Hoşgeldiniz!

orda olmak

Kolera - Cendere (Orda Olmak) 03:31
Kolera - Cendere (Orda Olmak) 111.910 izlenme - 6 yıl önce Orda Olmak Albümünün yeni klip çalışması. Kolera - Cendere Kolera Cendere Şarkı Sözü Vurunca güneş yaprakların, teninde altın bir parlayış. Ukte ile dönerim kalbime şu içimdeki mevsim hep kış. Gözlerimde insanların ölürken takındıkları bakış. Aynı ürkekliktedir tedirginlik aynı yalvarış. Uzunluğunu merak ettiğim o yollar, gittiğim kadarmış meğer. Hemde sen değişmişsin, meğer değişebiliyormuş kader. Gerçekte hayatım çocukların oyuncak kavgaları kadar. Sevdim seni, küçükken sevdiğim kırmızı ayakkabım kadar. Öyle basitmiş gibi ancak öyle mükemmel. Öyle hayalmiş gibi ancak öyle gerçekleri. Sevdam sana zimmetli, Korkma kırmaktan kalbim yedekli, Ben gedikli sen gerekli. Her dert medetli. Beni kaybetmen imkansız. Hayatta kaybetmen imkanlı. Gözyaşlarım sırlı, sen yoksan kalbim kahırlı. Tut bırakma demek isterdim ellerimi. Tanışmadık ki hiç… Senden habersiz sevdim uzaklardan hep seni. sarkisozu.acikgoz.org Kolay değil sökmek ah seni içimden hükmedemiyorum! Değişiyor dünyam. Nasıl bir cendere bu sıyrılıp içinden çıkamıyorum! Medet imdat! Kolay değil sökmek canını içimden dağılıyor bir anda dünyam! Nasıl bir cendere bu içinden sıyrılıp çıkamıyorum! Medet imdat! Biliyorum sana görünmek istemeyişimin sebebi ne. Çözemedim ki seni zerrinkadeh çiçeklerinden güzel yapan ne. Bir sesin var hayalimde bilmek istemiyorum sesinin ahiliği nasıl gerçekte. Tonun nasıl rengi ne böyle uzaktan severken seni hiç olamayacak kadar benimsin. Eminim aslında hayalimdeki kadar güzel değilsin. Öğrenmek istemiyorum sarkisozu.acikgoz.org yaşarken ne kadar zayıfsın. Sen huzur veren bir berraklıksın, sanki sudansın. Kim içtiyse kandı sana bende farklıyım sen gibi herkesten. Benim mevzum farklı isteğim sana kanıp doymak değil. Yüzün kenarı çiçeklerle bezeli camdan bir nehir. Ben ne kadar sevilsem sen bir o kadar benim değil. Yalnızlığın yakar seni, bense kalmadım yalnız. Seni gördüğümden beri aynı yerdesin hep solar gül değişince yeri. Çizebilirim kağıtlara bakmadan nur cemalini. Gezebilirim peşinde seni görebilmek için tüm evreni. Kolay değil sökmek ah seni içimden hükmedemiyorum! Değişiyor dünyam. Nasıl bir cendere bu sıyrılıp içinden çıkamıyorum! Medet imdat! Kolay değil sökmek canını içimden dağılıyor bir anda dünyam! Nasıl bir cendere bu içinden sıyrılıp çıkamıyorum! Medet imdat!
Kolera - Orda Olmak (Orda Olmak 2012 Albüm) 03:54
Kolera - Orda Olmak (Orda Olmak 2012 Albüm) 15.681 izlenme - 6 yıl önce twitter.com/kadirbaykaLL Rap müziğinin en önemli bayan temsilcilerinden Kolera üçüncü solo albümü ‘Orda Olmak’ ı sevenleriyle buluştu.Kolera orda olmak indir.Prodüktörlüğünü Yunus Özyavuz (Sagopa Kajmer) un yaptıği albümde 16 şarkı bulunuyor.Tüm şarkı sözlerinin Kolera (Esen Özyavuz) ‘ ya ait olduğu albümde bir de Sagopa Kajmer düeti yer alıyor.Melankolia Müzik etiketiyle raflarda yerini alan Orda Olmak albümü, melankolik tınılarıyla ön plana çıkıyor.Kolera – Orda Olmak Albümü keyifli dinlemeler. Kolera – Orda Olmak Tracklist; 1. Korkusuz 2. Cendere 3. Güvercin Göçü 4. Yine de Çok Cesur ft. Sagopa Kajmer 5. Bir Sürgün Yeri 6. Rüsvay 7. Doğru ve Eğri 8. Gerilim Macera ve Suç 9. Görünmez 10. Çocukken Mc 11. Herkes Masum Kim Suçlu 12. Dert Küpü 13. Kim Buna Dayanır? 14. Kör Sultan 15. sessizce İçimden 16. Akıllım
Kolera - Bir Sürgün Yeri (Orda Olmak 2012 Yeni Albüm) 04:10
Kolera - Bir Sürgün Yeri (Orda Olmak 2012 Yeni Albüm) 13.523 izlenme - 6 yıl önce Kolera - Bir Sürgün Yeri (Orda Olmak 2012 Yeni Albüm)
Kolera - Cendere (Orda Olmak 2012 Yeni Albüm) 03:35
Kolera - Cendere (Orda Olmak 2012 Yeni Albüm) 8.932 izlenme - 6 yıl önce Kolera - Cendere (Orda Olmak 2012 Yeni Albüm)
Kolera - Güvercin Göçü (Kolera Orda Olmak 2012) 03:38
Kolera - Güvercin Göçü (Kolera Orda Olmak 2012) 7.887 izlenme - 6 yıl önce Kolera - Güvercin Göçü (Kolera Orda Olmak 2012)
Kolera - Orda Olmak 04:44
Kolera - Orda Olmak 7.418 izlenme - 5 yıl önce Kolera Orda Olmak 2013 Internet Single Şarkı Sözleri: Biraz yüz verip oyalıyor O, Daha çok iste istiyor her zaman O, Çukurunda sıkılmış yanına senide bekliyor, Kurduğum hayalleri kuranlarda varmış önceden, Tarih farklı elbiseler giyip aynı oyunu oynuyor, Nasıl oluyor da insan her seferinde kanıyor ? Bu dünya , bu yalan , yok haya değişiyor düzen, İnsanlık derin uykuda malesef mutlu rüyasında, malesef mutlu rüyasında, Umut almadan vermek yok dünyanın kanunlarında, Her şeyin bir bedeli var kanunudur bu, Aklım almıyor , Kötü güzelden çekici geliyor, Güzel bir kız gibi göz kırpıyor, Akıl bulanıyor ,Aklım almıyor Durları yok bir yerde yaşamları frensiz, Daldı mı çıkamazsın zayiatsız , yarasız, beresiz, Beni duyabilirsin olursan sessiz, Bir plan , bir dolan , bir sabır mümkün değil inanman, Görününden 10 kat derinden umman, Bilirsin gençlik bir anlıktır, Ya balçık yada cevher olmaktır, Zamanıdır olacaksa pişmanlık, Bunu duymazdan gelen çoktur ama bilmeyen yoktur, x2 Kolera'dan rap nâme , hevesim mühim rap bahane , rap yapabilmem şahane İnsan yalnız kalmıyor, Uyurken iki oluveriyor, Kolera'dan rap nâme , hevesim mühim rap bahane , rap yapabilmem şahane İnsan yalnız kalmıyor, Kalemine dert anlatıyor, Açıp kapıyorum, ister çiçeğe benzet,ister havaya, Göçüp gidiyorum ister kuş de ister ölü, Umut denizin ortasına demirlenmiş bir gemi, Sense karadan geçmesini bekliyorsun, Tarihte vardı diyorsun , durda bekle , dahada beklersin, Hayalinden büyük balıklar tattı küçük balıklar, Büyük büyük beyazların parçalayabileceği kadar, Koyup geçtiğinin bile vardır bedeli kağruyun, Biliyoruz ki bu alemde bal tutan parmak yalar, Devrik taslar devranında parmak çocuklar, Üzerini karalarsam görebilirim altında yazanı, Bu oyun adaletsiz belirlenmiş kazananı, Yarıda bırakıp gidersem mağlup sayılırım hükmen, Hileyle baş etmek zor imkansız değil, Sonunda kötüler kazanacakmış o kadar değil, Zafer güzel ona giden yollarsa zor, Oyunun seyri değişir, Değişir bi anda rol, Taktik geliştirmen gerekir, Tüm bu hal içinde iyi tarafta kalman gerekir, güçlü olmak için, Kitabını bilmen gerekir şah çekmek için, Vardır kullanma kılavuzun, baksan yol bulursun , Adreslerin tarifi varken uğraşıyorsun, Çılgın arabanı hayata doğru sürüyorsun, Kördür zebaniler ağlasan da görmezler, Yangınında bağırırsın sağırdır onlar duymazlar, Bilirsin gençlik bir anlıktır, Ya balçık yada cevher olmaktır, Zamanıdır olacaksa pişmanlık, Bunu duymazdan gelen çoktur ama bilmeyen yoktur, x2 Kolera'dan rap nâme , hevesim mühim rap bahane , rap yapabilmem şahane İnsan yalnız kalmıyor, Uyurken iki oluveriyor, Kolera'dan rap nâme , hevesim mühim rap bahane , rap yapabilmem şahane İnsan yalnız kalmıyor, Kalemine dert anlatıyor, KOLERA 2-0-1-3 20-13 ORDA OLMAK ORDA ORDA ORDA ORDA OLMAK İYİ TARAFTA KALMAK ORDA ORDA ORDA ORDA OLMAK ORDA OLMAK ORDA ORDA ORDA ORDA ORDA ORDA ORDA ORDA OLMAK ORDA OLMAK ORDA ORDA
Kolera - Korkusuz (Kolera Orda Olmak 2012) 03:34
Kolera - Korkusuz (Kolera Orda Olmak 2012) 4.619 izlenme - 6 yıl önce Kolera - Korkusuz (Kolera Orda Olmak 2012)
Kolera - Çocukken Mc (Kolera Orda Olmak 2012) 03:34
Kolera - Çocukken Mc (Kolera Orda Olmak 2012) 3.541 izlenme - 6 yıl önce Kolera - Çocukken Mc (Kolera Orda Olmak 2012)
Kolera - Cendere (Orda Olmak) 03:31
Kolera - Cendere (Orda Olmak) 1.985 izlenme - 6 yıl önce Orda Olmak Albümünün yeni klip çalışması. Kolera - Cendere Kolera Cendere Şarkı Sözü Vurunca güneş yaprakların, teninde altın bir parlayış. Ukte ile dönerim kalbime şu içimdeki mevsim hep kış. Gözlerimde insanların ölürken takındıkları bakış. Aynı ürkekliktedir tedirginlik aynı yalvarış. Uzunluğunu merak ettiğim o yollar, gittiğim kadarmış meğer. Hemde sen değişmişsin, meğer değişebiliyormuş kader. Gerçekte hayatım çocukların oyuncak kavgaları kadar. Sevdim seni, küçükken sevdiğim kırmızı ayakkabım kadar. Öyle basitmiş gibi ancak öyle mükemmel. Öyle hayalmiş gibi ancak öyle gerçekleri. Sevdam sana zimmetli, Korkma kırmaktan kalbim yedekli, Ben gedikli sen gerekli. Her dert medetli. Beni kaybetmen imkansız. Hayatta kaybetmen imkanlı. Gözyaşlarım sırlı, sen yoksan kalbim kahırlı. Tut bırakma demek isterdim ellerimi. Tanışmadık ki hiç… Senden habersiz sevdim uzaklardan hep seni. sarkisozu.acikgoz.org Kolay değil sökmek ah seni içimden hükmedemiyorum! Değişiyor dünyam. Nasıl bir cendere bu sıyrılıp içinden çıkamıyorum! Medet imdat! Kolay değil sökmek canını içimden dağılıyor bir anda dünyam! Nasıl bir cendere bu içinden sıyrılıp çıkamıyorum! Medet imdat! Biliyorum sana görünmek istemeyişimin sebebi ne. Çözemedim ki seni zerrinkadeh çiçeklerinden güzel yapan ne. Bir sesin var hayalimde bilmek istemiyorum sesinin ahiliği nasıl gerçekte. Tonun nasıl rengi ne böyle uzaktan severken seni hiç olamayacak kadar benimsin. Eminim aslında hayalimdeki kadar güzel değilsin. Öğrenmek istemiyorum sarkisozu.acikgoz.org yaşarken ne kadar zayıfsın. Sen huzur veren bir berraklıksın, sanki sudansın. Kim içtiyse kandı sana bende farklıyım sen gibi herkesten. Benim mevzum farklı isteğim sana kanıp doymak değil. Yüzün kenarı çiçeklerle bezeli camdan bir nehir. Ben ne kadar sevilsem sen bir o kadar benim değil. Yalnızlığın yakar seni, bense kalmadım yalnız. Seni gördüğümden beri aynı yerdesin hep solar gül değişince yeri. Çizebilirim kağıtlara bakmadan nur cemalini. Gezebilirim peşinde seni görebilmek için tüm evreni. Kolay değil sökmek ah seni içimden hükmedemiyorum! Değişiyor dünyam. Nasıl bir cendere bu sıyrılıp içinden çıkamıyorum! Medet imdat! Kolay değil sökmek canını içimden dağılıyor bir anda dünyam! Nasıl bir cendere bu içinden sıyrılıp çıkamıyorum! Medet imdat!
kolera - akıllım - (2012) 02:47
kolera - akıllım - (2012) 1.140 izlenme - 6 yıl önce kolera - akıllım - (2012) - (alisayar)
Kolera ft Sagopa Kajmer - Yine de Çok Cesur (Kolera Orda Olmak 2012) 04:29
Kolera ft Sagopa Kajmer - Yine de Çok Cesur (Kolera Orda Olmak 2012) 1.209 izlenme - 6 yıl önce Kolera ft Sagopa Kajmer - Yine de Çok Cesur (Kolera Orda Olmak 2012)
Kolera - Görünmez (Orijinal Video Klip Yeni) 2012 03:59
Kolera - Görünmez (Orijinal Video Klip Yeni) 2012 1.155 izlenme - 6 yıl önce Kolera'nın "orda olmak" isimli albümün içersinde yer alan, görünmez isimli parçasının video klibi ilk kez ve sadece izlesene.com'da..! Kolera – Orda Olmak Albüm Listesi Kolera – Korkusuz Kolera – Cendere Kolera – Güvercin Göçü Kolera Ft. Sagopa Kajmer – Yine de Çok Cesur Kolera – Bir Sürgün Yeri Kolera – Rüsvay Kolera – Doğru ve Eğri Kolera – Gerilim Macera ve Suç Kolera – Görünmez Kolera – Çocukken Mc Kolera – Herkes Masum Kim Suçlu Kolera – Dert Küpü Kolera – Kim Buna Dayanır? Kolera – Kör Sultan Kolera – Sessizce İçimden Kolera – Akıllım
Kolera Ft Sagopa Kajmer - Yine De Çok Cesur (Orda Olmak) 04:30
Kolera Ft Sagopa Kajmer - Yine De Çok Cesur (Orda Olmak) 976 izlenme - 6 yıl önce Kolera Yine De Çok Cesur Şarkı Sözü Ben güneşi sevdim ama güneş buluta aşık çiçek toprağı sevdi fakat toprak suya aşık kağıt kalemi sever ama kalem ellere aşık Yunus Rabbini sever ama Rab habibe aşık.Huzur bul yok huzursuz yol bulan kusur bulma yok kusursuz kul olan bir varan bir de yola çıkan bir gelen bir giden kim kalan ? Ayakta durmak için savur kılıç kalkan.Gerisi ayrıntı iyi kalanlar kalıntı kötü günlerin yanında iyiler kırıntı eksiklerin sana takıntı kiminin huzru kiminin derdinden çalıntı benimkisi hayattan bizzat alıntı.Eden bulur edep eden huzur bulur muhattap arayanın gözü muhattabını tanır devir değişir alır yürür altın olur bakır paradan dağlar yanar kalır tamtakır kuru bakır(kolo love love love).sarkisozu.acikgoz.org Güç bela tek tabanca tek mermiyle kilometrelerce mesafe bin tuzakta iki ayak arayan kötü yürekli avcılar ve bugüne dek yürümeyi başaran sağlam ayaklar.Kaç prenses hızlı kaç prenses avcı seni avlamadan çabuk koş prenses sendeki o masum ceylandan kalbi sök prenses cücelerini de al git burdan defol prenses. NAKARAT (SAGO) – (X 2) Biz kimleriz ki? Saman alevinden daha hızlı yana yana tutuşup küllere kavuşur yine de çok cesur. Sizler kimlersiniz ki? Biri diğerinden berbat olan al birini ve vur ötekine bir farkı yok yine de çok cesur. Kusur kalsın kusur bulmaya çalışan kusurluların surları insin Asurlular gibi batsın her öğüdüm çeyrek altın her dersim bir tam altın ama bildiklerim paha biçilmez.Düşün bir hayatında kaç kişi olduğun gibi kabulleniyor seviyor seni değiştirmeye çalışmıyor şeklini sallanmayın salın zinciri iki deli kuyuya attı ama yukarı çekemedin beni.Çek çek kürekleri mavi denizde Mic Check ek tek tek kelime tohumlarını yeşerecek bilek bilekten üstün gelecek dilek dilekten türeyecek binek bineni üzerinden silkecek sinek duvara yapışacak kelek kavun yarılacak dönek olan döndürülecek dönüp kendine dolanacak direkt lafım yüzüne çarpacak bir tek masum çiçek kalacak onu da böcek kemirecek(alçak).Elek taneyi eleyecek görek bakak ne olacak çörek börek pişmeyince direkt karnın boş çalacak yürek gerek biraz korkak köçek kaçak oynar oynak sarkisozu.acikgoz.org bir tek dobra tekme teklettirir ayak seker sek sek yek yek yek Kolo yek yek yek yek kek kek kek Sago herkes kek kek duymazlar alo breako break break bu da bizim track track Biz kimleriz ki? Saman alevinden daha hızlı yana yana tutuşup küllere kavuşur yi ne de çok cesur. Sizler kimlersiniz ki? Biri diğerinden berbat olan al birini ve vur ötekine bir farkı yok yine de çok cesur.
Kolera Orda Olmak Gorunmez 04:03
Kolera Orda Olmak Gorunmez 449 izlenme - 6 yıl önce Kolera Orda Olmak Gorunmez
Kolera - Orda Olmak FULL ALBÜM (2012) 08:00
Kolera - Orda Olmak FULL ALBÜM (2012) 594 izlenme - 6 yıl önce Kolera - Orda Olmak FULL ALBÜM (2012)
Kolera - Rüsvay (Orda Olmak) 03:55
Kolera - Rüsvay (Orda Olmak) 539 izlenme - 6 yıl önce
Kolera - Herkes Masum Kim Suçlu (Orda Olmak 2012 Yeni Albüm) 03:47
Kolera - Herkes Masum Kim Suçlu (Orda Olmak 2012 Yeni Albüm) 552 izlenme - 6 yıl önce Kolera - Herkes Masum Kim Suçlu (Orda Olmak 2012 Yeni Albüm)
Kolera Cendere (Video Klip) 03:32
Kolera Cendere (Video Klip) 512 izlenme - 6 yıl önce Kolera - Cendere Şarkı Sözleri: Vurunca güneş yaprakların, teninde altın bir parlayış. Ukte ile dönerim kalbime şu içimdeki mevsim hep kış. Gözlerimde insanların ölürken takındıkları bakış. Aynı ürkekliktedir tedirginlik aynı yalvarış. Uzunluğunu merak ettiğim o yollar, gittiğim kadarmış meğer. Hemde sen değişmişsin, meğer değişebiliyormuş kader. Gerçekte hayatım çocukların oyuncak kavgaları kadar. Sevdim seni, küçükken sevdiğim kırmızı ayakkabım kadar. Öyle basitmiş gibi ancak öyle mükemmel. Öyle hayalmiş gibi ancak öyle gerçekleri. Sevdam sana zimmetli, Korkma kırmaktan kalbim yedekli, Ben gedikli sen gerekli. Her dert medetli. Beni kaybetmen imkansız. Hayatta kaybetmen imkanlı. Gözyaşlarım sırlı, sen yoksan kalbim kahırlı. Tut bırakma demek isterdim ellerimi. Tanışmadık ki hiç… Senden habersiz sevdim uzaklardan hep seni. sarkisozu.acikgoz.org Kolay değil sökmek ah seni içimden hükmedemiyorum! Değişiyor dünyam. Nasıl bir cendere bu sıyrılıp içinden çıkamıyorum! Medet imdat! Kolay değil sökmek canını içimden dağılıyor bir anda dünyam! Nasıl bir cendere bu içinden sıyrılıp çıkamıyorum! Medet imdat! Biliyorum sana görünmek istemeyişimin sebebi ne. Çözemedim ki seni zerrinkadeh çiçeklerinden güzel yapan ne. Bir sesin var hayalimde bilmek istemiyorum sesinin ahiliği nasıl gerçekte. Tonun nasıl rengi ne böyle uzaktan severken seni hiç olamayacak kadar benimsin. Eminim aslında hayalimdeki kadar güzel değilsin. Öğrenmek istemiyorum sarkisozu.acikgoz.org yaşarken ne kadar zayıfsın. Sen huzur veren bir berraklıksın, sanki sudansın. Kim içtiyse kandı sana bende farklıyım sen gibi herkesten. Benim mevzum farklı isteğim sana kanıp doymak değil. Yüzün kenarı çiçeklerle bezeli camdan bir nehir. Ben ne kadar sevilsem sen bir o kadar benim değil. Yalnızlığın yakar seni, bense kalmadım yalnız. Seni gördüğümden beri aynı yerdesin hep solar gül değişince yeri. Çizebilirim kağıtlara bakmadan nur cemalini. Gezebilirim peşinde seni görebilmek için tüm evreni. Kolay değil sökmek ah seni içimden hükmedemiyorum! Değişiyor dünyam. Nasıl bir cendere bu sıyrılıp içinden çıkamıyorum! Medet imdat! Kolay değil sökmek canını içimden dağılıyor bir anda dünyam! Nasıl bir cendere bu içinden sıyrılıp çıkamıyorum! Medet imdat!
Kolera Orda Olmak Akillim 02:47
Kolera Orda Olmak Akillim 241 izlenme - 6 yıl önce Kolera Orda Olmak Akillim
Kolera Orda Olmak Rusvay 03:54
Kolera Orda Olmak Rusvay 209 izlenme - 6 yıl önce Kolera Orda Olmak Rusvay
Kolera - Görünmez (Orda Olmak 2012 Yeni Albüm) 04:03
Kolera - Görünmez (Orda Olmak 2012 Yeni Albüm) 278 izlenme - 6 yıl önce Kolera - Görünmez (Orda Olmak 2012 Yeni Albüm)
Kolera - Akıllım (Orda Olmak 2012 Yeni Albüm) 02:47
Kolera - Akıllım (Orda Olmak 2012 Yeni Albüm) 259 izlenme - 6 yıl önce Kolera - Akıllım (Orda Olmak 2012 Yeni Albüm)
Kolera - Orda Olmak 04:44
Kolera - Orda Olmak 245 izlenme - 5 yıl önce Kolera - Orda Olmak
Kolera - Kör Sultan ( Ceza'ya Gönderme ) 00:18
Kolera - Kör Sultan ( Ceza'ya Gönderme ) 369 izlenme - 6 yıl önce Şarkıdan Kesip Yukarıda Video'ya Eklediğim Kısımda Bence Kolera Ceza'ya Gönderme Yapmıştır. Benim Tahminim Bu Çünkü Ceza 1 Hafta Önce Filan Türk Marşı Adında Bir Parça Yayınladı Ve Bilginiz Gibi Ceza Vatani Görevini Yapmamıştır.
kolera - dert küpü - (2012) 03:01
kolera - dert küpü - (2012) 349 izlenme - 6 yıl önce kolera - dert küpü - (2012) - (alisayar)
Kolera - Rüsvay (Orda Olmak 2012 Yeni Albüm) 03:54
Kolera - Rüsvay (Orda Olmak 2012 Yeni Albüm) 218 izlenme - 6 yıl önce Kolera - Rüsvay (Orda Olmak 2012 Yeni Albüm)
Kolera - Sessizce İçimden (Kolera Orda Olmak 2012) 03:01
Kolera - Sessizce İçimden (Kolera Orda Olmak 2012) 211 izlenme - 6 yıl önce Kolera - Sessizce İçimden (Kolera Orda Olmak 2012)
Kolera Orda Olmak Cocukken Mc 03:34
Kolera Orda Olmak Cocukken Mc 179 izlenme - 6 yıl önce Kolera Orda Olmak Cocukken Mc
kolera - bir sürgün yeri - (2012) 04:06
kolera - bir sürgün yeri - (2012) 247 izlenme - 6 yıl önce kolera - bir sürgün yeri - (2012) - (alisayar)
Kolera Akıllım (Orda Olmak) 02:48
Kolera Akıllım (Orda Olmak) 200 izlenme - 6 yıl önce Kolera Akıllım (Orda Olmak)