Hoşgeldiniz!

operatörü

Adana'da 15 Bin Lira Maaşla Çalışacak Vinç Operatörü Bulamamak 02:56
Adana'da 15 Bin Lira Maaşla Çalışacak Vinç Operatörü Bulamamak 2.360 izlenme - 2 hafta önce Adana Kamu Müteahhitleri Derneği Başkanı Mustafa Karslıoğlu, mimar ve mühendislerden daha fazla maaşla, ayda 15 bin liraya çalışacak vinç operatörü bulamadıklarını belirterek, çocuklarını bu iş koluna yönlendirmeleri için ailelere çağrıda bulundu.
Kepçe Operatörünün İntikamı 00:57
Kepçe Operatörünün İntikamı 19.538 izlenme - 8 ay önce Borcu için aracına el konulan işçinin kepçe ile intikamı. Şantiyeye gelen haciz memurlarına sinirlenen kepçe operatörü bakın nasıl intikam aldı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Ekskavatör ile Şov Yapan Çinli 01:20
Ekskavatör ile Şov Yapan Çinli 5.726 izlenme - 5 ay önce Terzi kendi söküğünü dikemez derler ama bu Çinli şoför bu işi ileriye taşımış. Ekskavatörün paletlerini kendine taktırtıyor. Milli sporumuzdan güzel görüntüler.
Kepçe Operatör'ü Budur! 03:00
Kepçe Operatör'ü Budur! 38.358 izlenme - 5 yıl önce kendi işini kendi gören kepçe
Jcb Operatörü Kerim Bayram 01:25
Jcb Operatörü Kerim Bayram 74.385 izlenme - 8 yıl önce balıkesirli kerim
yetenekli kepçe operatörü 03:00
yetenekli kepçe operatörü 27.145 izlenme - 6 yıl önce yetenekli kepçe operatörü...
Kepçe Operatörünün Tepesi Atarsa 00:50
Kepçe Operatörünün Tepesi Atarsa 2.411 izlenme - 5 ay önce Bir inşaat şantiyesinde meydana gelen olayda yaşadığı tartışma sonucu öfkeden deliye dönen kepçe operatörü, tartıştığı kişinin aracını ters çevirdi.
Gelin Almaya Kepçeyle Gitti 00:43
Gelin Almaya Kepçeyle Gitti 2.287 izlenme - 9 ay önce Balıkesir’in Edremit ilçesinde, kepçe operatörü damat, gelin almaya iş makinesiyle ile gitti. 7 kepçenin katıldığı gelin alayı büyük ilgi çekti. Kepçe operatörü Okay Akyol, düğün için değişik bir gelin arabası hazırladı. Okan Akyol, gelin almaya süslediği kepçe ve mesai arkadaşlarının 7 adet kepçesi ile konvoy yaparak gitti. Yolda gelin arabası yapılmış kepçeyi görenler şaşkınlık içinde kaldı. Gelin Melten Akyol’u anne evinden alan damat Okan Akyol kepçenin kova bölümüne binerek evlerine geldiler. Akyol çiftine damadın mesai arkadaşları da iş makineleri ile katılınca ilginç bir düğün konvoyu oluştu. Damat Okan Akyol, "İlk başta hanımın fikri idi. Meslekte kepçeci olduğu için bir ilke imza atalım dedik birlikte."dedi. Gelin Meltem Akyol ise "Çok değişik bir duygu idi. Tarif edilmez yaşanır" dedi.
Orçun; Romörkör Operatörü (Yalan Dünya) 00:45
Orçun; Romörkör Operatörü (Yalan Dünya) 11.531 izlenme - 5 yıl önce
Yalan Dünya  Orçun Rıza Romörkör Operatörü 00:45
Yalan Dünya Orçun Rıza Romörkör Operatörü 8.947 izlenme - 5 yıl önce https//www.facebook.com/oussamagalatasaray
Vinçle Araç Çeken Yurdum İnsanı 01:19
Vinçle Araç Çeken Yurdum İnsanı 1.472 izlenme - 9 ay önce İnternet hizmeti veren bir firmanın Eskişehir'de yaptığı kazı çalışmaları sırasında çekilen videoda park halindeki araç, sürücüsü bulunamadığı için kazı ekibinin vinci tarafından sürükleniyor.
Kepçe ile Traş Yapan Adam (Adana'da Sıradan Bir Gün) 02:26
Kepçe ile Traş Yapan Adam (Adana'da Sıradan Bir Gün) 6.925 izlenme - 2 yıl önce Özel bir şirkette 12 yıldır kepçe operatörü olarak görev yapan İsmail Dağdelen, iş makinesindeki ustalığını farklı bir yöntemle ispatladı. Dağdelen, arkadaşı inşaat ustası Atilla Cebe'yi önce iş makinesinin kepçesine bağladığı köpüklü fırça ile fırçaladı. Daha sonra ise kepçenin diğer ucuna bağladığı bıçakla tıraşa başladı.Bugüne kadar hiç rastlanmayan bir yöntemle arkadaşını tıraş eden kepçe operatörü Dağdelen, kırk yıllık berberlere taş çıkarttı. Dağdelen, yaklaşık 10 dakikada iş makinesiyle yaptığı tıraşı kazasız tamamladı.
Forklift Operatörünün İnanılmaz Refleksi 00:10
Forklift Operatörünün İnanılmaz Refleksi 1.485 izlenme - 12 ay önce Kamyondan bira fıçılarını forklift ile indiren forklift operatörünün düşen bir bira fıçısını inanılmaz bir refleksle yakalamasını izliyoruz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
acemi kepçe operatörü 01:11
acemi kepçe operatörü 5.526 izlenme - 6 yıl önce acemi kepçe operatörü
Jcb Operatör 02:33
Jcb Operatör 11.578 izlenme - 8 yıl önce kepçeci kerim
Kepçe Operatörü Kemal 00:16
Kepçe Operatörü Kemal 4.613 izlenme - 5 yıl önce
Jcb Operatör Kerim Bayram 02:30
Jcb Operatör Kerim Bayram 6.418 izlenme - 8 yıl önce balıkesirli kerim bayram
Kafayı Bulunca Yanlış Büroyu Basan İşçi 01:15
Kafayı Bulunca Yanlış Büroyu Basan İşçi 1.194 izlenme - 1 yıl önce Gümüşhane’de işvereninden parasını alamadığını iddia eden iş makinesi operatörü, yanlış müteahhitlik bürosunu bastı. Büronun kapısını ve camlarını kıran operatör, yaklaşık 45 dakika boyunca ikna edilemedi. İlginç olay dün akşam saat 21.30 sıralarında Cumhuriyet Caddesi, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü karşısında bulunan bir inşaat kooperatifi bürosunda gerçekleşti. Büronun kapısını kırarak içerideki koltuk takımı ve diğer eşyaları balkondan aşağı atan çılgın vatandaş daha sonra bağırmaya başladı. Camları da kıran şahsı gören vatandaşlar olayı hemen güvenlik güçlerine bildirirken, alkol yada uyuşturucunun etkisi altında olduğu gözlenen Tekin H., olay yerine gelen polisleri uzun süre yanına yaklaştırmadı. Eline aldığı bıçakla kendisine yaklaşmak isteyenleri tehdit eden, eline geçirdiği her şeyi balkondan aşağı atan, zaman zaman da aşağıya düşme tehlikesi geçiren Tekin H.’nin bir süre sonra bölgedeki kooperatiflerin birisinde iş makinesi operatörü olarak çalıştığı ortaya çıktı. Aylardır parasını alamadığını haykıran ve Trabzonlu olduğu öğrenilen Tekin H.’nin yanlış büroyu girdiği hem bölge esnafı hem de polis memurları tarafından anlatılmak istense de yaklaşık 45 dakika ikna edilemeyince, bu kez Köprübaşı Polis Merkezi'nde görevli amir olaya müdahale etti. Tekin H. ile konuşarak kendisini kimin mağdur ettiğini yoldan olayı izleyenler arasından göstermesini isteyen amir, yanına yaklaşan Tekin H.’yi kıskıvrak yakalayarak elindeki bıçağı aldı ve şahsı bölgedeki polis memurlarına teslim etti. Gerginleşen ortamda bir anlık arbedenin de yaşandığı olayda elini ve vücudunun çeşitli yerlerini kesen Tekin H., olay yerinde bekleyen ve balkondan demir çubuk attığı fakat isabet ettiremediği 112 Acil Servis ambulansı ile Gümüşhane Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Olayın ardından Tekin H.’nin kırarak yola attığı pencere, bardak gibi trafiği tehlikeye düşüren cam kırıkları itfaiye ekipleri tarafından temizlendi.
2,5 Yaşında Kepçe Operatörü 01:07
2,5 Yaşında Kepçe Operatörü 1.603 izlenme - 3 yıl önce 2,5 Yaşında Kepçe Operatörlüğü Yapan Çocuk, Görenleri Şaşkına Çeviriyor.
Sıcaktan Bunalan İşçinin Basınçlı Su İle Serinlemesi 00:29
Sıcaktan Bunalan İşçinin Basınçlı Su İle Serinlemesi 118 izlenme - 2 ay önce Kahramanmaraş ili Elbistan ilçesinde hafta sonundan beri etkili olan aşırı sıcak nedeniyle bunalan iş makinesi operatörünün, araç yıkamada kullanılan basınçlı su ile serinlemesi, ortaya ilginç görüntüler çıkarmış.
Hayatı Sınırlarda Yaşayan İş Makinesi Operatörü 01:29
Hayatı Sınırlarda Yaşayan İş Makinesi Operatörü 272 izlenme - 4 ay önce Çelik halatların üzerine konan tahtalardan oluşan asma köprünün üzerinden 15 tonluk bir iş makinesi böyle geçti.
Jcb Operatörü Bayram 04:10
Jcb Operatörü Bayram 4.658 izlenme - 8 yıl önce kepçeci kerim ve bayram
Kepçe Operatörünün Futbol Vari Hareketi 00:18
Kepçe Operatörünün Futbol Vari Hareketi 106 izlenme - 2 ay önce Kepçe operatörünün futbol vari hareketi,yani futbolcuların topu sektirken ayakta topu tutma gibi hareketi gibi bir olay
Yalan Dünya Orçun Dayısına söyletiyor Römorkör Operatörü 00:45
Yalan Dünya Orçun Dayısına söyletiyor Römorkör Operatörü 2.935 izlenme - 5 yıl önce
bisiklet cambazı dozer operatörü olursa ne olur 00:23
bisiklet cambazı dozer operatörü olursa ne olur 3.020 izlenme - 7 yıl önce bisiklet cambazı dozer operatörü olursa ne olur
5 Yaşındaki Kepçe Operatörü! Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz 08:31
5 Yaşındaki Kepçe Operatörü! Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz 1.182 izlenme - 3 yıl önce 5 Yaşında İş Makinası Kullanan Çocuk Görenleri Hayrete Düşürüyor.
Dozer Kepçesiyle Legoları Birleştirmek 00:41
Dozer Kepçesiyle Legoları Birleştirmek 939 izlenme - 3 yıl önce Finlandiya'da bir dozer operatörü dozer kepçesini kullanarak lego yapmış. Bir iş makinesini ve kendisi gibi operatörünü büyük bir başarıyla birleştiren operatör, legolara hiçbir zarar vermiyor.
Kadın Kepçe Operatörü Görenleri Şaşırtıyor 00:42
Kadın Kepçe Operatörü Görenleri Şaşırtıyor 1.002 izlenme - 4 yıl önce Tekirdağ'ın Ergene İlçesinde Kepçe Operatörü Remziye Karakaş Görenleri Şaşırtıyor.
2,5 yaşındaki kepçe operatörü 01:13
2,5 yaşındaki kepçe operatörü 1.143 izlenme - 4 yıl önce 2,5 yaşında kepçe operatörü kullanan çocuk görenleri şaşkına çeviriyor.
Çılgınca Bir Deneme 00:45
Çılgınca Bir Deneme 2.427 izlenme - 9 yıl önce