Hoşgeldiniz!

orço

Uluslararası Orço Motorcular 06:31
Uluslararası Orço Motorcular 4.676 izlenme - 5 yıl önce Uluslararası orospu çocuğu motorcuları izliyoruz. Tüm dünyada ciddi bir sorun haline geliyor bu kafasında kamerayla dolaşan yaratıklar. Yakında Birleşmiş Milletler toplantılarında nasıl göçmenler sorunları konuşuluyorsa motorcu sorunları da konuşulabilinir.
Pis Yedili - Kendini Alice'e Kelepçeleyen Orço 03:21
Pis Yedili - Kendini Alice'e Kelepçeleyen Orço 5.773 izlenme - 10 yıl önce pis yedili 55. bölümde orço alice'i kendine kelepçeliyor.
Pis Yedili - Jenerik 02:29
Pis Yedili - Jenerik 2.899 izlenme - 6 yıl önce Çocukluğumuzun efsane dizisi pis yedilinin unutulmayan jeneriğini izleyelim efem. Dizisinin konusuna gelecek olursak; Okudukları lisede yangın çıktığı için açıkta kalır. Filiz hanım, onları özel bir liseye yerleştirir. Ama sınıf arkadaşları onları hiç sevmez ve onlara "varoş" diye hitap etmeye başlar. Kolejin başarıya endeksli sistemine sıkı sıkıya sahip çıkan müdiresi Esma Sultan bu öğrencilerin lisenin not ortalamasını düşüreceği endişesiyle onları istemese de, altın kalpli müdür yardımcısı Hasan Paşa'nın ve Filiz hanımın destekleri ile bu yedi öğrencinin hayatında yeni okullarında yepyeni bir yaşam başlar.
Vampir Dişleri Fırlayan Orço 02:17
Vampir Dişleri Fırlayan Orço 4.985 izlenme - 10 yıl önce sözlü olan orço'nun vampir dişleri müfettişin yüzüne fırlıyor.
Vurdumduymaz Orço - Pis Yedili 56. Bölüm 01:08
Vurdumduymaz Orço - Pis Yedili 56. Bölüm 2.026 izlenme - 10 yıl önce orço: sabah sporu beni zenginleştirdi..
Pis Yedili 56. Bölüm - Tüyo Alan Orço 02:02
Pis Yedili 56. Bölüm - Tüyo Alan Orço 1.180 izlenme - 10 yıl önce kızları dinleyen orço, alice'in vampirleri sevdiğini öğreniyor.