Hoşgeldiniz!

orangutan

Kıza Ağır Yürüyen Orangutan  00:52
Kıza Ağır Yürüyen Orangutan 18.097 izlenme - 4 ay önce Bu tür görüntüleri daha öncede izledik.Bu görüntüdeki orangutan kıza resmen uçmuş utanmasa kafesine atcak izliyoruz
İnsanın Hayvanlaşarak Çiftleşmesi 06:10
İnsanın Hayvanlaşarak Çiftleşmesi 38.131 izlenme - 2 yıl önce Buyrun izleyin arkadaşlar. Oruç bozmaz. Belgesel tadındadır. İyi seyirler.
Orangutanı Maymun Eden Sihirbaz 01:09
Orangutanı Maymun Eden Sihirbaz 5.957 izlenme - 2 ay önce İngiltere'de iskambil kartlarıyla çeşitli gösteriler yapan illüzyonist Matt G, hayvanat bahçesinde bir orangutan için özel bir gösteri yaptı. Camın arkasında oturan orangutana kartı gösteren adam, kartını camın içinden orangutana ulaştırmayı başardı.
Kadın Turistin Memelerini Elleyen Çapkın Orangutan 00:12
Kadın Turistin Memelerini Elleyen Çapkın Orangutan 11.571 izlenme - 5 ay önce Bangkok'da Safari World hayvanat bahçesine her gün binlerce turist geliyor. Bir kadın turist orangutanla fotoğraf çekinmek isterken hayvanın tacizi karşısında şoke oldu.
Çamaşır Yıkayan Orangutan 01:32
Çamaşır Yıkayan Orangutan 44.147 izlenme - 3 yıl önce Hamarat Orangutan
Hamile Kadının Karnını Öpen Anaç Orangutan 01:11
Hamile Kadının Karnını Öpen Anaç Orangutan 2.479 izlenme - 3 ay önce 7 aylık hamile Kieran Bettany ve eşi Colchester hayvanat bahçesini ziyaretleri sırasında karşılaştıkları bir orangutan ile samimi anlar geçirdi. Kadının hamile olduğunu anlayan orangutanın hareketleri etraftaki herkesi şaşırttı.
 Orangutanın Kafasını Karıştıran Kart Hilesi 01:17
Orangutanın Kafasını Karıştıran Kart Hilesi 1.469 izlenme - 2 ay önce Orangutanın şaşkın anları! Mentalist ile orangutan arasındaki ilginç anlara kemeralara böyle yansıdı.
Hamak Yapan Orangutan 04:00
Hamak Yapan Orangutan 4.739 izlenme - 12 ay önce Hamak yapan orangutan izlenme rekoru kırıyor Kafeste kendisine bez parçasıyla hamak yapan orangutan görenleri şaşırttı. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Orangutanın Sihir Gösterisine Verdiği Tepki 00:38
Orangutanın Sihir Gösterisine Verdiği Tepki 4.195 izlenme - 1 yıl önce Bir kardeşimiz orangutana sihir gösterisi hazırlamış ve sunduğu gösteriden sonra orangutandan aldığı tepki görülmeye değer.
Sıcaktan Bunalan Orangutan Bakın Nasıl... - haberinbizden.com 02:21
Sıcaktan Bunalan Orangutan Bakın Nasıl... - haberinbizden.com 6.146 izlenme - 2 yıl önce sıcaktan bunalınca
Kıza Ağır Yürüyen Orangutan 00:52
Kıza Ağır Yürüyen Orangutan 1.121 izlenme - 4 ay önce 22.08.2016 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Kıza Ağır Yürüyen Orangutan' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kendini Kaplanların Annesi Sanan Orangutan 00:32
Kendini Kaplanların Annesi Sanan Orangutan 3.547 izlenme - 1 yıl önce Kuzey Karolayna hayvanat bahçesinde kaydedilen görüntüler, kendisini yeni doğan kaplanların annesi zanneden orangutanın ilginç görüntülerini gözler önüne serdi... İşte o ilginç anlar:
İlk Defa Bebek Gören Orangutanın Merakı 00:20
İlk Defa Bebek Gören Orangutanın Merakı 5.406 izlenme - 2 yıl önce İlk Defa Bebek Gören Orangutanın Merakı Hayvanat bahçesinde, kadının kucağındaki bebeği merak eden orangutanın ilginç görüntüleri.
Ölüme Terk Edilmiş Orangutanın Sevgi Dolu Ellere Geçmesi 03:18
Ölüme Terk Edilmiş Orangutanın Sevgi Dolu Ellere Geçmesi 7.699 izlenme - 2 yıl önce Budi yavru bir orangutan. Tavuk kafesi içerisinde kötü şartlar altında bakılmaya çalışılması Budi'yi yavaş yavaş ölüme sürüklüyormuş. Daha sonra bu durumu öğrenen Endonezya Uluslararası Hayvan Hastanesi olaya el koymuş ve saatlerce süren yolculuktan sonra Budi sevgi dolu ellere kavuşmuş. Şimdi ise durumu iyi.
orangutan ve kedi 00:28
orangutan ve kedi 24.137 izlenme - 10 yıl önce orangutan ve kedi
Hortumla Yıkanan Orangutan Şaşırtıyor 00:39
Hortumla Yıkanan Orangutan Şaşırtıyor 1.558 izlenme - 8 ay önce Hortumla yıkanan orangutan izleyenleri şaşırtıyor. Önce yüzünü sonra kafasını ardından da ellerini yıkıyor. Bu orangutan hortumu almış banyo yapıyor.
Sihirbazlık Numarası Orangutanı Gülme Krizine Soktu 00:44
Sihirbazlık Numarası Orangutanı Gülme Krizine Soktu 2.682 izlenme - 12 ay önce Barcelona hayvanat bahçesinde bir orangutanın dikkatle izlediği sihirbazlık hilesine verdiği tepki internette fenomen oldu. Orangutanın bulunduğu cam bölmeye yanaşan bir ziyaretçi, hayvanın merak dolu bakışları altında elindeki bardağa bir kestane koydu.
Bebek Orangutanların Tanışma Anı 02:36
Bebek Orangutanların Tanışma Anı 1.802 izlenme - 6 ay önce İki bebek orangutan Gito ve Asoka ilk kez tanıştı. Tanışma anı ise oldukça sevimli anlara sahne oldu...
Orangutan Kadın Turisti Taciz Etti 01:45
Orangutan Kadın Turisti Taciz Etti 1.039 izlenme - 5 ay önce Orangutan ile fotoğraf çektirmek isteyen kadının zor anları kameraya yansıdı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
İnsan Bebeğini Görmeye Çalışan Orangutan 00:20
İnsan Bebeğini Görmeye Çalışan Orangutan 535 izlenme - 2 ay önce Orangutan (Pongo), Primates (primatlar) takımının Hominidae (büyük insansı maymunlar) familyasına dahil olan bir cinstir ve şu iki türü içerir: Pongo abelii (Sumatra orangutanı); Endonezya'nın Sumatra adasına özgü, daha ufak yapılı ve doğadaki sayısı çok daha az (doğada 7,000-7,500 birey) olan tür. Pongo pygmaeus (Borneo orangutanı); Borneo adasına özgü, daha iri yapılı ve doğadaki sayısı daha çok (doğada yaklaşık 50,000 birey) olan tür. Pongo (orangutan) cinsi, Hominidae familyasının Homininae ile birlikte iki alt familyasından biri olan Ponginae alt familyasını soyu tükenmiş iki cins olan Gigantopithecus ve Sivapithecus ile paylaşır. Günümüzde Borneo ve Sumatra'ya özgü olsalar da Cava, Vietnam ve Çin'de fosillerine rastlanmıştır. "Orangutan" adının kökeni, Malezya ve Endonezya dillerine özgü olan ve "orman adamı" anlamına gelen "orang hutan" ifadesidir. Orangutan, Malezya'nın Sabah eyaletinin resmi simgesidir. Uzun kolları ve kırmızımsı kahverengi kılları ile dikkat çeken orangutanlar, büyük insansı maymunların ağaçta en çok yaşayanıdır. Bu canlılar, zamanlarının neredeyse tamamını Borneo ve Sumatra'nın yağmur ormanlarındaki ağaçların üstünde geçirirler ve her gece ağaçlarda yeni yuvalar yaparlar. Erişkin erkeklerin boyu ortalama 1.4 metredir ve ağırlıkları ise 82 kilograma kadar çıkabilir.
Adamın Tişörtünü Çalan Orangutan 02:48
Adamın Tişörtünü Çalan Orangutan 5.634 izlenme - 4 yıl önce Adamın Tişörtünü Çalan Orangutan
Anne orangutanın bebek sevgisi! 00:20
Anne orangutanın bebek sevgisi! 1.979 izlenme - 2 yıl önce Anne orangutanın bebek sevgisi! Kadının kucağındaki bebeği merak eden anne orangutanın sevimli görüntüleri...
Sigara içen maymun görenleri şaşırtıyor 00:36
Sigara içen maymun görenleri şaşırtıyor 5.807 izlenme - 4 yıl önce Amerika'da sigara içen maymun hayvanat bahçesine gelenleri şaşırtıyor. Yetkililer orangutana sigarayı bıraktırmaya çalışıyor.
Kadın Turistin Memelerini Elleyen Çapkın Orangutan 00:12
Kadın Turistin Memelerini Elleyen Çapkın Orangutan 507 izlenme - 5 ay önce Bangkok'da Safari World hayvanat bahçesine her gün binlerce turist geliyor. Bir kadın turist orangutanla fotoğraf çekinmek isterken hayvanın tacizi karşısında şoke oldu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Orangutan Kop Baba Kop Yapıyo 00:45
Orangutan Kop Baba Kop Yapıyo 1.061 izlenme - 3 yıl önce Bir meyve suyu reklamında, portakal suyunu içen orangutan enerji buluyor ve muhteşem dansını yapıyor
Sahibiyle Dalga Geçen Zeki Taklitçi Orangutan 01:01
Sahibiyle Dalga Geçen Zeki Taklitçi Orangutan 1.470 izlenme - 1 yıl önce Sahibiyle Dalga Geçen Zeki Taklitçi Orangutan Orangutan eğitmenini taklit edip dalga geçtiği anlar. Orangutan (Pongo), Primates (primatlar) takımının Hominidae (büyük insansı maymunlar) familyasına dahil olan bir cinstir ve şu iki türü içerir: Pongo abelii (Sumatra orangutanı); Endonezya'nın Sumatra adasına özgü, daha ufak yapılı ve doğadaki sayısı çok daha az (doğada 7,000-7,500 birey) olan tür. Pongo pygmaeus (Borneo orangutanı); Borneo adasına özgü, daha iri yapılı ve doğadaki sayısı daha çok (doğada yaklaşık 50,000 birey) olan tür. Pongo (orangutan) cinsi, Hominidae familyasının Homininae ile birlikte iki alt familyasından biri olan Ponginae alt familyasını soyu tükenmiş iki cins olan Gigantopithecus ve Sivapithecus ile paylaşır. Günümüzde Borneo ve Sumatra'ya özgü olsalar da Cava, Vietnam ve Çin'de fosillerine rastlanmıştır. "Orangutan" adının kökeni, Malezya ve Endonezya dillerine özgü olan ve "orman adamı" anlamına gelen "orang hutan" ifadesidir. Orangutan, Malezya'nın Sabah eyaletinin resmi simgesidir. Uzun kolları ve kırmızımsı kahverengi kılları ile dikkat çeken orangutanlar, büyük insansı maymunların ağaçta en çok yaşayanıdır. Bu canlılar, zamanlarının neredeyse tamamını Borneo ve Sumatra'nın yağmur ormanlarındaki ağaçların üstünde geçirirler ve her gece ağaçlarda yeni yuvalar yaparlar. Erişkin erkeklerin boyu ortalama 1.4 metredir ve ağırlıkları ise 82 kilograma kadar çıkabilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bir Orangutan En Fazla Ne Yapabilir ? 02:40
Bir Orangutan En Fazla Ne Yapabilir ? 1.900 izlenme - 2 yıl önce Görüdüğümüz gibi böyle hayvanlarda olabiliyor orangutan sadece taklitten öte değil ancak aletlerin nasıl kullanılacağını ve en önemliside ne işe yaradıklarını bilmesi bile insanı hayrete düşürüyor yani hayvanların hepsi aynı zeka seviyesinde değil bazıları daha farklı ki zaten orangutanlarla aynı evrim ağacından geldiğimizde şüphesizdir .
Hamile Kadın İle Orangutanın Karşılaşması 00:58
Hamile Kadın İle Orangutanın Karşılaşması 248 izlenme - 3 ay önce Bir hayvanat bahçesinde orangutanla hamile kadının karşılaşma anı komik görüntülerin ortaya çıkmasına neden oldu.
Lisede Kavga 00:27
Lisede Kavga 6.703 izlenme - 8 yıl önce bunların ikisi hep böyle işte ormandan kaçmışlar=)
Anne Goril Şefkati 00:53
Anne Goril Şefkati 1.452 izlenme - 2 yıl önce San Diego hayvanat bahçesinde yeni doğan gorilin ilk günlerinde gördüğü şefkati hayvanat bahçesi çalışanları kamerasından resmedilmiş.