Hoşgeldiniz!

Ördek Oyunu Videoları

Grup Yağmur - Ördek Oyunu 04:08
Grup Yağmur - Ördek Oyunu 460 izlenme - 5 yıl önce
Ama Rasim - Ördek Oyunu 02:41
Ama Rasim - Ördek Oyunu 151 izlenme - 5 yıl önce
Grup Yağmur - Ördek Oyunu 04:08
Grup Yağmur - Ördek Oyunu 141 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Grup Yağmur Sözlü Oyun Havaları 5 Çıkış Tarihi: 27.05.2005 Türk Halk Müziği
Geredeli Halil  Deli Kadir 03:09
Geredeli Halil Deli Kadir 83 izlenme - 5 yıl önce
Ama Rasim - Ördek Oyunu 02:18
Ama Rasim - Ördek Oyunu 65 izlenme - 5 yıl önce
Ama Rasim - Ördek Oyunu 02:44
Ama Rasim - Ördek Oyunu 32 izlenme - 5 yıl önce
Dalgıç Ördek 00:43
Dalgıç Ördek 13 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/dalgicordek.htm, http://www.youtube.com/watch?v=do_jvvHzMUo Türkiye'nin en iyi oyun sitesi Oyunskor.com sizler için birbirinden güzel oyunları bir araya topladı. Oyunskor'da oynadığınız oyunlar bu oyunları yapan ve paylaşım kodlarıyla sitelere yayan oyun yapımcılarına aittir. Oyunskor bedava oyunların bir arada toplandığı ve size en anlaşılır şekilde sunulan bir ücretsiz oyun platformudur.
Grup yağmur 5 - Ördek Oyunu 04:09
Grup yağmur 5 - Ördek Oyunu 1 izlenme - 2 ay önce Grup yağmur 5 - Ördek Oyunu (Bey Plak) Grup Yağmurun icra Ettiği Bartın Zonguldak Karadeniz Ereğli Safranbolu Çaycuma ulus Kozcağız Çaycuma Devrek Karabük ve civar bölgelerin yöresel eserlerini çiftetellilerini Keman cümbüş eşliğinde buradan Dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Yöresel Klipleri HD İzle Dinle !..
Ama Rasim - Ördek Oyunu 02:43
Ama Rasim - Ördek Oyunu 1 izlenme - 2 ay önce Ama Rasim - Ördek Oyunu(Bey Plak) Bolulu Kemancı Ama Rasim ve ekibinin Bolu Mengen Gökçesu Gerede Gölcük Seben Abant Zonguldak Devrek Bartın Karabük ve civar bölgelerin Albümde Bulunan Yöresel Eserlerini Türkü ve oyun Havalarını Buradan DinleyebilirsinizBey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Türküleri Dinle,Yöresel Klipleri HD İzle !..