Hoşgeldiniz!

öpüşelim

Yalan Dünya Orçun ; Öpüşelim mi ? 03:56
Yalan Dünya Orçun ; Öpüşelim mi ? 85.209 izlenme - 5 yıl önce http//www.televizyondizisi.com/
Berksan - Öpüşelim Mi 04:17
Berksan - Öpüşelim Mi 7.130 izlenme - 2 yıl önce Seni duyamıyorum İçten içe değil Rahat olmalısın Aşkı bulduysan Haykırmalısın seviyorsan Doldum duramıyorum Geçici heves değil Feleğin ateşli çemberinde Dönüyorum Yanıyorum Yanıyorummm Romantik bir gelişme arıyorum Nakarat: Yağmurda yürüyelim mi? Hayatı bölüşelim mi? İlk gün aşıkları gibi… Titreye titreye öpüşelim mi? Öpüşelim mi.. Öpüşelim mi.. Öpüşelim mi.. Öpüşelim mi..
Berksan - Öpüşelim mi 04:17
Berksan - Öpüşelim mi 7.679 izlenme - 5 yıl önce
Deniz ve Orçun Öpüşelim mi ? 03:55
Deniz ve Orçun Öpüşelim mi ? 6.500 izlenme - 5 yıl önce Deniz ve Orçun Öpüşelim mi
Deniz ve Orçun Öpüşelim mi ? 03:55
Deniz ve Orçun Öpüşelim mi ? 9.012 izlenme - 5 yıl önce
Deniz ve Orçun Öpüşelim mi ? 03:55
Deniz ve Orçun Öpüşelim mi ? 5.331 izlenme - 5 yıl önce
Öpüşelim Tanışalım (Güntaç Özdemir) 02:16
Öpüşelim Tanışalım (Güntaç Özdemir) 2.692 izlenme - 4 yıl önce www.fb.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
gel öpüşelim 00:23
gel öpüşelim 2.012 izlenme - 7 yıl önce abuuuuu
Berksan - Öpüşelim mi? 04:21
Berksan - Öpüşelim mi? 1.213 izlenme - 5 yıl önce
Güntaç Özdemir - Öpüşelim Tanışalım 03:10
Güntaç Özdemir - Öpüşelim Tanışalım 491 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Benimle Yan Çıkış Tarihi: 26.06.2012 Türkçe Rock Şarkı Sözleri: Gel de anlat olanları şimdi. Hikaye değil artık bu,Türk filmi. Tamam benimki de iş değil, Ama bence sen de manyaksın! Peki sen nereden geldin? Gerçek misin? Aklımı geri alabilir miyim? Seni görünce gitti. Önce tanışalım,benim adım dupdurupdu! Bir iki üç dört gün oldu daha, Mesken belli değil gezegenlerim. Benim suçum değil durdu dünya. Ama yok yok yok,hiç şikayetim. Peki sen nereden geldin? Gerçek misin? Aklımı geri alabilir miyim? Seni görünce gitti. Önce tanışalım, benim adım dupdurupdu! Peki sen nereden geldin? Gerçek misin? Aklamı geri alabilir miyim? Seni görünce gitti. Önce öpüşelim,bu gece dupdupdurupdu! Nereden geldin? Gerçek misin? Aklımı geri alabilir miyim? Seni görünce gitti. Önce tanışalım,benim adım dupdurupdu!
Çeşitli Sanatçılar - Öpüşelim mi? 04:20
Çeşitli Sanatçılar - Öpüşelim mi? 550 izlenme - 5 yıl önce
Berksan - Öpüşelim mi? (Radio Remix) 04:44
Berksan - Öpüşelim mi? (Radio Remix) 529 izlenme - 5 yıl önce
Berksan - Öpüşelim mi? 04:21
Berksan - Öpüşelim mi? 249 izlenme - 2 yıl önce Album Adi: Opuselim mi? Cikis Tarihi: 16.05.2006 Turkce Pop Şarkı Sözleri: Seni duyamiyorum Icten ice degil Rahat olmalisin Aski bulduysan Haykirmalisin seviyorsan Doldum duramiyorum Gecici heves degil Felegin atesli cemberinde Donuyorum Yaniyorum Yaniyorummm Romantik bir gelisme ariyorum Nakarat: Yagmurda yuruyelim mi? Hayati boluselim mi? Ilk gun asiklari gibi... Titreye titreye opuselim mi? Opuselim mi.. Opuselim mi.. Opuselim mi.. Opuselim mi.. :Nakarat:
Berksan - Öpüşelim mi? (Club Remix) 06:21
Berksan - Öpüşelim mi? (Club Remix) 316 izlenme - 5 yıl önce
Berksan - Öpüşelim Mi? 04:17
Berksan - Öpüşelim Mi? 122 izlenme - 2 yıl önce Albüm: Öpüşelim mi? Şarkı Sözleri(lyrics): Seni duyamıyorum İçten içe değil Rahat olmalısın Aşkı bulduysan Haykırmalısın seviyorsan Doldum duramıyorum Geçici heves değil Feleğin ateşli çemberinde Dönüyorum Yanıyorum Yanıyorummm Romantik bir gelişme arıyorum Nakarat: Yağmurda yürüyelim mi? Hayatı bölüşelim mi? İlk gün aşıkları gibi... Titreye titreye öpüşelim mi? Öpüşelim mi.. Öpüşelim mi.. Öpüşelim mi.. Öpüşelim mi.. :Nakarat:
Berksan - Git 05:07
Berksan - Git 154 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Öpüşelim mi? Çıkış Tarihi: 16.05.2006 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: ZAMAN ZAMAN ARARIM HAL HATIR SORARIM SIKINTIDA KALMA ALIŞKANLIKLARIM VAR BİR KAÇ EŞYAN BENDE KALSIN DÖNECEKMİŞSİN GİBİ BAKSIN BU YALANCI UMUDA İHTİYACIM VAR SUS KONUŞMA ÇOK SARILMADAN ARDINA BAKMADAN GİT HASRET KOKAN UZAK ŞEHİRLERE KALBİNİN GÖTÜRDÜĞÜ YERE KÖZLENEN DUYGULARIN ATEŞE DÖNÜNCE ANLARSIN ARDINDA BIRAKTIĞINI
Berkan - Öpüşelim Mi 04:17
Berkan - Öpüşelim Mi 87 izlenme - 2 yıl önce Berkan - Öpüşelim Mi
Berksan - Öpüşelim mi? (Radio Remix) 04:43
Berksan - Öpüşelim mi? (Radio Remix) 12 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Öpüşelim mi? Çıkış Tarihi: 16.05.2006 Türkçe Pop Şarkı Sözleri (lyrics): Seni duyamıyorum İçten içe değil Rahat olmalısın Aşkı bulduysan Haykırmalısın seviyorsan Doldum duramıyorum Geçici heves değil Feleğin ateşli çemberinde Dönüyorum Yanıyorum Yanıyorummm Romantik bir gelişme arıyorum Nakarat: Yağmurda yürüyelim mi? Hayatı bölüşelim mi? İlk gün aşıkları gibi... Titreye titreye öpüşelim mi? Öpüşelim mi.. Öpüşelim mi.. Öpüşelim mi.. Öpüşelim mi.. :Nakarat:
Berksan - Git (Relax) 04:13
Berksan - Git (Relax) 17 izlenme - 2 yıl önce Album Adi: Opuselim mi? Cikis Tarihi: 16.05.2006 Turkce Pop Şarkı Sözleri (lyrics): ZAMAN ZAMAN ARARIM HAL HATIR SORARIM SIKINTIDA KALMA ALIŞKANLIKLARIM VAR BİR KAÇ EŞYAN BENDE KALSIN DÖNECEKMİŞSİN GİBİ BAKSIN BU YALANCI UMUDA İHTİYACIM VAR SUS KONUŞMA ÇOK SARILMADAN ARDINA BAKMADAN GİT HASRET KOKAN UZAK ŞEHİRLERE KALBİNİN GÖTÜRDÜĞÜ YERE KÖZLENEN DUYGULARIN ATEŞE DÖNÜNCE ANLARSIN ARDINDA BIRAKTIĞINI Şarkı Sözleri (lyrics): ZAMAN ZAMAN ARARIM HAL HATIR SORARIM SIKINTIDA KALMA ALIŞKANLIKLARIM VAR BİR KAÇ EŞYAN BENDE KALSIN DÖNECEKMİŞSİN GİBİ BAKSIN BU YALANCI UMUDA İHTİYACIM VAR SUS KONUŞMA ÇOK SARILMADAN ARDINA BAKMADAN GİT HASRET KOKAN UZAK ŞEHİRLERE KALBİNİN GÖTÜRDÜĞÜ YERE KÖZLENEN DUYGULARIN ATEŞE DÖNÜNCE ANLARSIN ARDINDA BIRAKTIĞINI
Berksan - Öpüşelim mi? 04:20
Berksan - Öpüşelim mi? 11 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Radyo Klas En İyiler Çıkış Tarihi: 17.12.2007 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Seni duyamıyorum İçten içe değil Rahat olmalısın Aşkı bulduysan Haykırmalısın seviyorsan Doldum duramıyorum Geçici heves değil Feleğin ateşli çemberinde Dönüyorum Yanıyorum Yanıyorummm Romantik bir gelişme arıyorum Nakarat: Yağmurda yürüyelim mi? Hayatı bölüşelim mi? İlk gün aşıkları gibi... Titreye titreye öpüşelim mi? Öpüşelim mi.. Öpüşelim mi.. Öpüşelim mi.. Öpüşelim mi.. :Nakarat:
Berksan - Öpüşelim mi? (Club Remix) 06:21
Berksan - Öpüşelim mi? (Club Remix) 3 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Öpüşelim mi? Çıkış Tarihi: 16.05.2006 Türkçe Pop