsmail Dağdelen, iş makinesindeki ustalığını, arkadaşını kepçeye bağladığı bıçakla traş ederek gösterdi. Özel bir şirkette 12 yıldır kepçe operatörü olarak görev yapan İsmail Dağdelen, iş makinesindeki ustalığını farklı bir yöntemle ispatladı. Dağdelen, arkadaşı inşaat ustası Atilla Cebe’yi önce iş makinesinin kepçesine bağladığı köpüklü fırça ile fırçaladı. Daha sonra ise kepçenin diğer ucuna bağladığı bıçakla traşa başladı. Bugüne kadar hiç rastlanmayan bir yöntemle arkadaşını traş eden kepçe operatörü Dağdelen, kırk yıllık berberlere taş çıkarttı. Dağdelen, yaklaşık 10 dakikada iş makinesiyle yaptığı traşı kazasız tamamladı. Dağdelen, arkadaşı Cebe ile iddiaya girdikten sonra böyle bir şey yapma fikrinin doğduğunu belirterek, “Arkadaşım Atilla geçen bir televizyonda kepçe operatörünün çakmak yaktığını izlemiş. Bana söyledi. ‘Biz daha iyisini yaparız’ dedik. Daha sonra aklımıza böyle bir fikir geldi. ‘O çakmak yakıyorsa biz de adam traş ederiz’ dedim. Atilla yapabilir misin dedi. Yaparım dedim. İşte yaptık” diye konuştu. İlerleyen dönemlerde daha farklı şeyler yapmak istediğini ve bunun için çalışacağını belirten kepçe operatörü Dağdelen, “Bu yapacaklarımın 10’da biri. Daha yapacağım çok şeyler var. Saçını keseceğim, dişini fırçalayacağım, ağda bile yapacağım. Kendime o kadar güveniyorum” dedi. Atilla Cebe ise “Kepçe operatörü arkadaşımla beraber bulduğumuz bir fikrimizdi. Kepçe ile beni traş eder misin dedim. Ederim dedi. Denedik oldu. İlk denememizde biraz korkmuştum. Ama şuan olmadı. Bundan sonra yine böyle traş oluruz” şeklinde konuştu.
Kaş Yaparken Göz Çıkartan Vinç Operatörü 00:53
Kaş Yaparken Göz Çıkartan Vinç Operatörü 32 izlenme - 2 ay önce Yolda kalmış kamyonu çekmesi için çağrılan vincin operatörü hesapta bir yanlışlık yapınca bir anda kendide çekilecek duruma düştü.