Hoşgeldiniz!

Orçun Kurtoğlu Videoları

Cengiz Kurtoğlu feat Orçun Kurtoğlu - Kör Olsun 04:21
Cengiz Kurtoğlu feat Orçun Kurtoğlu - Kör Olsun 100.231 izlenme - 3 yıl önce Cengiz Kurtoğlu'nun Yepyeni (2014) Albümünden "Kör Olsun" Şarkısı!
Cengiz Kurtoğlu & Orçun Kurtoğlu - Sessizce (Canlı Performans) 04:08
Cengiz Kurtoğlu & Orçun Kurtoğlu - Sessizce (Canlı Performans) 2.125 izlenme - 4 yıl önce Cengiz KURTOĞLU'nun Oğluyla yaptığı harika düet
Cengiz Kurtoglu & Orcun Kurtoglu - Kör Olsun 2014 ( Yeni ) Hd 04:30
Cengiz Kurtoglu & Orcun Kurtoglu - Kör Olsun 2014 ( Yeni ) Hd 1.451 izlenme - 3 yıl önce Fantazi Romantik 2014 Bu Klip Hicbiryerde Yok Yapim Ve Yönetim : Baba Mehmet Gökdogan Şarkı Sözleri (lyrics): Dur,bekle beni dinle, Neler neler yaşadık, Senle Beraber.. Değer mi ayrılık, Bunca yaşananlara, Kolay mı katlanmak, Cefalara.. Düşmez ki yeniden, Gönlüm sevda yoluna, Aşktı bu yara, Geldim oyuna.. Kör olsun gözlerim, Görmez olsaydım, Seni çok sevmiştim, Sevmez olaydım,.. Herşeyimi aldın, Tek ruhum kaldı, Oda senin değil, Tek Allah’ındır..
Cengiz Kurtoğlu ft. Orçun Kurtoğlu - Kör Olsun 04:21
Cengiz Kurtoğlu ft. Orçun Kurtoğlu - Kör Olsun 806 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri (lyrics): Dur,bekle beni dinle, Neler neler yaşadık, Senle Beraber.. Değer mi ayrılık, Bunca yaşananlara, Kolay mı katlanmak, Cefalara.. Düşmez ki yeniden, Gönlüm sevda yoluna, Aşktı bu yara, Geldim oyuna.. Kör olsun gözlerim, Görmez olsaydım, Seni çok sevmiştim, Sevmez olaydım,.. Herşeyimi aldın, Tek ruhum kaldı, Oda senin değil, Tek Allah’ındır..
Cengiz Kurtoğlu Ft Orçun Kurtoğlu - Kör Olsun 04:27
Cengiz Kurtoğlu Ft Orçun Kurtoğlu - Kör Olsun 632 izlenme - 3 yıl önce Albüm'e ait şarkı sözlerini dinliyorsunuz.. 1984 yılında ilk albümü ‘‘Sen Sözden Anlamaz Mısın?’’ ile müzik dünyasına giriş yapan, ileride hayranları tarafından "Yaşayan Efsane" olarak adlandırılacağını bilmeden yola koyulan Cengiz Kurtoğlu, 27. albümü ‘‘Saklı Düşler’’ ile hayranlarının karşısına çıkıyor. Yaşayan Efsane’nin ‘‘Saklı Düşler’’ albümünde, on şarkı yer alıyor. Cengiz Kurtoğlu’nun yorumuyla unutulmaz şarkılar arasına girecek olan "Saklı Düşler" Anıl Erol’a , "Kül" Barış Bilgili’ ye ait. Albümdeki yeni eserlerden, bestesi Hakan Altun'a ait olan "Yanmayalım" ve bestesi Sinan Özen'e ait olan "Umursamıyor" şarkılarının sözleri ise unutulmaz şarkıların söz yazarı Hakkı Yalçın imzasını taşıyor. Cengiz Kurtoğlu, ‘‘Saklı Düşler’’ albümünde, Ayhan Çakar ve Hakan Altun'un,"Her Sevda Bir Ölümmüş", Serdar Ortaç'ın "Bilsem ki", Ali Tekintüre ve Rıfat Şanlıel’in unutulmayan klasik eseri “Kadehi Şişeyi Kırarım Bugün” şarkılarını da kendine has yorumuyla seslendirdi… Cengiz Kurtoğlu, Leyli Erol ve Hakan Erol imzasını taşıyan "Kör Olsun" şarkısını da oğlu Orçun Kurdoğlu’yla birlikte seslendirdi… Müzik yönetmenliğini Seçkin Özer'in üstlendiği ‘‘Saklı Düşler’’ albümünün fotoğrafları Ali Eşitmez tarafından çekildi. 1. Saklı Düşler 2. Yanmayalım 3. Kül 4. Bilsem Ki 5. Yazıklar Olsun 6. Her Sevda Bir Ölümmüş 7. Kör Olsun (feat. orçun kurtoğlu) 8. Umursamıyor 9. Hangimiz Haklıyız 10. Kadehi Şişeyi Kırarım Bugün
Cengiz Kurtoğlu Feat Orçun Kurtoğlu - Kör Olsun 04:21
Cengiz Kurtoğlu Feat Orçun Kurtoğlu - Kör Olsun 276 izlenme - 3 yıl önce Cengiz Kurtoğlu Yeni Albümünden.. Şarkı Sözleri (lyrics): Dur bekle beni, dinle. Neler neler yaşadık senle beraber. Değer mi ayrılık, bunca yaşananlara? Kolay mı katlanmak, cefalara? Düşmez ki yeniden gönlüm sevda yoluna. Aşktı bu ya da geldim oyuna. Kör olsun gözlerim görmez olsaydım. Seni çok sevmiştim sevmez olsaydım. Her şeyimi aldın tek ruhum kaldı. O da senin değil, tek Allah’ındır.