Hoşgeldiniz!

oral

Siz de Burcu Esmersoy'la Oral B Şarjlı Diş Fırçalarını yakından tanıyın! 01:02
Siz de Burcu Esmersoy'la Oral B Şarjlı Diş Fırçalarını yakından tanıyın! 39.738 izlenme - 7 yıl önce Burcu Esmersoy işi uzmanından öğreniyor. Manuel diş fırçaları dakikada 600 hareket yapabiliyorken, Oral-B şarjlı diş fırçası dakikada 48 bin hareket yaparak sıradan manuel fırçalara göre 2 KAT’a kadar daha fazla plak temizliyor. Siz de Oral-B şarjlı diş fırçası ile değişimi yakalayın.
Kocasını Şifalı Ağzıyla İyi Eden Kadın ( 18) 01:19
Kocasını Şifalı Ağzıyla İyi Eden Kadın ( 18) 7.570 izlenme - 4 yıl önce Hasta yatağında yatan adam karısının ona uyguladığı teknikle kendine geliyor. Mucize böyle bir şey olsa gerek.
Clinton'a Oy Verenlere Oral Seks Yapacağım - Madonna 02:20
Clinton'a Oy Verenlere Oral Seks Yapacağım - Madonna 6.377 izlenme - 7 yıl önce Amerikalı stand-up'çı Amy Schumer'ın programına katılan 58 yaşındaki pop yıldızı Madonna, Clinton'a oy vereceklere şaka yollu, oral seks yapacağı sözünü verdi.
Tango 05:35
Tango 6.331 izlenme - 9 yıl önce Tango
Mentiras Y Gordas / Sex, Party and Lies 01:27
Mentiras Y Gordas / Sex, Party and Lies 11.584 izlenme - 10 yıl önce Mentiras Y Gordas / Sex, Party and Lies
Bakkaldan 2 Muz Aldım, Birini Yemek İçin 01:06
Bakkaldan 2 Muz Aldım, Birini Yemek İçin 3.480 izlenme - 7 yıl önce Muz, dünya üzerinde meyvesi belki de en fazla tüketilen bitkilerden biridir. Muzun bu kadar aranmasının sebebi sadece kolay erişilebilen ve kolay tüketilebilen bir bitki olması değildir. Bu tüketimin ardında muzun çok besleyici bir besin kaynağı olması, birçok vitamin, protein, mineral ve aminoasiti içeriyor olması yatmaktadır. Batı Avrupa ülkelerinde sadece tadı ve kokusu için aranan bir meyve konumunda ise de üçüncü dünya ülkelerinde çok önemli bir besin maddesidir. Video Anil Absolution'dan alınmıştır.
Oral Dürtü (Filmlerde Yemek Ve Dürtüsel İşlevi) - Sinema Ve Psikanaliz (Bölüm#1) 10:45
Oral Dürtü (Filmlerde Yemek Ve Dürtüsel İşlevi) - Sinema Ve Psikanaliz (Bölüm#1) 3.021 izlenme - 5 yıl önce
3 günde kuran eğitimi & ders 1-bölüm 1 18:23
3 günde kuran eğitimi & ders 1-bölüm 1 8.110 izlenme - 14 yıl önce 3 günde kuran eğitim seminerlerinin İlk dersi - bölüm 1 & eğitimci: İlhan oral
Kaman Oral Giziroğlu Ağır Halay 05:36
Kaman Oral Giziroğlu Ağır Halay 3.015 izlenme - 13 yıl önce
Şanslı Masa - Taşak Vakası (Küfür İçerir) 01:00
Şanslı Masa - Taşak Vakası (Küfür İçerir) 2.688 izlenme - 8 yıl önce Kimseyle taşak falan geçmiyorum vallahi oğlan böyle diyor. Ama kızın ağzındaki nesnenin yarattığı oral etkilere bakılırsa oğlan haklı gibi beyler. Kumanda masasındaki arkadaşlar halinden gayet memnun "taşak" hiç söylenmemiş gibi, bunu yap şunu yap şunu de şeklinde talimat vermeye devam ediyorlar. Küfür yasaklansa ya da küfür etme özgürlüğü elimden alında herhalde çıldırırım ama burdaki olay küfür değil bence. Bunlar hayatın olağan akışına aykırı davranarak eşeğe su kaçırmışlar kanaatindeyim. İçeriğe yorum yazma olayı beni öldürmeden burada kesiyorum, izleyin.
Dertli Oral - Duvardaki Resmin 02:49
Dertli Oral - Duvardaki Resmin 2.105 izlenme - 8 yıl önce Bugün yine yüzümü yıkadım Dişlerimi ise fırçaladım Kahvaltımı yaptım ve Tuvalette aa oynadım Duvardaki resmine bakakaldım Ben bunu buraya neden astım? Senin tuvaletimde ne işin var gülüm? Cık cık cık cık Aldım resmini ordan Önce bi öptüm kokladım Baktım olacak gibi değil Tuvaletten çıkıp tekrar kokladım Baktım olacak gibi Bir daha kokladım gülüm Bir daha kokladım… (RAP) Duvardaki fotoğrafı tuvalatten aldım Dışarıya çıkarınca öptüm onu kokladım Ben hep seni düşündüğüm için tabi aşkım Yanlışlıkla koymuşumdur ama artık aldım Bundan sonra bi daha da tuvalete koymam Başucuma bırakırım onu hiç ayırmam Sonuçta sevgilim değil misin aşkım ? İstediğim yere fotoğrafını koyarım ! (RAP) Televizyonun kumandası kaybolmuş gülüm Sinirlerim çok bozuk O yüzden bugün seni aramadım Oysa sen aypedini kaybettiğinde ilk beni aramıştın Hah hah hah… Kusura bakma gülüm gülesim geldi Ayped diyince gülüyorum hep Hah hah hah… Bak yine… Bu arada televizyonun kumadasını buldum gülüm Koltuğun minderinin arasına sıkışmış Daha önce de olmuştu böyle Her yere bakmıştım burası en son aklıma gelmişti Ama bu kez ilk buraya baktım bebeğim Eee ne demişler: Koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi derler… Aman boşver be balım Benimki de laf. Hah… (RAP) Televizyonun kumandası koltuğun altındaymış Önce buraya baktığım için hemen buldum aşkım Ben hep seni düşündüğüm için tabi aşkım Yanlışlıkla kumandayı koltuğun arasına sıkıştırmışım bebeğim Yo… yo… MC Rüknettin Yo... Evet... (RAP) Dertli Oral derler şimdi gidiyor Sonra yine gelecekmiş öyle söylüyor Sevdiceği onu hep beklesinmiş Başkalarına verme... Başkalarına varmasınmış Çünkü Oral onu çok seviyor, çok seviyor, çok, çok, çok… Şiir: Dertli Oral Rap: MC Rüknettin Müzik: Alaman Fırat Yönetmen: Zirzop Feyyaz
Kaşlarini Egdirirsin... 04:47
Kaşlarini Egdirirsin... 2.112 izlenme - 13 yıl önce gurbet muzik ismail oral
Kelime Oyunu - R'siz Sempatik Yarışmacı 11:44
Kelime Oyunu - R'siz Sempatik Yarışmacı 2.567 izlenme - 8 yıl önce "R" harfini söyleyemeyen insanlar hep sevimli gelmiştir bana ama bu kız ayrı bişey... Adnan hocamın da dediği gibi; "ahh severim ben senin güzel canını kedi canını senin"...
Cübbeli Ahmet Hoca İle Oral Seks Muhabbeti 07:30
Cübbeli Ahmet Hoca İle Oral Seks Muhabbeti 1.764 izlenme - 8 yıl önce CÜBBELİ AHMET HOCA KİMDİR? Gerçek adı Ahmet Mahmut Ünlü, takipçileri ona "Cübbeli Ahmet Hoca" diyor. 1965 İstanbul doğumlu. Giresun Göreleli olup 3-4 yaşlarında iken ilim tahsiline başladı. Küçük yaşlarında Cübbe giydiği için Cübbeli Ahmed lakabını aldı. Nakşibendi Tarikatının İsmailağa Kolu olarak bilinen dergahında halen liderlik konumunda olan Mahmud Ustaosmanoğlu tarafından özel olarak eğitilen Ünlü, 11 yaşına kadar Fatih Çarşamba İsmailağa camiinde medrese eğitimine devam etti. O yaşta Yavuz Selim ve Kasımpaşa Camii gibi büyük camilerde verdiği vaazlar büyük kalabalıklar tarafından izlenmeye başlandı. 12 yaşında Rize Pazardaki Tütüncüler Köyü Kur'an kursunda Resül Bölükbaşı Hoca'dan Sarf, Nahiv, İlmi Kelam, Meani,Tefsir, Hadis ve Fıkıh dallarında uzun seneler sürecek kitapların tahsilini 20 aylık zaman zarfında bitirerek 1980 tarihinde onbinlerin katılımıyla tertip edilen merasimde icazet-i ilmiyesini aldı. Cübbeli Ahmet'in tarikat içinde isminin öne çıkmasında keskin zekası ve kıvrak, espritüel üslubunun payı büyük. Cübbeli Ahmet, İstanbul'a dönüşünden sonra Kefevî Camii İmamı Mustafa Kılıç Hoca Efendiden 6 ayda hafızlığını tamamladı. İsmailağa Camisinde kurduğu ders halkalarında 10 sene içerisinde birçok isim yetiştirerek hizmetlerine devam eden Hoca, Türkiyenin ve Dünyanın muhtelif bölgelerinde düzenlediği sohbetlerinde, vaazlarını yüzbinlere ulaştırdı. Bu sırada göz rahatsızlığı artan Şeyhi Mahmud Efendi'nin bütün sohbetlerinde Arapça eserleri okuyarak "mürşidinin Benim gören gözüm oldu" iltifatıyla cemaat içindeki mertebesini yükseltti. "Resaili Ahmediyye" ismiyle değişik konularda yayınlanmış birçok risalesi bulunan Cübbeli Ahmet Dualarım kitabıyla ün yapmıştır. Tarikat içerisinde "Allah tarafından yazdırıldığına inanılan" Mahmut Efendi tarafından başlatılan Ruh'ul Furkan tefsirinin hazırlanmasında da büyük emeğe sahiptir.
Shakira Oral Fixation Tour 2007 Fragman 01:02
Shakira Oral Fixation Tour 2007 Fragman 1.197 izlenme - 9 yıl önce Shakira Oral Fixation Tour 2007
Dertli Oral - Beylikdüzü Beykoz 02:09
Dertli Oral - Beylikdüzü Beykoz 1.407 izlenme - 8 yıl önce Sen bu satırları okurken Ben çok uzaklarda olacağım Tee Beykoz’da Aramızdaki mesafe Hep o pinti baban yüzünden Bok vardı Beylikdüzü’nden ev alacak Neymiş efendim yükselen değermiş Önünden metrobüs geçermiş Şehrin yeni yüzüymüş falan filan... Peki ya aşkımız? Sor bakalım o sümsük babana Aşkımızın bi duble yol kadar değeri yok muymuş gözünde? Metrobüs mü tutacakmış kızının nişanında sözünde? Bunları hiç düşünmemiş mi gaddar adam! Olacak iş değil Ben Beykoz’da sen Beylikdüzü’de… Baban akıllı vallaha görmüş geçirmiş Bi' atamız: “Yiğidi öldür hakkını yeme” demiş Yok paraya kaptı 250 metrekare daireyi Sonra da yerleştirdi 12 kişilik çekirdek aileyi Biz de eşek başı değiliz hey deli! Kendimize göre planlarımız var elbet Üçüncü köprü inşaatı bitince Bizim evin arsası edecek servet Babam hemen satmaz arsayı Üçüncü havaalimanı da bitince Sen asıl o zaman gör parsayı Yaa gördün mü güzelim Benim babam da akıllı Senin baban cılız ve dişleri çürük Beş seneye kalmaz helvasını yeriz bence Benim babam tonton dede olacak ileride Senin babanın sol bacağında da problem var tekliyor Kafası da gidik zaten mal mıdır nedir Gıcık alıyorum babandan gülüm Benim babam senin babanı döver yani Her türlü sikertir… Her türlü… Her… H... Şiir: Dertli Oral Müzik: Nalet Niyazi Klip Yönetmeni: Agresif Şevket
Monica Lewinsky: Utancın Bedeli (TED TALKS) 22:30
Monica Lewinsky: Utancın Bedeli (TED TALKS) 994 izlenme - 7 yıl önce Meşhur Oval (bazı espirilerde oral) ofis skandalında ve böylesi sıkandallarda hep mevzunun erkek tarafını dinlemek adettir. Şimdi ise biz, olayın kadın tarafını, yani Monika Levinsky'i diniyoru.z Zorunlu açıklama, zira sitenin yaşı küçük üyeleri bilmeyebilir. Eski (Obama'dan değil, Bush'dan önceki) Amerikan başkanı ve şimdiki Amerikan dışişleri bakanı Hilary Clinton'un kocası Bill Clinton, bu kadın stajyerken, aşk ilişkisi yaşamış, kandal Clinton'u koltuğundan etmişti.
Engin Yörükoğlu'nun Yeşilçam Filminde Oynamış Olması 06:26
Engin Yörükoğlu'nun Yeşilçam Filminde Oynamış Olması 360 izlenme - 3 yıl önce 23 Nisan 2010 tarihinde kaybettiğimiz Moğollar ve Kurtalan Ekspres orkestralarında bateristlik yapmış olan Engin Yörükoğlu, 1970 yapımı Tunç Başaran'ın yönettiği Üç Kral Serseri filminde oynamış.
Makbule Oral - Ziller 02:01
Makbule Oral - Ziller 71 izlenme - 10 ay önce Makbule Oral'ın, MüzikOnair Records etiketiyle yayınlanan "Ziller" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te. Söz & Müzik: Makbule Oral Düzenleme: Mustafa Kısacık Yönetmen: Emirhan Erol
Oral Özer İle Hamdi Alkan'ın Oynadığı Defacto Reklamı 00:43
Oral Özer İle Hamdi Alkan'ın Oynadığı Defacto Reklamı 347 izlenme - 5 yıl önce 2010 yılında yayınlanan reklamdır.
Cübbeli Ahmet Hoca - Zaten Tutulabilir 02:46
Cübbeli Ahmet Hoca - Zaten Tutulabilir 743 izlenme - 8 yıl önce Sevdiceğiniz sizinle ters ilişki mi kurmak istiyor? Ya da eşiniz işyerinde stresli bir gün geçirdi ve siz onu biraz rahatlatmak mı istiyorsunuz? Bu videoyu izledikten sonra tekrar düşünün...Bilmeden günah işliyor olabilirsiniz
Teoman Oral - Aldırma Gönül 05:19
Teoman Oral - Aldırma Gönül 142 izlenme - 2 yıl önce Teoman Oral'ın, R-Dijital etiketiyle yayınlanan "Aldırma Gönül" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te. Söz: Sabahattin Ali Müzik: Yavuz Örten Düzenleme: Soner Kıvanç Yönetmen: Murat Alphan "Aldırma Gönül" şarkı sözleri ile Başın öne eğilmesin, aldırma gönül aldırma Ağladığın duyulmasın, aldırma gönül aldırma Aldırma gönül aldırma, aldırma gönül aldırma Gönül aldırma Dışarda deli dalgalar, gelir duvarları yalar Seni bu sesler oyalar, aldırma gönül aldırma Aldırma gönül aldırma, gönül aldırma Kurşun ata ata biter, yollar gide gide biter Mapus yata yata biter, aldırma gönül aldırma Aldırma gönül aldırma, gönül aldırma Gurbet çeke çeke biter, aldırma gönül aldırma Aldırma gönül aldırma, gönül aldırma Dertlerin kalkınca şaha, bir sitem yolla Allah'a Görecek günler var daha, aldırma gönül aldırma aldırma gönül aldırma, gönül aldırma
Manuel Fırça İle Nasıl Fırçalanır Ve Nasıl Diş İpi Kullanılır 02:39
Manuel Fırça İle Nasıl Fırçalanır Ve Nasıl Diş İpi Kullanılır 528 izlenme - 9 yıl önce Manuel fırça ile nasıl fırçalanır ve nasıl diş ipi kullanılır
Axl Rose'un Konsere Gelen Fanına Saldırması 01:38
Axl Rose'un Konsere Gelen Fanına Saldırması 444 izlenme - 8 yıl önce 1991 St. Louis konserinde full karizma abimiz Guns n'Roses'in frontmani Axl Rose, buyuk olasilikla 'cekim yapan' bir izleyicisine saldiriyor. Once guvenliklerden rica! eden Axl, kimse mudahale etmeyince seyircilerin arasina baliklama daliyor. (0.44) Sondaki gideri ise efsane.
oral fixation 01:20
oral fixation 354 izlenme - 12 yıl önce
Atina Okulu ve Liderlik üzerine - Fazıl Oral at TEDxReset 2014 02:24
Atina Okulu ve Liderlik üzerine - Fazıl Oral at TEDxReset 2014 342 izlenme - 8 yıl önce Üslubunu çokca ahmet şerif izgören'e benzettiğim yönetim danışmanı Fazıl Oral'ın "Birleştiren Liderlik" adlı sunumunun bir kısmıdır, tamamı için; http://youtu.be/scEuP-womDU
Mahallenin Muhtarları - Mahmut Tuncer Yılbaşı Bölümü (1996) 12:04
Mahallenin Muhtarları - Mahmut Tuncer Yılbaşı Bölümü (1996) 387 izlenme - 8 yıl önce 1996'nın yılbaşı bölümünde,halay denilince mendilden önce aklımıza gelen isim olan Mahmut Tuncer yer alıyor.Doksanlar dizisinin Nuri'si Deniz Oral Üçkağıtçı Hüsnü rolünde.Hüsnü ve arkadaşı,yılbaşında kimsesiz çocuklar yararına Mahmut Tuncer konseri olduğunu söyleyerek konser bileti satıyor mahalleliye.Yani mahalle sakinlerini dolandırıyorlar.Bu durum Mahmut Tuncer'in kulağına gidiyor.
Meşakkat - Emre Oral Burç 03:53
Meşakkat - Emre Oral Burç 324 izlenme - 9 yıl önce Söz Müzik Düzenleme: Aydın Baş vokal: Emre Oral Burç klasik Gitar: Süha Doğan ney: Talay Doğan
Fatih Oral - Sevda Yolu 04:16
Fatih Oral - Sevda Yolu 8 izlenme - 4 ay önce Fatih Oral'ın, ADA MÜZİK etiketiyle yayınlanan "Sevdanın İzinde" albümünde yer alan "Sevda Yolu" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te. Söz & Müzik: Fatih Oral Düzenleme: Lütfücan Kapucu Klip Yönetmeni: M Sercan Karataş Vokal: Fatih Oral Gitarlar, Vokal ve Tuşlu Çalgılar: Lütfücan Kapucu Davul: Mustafa Kemal Emirel Kontrbas: Oğuz Alp Erdoğmuş Kayıt-Mix-Mastering: Lütfücan Kapucu Kapak Tasarım: Ahmet Tanyıldızı