Hoşgeldiniz!

orantı

Oran Orantı - Ekol Hoca 35:28
Oran Orantı - Ekol Hoca 7.680 izlenme - 4 yıl önce Oran Orantı Konu Anlatımı Oran Orantı Nedir Oran Orantı Soruları Oran Orantı Problemleri Oran Orantı Çözümlü Sorular Oran Orantı 5.sınıf Konu Anlatımı Oran O...
10 Dk'da Oran Orantı - Tonguc Akademi, Mehmet Tugutlu 10:43
10 Dk'da Oran Orantı - Tonguc Akademi, Mehmet Tugutlu 3.765 izlenme - 3 yıl önce Oran orantı konusunu 10 dknın içinde anlayacaksınız. Tonguc Akademi olarak oran oranti konusunda gorebileceginiz her turlu gosterimi sizler icin hazirladik. ...
7. Sınıf Matematik - Ters Orantı 01:55
7. Sınıf Matematik - Ters Orantı 5.617 izlenme - 4 yıl önce Morpa Kampüs 7. sınıf matematik dersinin, "Ters Orantı" konusuna ait çözümlü soru videosudur. Morpa Kampüs'teki binlerce çözümlü soru videosunu izleyip konuların anlanması çok önemlidir.
oran orantı- entelköy efeköy'e karşı 01:05
oran orantı- entelköy efeköy'e karşı 4.038 izlenme - 6 yıl önce oran orantı- entelköy efeköy'e karşı
Konuşma Hızına Orantılı Dayak Yemek 01:50
Konuşma Hızına Orantılı Dayak Yemek 2.315 izlenme - 3 yıl önce Çin'de otobüste aşırı fazla konuşan Çinli yanındaki adamın sinirlerini bozuyor ve konuşma hızına orantılı dayak yiyor.
Nasıl daha orantılı çizeriz?- Resimde Ölçü Teknikleri - Kalemle Ölçü - Eskiz- Nisa Bağdatlı 16:13
Nasıl daha orantılı çizeriz?- Resimde Ölçü Teknikleri - Kalemle Ölçü - Eskiz- Nisa Bağdatlı 1.422 izlenme - 3 yıl önce Bu videoda resimde ölçü alma tekniklerini anlatmaya ve göstermeye çalıştım. Bu teknikleri kullanarak ölçü alma yeteneğinizi sizde karşınıza çeşitli objeler koyup çizmeye çalışarak geliştirebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler..
Oran Orantı 1 - Şenol Hoca 15:32
Oran Orantı 1 - Şenol Hoca 579 izlenme - 3 yıl önce Bu videoyu YouTube Video Düzenleyicisi (http://www.youtube.com/editor) ile oluşturdum
Oran Orantı 1 - Şenol Hoca 23:47
Oran Orantı 1 - Şenol Hoca 32 izlenme - 2 ay önce Bİ SORUDA ÖNEMSİZ BİR İŞLEM HATAM VAR, BULANLAR YORUMA YAZSIN :)
ORAN ORANTI 2 - Şenol Hoca 14:35
ORAN ORANTI 2 - Şenol Hoca 423 izlenme - 3 yıl önce www.senolhoca.com
oran orantı 1 23:30
oran orantı 1 614 izlenme - 7 yıl önce www.matematikevi.tv
Oran Orantı 2 - Şenol Hoca 24:33
Oran Orantı 2 - Şenol Hoca 14 izlenme - 2 ay önce ORAN ORANTININ 2. DERSİ
Güneşin Oğlu - Yapılan İşin Saçmalığı Seyircisi ile Doğru Orantılıdır 04:44
Güneşin Oğlu - Yapılan İşin Saçmalığı Seyircisi ile Doğru Orantılıdır 219 izlenme - 3 yıl önce Yönetmen ve senarist koltuğunda Onur Ünlü(Ah Muhsin Ünlü)'nün oturduğu başrollerinde Haluk Bilginer ve Özgü Namal'ın olduğu Güneşin Oğlu adlı filmden günümüz sektörüne çok güzel gönderme ve sahne. Zaten böyle sahnelerde Haluk Bilginer'in çok iyi olduğunu biliyoruz. İzleyelim..
SINAVO - MATEMATİK -Orantı Tanımı 01:05
SINAVO - MATEMATİK -Orantı Tanımı 87 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı MATEMATİK - Orantı Tanımı soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
SINAVO - MATEMATİK -Orantı 00:43
SINAVO - MATEMATİK -Orantı 86 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı MATEMATİK - Orantı soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
SINAVO - Geometri - Benzerlik - Orantılı Doğru Parçaları 00:47
SINAVO - Geometri - Benzerlik - Orantılı Doğru Parçaları 90 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı GEOMETRİ - Orantılı Doğru Parçaları çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
Oran Orantı, Konu Anlatımı - Ekol Hoca 35:28
Oran Orantı, Konu Anlatımı - Ekol Hoca 74 izlenme - 3 yıl önce Öğretmenin diğer konu anlatımları için ; https://www.youtube.com/playlist?list=PLqfcKvSemt5vpTVrJcW5jC4lZqMSedn6z Tüm Konu anlatımları için; https://www.yout...
İlişkiye Ters Orantılı Kısmetler 00:53
İlişkiye Ters Orantılı Kısmetler 31 izlenme - 1 yıl önce İlişki durumuyla ters orantılı kısmet potansiyelini açıklayan Aykut Elmas ve Uğurcan Akgül'ü izliyoruz dostlar.