Hoşgeldiniz!

ordu

Süspansiyon & Bira 00:14
Süspansiyon & Bira 819.644 izlenme - 5 ay önce Süspansiyon dediğin böyle olmalı, birana senden daha çok dikkat etmeli. Alman teknolojisi efenim, örnek alınmalı...
Araba? Arabamız Var Bizim 00:26
Araba? Arabamız Var Bizim 931.730 izlenme - 1 yıl önce ''Artiz ne arar la bazarda'' sözüyle kısa zaman içinde gönüllerde taht kuran Ordu'lu Katip amcamızdan sonra benzer bir diyalogla karşılaştık. Bu şeker amcamız 'argo' sözcüğüyle 'araba' sözcüğü arasında bir karışıklık yaşamış. Ortaya oldukça hoş bir diyalog çıkmış.
En İyi Kolbastı 04:25
En İyi Kolbastı 1.819.463 izlenme - 9 yıl önce arkadaşlar bugüne kadar izlediğiniz en iyi kolbastı olacak (Not:Kolbastı Nedim Zapçı Yurdunda oynanmıştır. Saygılarla)
HDP'li vekil: PKK sizi tükürüğüyle boğar. Komikmiş :Dd 02:11
HDP'li vekil: PKK sizi tükürüğüyle boğar. Komikmiş :Dd 7.308 izlenme - 1 ay önce PKK'nın Kuzey Irak'taki kamplarının savaş uçakları tarafından bombalanması Hakkari'nin Yüksekova İlçesi'nde protesto edildi. Eylemde konuşan HDP Hakkari Milletvekili Abdullah Zeydan, 'Eğer PKK Türkiye'yi güller bahçesine çevirmek istemeseydi, PKK'nın öyle bir gücü var ki, sizi tükürüğüyle boğar' dedi www.twitter.com/Lavyur222
Kolbastı Oynayan Kızlar çok güzel oynuyorlar izley 01:21
Kolbastı Oynayan Kızlar çok güzel oynuyorlar izley 678.703 izlenme - 8 yıl önce kızlardan güzel kolbastı...
trapzon kolbastı hoptek süper bir oyun 02:49
trapzon kolbastı hoptek süper bir oyun 623.202 izlenme - 8 yıl önce kolbastı serisi
Ordu Mobese Kazaları 01:55
Ordu Mobese Kazaları 123.294 izlenme - 3 yıl önce Ordu'da, Mobese Kameralarına İlginç Görüntüler Takıldı.
İsrail Ordusunda Çıplak Asker Skandalı 00:32
İsrail Ordusunda Çıplak Asker Skandalı 79.928 izlenme - 2 yıl önce İsrailli bir grup kadın asker, Facebook’ta paylaştıkları fotoğraflar yüzünden disiplin cezası aldı. Söz konusu fotoğraflardan askerlerin kalçalarını açarak poz verdiği görülüyor. Diğerinde ise kadın askerlerin üzerinde sadece miğferleri ve cephanelik taşımak için kullanılan bazı parçalar var. Medyaya sızan fotoğraflarda askerlerin yüzleri sansürlenmiş. Öte yandan bazı kadın askerlerin G-String'li bir halde ellerinde tüfeklerle dans ettikleri video da bir hayli ses getirdi.
kolbastı hoptek ( trabzon kol bastısı ) 04:21
kolbastı hoptek ( trabzon kol bastısı ) 391.021 izlenme - 8 yıl önce hangİsİnİ begenekceksİnİz yorumlarinizi beklİyorum..
Futbol Sihirbazı Horozoviç 02:02
Futbol Sihirbazı Horozoviç 2.036 izlenme - 4 hafta önce Ordu'nun Fatsa ilçesinde bir horoz, futbol tutkusuyla dikkat çekiyor. Bağlarca Mahallesi Çayırköy mevkisinde sahibiyle top oynayan horoz, yaptığı birbirinden ilginç futbol hareketleriyle görenleri hayrete düşürüyor. Fatsalı çiftçi Hasan Özel, evinin bahçesinde 3 yıl önce 1 horoz ve 5 tavuk beslemeye başladı. 3 yıl önce bahçede top oynayan çocuğu Özgüç Özel'in ayağının yanına gelen horozun gaga ve ayaklarıyla top koşturması ve topu vermeyen çocuğa saldırması üzerine Özel ailesi horozu takibe aldı. Bir top alan Özgüç Özel, günde 3 saat horozuyla top oynamaya başladı. Top peşinde koşarak gaga ve ayakları ile topa vuran horozun keyifli dakikaları dikkatlerden kaçmazken sahibi horozuna 'Horozoviç' adını taktı. Horozunun 3 yaşında olduğunu belirten sahibi Hasan Özel, "Oğlumla birlikte horozun futbol hayranlığı başladı. Bu zamana kadar futbol oynamaya devam ediyor. Top oynadığını oğlum keşfetti. Horozumuza 'Horozoviç' ismini taktık" dedi. Dünyaca ünlü futbolcu Zlatan İbrahimoviç'e hayranlığından dolayı horoza Horozoviç ismini koyduğunu belirten Özgüç Özel ise, "Ünlü futbolcuya Fatsa'dan rakip var. Bir gün evimin bahçesinde top oynuyordum, top o ara horoza doğru gitti. O da bana geri pas attı. Sonra tekrar topu üzerine attım tekrar bana geri pas atınca futbol oynadığını keşfettim. Onunla günlük maç yapıyoruz" diye konuştu. Baba Hasan Özel horozu 3 bin 500 TL'ye satabileceğini belirtirken, oğlu Özgüç Özel ise futbol yeteneği olan horozunu kimseye satmayacağını dile getirdi.
Ayyıldız Tim-Mehter 03:52
Ayyıldız Tim-Mehter 134.169 izlenme - 6 yıl önce dünyanın ilk siber savunma ordusu Ayyıldız Tim
Fatsa Sahilde Oturan Genç Çifti Kovan Esnaf 00:32
Fatsa Sahilde Oturan Genç Çifti Kovan Esnaf 17.545 izlenme - 6 ay önce O bankta birisi can veriyor olsa böyle şevkle koşmayacak olan yaratıkların insanın sinirlerini bozan görüntüleri. ahlak bekçileri sizi, buram buram anadolu resmen.
Ağlatan Türküler 04:57
Ağlatan Türküler 91.751 izlenme - 4 yıl önce ağlatan türküler
Radara Yakalanan Arabaları Çeken Psikopat Abi 01:11
Radara Yakalanan Arabaları Çeken Psikopat Abi 6.078 izlenme - 4 ay önce Fatsa Ünye Yolunda Peşpeşe radara yakalanan araçların spikerliğini yapan yurdum insanı. At yarışı spikerlerine taş çıkartır cinsten
Akkuşlu Metin - Hatipoğlu 05:36
Akkuşlu Metin - Hatipoğlu 2.178 izlenme - 1 ay önce Akkuşlu Metinin Yöresel Kliplerini Akkuş Ordu Aybastı Tokat Niksar Reşadiye Gölköy Ünye Fatsa Mesudiye Bölgelerinin görüntüleri eşliğinde izleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Yöresel Klipleri HD İzle!
Norveç Ordusu'nda Kadın Erkek Aynı Yatakhanede 01:14
Norveç Ordusu'nda Kadın Erkek Aynı Yatakhanede 39.240 izlenme - 2 yıl önce Norveç ordusunda askere alınan kadınlar şimdi komando eğitimi alarak, dış ülkelerdeki savaş bölgelerinde görevlendirilecek ve doğrudan savaşa katılabilecekler. Şubat ve Mart aylarında yapılan duyurular üzerine komando olmak için müracaat eden 173 kadın asker, erkeklerle aynı şartlarda eğitim alarak, 2015’de göreve başlayacak, özel birimlere katılma hakkı kazanacaklar. Norveç ordusundaki kadın askerlerin erkeklerle eşit haklara sahip olmaları konusu uzun süre tartışıldı. 2013 yılı nisan ayında İktidardaki Sosyal Demokrat İşçi Partisi, Sosyalist Sol Parti ve Sol Liberal Parti'nin oyları ile kadınlara komando olma yolu açıldı. Uygulamaya göre, komando olmak isteyen kadınlar, erkeklerle aynı şartlarda eğitim yaparak, aynı koğuşlarda aynı şartlarda kalmaya, aynı banyoları kullanmaya başladılar.
Polis Özel Harekat 04:09
Polis Özel Harekat 231.794 izlenme - 9 yıl önce Güzel bir video oldu mutlaka izleyin beğeniceksiniz...
kolbasti (hoptek) 05:55
kolbasti (hoptek) 175.388 izlenme - 7 yıl önce kolbasti(hoptek) super trabzon
Mısırlı Askerler Zihinsel Engelli Filistinli Genci Katletti 01:24
Mısırlı Askerler Zihinsel Engelli Filistinli Genci Katletti 6.690 izlenme - 4 ay önce Mısır ordusunun, Gazze'den ülke karasularına girmeye çalıştığı öne sürülen Filistinliyi öldürdüğü bildirildi. Filistin emniyet kaynaklarından alınan bilgiye göre, Gazze-Mısır sınırındaki askerler, ülke karasularına girmeye çalışan bir Filistinliyi silahla vurarak öldürdü. Söz konusu Filistinlinin zihinsel engelli olduğu iddia edilirken, Gazze'nin deniz sınırını birkaç metre aşarak, Mısır tarafına geçmeye çalıştığı belirtildi. Konuyla alakalı Filistinli ve Mısırlı resmi makamlardan açıklama yapılmadı.
Çapkınlığa Çarşaf Giyerek Giden Adam 02:32
Çapkınlığa Çarşaf Giyerek Giden Adam 8.528 izlenme - 6 ay önce Olsa olsa canım ülkemizde olabilecek bir olayla daha karşı karşıyayız. Karşınızda Ordu'nun ünye ilçesinde, sosyal medyada tanıştığı kadınla buluşmaya giden, giderkende kamuflaj amaçlı çarşaf giyen adamın macerası. Telefonla konuşunca çevredekiler sesinden erkek olduğunu anlamış ve canlı bomba olabilir diye polise ihbar etmiş. çarşaf kamuflajı adamın emniyette verdiği ifade imiş.
İşte kolbastı budur ( ata66kan ) 03:19
İşte kolbastı budur ( ata66kan ) 186.465 izlenme - 8 yıl önce İşte kolbastı budur (ata66kan)
Hergele & Aytan Ft Dj İntikam - Hayata Restimi Çek 03:21
Hergele & Aytan Ft Dj İntikam - Hayata Restimi Çek 168.017 izlenme - 7 yıl önce hergele & aytan ft dj İntikam - hayata restimi çektim (dj_yigit_17@hotmail.com)
Hava Kuvvetleri F-5 Bomba Eğitimi 07:27
Hava Kuvvetleri F-5 Bomba Eğitimi 1.953 izlenme - 2 ay önce F-5 uçaklarının komutanları eşliğinde eğitim bombalarıyla yaptıkları eğitim çalışmaları. Milyon dolarlık uçağa cep telefonu saati muamelesi yapan eğitmen komutanımıza da Cem Yılmaz misali teessüflerimizi bildiriyoruz.
Ordu CrazyKolbsticilar 03:05
Ordu CrazyKolbsticilar 154.503 izlenme - 8 yıl önce facebook içinnn http://www.facebook.com/OrduCrazyhttp://www.facebook.com/OrduCrazyhttp://www.facebook.com/OrduCrazyhttp://www.facebook.com/OrduCrazyhttp://www.facebook.com/OrduCrazy
genclik kolbastı 04:30
genclik kolbastı 147.452 izlenme - 8 yıl önce ata66kan güzel bir kolbastı daha genclik kolbastı tirebolu ata66kan@hotmail.com
orduspor marşı-yolun açık olsun 02:23
orduspor marşı-yolun açık olsun 73.899 izlenme - 7 yıl önce videoyu izleyen ordulu hemşerilerim ordunun neresinden oldugunu yazsın ltfen....herkes sever biz ölürüz..tek farkımız ordulu olmamız :):)
hoptek  http://crazykolbasticilar.tr.gg 04:44
hoptek http://crazykolbasticilar.tr.gg 80.136 izlenme - 8 yıl önce izledgınız ıcın sagolun yorumda yaparsınız sevınırım
Esad Kardeşimle Anlaştık 02:11
Esad Kardeşimle Anlaştık 2.376 izlenme - 1 ay önce Esad Kardeşimle anlaştık. Kim kazandı? Vatandaş kazandı. 12 Eylül 2010 referandum öncesi Gaziantep Mitingi...
Sadettin Teksoy - Ordulu Bakımsız Tarzan Rıfkı (2002) 10:08
Sadettin Teksoy - Ordulu Bakımsız Tarzan Rıfkı (2002) 1.966 izlenme - 2 ay önce Karadeniz ormanlarını mesken tutan vitaminsiz Tarzan Rıfkı'nın vahşi hayatta ayakta kalma mücadelesi ve Sadettin Teksoy.
kolbastı 03:57
kolbastı 75.780 izlenme - 8 yıl önce acıklama yok