Hoşgeldiniz!

öpüşelim

Yalan Dünya Orçun ; Öpüşelim mi ? 03:56
Yalan Dünya Orçun ; Öpüşelim mi ? 85.384 izlenme - 6 yıl önce http//www.televizyondizisi.com/
Berksan - Öpüşelim Mi 04:17
Berksan - Öpüşelim Mi 7.365 izlenme - 4 yıl önce Seni duyamıyorum İçten içe değil Rahat olmalısın Aşkı bulduysan Haykırmalısın seviyorsan Doldum duramıyorum Geçici heves değil Feleğin ateşli çemberinde Dönüyorum Yanıyorum Yanıyorummm Romantik bir gelişme arıyorum Nakarat: Yağmurda yürüyelim mi? Hayatı bölüşelim mi? İlk gün aşıkları gibi… Titreye titreye öpüşelim mi? Öpüşelim mi.. Öpüşelim mi.. Öpüşelim mi.. Öpüşelim mi..
Berksan - Öpüşelim Mi 04:17
Berksan - Öpüşelim Mi 7.713 izlenme - 6 yıl önce
Deniz ve Orçun Öpüşelim mi ? 03:55
Deniz ve Orçun Öpüşelim mi ? 6.556 izlenme - 6 yıl önce Deniz ve Orçun Öpüşelim mi
Deniz ve Orçun Öpüşelim mi ? 03:55
Deniz ve Orçun Öpüşelim mi ? 9.052 izlenme - 6 yıl önce
Deniz ve Orçun Öpüşelim mi ? 03:55
Deniz ve Orçun Öpüşelim mi ? 5.338 izlenme - 6 yıl önce
Öpüşelim Tanışalım (Güntaç Özdemir) 02:16
Öpüşelim Tanışalım (Güntaç Özdemir) 2.706 izlenme - 6 yıl önce www.fb.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Gel Öpüşelim 00:23
Gel Öpüşelim 2.076 izlenme - 9 yıl önce abuuuuu
Berksan - Öpüşelim Mi? 04:21
Berksan - Öpüşelim Mi? 1.235 izlenme - 6 yıl önce
Güntaç Özdemir - Öpüşelim Tanışalım 03:10
Güntaç Özdemir - Öpüşelim Tanışalım 548 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Benimle Yan Çıkış Tarihi: 26.06.2012 Türkçe Rock Şarkı Sözleri: Gel de anlat olanları şimdi. Hikaye değil artık bu,Türk filmi. Tamam benimki de iş değil, Ama bence sen de manyaksın! Peki sen nereden geldin? Gerçek misin? Aklımı geri alabilir miyim? Seni görünce gitti. Önce tanışalım,benim adım dupdurupdu! Bir iki üç dört gün oldu daha, Mesken belli değil gezegenlerim. Benim suçum değil durdu dünya. Ama yok yok yok,hiç şikayetim. Peki sen nereden geldin? Gerçek misin? Aklımı geri alabilir miyim? Seni görünce gitti. Önce tanışalım, benim adım dupdurupdu! Peki sen nereden geldin? Gerçek misin? Aklamı geri alabilir miyim? Seni görünce gitti. Önce öpüşelim,bu gece dupdupdurupdu! Nereden geldin? Gerçek misin? Aklımı geri alabilir miyim? Seni görünce gitti. Önce tanışalım,benim adım dupdurupdu!
Çeşitli Sanatçılar - Öpüşelim Mi? 04:20
Çeşitli Sanatçılar - Öpüşelim Mi? 552 izlenme - 6 yıl önce
Berksan - Öpüşelim mi? (Radio Remix) 04:44
Berksan - Öpüşelim mi? (Radio Remix) 530 izlenme - 6 yıl önce
Berksan - Öpüşelim Mi? 04:21
Berksan - Öpüşelim Mi? 252 izlenme - 3 yıl önce Album Adi: Opuselim mi? Cikis Tarihi: 16.05.2006 Turkce Pop Şarkı Sözleri: Seni duyamiyorum Icten ice degil Rahat olmalisin Aski bulduysan Haykirmalisin seviyorsan Doldum duramiyorum Gecici heves degil Felegin atesli cemberinde Donuyorum Yaniyorum Yaniyorummm Romantik bir gelisme ariyorum Nakarat: Yagmurda yuruyelim mi? Hayati boluselim mi? Ilk gun asiklari gibi... Titreye titreye opuselim mi? Opuselim mi.. Opuselim mi.. Opuselim mi.. Opuselim mi.. :Nakarat:
Berksan - Öpüşelim Mi? 04:17
Berksan - Öpüşelim Mi? 171 izlenme - 4 yıl önce Albüm: Öpüşelim mi? Şarkı Sözleri(lyrics): Seni duyamıyorum İçten içe değil Rahat olmalısın Aşkı bulduysan Haykırmalısın seviyorsan Doldum duramıyorum Geçici heves değil Feleğin ateşli çemberinde Dönüyorum Yanıyorum Yanıyorummm Romantik bir gelişme arıyorum Nakarat: Yağmurda yürüyelim mi? Hayatı bölüşelim mi? İlk gün aşıkları gibi... Titreye titreye öpüşelim mi? Öpüşelim mi.. Öpüşelim mi.. Öpüşelim mi.. Öpüşelim mi.. :Nakarat:
Berksan - Öpüşelim mi? (Club Remix) 06:21
Berksan - Öpüşelim mi? (Club Remix) 318 izlenme - 6 yıl önce
Berksan - Git 05:07
Berksan - Git 175 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Öpüşelim mi? Çıkış Tarihi: 16.05.2006 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: ZAMAN ZAMAN ARARIM HAL HATIR SORARIM SIKINTIDA KALMA ALIŞKANLIKLARIM VAR BİR KAÇ EŞYAN BENDE KALSIN DÖNECEKMİŞSİN GİBİ BAKSIN BU YALANCI UMUDA İHTİYACIM VAR SUS KONUŞMA ÇOK SARILMADAN ARDINA BAKMADAN GİT HASRET KOKAN UZAK ŞEHİRLERE KALBİNİN GÖTÜRDÜĞÜ YERE KÖZLENEN DUYGULARIN ATEŞE DÖNÜNCE ANLARSIN ARDINDA BIRAKTIĞINI
Multitap - Öpüşelim Barışalım 04:09
Multitap - Öpüşelim Barışalım 29 izlenme - 1 yıl önce Şarkı Sözleri: Kırdım, döktüm ama yapışmıyor Bu tavırlar hiç bana yakışmıyor Çileden çıktım geri dönemedim Kendime baktım ama göremedim Sana haksızlık ettim farkındayım Yeterince dinlemedim biliyorum Ama bazen bir sözcük bozar Bazen bir öpücük çözer Hadi öpüşelim, barışalım; unutalım diyorum ve soruyorum: Eski adam nerede, nerede Mezarını kazdım geride, geride Bıraktım canım arkasındayım Bu kararın arkasındayım
Berkan - Öpüşelim Mi 04:17
Berkan - Öpüşelim Mi 91 izlenme - 4 yıl önce Berkan - Öpüşelim Mi
Berksan - Öpüşelim Mi? (Radio Remix) 04:43
Berksan - Öpüşelim Mi? (Radio Remix) 14 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Öpüşelim mi? Çıkış Tarihi: 16.05.2006 Türkçe Pop Şarkı Sözleri (lyrics): Seni duyamıyorum İçten içe değil Rahat olmalısın Aşkı bulduysan Haykırmalısın seviyorsan Doldum duramıyorum Geçici heves değil Feleğin ateşli çemberinde Dönüyorum Yanıyorum Yanıyorummm Romantik bir gelişme arıyorum Nakarat: Yağmurda yürüyelim mi? Hayatı bölüşelim mi? İlk gün aşıkları gibi... Titreye titreye öpüşelim mi? Öpüşelim mi.. Öpüşelim mi.. Öpüşelim mi.. Öpüşelim mi.. :Nakarat:
Berksan - Git (Relax) 04:13
Berksan - Git (Relax) 18 izlenme - 3 yıl önce Album Adi: Opuselim mi? Cikis Tarihi: 16.05.2006 Turkce Pop Şarkı Sözleri (lyrics): ZAMAN ZAMAN ARARIM HAL HATIR SORARIM SIKINTIDA KALMA ALIŞKANLIKLARIM VAR BİR KAÇ EŞYAN BENDE KALSIN DÖNECEKMİŞSİN GİBİ BAKSIN BU YALANCI UMUDA İHTİYACIM VAR SUS KONUŞMA ÇOK SARILMADAN ARDINA BAKMADAN GİT HASRET KOKAN UZAK ŞEHİRLERE KALBİNİN GÖTÜRDÜĞÜ YERE KÖZLENEN DUYGULARIN ATEŞE DÖNÜNCE ANLARSIN ARDINDA BIRAKTIĞINI Şarkı Sözleri (lyrics): ZAMAN ZAMAN ARARIM HAL HATIR SORARIM SIKINTIDA KALMA ALIŞKANLIKLARIM VAR BİR KAÇ EŞYAN BENDE KALSIN DÖNECEKMİŞSİN GİBİ BAKSIN BU YALANCI UMUDA İHTİYACIM VAR SUS KONUŞMA ÇOK SARILMADAN ARDINA BAKMADAN GİT HASRET KOKAN UZAK ŞEHİRLERE KALBİNİN GÖTÜRDÜĞÜ YERE KÖZLENEN DUYGULARIN ATEŞE DÖNÜNCE ANLARSIN ARDINDA BIRAKTIĞINI
Berksan - Öpüşelim mi? 04:20
Berksan - Öpüşelim mi? 12 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Radyo Klas En İyiler Çıkış Tarihi: 17.12.2007 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Seni duyamıyorum İçten içe değil Rahat olmalısın Aşkı bulduysan Haykırmalısın seviyorsan Doldum duramıyorum Geçici heves değil Feleğin ateşli çemberinde Dönüyorum Yanıyorum Yanıyorummm Romantik bir gelişme arıyorum Nakarat: Yağmurda yürüyelim mi? Hayatı bölüşelim mi? İlk gün aşıkları gibi... Titreye titreye öpüşelim mi? Öpüşelim mi.. Öpüşelim mi.. Öpüşelim mi.. Öpüşelim mi.. :Nakarat:
Berksan - Öpüşelim Mi? (Club Remix) 06:21
Berksan - Öpüşelim Mi? (Club Remix) 5 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Öpüşelim mi? Çıkış Tarihi: 16.05.2006 Türkçe Pop