Hoşgeldiniz!

orcan

Kendi Şarabını Kendin Yap 1. Bölüm 05:30
Kendi Şarabını Kendin Yap 1. Bölüm 1.475 izlenme - 2 yıl önce Orcan öbekçi abimiz: Şarap yapımı kolay ,saadece üzümün suyunu çıkarmak zor.Eğer katı meyva suyu sıkacağınız yoksa ve alamaz veya bulamazsanız onunda kolayı var.Un çuvalı yada kendirden yapılmış başka tip bir çuvalın içine üzümleri koyarak bir leğen içinde ayaklarınıza naylon torba geçirerek çiğneyebilir ve üzüm suyunu çıkarabilirsiniz.Ben bekletmiyorum ama istenirse önce üzümler elle patlatılıp bir kapta bir hafta kadar bekletilebilir,daha sonra suyunu sıkarak ayni işlemleri yapabilirsiniz.O zaman daha koyu renkli bir şarabınız olur.Ben özellikle git gel şarap kontrol et olayını sevmediğimden hemen suyu çıkarıp mayalayıp sistemi kuruyorum.Bir daha da iki ay arada bir göz atarım.Çok titizseniz eğer şişelemeden önce ve şişelerken ayrı ayrı tülbentle süzebilirsiniz.Çünkü şişeledikten sonra bile şişede tortu kalıyor,ama problem değil onu da içiyoruz.
Yabancılar - Ağıt 03:55
Yabancılar - Ağıt 994 izlenme - 3 yıl önce 1967 Altın Mikrofon yarışmasından, mükemmel bir eser, Psychedelic Rock'a şahane bir örnek... Dinleyiniz, dinletiniz... mesut bahtiyar notu: türk rock tarihinin belki de en baba eseri.
Kendi Şarabını Kendin Yap 5/2 01:46
Kendi Şarabını Kendin Yap 5/2 191 izlenme - 2 yıl önce Orcan öbekçi abimiz şarap yapımı video serisinin ikinci videosudur. birinci video; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/297935/kendi-sarabini-kendin-yap-1-bolum
Halit Arapoğlunun Mızrabından Barak Taksimi Nurkan Orcan 02:05
Halit Arapoğlunun Mızrabından Barak Taksimi Nurkan Orcan 265 izlenme - 6 yıl önce Halit Arapoğlunun Mızrabından Barak Taksimi Nurkan Orcan
Nurkan Orcan 03:42
Nurkan Orcan 234 izlenme - 8 yıl önce ben nurkan orcan çalıpta söylediğim bu uzun havayı tüm sevipte karşılık göremeyen sevdalı siz değerli dinleyicilerime armağan eder sevgilerimi saygılarımı sunarım.
Metin Orcan 05:26
Metin Orcan 144 izlenme - 8 yıl önce bu slaytı sevgili oğlum metine armağan ediyorum hayatta başarılarının devamını diliyor sevgilerimi sunuyorum.
Nurkan Orcan 02:58
Nurkan Orcan 117 izlenme - 8 yıl önce