Hoşgeldiniz!

Orangutan Videoları İzle

Hayvanat Bahçesinde Orangutanla Ticaret Yapan Turist 01:20
Hayvanat Bahçesinde Orangutanla Ticaret Yapan Turist 4.100 izlenme - 3 hafta önce Orangutanın kendisine yemek veren turiste karşılık olarak kendi yemeğinden verdiği anlar görülmeye değer.
Kıza Ağır Yürüyen Orangutan  00:52
Kıza Ağır Yürüyen Orangutan 24.691 izlenme - 9 ay önce Bu tür görüntüleri daha öncede izledik.Bu görüntüdeki orangutan kıza resmen uçmuş utanmasa kafesine atcak izliyoruz
İnsanın Hayvanlaşarak Çiftleşmesi 06:10
İnsanın Hayvanlaşarak Çiftleşmesi 43.408 izlenme - 2 yıl önce Buyrun izleyin arkadaşlar. Oruç bozmaz. Belgesel tadındadır. İyi seyirler.
Çamaşır Yıkayan Orangutan 01:32
Çamaşır Yıkayan Orangutan 44.518 izlenme - 3 yıl önce Hamarat Orangutan
Kadın Turistin Memelerini Elleyen Çapkın Orangutan 00:12
Kadın Turistin Memelerini Elleyen Çapkın Orangutan 13.212 izlenme - 10 ay önce Bangkok'da Safari World hayvanat bahçesine her gün binlerce turist geliyor. Bir kadın turist orangutanla fotoğraf çekinmek isterken hayvanın tacizi karşısında şoke oldu.
Orangutanı Maymun Eden Sihirbaz 01:09
Orangutanı Maymun Eden Sihirbaz 6.140 izlenme - 7 ay önce İngiltere'de iskambil kartlarıyla çeşitli gösteriler yapan illüzyonist Matt G, hayvanat bahçesinde bir orangutan için özel bir gösteri yaptı. Camın arkasında oturan orangutana kartı gösteren adam, kartını camın içinden orangutana ulaştırmayı başardı.
Hamak Yapan Orangutan 04:00
Hamak Yapan Orangutan 4.899 izlenme - 1 yıl önce Hamak yapan orangutan izlenme rekoru kırıyor Kafeste kendisine bez parçasıyla hamak yapan orangutan görenleri şaşırttı. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Sıcaktan Bunalan Orangutan Bakın Nasıl... - haberinbizden.com 02:21
Sıcaktan Bunalan Orangutan Bakın Nasıl... - haberinbizden.com 6.708 izlenme - 3 yıl önce sıcaktan bunalınca
Hamile Kadının Karnını Öpen Anaç Orangutan 01:11
Hamile Kadının Karnını Öpen Anaç Orangutan 2.744 izlenme - 8 ay önce 7 aylık hamile Kieran Bettany ve eşi Colchester hayvanat bahçesini ziyaretleri sırasında karşılaştıkları bir orangutan ile samimi anlar geçirdi. Kadının hamile olduğunu anlayan orangutanın hareketleri etraftaki herkesi şaşırttı.
orangutan ve kedi 00:28
orangutan ve kedi 24.148 izlenme - 11 yıl önce orangutan ve kedi
Orangutanın Sihir Gösterisine Verdiği Tepki 00:38
Orangutanın Sihir Gösterisine Verdiği Tepki 4.253 izlenme - 1 yıl önce Bir kardeşimiz orangutana sihir gösterisi hazırlamış ve sunduğu gösteriden sonra orangutandan aldığı tepki görülmeye değer.
Ölüme Terk Edilmiş Orangutanın Sevgi Dolu Ellere Geçmesi 03:18
Ölüme Terk Edilmiş Orangutanın Sevgi Dolu Ellere Geçmesi 7.712 izlenme - 2 yıl önce Budi yavru bir orangutan. Tavuk kafesi içerisinde kötü şartlar altında bakılmaya çalışılması Budi'yi yavaş yavaş ölüme sürüklüyormuş. Daha sonra bu durumu öğrenen Endonezya Uluslararası Hayvan Hastanesi olaya el koymuş ve saatlerce süren yolculuktan sonra Budi sevgi dolu ellere kavuşmuş. Şimdi ise durumu iyi.
İlk Defa Bebek Gören Orangutanın Merakı 00:20
İlk Defa Bebek Gören Orangutanın Merakı 5.512 izlenme - 2 yıl önce İlk Defa Bebek Gören Orangutanın Merakı Hayvanat bahçesinde, kadının kucağındaki bebeği merak eden orangutanın ilginç görüntüleri.
Kendini Kaplanların Annesi Sanan Orangutan 00:32
Kendini Kaplanların Annesi Sanan Orangutan 3.605 izlenme - 2 yıl önce Kuzey Karolayna hayvanat bahçesinde kaydedilen görüntüler, kendisini yeni doğan kaplanların annesi zanneden orangutanın ilginç görüntülerini gözler önüne serdi... İşte o ilginç anlar:
Orangutanla Ticaret Yapan Turist 00:32
Orangutanla Ticaret Yapan Turist 185 izlenme - 3 hafta önce Orangutan kendisine yemek veren turiste karşılık olarak kendi yemeğini veriyor. Kameraya yansıyan eğlenceli sahneler sizlerle.
 Orangutanın Kafasını Karıştıran Kart Hilesi 01:17
Orangutanın Kafasını Karıştıran Kart Hilesi 1.656 izlenme - 7 ay önce Orangutanın şaşkın anları! Mentalist ile orangutan arasındaki ilginç anlara kemeralara böyle yansıdı.
Sihirbazlık Numarası Orangutanı Gülme Krizine Soktu 00:44
Sihirbazlık Numarası Orangutanı Gülme Krizine Soktu 2.703 izlenme - 1 yıl önce Barcelona hayvanat bahçesinde bir orangutanın dikkatle izlediği sihirbazlık hilesine verdiği tepki internette fenomen oldu. Orangutanın bulunduğu cam bölmeye yanaşan bir ziyaretçi, hayvanın merak dolu bakışları altında elindeki bardağa bir kestane koydu.
Tokatlaşarak Anlaşan Liseli Orangutanlar 02:07
Tokatlaşarak Anlaşan Liseli Orangutanlar 447 izlenme - 3 ay önce Bu cinsin erkekleri dişisini etkilemek için bir birlerini tokatlar. Sonu genellikle aşiret kavgası ile biten tokatlaşmaların bir bölümünü izliyorsunuz kardeşlerim.
Hortumla Yıkanan Orangutan Şaşırtıyor 00:39
Hortumla Yıkanan Orangutan Şaşırtıyor 1.604 izlenme - 1 yıl önce Hortumla yıkanan orangutan izleyenleri şaşırtıyor. Önce yüzünü sonra kafasını ardından da ellerini yıkıyor. Bu orangutan hortumu almış banyo yapıyor.
Bebek Orangutanların Tanışma Anı 02:36
Bebek Orangutanların Tanışma Anı 1.873 izlenme - 11 ay önce İki bebek orangutan Gito ve Asoka ilk kez tanıştı. Tanışma anı ise oldukça sevimli anlara sahne oldu...
Adamın Tişörtünü Çalan Orangutan 02:48
Adamın Tişörtünü Çalan Orangutan 5.660 izlenme - 4 yıl önce Adamın Tişörtünü Çalan Orangutan
Kıza Ağır Yürüyen Orangutan 00:52
Kıza Ağır Yürüyen Orangutan 1.182 izlenme - 9 ay önce 22.08.2016 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Kıza Ağır Yürüyen Orangutan' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Orangutan Kadın Turisti Taciz Etti 01:45
Orangutan Kadın Turisti Taciz Etti 1.153 izlenme - 10 ay önce Orangutan ile fotoğraf çektirmek isteyen kadının zor anları kameraya yansıdı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Sigara içen maymun görenleri şaşırtıyor 00:36
Sigara içen maymun görenleri şaşırtıyor 5.971 izlenme - 5 yıl önce Amerika'da sigara içen maymun hayvanat bahçesine gelenleri şaşırtıyor. Yetkililer orangutana sigarayı bıraktırmaya çalışıyor.
Anne orangutanın bebek sevgisi! 00:20
Anne orangutanın bebek sevgisi! 2.022 izlenme - 2 yıl önce Anne orangutanın bebek sevgisi! Kadının kucağındaki bebeği merak eden anne orangutanın sevimli görüntüleri...
İnsan Bebeğini Görmeye Çalışan Orangutan 00:20
İnsan Bebeğini Görmeye Çalışan Orangutan 796 izlenme - 7 ay önce Orangutan (Pongo), Primates (primatlar) takımının Hominidae (büyük insansı maymunlar) familyasına dahil olan bir cinstir ve şu iki türü içerir: Pongo abelii (Sumatra orangutanı); Endonezya'nın Sumatra adasına özgü, daha ufak yapılı ve doğadaki sayısı çok daha az (doğada 7,000-7,500 birey) olan tür. Pongo pygmaeus (Borneo orangutanı); Borneo adasına özgü, daha iri yapılı ve doğadaki sayısı daha çok (doğada yaklaşık 50,000 birey) olan tür. Pongo (orangutan) cinsi, Hominidae familyasının Homininae ile birlikte iki alt familyasından biri olan Ponginae alt familyasını soyu tükenmiş iki cins olan Gigantopithecus ve Sivapithecus ile paylaşır. Günümüzde Borneo ve Sumatra'ya özgü olsalar da Cava, Vietnam ve Çin'de fosillerine rastlanmıştır. "Orangutan" adının kökeni, Malezya ve Endonezya dillerine özgü olan ve "orman adamı" anlamına gelen "orang hutan" ifadesidir. Orangutan, Malezya'nın Sabah eyaletinin resmi simgesidir. Uzun kolları ve kırmızımsı kahverengi kılları ile dikkat çeken orangutanlar, büyük insansı maymunların ağaçta en çok yaşayanıdır. Bu canlılar, zamanlarının neredeyse tamamını Borneo ve Sumatra'nın yağmur ormanlarındaki ağaçların üstünde geçirirler ve her gece ağaçlarda yeni yuvalar yaparlar. Erişkin erkeklerin boyu ortalama 1.4 metredir ve ağırlıkları ise 82 kilograma kadar çıkabilir.
Orangutan Kop Baba Kop Yapıyo 00:45
Orangutan Kop Baba Kop Yapıyo 1.074 izlenme - 3 yıl önce Bir meyve suyu reklamında, portakal suyunu içen orangutan enerji buluyor ve muhteşem dansını yapıyor
Lisede Kavga 00:27
Lisede Kavga 6.703 izlenme - 8 yıl önce bunların ikisi hep böyle işte ormandan kaçmışlar=)
Bir Orangutan En Fazla Ne Yapabilir ? 02:40
Bir Orangutan En Fazla Ne Yapabilir ? 1.929 izlenme - 3 yıl önce Görüdüğümüz gibi böyle hayvanlarda olabiliyor orangutan sadece taklitten öte değil ancak aletlerin nasıl kullanılacağını ve en önemliside ne işe yaradıklarını bilmesi bile insanı hayrete düşürüyor yani hayvanların hepsi aynı zeka seviyesinde değil bazıları daha farklı ki zaten orangutanlarla aynı evrim ağacından geldiğimizde şüphesizdir .
Testere ile Odun Kesmesini Öğrenen Orangutan 02:34
Testere ile Odun Kesmesini Öğrenen Orangutan 310 izlenme - 4 ay önce BBC'nin Spy in the Wild belgeselinde yer alan görüntülerde orangutan testere ile ağaç kesiyor. Kesme işini profesyonel bir şekilde sürdüren orangutan ayakları ile tuttuğu ağacı sağ eliyle tuttuğu testere ile yapıyor.