Hoşgeldiniz!

operatörü

Kepçe Operatörünün Başarısız Şovu 00:22
Kepçe Operatörünün Başarısız Şovu 162.106 izlenme - 3 yıl önce Kepçe Operatörünün Başarısız Şovu Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kepçe Operatör'ü Budur! 03:00
Kepçe Operatör'ü Budur! 37.974 izlenme - 4 yıl önce kendi işini kendi gören kepçe
Jcb Operatörü Kerim Bayram 01:25
Jcb Operatörü Kerim Bayram 73.287 izlenme - 7 yıl önce balıkesirli kerim
Forklift Operatörünün İnanılmaz Refleksi 00:10
Forklift Operatörünün İnanılmaz Refleksi 1.387 izlenme - 2 ay önce Kamyondan bira fıçılarını forklift ile indiren forklift operatörünün düşen bir bira fıçısını inanılmaz bir refleksle yakalamasını izliyoruz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
yetenekli kepçe operatörü 03:00
yetenekli kepçe operatörü 26.635 izlenme - 5 yıl önce yetenekli kepçe operatörü...
Orçun; Romörkör Operatörü (Yalan Dünya) 00:45
Orçun; Romörkör Operatörü (Yalan Dünya) 11.527 izlenme - 5 yıl önce
Kepçe ile Traş Yapan Adam (Adana'da Sıradan Bir Gün) 02:26
Kepçe ile Traş Yapan Adam (Adana'da Sıradan Bir Gün) 4.871 izlenme - 1 yıl önce Özel bir şirkette 12 yıldır kepçe operatörü olarak görev yapan İsmail Dağdelen, iş makinesindeki ustalığını farklı bir yöntemle ispatladı. Dağdelen, arkadaşı inşaat ustası Atilla Cebe'yi önce iş makinesinin kepçesine bağladığı köpüklü fırça ile fırçaladı. Daha sonra ise kepçenin diğer ucuna bağladığı bıçakla tıraşa başladı.Bugüne kadar hiç rastlanmayan bir yöntemle arkadaşını tıraş eden kepçe operatörü Dağdelen, kırk yıllık berberlere taş çıkarttı. Dağdelen, yaklaşık 10 dakikada iş makinesiyle yaptığı tıraşı kazasız tamamladı.
Yalan Dünya  Orçun Rıza Romörkör Operatörü 00:45
Yalan Dünya Orçun Rıza Romörkör Operatörü 8.937 izlenme - 5 yıl önce https//www.facebook.com/oussamagalatasaray
Kafayı Bulunca Yanlış Büroyu Basan İşçi 01:15
Kafayı Bulunca Yanlış Büroyu Basan İşçi 1.178 izlenme - 7 ay önce Gümüşhane’de işvereninden parasını alamadığını iddia eden iş makinesi operatörü, yanlış müteahhitlik bürosunu bastı. Büronun kapısını ve camlarını kıran operatör, yaklaşık 45 dakika boyunca ikna edilemedi. İlginç olay dün akşam saat 21.30 sıralarında Cumhuriyet Caddesi, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü karşısında bulunan bir inşaat kooperatifi bürosunda gerçekleşti. Büronun kapısını kırarak içerideki koltuk takımı ve diğer eşyaları balkondan aşağı atan çılgın vatandaş daha sonra bağırmaya başladı. Camları da kıran şahsı gören vatandaşlar olayı hemen güvenlik güçlerine bildirirken, alkol yada uyuşturucunun etkisi altında olduğu gözlenen Tekin H., olay yerine gelen polisleri uzun süre yanına yaklaştırmadı. Eline aldığı bıçakla kendisine yaklaşmak isteyenleri tehdit eden, eline geçirdiği her şeyi balkondan aşağı atan, zaman zaman da aşağıya düşme tehlikesi geçiren Tekin H.’nin bir süre sonra bölgedeki kooperatiflerin birisinde iş makinesi operatörü olarak çalıştığı ortaya çıktı. Aylardır parasını alamadığını haykıran ve Trabzonlu olduğu öğrenilen Tekin H.’nin yanlış büroyu girdiği hem bölge esnafı hem de polis memurları tarafından anlatılmak istense de yaklaşık 45 dakika ikna edilemeyince, bu kez Köprübaşı Polis Merkezi'nde görevli amir olaya müdahale etti. Tekin H. ile konuşarak kendisini kimin mağdur ettiğini yoldan olayı izleyenler arasından göstermesini isteyen amir, yanına yaklaşan Tekin H.’yi kıskıvrak yakalayarak elindeki bıçağı aldı ve şahsı bölgedeki polis memurlarına teslim etti. Gerginleşen ortamda bir anlık arbedenin de yaşandığı olayda elini ve vücudunun çeşitli yerlerini kesen Tekin H., olay yerinde bekleyen ve balkondan demir çubuk attığı fakat isabet ettiremediği 112 Acil Servis ambulansı ile Gümüşhane Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Olayın ardından Tekin H.’nin kırarak yola attığı pencere, bardak gibi trafiği tehlikeye düşüren cam kırıkları itfaiye ekipleri tarafından temizlendi.
acemi kepçe operatörü 01:11
acemi kepçe operatörü 5.478 izlenme - 5 yıl önce acemi kepçe operatörü
Jcb Operatör 02:33
Jcb Operatör 11.540 izlenme - 7 yıl önce kepçeci kerim
Kepçe Operatörü Kemal 00:16
Kepçe Operatörü Kemal 4.587 izlenme - 5 yıl önce
2,5 Yaşında Kepçe Operatörü 01:07
2,5 Yaşında Kepçe Operatörü 1.580 izlenme - 2 yıl önce 2,5 Yaşında Kepçe Operatörlüğü Yapan Çocuk, Görenleri Şaşkına Çeviriyor.
Jcb Operatör Kerim Bayram 02:30
Jcb Operatör Kerim Bayram 6.402 izlenme - 7 yıl önce balıkesirli kerim bayram
Forklift İle Drift Yapmak 02:08
Forklift İle Drift Yapmak 70 izlenme - 1 ay önce Bir operatör forklift ile drift yapıyor. İş makinesini otomobil kullanır gibi rahatlıkla kullanan operatör forklift ile daireler çizip artistik hareketler yapıyor. İş makinesi ile yapılan drift görüntüleri sosyal medyada ilgi odağı haline gelirken, izlenme rekorları kırıyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Jcb Operatörü Bayram 04:10
Jcb Operatörü Bayram 4.645 izlenme - 7 yıl önce kepçeci kerim ve bayram
Yalan Dünya Orçun Dayısına söyletiyor Römorkör Operatörü 00:45
Yalan Dünya Orçun Dayısına söyletiyor Römorkör Operatörü 2.929 izlenme - 5 yıl önce
5 Yaşındaki Kepçe Operatörü! Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz 08:31
5 Yaşındaki Kepçe Operatörü! Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz 1.177 izlenme - 2 yıl önce 5 Yaşında İş Makinası Kullanan Çocuk Görenleri Hayrete Düşürüyor.
bisiklet cambazı dozer operatörü olursa ne olur 00:23
bisiklet cambazı dozer operatörü olursa ne olur 3.015 izlenme - 6 yıl önce bisiklet cambazı dozer operatörü olursa ne olur
Kaş Yaparken Göz Çıkartan Vinç Operatörü 00:53
Kaş Yaparken Göz Çıkartan Vinç Operatörü 31 izlenme - 3 hafta önce Yolda kalmış kamyonu çekmesi için çağrılan vincin operatörü hesapta bir yanlışlık yapınca bir anda kendide çekilecek duruma düştü.
Dozer Kepçesiyle Legoları Birleştirmek 00:41
Dozer Kepçesiyle Legoları Birleştirmek 933 izlenme - 2 yıl önce Finlandiya'da bir dozer operatörü dozer kepçesini kullanarak lego yapmış. Bir iş makinesini ve kendisi gibi operatörünü büyük bir başarıyla birleştiren operatör, legolara hiçbir zarar vermiyor.
Kadın Kepçe Operatörü Görenleri Şaşırtıyor 00:42
Kadın Kepçe Operatörü Görenleri Şaşırtıyor 987 izlenme - 3 yıl önce Tekirdağ'ın Ergene İlçesinde Kepçe Operatörü Remziye Karakaş Görenleri Şaşırtıyor.
2,5 yaşındaki kepçe operatörü 01:13
2,5 yaşındaki kepçe operatörü 1.111 izlenme - 3 yıl önce 2,5 yaşında kepçe operatörü kullanan çocuk görenleri şaşkına çeviriyor.
Kepçe Operatörü Arkadaşına Şaka Yaparsa 00:14
Kepçe Operatörü Arkadaşına Şaka Yaparsa 394 izlenme - 1 yıl önce Daha fazlası www.izlesene.com/aksamtv kanalında sizlerle...
forklift operatörü patronunu eziyordu:) 00:25
forklift operatörü patronunu eziyordu:) 1.490 izlenme - 7 yıl önce forklift operatörü patronunu eziyordu
Kadın kepçe operatörü görenleri şaşırtıyor 03:48
Kadın kepçe operatörü görenleri şaşırtıyor 750 izlenme - 3 yıl önce Tekirdağ'ın Ergene ilçesinde Ulaş Mahallesinde Remziye Karakaş (27), erkek mesleği olarak bilinen kepçe operatörlüğünü başarıyla sürdürüyor.
dozer operatörü uyursa 02:49
dozer operatörü uyursa 715 izlenme - 4 yıl önce dozer operatörü uyursa
Kepçeyle Tıraş Yapan Adanalı 02:26
Kepçeyle Tıraş Yapan Adanalı 102 izlenme - 8 ay önce Adana’da kepçe operatörü İsmail Dağdelen, iş makinesindeki ustalığını, arkadaşını kepçeye bağladığı bıçakla traş ederek gösterdi. Özel bir şirkette 12 yıldır kepçe operatörü olarak görev yapan İsmail Dağdelen, iş makinesindeki ustalığını farklı bir yöntemle ispatladı. Dağdelen, arkadaşı inşaat ustası Atilla Cebe’yi önce iş makinesinin kepçesine bağladığı köpüklü fırça ile fırçaladı. Daha sonra ise kepçenin diğer ucuna bağladığı bıçakla traşa başladı. Bugüne kadar hiç rastlanmayan bir yöntemle arkadaşını traş eden kepçe operatörü Dağdelen, kırk yıllık berberlere taş çıkarttı. Dağdelen, yaklaşık 10 dakikada iş makinesiyle yaptığı traşı kazasız tamamladı. Dağdelen, arkadaşı Cebe ile iddiaya girdikten sonra böyle bir şey yapma fikrinin doğduğunu belirterek, “Arkadaşım Atilla geçen bir televizyonda kepçe operatörünün çakmak yaktığını izlemiş. Bana söyledi. ‘Biz daha iyisini yaparız’ dedik. Daha sonra aklımıza böyle bir fikir geldi. ‘O çakmak yakıyorsa biz de adam traş ederiz’ dedim. Atilla yapabilir misin dedi. Yaparım dedim. İşte yaptık” diye konuştu. İlerleyen dönemlerde daha farklı şeyler yapmak istediğini ve bunun için çalışacağını belirten kepçe operatörü Dağdelen, “Bu yapacaklarımın 10’da biri. Daha yapacağım çok şeyler var. Saçını keseceğim, dişini fırçalayacağım, ağda bile yapacağım. Kendime o kadar güveniyorum” dedi. Atilla Cebe ise “Kepçe operatörü arkadaşımla beraber bulduğumuz bir fikrimizdi. Kepçe ile beni traş eder misin dedim. Ederim dedi. Denedik oldu. İlk denememizde biraz korkmuştum. Ama şuan olmadı. Bundan sonra yine böyle traş oluruz” şeklinde konuştu.
5 yaşında kepçe operatörü! 02:44
5 yaşında kepçe operatörü! 467 izlenme - 4 yıl önce 5 yaşında kepçe operatörü!
Dikkatsizlik Ölüm Getirdi 00:28
Dikkatsizlik Ölüm Getirdi 80 izlenme - 6 ay önce Ataşehir’de yol düzenlemesi yapan bir kepçe, geri geri giderken 83 yaşındaki bir vatandaşı ezdi. Hastaneye kaldırılan talihsiz adam hayatını kaybederken yaşanan dehşet veren o anlar saniye saniye kameralara yansıdı. Olay dün sabah saatlerinde Ataşehir Örnek Mahallesinde meydana geldi. İddiaya göre yol düzenleme çalışması yapan bir kepçenin operatörü, geri geri giderken sokakta yürüyen 83 yaşındaki Mehmet Kaya isimli vatandaşı fark etmeyerek ezdi. Çevredeki vatandaşların yardımına koştuğu yaşlı adam, olay yerine çağrılan ambulansla Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi atına alındı. Yaşlı adam, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılmazken olaya ilişkin soruşturma başlatan polis kepçe operatörünü gözaltına aldı.