Hoşgeldiniz!

orantısız güç

Kafa Atıp Biber Gazı Sıkan Ultra Rahat Fransız Polisi 00:56
Kafa Atıp Biber Gazı Sıkan Ultra Rahat Fransız Polisi 5.318 izlenme - 2 yıl önce İnsanların benzin çaldığı Fransa'da, soğuk kanlı bir şekilde eylemcinin yanına gelip kafa atan polis, yine aynı şekilde çevresindekilere biber gazı sıktı.
Canlı Yayında NTV'ye Ayar Vermek - Can Atalay 01:05
Canlı Yayında NTV'ye Ayar Vermek - Can Atalay 369 izlenme - 2 yıl önce Taksim'de yaşanan olaylara duyarsız kalan NTV'ye canlı yayında Taksim Dayanışma Platformu üyesi Can Atalay ayar veriyor. Ayarı yiyen Julide Ateş durumu toparlamaya çalışsanda olmuyor güzelim zorlamamak lazım.
Polis Yemini ve Gezi Parkı Müdaheleleri 03:40
Polis Yemini ve Gezi Parkı Müdaheleleri 385 izlenme - 3 yıl önce Facebook'da dolanırken bulduğum polis yemini ve Gezi Parkı müdahelelerinin bir montajını izliyoruz.
Biber Gazı Oley! 2 - Osmanbey 00:25
Biber Gazı Oley! 2 - Osmanbey 282 izlenme - 2 yıl önce Biber Gazı oley tezhüratının ikinci versiyonunu izleyeceğiz. Biber Gazı Oley 1 burada: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/125600/biber-gazi-oley-gezi-parki-protestosu
Direnirse Kolu Kırılır Bu Kadar Basit - Türk Polisi 01:46
Direnirse Kolu Kırılır Bu Kadar Basit - Türk Polisi 330 izlenme - 3 yıl önce İnsanseverliğinden zerre şüphe duymadığımız Türk Polisi'nin eylemciyi gözaltına alırken diğer meslektaşına yaptığı akıl almaz açıklama İşte bunlar hep ileri demokrasi
Polislerin Orantısız Güç Kullanımı 04:24
Polislerin Orantısız Güç Kullanımı 212 izlenme - 3 yıl önce Polisin sadece Türkiye'de değil dünyanın her yerinde aynı olduğunu gösteren kamera görüntüleri.
Asayiş Horozları - Orantılı Güç 00:28
Asayiş Horozları - Orantılı Güç 282 izlenme - 3 yıl önce ...Tartışmanın alevlenmesinin ardından çıkan kavgada iki tavşan taş ve sopalarla birbirlerine girdi. Kız kavgası olduğu belirtilen kavga çok büyümeden kısa bir süre sonra güvenlik güçleri olaya müdahele etti ve tarafları yatıştırdı. Karakola ifadeleri alınmak üzere götürülen tarafların basın mensuplarına dönerek "Bizim mekanımızda bize artizlik yapanın kulaklarını kemiririz" ve "O Bugs Bunny'nin de ipi çekilecek" gibi ifadelerde bulundukları görüldü.
Duygusuz Güç Vs Orantısız Cesaret - Hdomag 05:00
Duygusuz Güç Vs Orantısız Cesaret - Hdomag 261 izlenme - 3 yıl önce Gezi Parkında yaşanan olaylarla ilgili karma bir video. HDomag kardeşimiz hazırlamış bizede paylaşmak düşer.
Mehmet Ali Alabora - Orantısız Güç Kullanımı 01:06
Mehmet Ali Alabora - Orantısız Güç Kullanımı 209 izlenme - 5 yıl önce Mehmet Ali Alabora! Hakkında ölüm emirleri verildiği halde, hala korkmadan düşüncelerini özgürce haykıran kişi.ediyorsun...
Darth Vader Orantısız Güç Kullanımına Karşı Çıkıyor 00:11
Darth Vader Orantısız Güç Kullanımına Karşı Çıkıyor 221 izlenme - 5 yıl önce Taksim
Yılın Haberi Ödülü - Panzer 20 Dur Gitme 02:40
Yılın Haberi Ödülü - Panzer 20 Dur Gitme 102 izlenme - 2 yıl önce 1996 yılında gözaltındayen uğradığı işkence sonucu öldüğü iddia edilen gazeteci Metin Göktepe anısına 98'den beri verilen Metin Göktepe Gazetecilik Ödüllerinde ''yılın görüntülü haberi'' ödülü almış bu haber biraz da esprili diyeymiş, ödül alınırken video oynuyordu ve herkes kahkahalar eşliğinde bu haberi izledi, hıııaaamına.
Melih Gökçek -Ethem Sarısülük, Provokatörlerin Attığı Taştan Dolayı Öldü 02:00
Melih Gökçek -Ethem Sarısülük, Provokatörlerin Attığı Taştan Dolayı Öldü 170 izlenme - 3 yıl önce Beyaz TV gibi yandaş bir kanalın haber spikerinin bile rahatsız olup karşı çıktığı saygısız açıklama. ---------------- Ethem Sarısülük - Kızılay Meydanı'nda Vurulma Anı: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/126179/ethem-sarisuluk-kizilay-meydaninda-vurulma-ani ''Ethem Sarısülük’ün otopsisi: Kurşun 9 mm. çapında'' haberi: http://www.bbc.co.uk/turkce/haberler/2013/06/130615_ethem_sarisuluk_otopsi.shtml
No Recep No Cry! 04:50
No Recep No Cry! 61 izlenme - 2 yıl önce 08.06.2013 Tarihinde bir zamanlar gezi parkında insanlar birlik olup hep bir ağızdan aynı türküyü söylerdi, No Recep No Cry.. Kah güldüren kah düşündüren bu türküyü dış mihraklar armağan etmişti.. Gene bir dış mihrak ablamızın o güzel sesinden dinliyoruz efendim...
Polisin Vatandaşlara Konuşması ve Müdahalesi - Direngeziparkı 00:29
Polisin Vatandaşlara Konuşması ve Müdahalesi - Direngeziparkı 63 izlenme - 3 yıl önce Antalya'da Polisin halka kullandığı orantısız güçün bir başka versiyonunu izleyeceksiniz. Size soruyorum polis olsanız ve emir verilse hanginiz kendi insanına jop vurur veya biber gazı sıkar? Eğer cevabınız asla ise bana kimse emir kulluğundan bahsetmesin!!