Hoşgeldiniz!

operatörü

Canı Sıkılan Vinç Operatörünün Eğlencesi 04:04
Canı Sıkılan Vinç Operatörünün Eğlencesi 3.203 izlenme - 2 ay önce Görüntüde sıkılan bir vinç operatörünün anlamsız eğlencesini izlicez Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Kepçe Operatörünün İntikamı 00:57
Kepçe Operatörünün İntikamı 19.931 izlenme - 1 yıl önce Borcu için aracına el konulan işçinin kepçe ile intikamı. Şantiyeye gelen haciz memurlarına sinirlenen kepçe operatörü bakın nasıl intikam aldı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kepçe Operatör'ü Budur! 03:00
Kepçe Operatör'ü Budur! 38.485 izlenme - 6 yıl önce kendi işini kendi gören kepçe
Jcb Operatörü Kerim Bayram 01:25
Jcb Operatörü Kerim Bayram 74.709 izlenme - 8 yıl önce balıkesirli kerim
yetenekli kepçe operatörü 03:00
yetenekli kepçe operatörü 27.337 izlenme - 7 yıl önce yetenekli kepçe operatörü...
Adana'da 15 Bin Lira Maaşla Çalışacak Vinç Operatörü Bulamamak 02:56
Adana'da 15 Bin Lira Maaşla Çalışacak Vinç Operatörü Bulamamak 2.675 izlenme - 8 ay önce Adana Kamu Müteahhitleri Derneği Başkanı Mustafa Karslıoğlu, mimar ve mühendislerden daha fazla maaşla, ayda 15 bin liraya çalışacak vinç operatörü bulamadıklarını belirterek, çocuklarını bu iş koluna yönlendirmeleri için ailelere çağrıda bulundu.
Ekskavatör ile Şov Yapan Çinli 01:20
Ekskavatör ile Şov Yapan Çinli 5.794 izlenme - 1 yıl önce Terzi kendi söküğünü dikemez derler ama bu Çinli şoför bu işi ileriye taşımış. Ekskavatörün paletlerini kendine taktırtıyor. Milli sporumuzdan güzel görüntüler.
Kepçe Operatörünün Ağır İntikamı 00:56
Kepçe Operatörünün Ağır İntikamı 3.272 izlenme - 6 ay önce Van - Başkale yolu üzerinde bulunan Hoşap çayında İş sağlığı ve güvenliği kurallarını alt üst eden kepçe operatörü kendisini kızdıran arkadaşını kepçenin içine alıp çaya sokup çıkartmış.
Orçun; Romörkör Operatörü (Yalan Dünya) 00:45
Orçun; Romörkör Operatörü (Yalan Dünya) 11.534 izlenme - 6 yıl önce
Kepçe Operatörünün Tepesi Atarsa 00:50
Kepçe Operatörünün Tepesi Atarsa 2.441 izlenme - 1 yıl önce Bir inşaat şantiyesinde meydana gelen olayda yaşadığı tartışma sonucu öfkeden deliye dönen kepçe operatörü, tartıştığı kişinin aracını ters çevirdi.
Gelin Almaya Kepçeyle Gitti 00:43
Gelin Almaya Kepçeyle Gitti 2.333 izlenme - 1 yıl önce Balıkesir’in Edremit ilçesinde, kepçe operatörü damat, gelin almaya iş makinesiyle ile gitti. 7 kepçenin katıldığı gelin alayı büyük ilgi çekti. Kepçe operatörü Okay Akyol, düğün için değişik bir gelin arabası hazırladı. Okan Akyol, gelin almaya süslediği kepçe ve mesai arkadaşlarının 7 adet kepçesi ile konvoy yaparak gitti. Yolda gelin arabası yapılmış kepçeyi görenler şaşkınlık içinde kaldı. Gelin Melten Akyol’u anne evinden alan damat Okan Akyol kepçenin kova bölümüne binerek evlerine geldiler. Akyol çiftine damadın mesai arkadaşları da iş makineleri ile katılınca ilginç bir düğün konvoyu oluştu. Damat Okan Akyol, "İlk başta hanımın fikri idi. Meslekte kepçeci olduğu için bir ilke imza atalım dedik birlikte."dedi. Gelin Meltem Akyol ise "Çok değişik bir duygu idi. Tarif edilmez yaşanır" dedi.
Kepçe ile Traş Yapan Adam (Adana'da Sıradan Bir Gün) 02:26
Kepçe ile Traş Yapan Adam (Adana'da Sıradan Bir Gün) 8.830 izlenme - 3 yıl önce Özel bir şirkette 12 yıldır kepçe operatörü olarak görev yapan İsmail Dağdelen, iş makinesindeki ustalığını farklı bir yöntemle ispatladı. Dağdelen, arkadaşı inşaat ustası Atilla Cebe'yi önce iş makinesinin kepçesine bağladığı köpüklü fırça ile fırçaladı. Daha sonra ise kepçenin diğer ucuna bağladığı bıçakla tıraşa başladı.Bugüne kadar hiç rastlanmayan bir yöntemle arkadaşını tıraş eden kepçe operatörü Dağdelen, kırk yıllık berberlere taş çıkarttı. Dağdelen, yaklaşık 10 dakikada iş makinesiyle yaptığı tıraşı kazasız tamamladı.
Yalan Dünya  Orçun Rıza Romörkör Operatörü 00:45
Yalan Dünya Orçun Rıza Romörkör Operatörü 8.952 izlenme - 6 yıl önce https//www.facebook.com/oussamagalatasaray
acemi kepçe operatörü 01:11
acemi kepçe operatörü 5.538 izlenme - 7 yıl önce acemi kepçe operatörü
Jcb Operatör 02:33
Jcb Operatör 11.594 izlenme - 9 yıl önce kepçeci kerim
Kepçe Operatörü Kemal 00:16
Kepçe Operatörü Kemal 4.623 izlenme - 6 yıl önce
Vinçle Araç Çeken Yurdum İnsanı 01:19
Vinçle Araç Çeken Yurdum İnsanı 1.490 izlenme - 1 yıl önce İnternet hizmeti veren bir firmanın Eskişehir'de yaptığı kazı çalışmaları sırasında çekilen videoda park halindeki araç, sürücüsü bulunamadığı için kazı ekibinin vinci tarafından sürükleniyor.
Forklift Operatörünün İnanılmaz Refleksi 00:10
Forklift Operatörünün İnanılmaz Refleksi 1.491 izlenme - 2 yıl önce Kamyondan bira fıçılarını forklift ile indiren forklift operatörünün düşen bir bira fıçısını inanılmaz bir refleksle yakalamasını izliyoruz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Jcb Operatör Kerim Bayram 02:30
Jcb Operatör Kerim Bayram 6.422 izlenme - 8 yıl önce balıkesirli kerim bayram
2,5 Yaşında Kepçe Operatörü 01:07
2,5 Yaşında Kepçe Operatörü 1.619 izlenme - 4 yıl önce 2,5 Yaşında Kepçe Operatörlüğü Yapan Çocuk, Görenleri Şaşkına Çeviriyor.
Kafayı Bulunca Yanlış Büroyu Basan İşçi 01:15
Kafayı Bulunca Yanlış Büroyu Basan İşçi 1.197 izlenme - 2 yıl önce Gümüşhane’de işvereninden parasını alamadığını iddia eden iş makinesi operatörü, yanlış müteahhitlik bürosunu bastı. Büronun kapısını ve camlarını kıran operatör, yaklaşık 45 dakika boyunca ikna edilemedi. İlginç olay dün akşam saat 21.30 sıralarında Cumhuriyet Caddesi, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü karşısında bulunan bir inşaat kooperatifi bürosunda gerçekleşti. Büronun kapısını kırarak içerideki koltuk takımı ve diğer eşyaları balkondan aşağı atan çılgın vatandaş daha sonra bağırmaya başladı. Camları da kıran şahsı gören vatandaşlar olayı hemen güvenlik güçlerine bildirirken, alkol yada uyuşturucunun etkisi altında olduğu gözlenen Tekin H., olay yerine gelen polisleri uzun süre yanına yaklaştırmadı. Eline aldığı bıçakla kendisine yaklaşmak isteyenleri tehdit eden, eline geçirdiği her şeyi balkondan aşağı atan, zaman zaman da aşağıya düşme tehlikesi geçiren Tekin H.’nin bir süre sonra bölgedeki kooperatiflerin birisinde iş makinesi operatörü olarak çalıştığı ortaya çıktı. Aylardır parasını alamadığını haykıran ve Trabzonlu olduğu öğrenilen Tekin H.’nin yanlış büroyu girdiği hem bölge esnafı hem de polis memurları tarafından anlatılmak istense de yaklaşık 45 dakika ikna edilemeyince, bu kez Köprübaşı Polis Merkezi'nde görevli amir olaya müdahale etti. Tekin H. ile konuşarak kendisini kimin mağdur ettiğini yoldan olayı izleyenler arasından göstermesini isteyen amir, yanına yaklaşan Tekin H.’yi kıskıvrak yakalayarak elindeki bıçağı aldı ve şahsı bölgedeki polis memurlarına teslim etti. Gerginleşen ortamda bir anlık arbedenin de yaşandığı olayda elini ve vücudunun çeşitli yerlerini kesen Tekin H., olay yerinde bekleyen ve balkondan demir çubuk attığı fakat isabet ettiremediği 112 Acil Servis ambulansı ile Gümüşhane Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Olayın ardından Tekin H.’nin kırarak yola attığı pencere, bardak gibi trafiği tehlikeye düşüren cam kırıkları itfaiye ekipleri tarafından temizlendi.
Jcb Operatörü Bayram 04:10
Jcb Operatörü Bayram 4.659 izlenme - 9 yıl önce kepçeci kerim ve bayram
Yalan Dünya Orçun Dayısına söyletiyor Römorkör Operatörü 00:45
Yalan Dünya Orçun Dayısına söyletiyor Römorkör Operatörü 2.936 izlenme - 6 yıl önce
bisiklet cambazı dozer operatörü olursa ne olur 00:23
bisiklet cambazı dozer operatörü olursa ne olur 3.022 izlenme - 8 yıl önce bisiklet cambazı dozer operatörü olursa ne olur
5 Yaşındaki Kepçe Operatörü! Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz 08:31
5 Yaşındaki Kepçe Operatörü! Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz 1.187 izlenme - 4 yıl önce 5 Yaşında İş Makinası Kullanan Çocuk Görenleri Hayrete Düşürüyor.
Dozer Kepçesiyle Legoları Birleştirmek 00:41
Dozer Kepçesiyle Legoları Birleştirmek 945 izlenme - 4 yıl önce Finlandiya'da bir dozer operatörü dozer kepçesini kullanarak lego yapmış. Bir iş makinesini ve kendisi gibi operatörünü büyük bir başarıyla birleştiren operatör, legolara hiçbir zarar vermiyor.
Çılgınca Bir Deneme 00:45
Çılgınca Bir Deneme 2.427 izlenme - 10 yıl önce
Kadın Kepçe Operatörü Görenleri Şaşırtıyor 00:42
Kadın Kepçe Operatörü Görenleri Şaşırtıyor 1.007 izlenme - 5 yıl önce Tekirdağ'ın Ergene İlçesinde Kepçe Operatörü Remziye Karakaş Görenleri Şaşırtıyor.
2,5 yaşındaki kepçe operatörü 01:13
2,5 yaşındaki kepçe operatörü 1.154 izlenme - 4 yıl önce 2,5 yaşında kepçe operatörü kullanan çocuk görenleri şaşkına çeviriyor.
Kepçelerin Birbirine Girmesi 00:59
Kepçelerin Birbirine Girmesi 158 izlenme - 6 ay önce Koca koca insanlar kepçelerle, çocuk gibi birbirine girmiş. Ne kadar ayıp. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...