Hoşgeldiniz!

Orantı Videoları İzle

Oran Orantı - Ekol Hoca 35:28
Oran Orantı - Ekol Hoca 7.524 izlenme - 3 yıl önce Oran Orantı Konu Anlatımı Oran Orantı Nedir Oran Orantı Soruları Oran Orantı Problemleri Oran Orantı Çözümlü Sorular Oran Orantı 5.sınıf Konu Anlatımı Oran O...
10 Dk'da Oran Orantı - Tonguc Akademi, Mehmet Tugutlu 10:43
10 Dk'da Oran Orantı - Tonguc Akademi, Mehmet Tugutlu 3.183 izlenme - 2 yıl önce Oran orantı konusunu 10 dknın içinde anlayacaksınız. Tonguc Akademi olarak oran oranti konusunda gorebileceginiz her turlu gosterimi sizler icin hazirladik. ...
7. Sınıf Matematik - Ters Orantı 01:55
7. Sınıf Matematik - Ters Orantı 5.308 izlenme - 3 yıl önce Morpa Kampüs 7. sınıf matematik dersinin, "Ters Orantı" konusuna ait çözümlü soru videosudur. Morpa Kampüs'teki binlerce çözümlü soru videosunu izleyip konuların anlanması çok önemlidir.
Konuşma Hızına Orantılı Dayak Yemek 01:50
Konuşma Hızına Orantılı Dayak Yemek 2.304 izlenme - 2 yıl önce Çin'de otobüste aşırı fazla konuşan Çinli yanındaki adamın sinirlerini bozuyor ve konuşma hızına orantılı dayak yiyor.
oran orantı- entelköy efeköy'e karşı 01:05
oran orantı- entelköy efeköy'e karşı 3.913 izlenme - 5 yıl önce oran orantı- entelköy efeköy'e karşı
Nasıl daha orantılı çizeriz?- Resimde Ölçü Teknikleri - Kalemle Ölçü - Eskiz- Nisa Bağdatlı 16:13
Nasıl daha orantılı çizeriz?- Resimde Ölçü Teknikleri - Kalemle Ölçü - Eskiz- Nisa Bağdatlı 1.009 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda resimde ölçü alma tekniklerini anlatmaya ve göstermeye çalıştım. Bu teknikleri kullanarak ölçü alma yeteneğinizi sizde karşınıza çeşitli objeler koyup çizmeye çalışarak geliştirebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler..
Oran Orantı 1 - Şenol Hoca 15:32
Oran Orantı 1 - Şenol Hoca 553 izlenme - 2 yıl önce Bu videoyu YouTube Video Düzenleyicisi (http://www.youtube.com/editor) ile oluşturdum
ORAN ORANTI 2 - Şenol Hoca 14:35
ORAN ORANTI 2 - Şenol Hoca 330 izlenme - 2 yıl önce www.senolhoca.com
oran orantı 1 23:30
oran orantı 1 609 izlenme - 6 yıl önce www.matematikevi.tv
İlişkiye Ters Orantılı Kısmetler 00:53
İlişkiye Ters Orantılı Kısmetler 30 izlenme - 3 ay önce İlişki durumuyla ters orantılı kısmet potansiyelini açıklayan Aykut Elmas ve Uğurcan Akgül'ü izliyoruz dostlar.
SINAVO - MATEMATİK -Orantı 00:43
SINAVO - MATEMATİK -Orantı 81 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı MATEMATİK - Orantı soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
Güneşin Oğlu - Yapılan İşin Saçmalığı Seyircisi ile Doğru Orantılıdır 04:44
Güneşin Oğlu - Yapılan İşin Saçmalığı Seyircisi ile Doğru Orantılıdır 93 izlenme - 2 yıl önce Yönetmen ve senarist koltuğunda Onur Ünlü(Ah Muhsin Ünlü)'nün oturduğu başrollerinde Haluk Bilginer ve Özgü Namal'ın olduğu Güneşin Oğlu adlı filmden günümüz sektörüne çok güzel gönderme ve sahne. Zaten böyle sahnelerde Haluk Bilginer'in çok iyi olduğunu biliyoruz. İzleyelim..
SINAVO - MATEMATİK -Orantı Tanımı 01:05
SINAVO - MATEMATİK -Orantı Tanımı 75 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı MATEMATİK - Orantı Tanımı soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
Oran Orantı, Konu Anlatımı - Ekol Hoca 35:28
Oran Orantı, Konu Anlatımı - Ekol Hoca 67 izlenme - 2 yıl önce Öğretmenin diğer konu anlatımları için ; https://www.youtube.com/playlist?list=PLqfcKvSemt5vpTVrJcW5jC4lZqMSedn6z Tüm Konu anlatımları için; https://www.yout...
SINAVO - Geometri - Benzerlik - Orantılı Doğru Parçaları 00:47
SINAVO - Geometri - Benzerlik - Orantılı Doğru Parçaları 54 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı GEOMETRİ - Orantılı Doğru Parçaları çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
Meme protezinin ağırlığı ne kadardır? 00:40
Meme protezinin ağırlığı ne kadardır? 3 izlenme - 2 yıl önce Meme protezinin ağırlığı boyutu ile doğru orantılıdır.