Hoşgeldiniz!

öpüşelim mi

Berksan - Öpüşelim Mi 04:17
Berksan - Öpüşelim Mi 7.380 izlenme - 4 yıl önce Seni duyamıyorum İçten içe değil Rahat olmalısın Aşkı bulduysan Haykırmalısın seviyorsan Doldum duramıyorum Geçici heves değil Feleğin ateşli çemberinde Dönüyorum Yanıyorum Yanıyorummm Romantik bir gelişme arıyorum Nakarat: Yağmurda yürüyelim mi? Hayatı bölüşelim mi? İlk gün aşıkları gibi… Titreye titreye öpüşelim mi? Öpüşelim mi.. Öpüşelim mi.. Öpüşelim mi.. Öpüşelim mi..
Berksan - Öpüşelim Mi 04:17
Berksan - Öpüşelim Mi 7.715 izlenme - 7 yıl önce
Deniz ve Orçun Öpüşelim mi ? 03:55
Deniz ve Orçun Öpüşelim mi ? 6.568 izlenme - 7 yıl önce Deniz ve Orçun Öpüşelim mi
Deniz ve Orçun Öpüşelim mi ? 03:55
Deniz ve Orçun Öpüşelim mi ? 9.056 izlenme - 7 yıl önce
Deniz ve Orçun Öpüşelim mi ? 03:55
Deniz ve Orçun Öpüşelim mi ? 5.340 izlenme - 6 yıl önce
Berksan - Öpüşelim Mi? 04:21
Berksan - Öpüşelim Mi? 1.236 izlenme - 6 yıl önce
Çeşitli Sanatçılar - Öpüşelim Mi? 04:20
Çeşitli Sanatçılar - Öpüşelim Mi? 552 izlenme - 7 yıl önce
Berksan - Öpüşelim mi? (Radio Remix) 04:44
Berksan - Öpüşelim mi? (Radio Remix) 530 izlenme - 6 yıl önce
Berksan - Öpüşelim Mi? 04:21
Berksan - Öpüşelim Mi? 252 izlenme - 4 yıl önce Album Adi: Opuselim mi? Cikis Tarihi: 16.05.2006 Turkce Pop Şarkı Sözleri: Seni duyamiyorum Icten ice degil Rahat olmalisin Aski bulduysan Haykirmalisin seviyorsan Doldum duramiyorum Gecici heves degil Felegin atesli cemberinde Donuyorum Yaniyorum Yaniyorummm Romantik bir gelisme ariyorum Nakarat: Yagmurda yuruyelim mi? Hayati boluselim mi? Ilk gun asiklari gibi... Titreye titreye opuselim mi? Opuselim mi.. Opuselim mi.. Opuselim mi.. Opuselim mi.. :Nakarat:
Berksan - Öpüşelim Mi? 04:17
Berksan - Öpüşelim Mi? 182 izlenme - 4 yıl önce Albüm: Öpüşelim mi? Şarkı Sözleri(lyrics): Seni duyamıyorum İçten içe değil Rahat olmalısın Aşkı bulduysan Haykırmalısın seviyorsan Doldum duramıyorum Geçici heves değil Feleğin ateşli çemberinde Dönüyorum Yanıyorum Yanıyorummm Romantik bir gelişme arıyorum Nakarat: Yağmurda yürüyelim mi? Hayatı bölüşelim mi? İlk gün aşıkları gibi... Titreye titreye öpüşelim mi? Öpüşelim mi.. Öpüşelim mi.. Öpüşelim mi.. Öpüşelim mi.. :Nakarat:
Berksan - Öpüşelim mi? (Club Remix) 06:21
Berksan - Öpüşelim mi? (Club Remix) 318 izlenme - 6 yıl önce
Berksan - Git 05:07
Berksan - Git 178 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Öpüşelim mi? Çıkış Tarihi: 16.05.2006 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: ZAMAN ZAMAN ARARIM HAL HATIR SORARIM SIKINTIDA KALMA ALIŞKANLIKLARIM VAR BİR KAÇ EŞYAN BENDE KALSIN DÖNECEKMİŞSİN GİBİ BAKSIN BU YALANCI UMUDA İHTİYACIM VAR SUS KONUŞMA ÇOK SARILMADAN ARDINA BAKMADAN GİT HASRET KOKAN UZAK ŞEHİRLERE KALBİNİN GÖTÜRDÜĞÜ YERE KÖZLENEN DUYGULARIN ATEŞE DÖNÜNCE ANLARSIN ARDINDA BIRAKTIĞINI
Berkan - Öpüşelim Mi 04:17
Berkan - Öpüşelim Mi 91 izlenme - 4 yıl önce Berkan - Öpüşelim Mi
Berksan - Öpüşelim Mi? (Radio Remix) 04:43
Berksan - Öpüşelim Mi? (Radio Remix) 15 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Öpüşelim mi? Çıkış Tarihi: 16.05.2006 Türkçe Pop Şarkı Sözleri (lyrics): Seni duyamıyorum İçten içe değil Rahat olmalısın Aşkı bulduysan Haykırmalısın seviyorsan Doldum duramıyorum Geçici heves değil Feleğin ateşli çemberinde Dönüyorum Yanıyorum Yanıyorummm Romantik bir gelişme arıyorum Nakarat: Yağmurda yürüyelim mi? Hayatı bölüşelim mi? İlk gün aşıkları gibi... Titreye titreye öpüşelim mi? Öpüşelim mi.. Öpüşelim mi.. Öpüşelim mi.. Öpüşelim mi.. :Nakarat:
Berksan - Git (Relax) 04:13
Berksan - Git (Relax) 18 izlenme - 4 yıl önce Album Adi: Opuselim mi? Cikis Tarihi: 16.05.2006 Turkce Pop Şarkı Sözleri (lyrics): ZAMAN ZAMAN ARARIM HAL HATIR SORARIM SIKINTIDA KALMA ALIŞKANLIKLARIM VAR BİR KAÇ EŞYAN BENDE KALSIN DÖNECEKMİŞSİN GİBİ BAKSIN BU YALANCI UMUDA İHTİYACIM VAR SUS KONUŞMA ÇOK SARILMADAN ARDINA BAKMADAN GİT HASRET KOKAN UZAK ŞEHİRLERE KALBİNİN GÖTÜRDÜĞÜ YERE KÖZLENEN DUYGULARIN ATEŞE DÖNÜNCE ANLARSIN ARDINDA BIRAKTIĞINI Şarkı Sözleri (lyrics): ZAMAN ZAMAN ARARIM HAL HATIR SORARIM SIKINTIDA KALMA ALIŞKANLIKLARIM VAR BİR KAÇ EŞYAN BENDE KALSIN DÖNECEKMİŞSİN GİBİ BAKSIN BU YALANCI UMUDA İHTİYACIM VAR SUS KONUŞMA ÇOK SARILMADAN ARDINA BAKMADAN GİT HASRET KOKAN UZAK ŞEHİRLERE KALBİNİN GÖTÜRDÜĞÜ YERE KÖZLENEN DUYGULARIN ATEŞE DÖNÜNCE ANLARSIN ARDINDA BIRAKTIĞINI
Berksan - Öpüşelim mi? 04:20
Berksan - Öpüşelim mi? 12 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Radyo Klas En İyiler Çıkış Tarihi: 17.12.2007 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Seni duyamıyorum İçten içe değil Rahat olmalısın Aşkı bulduysan Haykırmalısın seviyorsan Doldum duramıyorum Geçici heves değil Feleğin ateşli çemberinde Dönüyorum Yanıyorum Yanıyorummm Romantik bir gelişme arıyorum Nakarat: Yağmurda yürüyelim mi? Hayatı bölüşelim mi? İlk gün aşıkları gibi... Titreye titreye öpüşelim mi? Öpüşelim mi.. Öpüşelim mi.. Öpüşelim mi.. Öpüşelim mi.. :Nakarat:
Berksan - Öpüşelim Mi? (Club Remix) 06:21
Berksan - Öpüşelim Mi? (Club Remix) 5 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Öpüşelim mi? Çıkış Tarihi: 16.05.2006 Türkçe Pop