Hoşgeldiniz!

öpüşen

Öpüşen Çiftin Kazaya Sebep Olması 00:32
Öpüşen Çiftin Kazaya Sebep Olması 27.820 izlenme - 1 yıl önce Sahil boyunda öpüşen sevgilileri gören bu minik kız bir anlık dikkatsizliğini yolda yürüyen birine çarparak ödedi.
Kavganın Arasında Kalan Öpüşken Çift 00:24
Kavganın Arasında Kalan Öpüşken Çift 6.796 izlenme - 4 ay önce Konserde ortalık toz duman ama çılgın aşıklarımız için zaman, mekan, ortam fark etmiyor. Öpüşüyorlar efendim, durduramıyoruz.
Metrobüste Öpüşen Gençleri Destekleyen Yolcu 01:37
Metrobüste Öpüşen Gençleri Destekleyen Yolcu 323 izlenme - 2 hafta önce İstanbul’da metrobüste öpüşen gençlere müdahale eden bir yolcuya tepki gösteren vatandaş “Onlarca kız çocuğu yanarak öldü.Sen onlarca çocuğa tecavüz edilirken ses çıkardın mı çıkarmadın mı? Bu çocuk bu kızı burada dövse bu kadar rahatsız olmazsın” diyerek tepki gösterdi. İstanbul'da bir metrobüste öpüşen gençlere müdahale etmek isteyen bir yolcuya tepki gösteren başka bir yolcu “Aladağ'da 18 kız çocuğu yanarak öldü. Kimseden ses çıkmadı. Şuradakiler öpüşsün boş ver. Bunlara tepki gösteriyorsun ona 10 mislini göstermen lazım. Tecavüzden rahatsız olmuyorlar. Tecavüz edilirken başını çevirip gidiyorlar. Bırak öpüşsünler. Tecavüze karşı gel. Bu kadar basit. ” diyerek tepki gösterdi. Başka bir kadın yolcu ise “Bu çocuk bu kızı dövseydi rahatsız olmazdın. Sevgiden rahatsız oluyor insanlar dayaktan rahatsız olmuyor” dedi. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
süpergeyi öpen bebeğin şoku 00:16
süpergeyi öpen bebeğin şoku 27.333 izlenme - 8 yıl önce
Öpüşen Çifti Su ile Püskürten Alman Polisi 02:50
Öpüşen Çifti Su ile Püskürten Alman Polisi 3.377 izlenme - 11 ay önce .Ellerindeki su tabancası ile o çifti asfalta yapıştırma imkanı olmalarına rağmen ( gezi de defalarca gördük uygulamasını ) sadece serinletir gibi ıslatmışlar. Haber https://ruptly.tv/home adresinden alınmıştır.
Trende Kimseye Aldırış Etmeden Ateşli Şekilde Öpüşen Çift 00:46
Trende Kimseye Aldırış Etmeden Ateşli Şekilde Öpüşen Çift 131 izlenme - 2 hafta önce İngiltere'de trende seyahat eden çift bir anda öpüşmeye başlayınca yolcuların tepkisini çekti. 20 dakika süren ateşli anlar şikayete rağmen kesilmeden devam ederken diğer yolcular o anları görüntüledi.
Öpüşen Öpüşene 00:31
Öpüşen Öpüşene 8.083 izlenme - 9 yıl önce
Sevgilini Öp - Scorp 07:17
Sevgilini Öp - Scorp 6.028 izlenme - 2 yıl önce Scorp'da bir başlık açmış arkadaşlar sevgilini öp deye millette öpüp öpüp yüklemiş youtube hesabıma bi girdim öpüşen insan videosu cuma cuma önce tövbe çektim sonrada ...
Ask.fm Öpüşen Ergenler (Dudak Tazeleme İçerir) 00:20
Ask.fm Öpüşen Ergenler (Dudak Tazeleme İçerir) 7.172 izlenme - 3 yıl önce Ask.fm de ikitane ergen kardeşimizin birbirlerini öpüyolar ama ama bir de dudak tazeliyolar bunu anlamadım bide hangisi kız arkadaşlar onuda söyleyebilirmisiniz.
Öpüşen papaganlar 01:39
Öpüşen papaganlar 2.042 izlenme - 6 yıl önce
Köpekle Öpüşen Kadın 00:28
Köpekle Öpüşen Kadın 509 izlenme - 12 ay önce Videodaki kadın köpeğini öpüyor, köpekte bu durumdan bi hayli memnun gibi. Köpekle öpüşen kadını izliyoruz.
öpüşen inekler 00:11
öpüşen inekler 1.661 izlenme - 8 yıl önce
Aslanlarla Öpüşen Kız! 01:22
Aslanlarla Öpüşen Kız! 1.355 izlenme - 5 yıl önce Aslanlarla Öpüşen Kız!
Kobrayla Yılanla ______ Öpüşen Adam:) 01:51
Kobrayla Yılanla ______ Öpüşen Adam:) 1.975 izlenme - 10 yıl önce kobrayla yılanla______ öpüşen adam:)bu adam tam bir çılgın:)))
Rus Atletlerden Eşcinsellere Kız Kıza Öpüşerek Destek 00:36
Rus Atletlerden Eşcinsellere Kız Kıza Öpüşerek Destek 825 izlenme - 3 yıl önce Rusya’da Haziran ayında çıkarılan eşcinsellik karşıtı yasa sporcuları da ayırdı. Geçtiğimiz hafta Rus bir atlet eşcinselliği sert sözlerle eleştirmişti. Hafta sonu ise, iki Rus atlet yarış sonrası öpüşerek, eşcinsellere destek verdi.(Alıntıdır)
öpüşen balıklar 01:12
öpüşen balıklar 531 izlenme - 6 yıl önce öpüşen balıklar
Metroda Öpüşen Çifti Trollemek 00:26
Metroda Öpüşen Çifti Trollemek 302 izlenme - 3 yıl önce Metroda öpüşen çiftlere yanaşarak onları kayıt ederek trolleyen eleman "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Öpüşen bir ilişkin mi var ? 01:09
Öpüşen bir ilişkin mi var ? 586 izlenme - 4 yıl önce Şehriban, Derya ve Ceyhun ilişkisinin nasıl gittiğini öğrenmeye çalışıyor. En Sevdiğin diziler Kanal D’de! Kanal D, HD kalitede sana özel videolarla İzlesene’de! Hemen Abone Olmak İçin: http://www.izlesene.com/kanald
öpücük atan kediler [xd] 00:46
öpücük atan kediler [xd] 510 izlenme - 7 yıl önce www.facebook.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Metrobüste Öpüşen Çifte Sahip Çıkan Amca 01:36
Metrobüste Öpüşen Çifte Sahip Çıkan Amca 3 izlenme - 2 hafta önce İstanbul’da metrobüste öpüşen gençlere müdahale eden bir yolcuya tepki gösteren vatandaş “Onlarca kız çocuğu yanarak öldü Aladağ’da, kimseden ses çıkmadı. Sen onlarca çocuğa tecavüz edilirken ses çıkardın mı çıkarmadın mı?” diyerek tepki gösterdi
Kedi ve köpeğin tutkulu aşkı 00:36
Kedi ve köpeğin tutkulu aşkı 274 izlenme - 6 yıl önce Tür farkı hiçbir şeye engel olmuyor
fotoğrafın arkasındaki gerçek ortaya çıktı 01:29
fotoğrafın arkasındaki gerçek ortaya çıktı 258 izlenme - 7 yıl önce internette yayımlanan yeni bir video vancouverda oynanan stanley cup buz hokey maçının ardından çıkan çatışmalarda sokakta öpüşürken kameralara yakalanan çiftin başına ne geldiğini açıkça ortaya koydu.
Asansörde Güzel ve Yakışıklı Bir Çifti Öpüşürken Görenlerin Tepkileri 02:32
Asansörde Güzel ve Yakışıklı Bir Çifti Öpüşürken Görenlerin Tepkileri 46 izlenme - 1 yıl önce Bir asansör, yakışıklı bir çocuk, güzel bir kız! Peki bu asansördeki insan siz olsaydınız tepkiniz nasıl olurdu? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sazan balığının çocukla aşkı! 01:56
Sazan balığının çocukla aşkı! 120 izlenme - 3 yıl önce Sazan balığının çocukla olan muhabbeti oldukça ilginç. Birbirlerini dudaktan öpmeler falan! Balığın bu öpüşmeye doyamaması ise daha ilginç. Son bültenler.com
balıklar 01:03
balıklar 142 izlenme - 9 yıl önce balıklara bak yhaaa =)
Yayın Sırasında Arkada Öpüşen Çift 00:26
Yayın Sırasında Arkada Öpüşen Çift 17 izlenme - 2 yıl önce Rio sahillerinde Dan Walker yayını sırasında arkada bir çift öpüşüyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler