Hoşgeldiniz!

organ

Organ Bağışını Yanlış Anlayan Genç 01:12
Organ Bağışını Yanlış Anlayan Genç 178.064 izlenme - 10 yıl önce Organ bağışını yanlış anlayan genç :) Organ Bağışına İnanılmaz Yorum Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Altı Parmaklı Adam 00:43
Altı Parmaklı Adam 5.238 izlenme - 5 ay önce Çok parmaklılık olarak bilinen, bilimsel adıyla polidaktili, özellikle insanlarda, köpeklerde ve kedilerde görülen doğuştan gelen bir genetik bozukluktur. Parmakların, normal sayısından fazla oluşması durumudur.
Vajinayla Balon Patlatmak 01:29
Vajinayla Balon Patlatmak 25.848 izlenme - 8 yıl önce Videoda ki hanım ablamız yememiş içmemiş şu fani dünya'da arkamda nasıl iz bırakırım diyip bu yöntemle balon patlatmayı keşfetmiş. Alkışlıyoruz...
Adana'daki Kasık Masajı Operasyonu 00:44
Adana'daki Kasık Masajı Operasyonu 42.599 izlenme - 8 yıl önce Yine mi Adana dediğinizi duyar gibiyim. ADANA'da gazeteye verdikleri eleman ilanı ile işe aldıkları 17 yaşındaki Y.İ.'ye masaj salonunda fuhuş yaptırdıkları öne sürülen 2'si kadın 3 kişi yakalandı. İş başvurusuna gelip, "Tecrübemiz yok" diyen kadınlara, "Önemli değil, burada zaten kasık masajı yapılıyor, onu da zamanla öğrenirsiniz" dedikleri belirtilen salon işletmecileri adliyeye sevk edildi. (DHA)
Hücre 03:09
Hücre 20.948 izlenme - 17 yıl önce Hic merak ettiniz mi vucudunuzda neler oluyor bence etmelisiniz
Geleceğini Tahtanın Arasına Sıkıştıran Sincap 00:22
Geleceğini Tahtanın Arasına Sıkıştıran Sincap 8.820 izlenme - 5 yıl önce Bu yaramaz sincabın amacı neydi bilinmez ama soyunu yürütebilmesi için birileri bu sincaba yardım etmesi gerekiyor.
İnsan Kalbinin Çalışma Şekli 00:19
İnsan Kalbinin Çalışma Şekli 10.891 izlenme - 8 yıl önce Kalp, insan vücudunun gereksinim duyduğu oksijen ve besin maddelerini sağlayan kanı, dolaşım sisteminde hareket etmesini sağlayan oldukça dayanıklı kas grubundan oluşmuş bir pompadır. Nasıl çalışır? Kalp göğsün ortasındaki kemiğin hemen altında yer almaktadır. Kalbin dış yüzeyi perikard adı verilen bir zar tarafından tamamen kaplanmıştır. Kalp ile zar arasında belli oranda kayganlaştırıcı bir sıvı vardır ve kalbin rahat çalışmasına yardımcı olur. Kalp, bir pompa gibi damarlardaki kanı toplar ve oksijen alması için akciğere yollar, sonrasında da oksijen bakımından zenginleşen kan tekrardan damarlara yollar.
Kopan Penis Nasıl Dikilir 01:26
Kopan Penis Nasıl Dikilir 13.387 izlenme - 8 yıl önce Bir kaza nedeniyle yada eşinizin tarafından kesilen penis nasıl geri dikilir? Üroloji Uzmanı Prof. Dr. M. İhsan Karaman cevaplıyor.
Sürpriz Doğum Günü Fışkırtması 00:26
Sürpriz Doğum Günü Fışkırtması 5.096 izlenme - 5 yıl önce Klasik pastaların yerini artık resimli pastalar, üç boyutlu pastalar ve bazı insanlara kahkahalar attıracak cinsel içerikli pastalar aldı. Tıpkı izleyeceğiniz bu videoda'ki kadın gibi.
Dişi Aslanın Testis Keyfi 00:38
Dişi Aslanın Testis Keyfi 2.741 izlenme - 4 yıl önce Dişi aslan yakalayıp öldürdüğü avının en lezzetli yeri burası dercesine keskin dişleriyle büyük bir ısırık alıyor. Afiyet olsun.
Celal Şengör - Organ Bağışı Konusu Üzerine 16:16
Celal Şengör - Organ Bağışı Konusu Üzerine 2.321 izlenme - 5 yıl önce Yavuz Oğhan'dan Bidebunudinle programına konuk olan Prof. Celal Şengör, organ bağışıyla ilgili sözlerinin medya tarafından çarpıtıldığını ileri sürdü. Şengör ayrıca, "Türkiye'de bikini giyilmesi, Mercedes'e binilmesi burayı ileri bir ülke yapmıyor. Türkiye Afganistan’dır, benim gördüğüm en ilkel ülkelerden biridir" dedi.
Klitoris Nedir? 07:33
Klitoris Nedir? 7.268 izlenme - 9 yıl önce Youtube'da umarsızca dolanırken karşıma nasıl ve hangi amaçla çıktığını anlayamadığım ilginç ve bir o kadar da hayasız bir videoya rastladım ergenlere ders niteliğinde olan bu videoyla pek çok ergenimizin aydınlanma dönemine girmesi dileğiyle...
Yaratıcı Organ Nakli Reklamı 01:34
Yaratıcı Organ Nakli Reklamı 3.183 izlenme - 8 yıl önce Türkiye'de şu anda binler hasta organ nakli bekliyor. Malesef ülkemizde organ bağışında çok yetersiziz.. Nakil olan insanların gözlerindeki ışıltıyı görmelisiniz. Dünyalara bedel bir duygu. Lütfen duyarlı olalım.
Endoskopi  Nedir? 00:27
Endoskopi Nedir? 2.817 izlenme - 8 yıl önce Endoskopi - Dr. Hakan Bozkurtoğlu Endoskopi Nedir? Endoskopi genel bir kavram ucunda kameralı bir sistemi olan aletlerle içi boş organların incelenmesi olayıdır bunun incelendiği organa göre özel isimler alabilir gastroskopi gibi mideyi incelediğimiz zaman kolonoskopi kalın bağırsakları incelediğimiz zaman alınan özel isimler vardır bunu tüm organları için,içi boş organlar için çoğaltmamız mümkün.
Taşaklı Spor Hocası - Scary Movie 01:16
Taşaklı Spor Hocası - Scary Movie 5.035 izlenme - 7 yıl önce 2000 yılında vizyona giren korku ve gerilim filmlerini tiye alan 'Scary Movie' (Korkunç Bir Film) filminden absürd komik bir sahne.
Hangi Organ Olmak İsterdiniz? - Röportaj 04:07
Hangi Organ Olmak İsterdiniz? - Röportaj 635 izlenme - 4 yıl önce Sokak röportajında vatandaşlara insan olmasaydınız da bir organ olsaydınız hangi organ olmak isterdiniz? sorusu sorulmuş.
Çıkış Ücretimi Ödemek İstiyorum - Hostel 2 02:27
Çıkış Ücretimi Ödemek İstiyorum - Hostel 2 2.165 izlenme - 4 yıl önce Aşırı zenginlerin üye oldukları harabe bir otel ve otelde zenginlere sunulan kurbanlar. Zenginlerin sadistçe öldürdükleri insanlardan biri ellerinden kurtulur ve bu sefer avcı av olur. 2007 yapımı 'Hostel 2' filminden bol kanlı bir sahne.
Hangi Organınızdan Şikayetçisiniz? 04:50
Hangi Organınızdan Şikayetçisiniz? 1.563 izlenme - 4 yıl önce Sokak röportajında vatandaşlara hangi organınızdan şikayetsiniz sorusu sorulmuş. Bakalım vatandaşlar hangi organından şikayetçiymiş.
İnsan vücudunda yeni bir organ bulundu: İnterstitiyum - DW Türkçe 01:04
İnsan vücudunda yeni bir organ bulundu: İnterstitiyum - DW Türkçe 2.180 izlenme - 6 yıl önce Bilim dünyası insan vücudunda keşfedilen yeni bir organın heyecanını yaşıyor. ABD’de bilim insanları, İnterstitiyum adı verilen bir organ keşfetti. Bilim insanları varlığı daha önce bilinmeyen organın kanserle mücadeleye katkı sağlayabileceğini belirtiyor. YouTube kanalımıza abone olun: https://www.youtube.com/user/deutsche...
Sigara ile Akciğer Deneyi 04:44
Sigara ile Akciğer Deneyi 2.630 izlenme - 9 yıl önce Yapılan deneyde sigaranın akciğerlere ne kadar ciddi bir zarar verdiği gözlemlenmiş. Belki bu konu ile ilgili videolar çok fazla karşımıza çıkıyor (Sigara paketleri üzerindeki resimler ya da kamu spotları falan filan). Fakat babamı hatta eniştemi de sigara yüzünden kaybetmiş biri olarak ben de bu konuda bu video ile sesimi duyurmak istedim. İçmeyin içirtmeyin şu zıkkımı.
Kütükle Hayalarına Vuran Çinli 00:16
Kütükle Hayalarına Vuran Çinli 2.855 izlenme - 7 yıl önce Kung- fu ustası çinli adam acıya ne kadar dayanıklı olduğunu kanıtlayabilmek için zincirle havaya kaldırılmış kütüğü hayalarına vurarak dayanılması zor bir şov sergiliyor.
Nakil İçin İlk Kez Drone ile Akciğer Taşındı 00:44
Nakil İçin İlk Kez Drone ile Akciğer Taşındı 467 izlenme - 2 yıl önce İnsansız hava aracı (drone) teknolojisinde bir ilke daha imza atıldı. Kanada’nın Toronto Western Hastanesi’nde bir hastadan alınan akciğer, Toronto General Hospital’e drone ile taşındı.
Cinsel Organı ile Resim Yapan Yarışmacı 01:49
Cinsel Organı ile Resim Yapan Yarışmacı 1.631 izlenme - 5 yıl önce Yurtdışında yapılan Yetenek Sizsiniz yarışmasına katılan yarışmacı adam şaşkın bakışlar altında cinsel organı ile resim yapmış.
Sokak Röportajları - Organlarınızı Bağışlamayı Düşünüyor musunuz? 02:43
Sokak Röportajları - Organlarınızı Bağışlamayı Düşünüyor musunuz? 1.885 izlenme - 9 yıl önce Halkımızın organ bağışı hakkında ne düşündüklerini sormuş sokak röportajları ekibi.
Organ Bağışı   Gerçeklik 02:01
Organ Bağışı Gerçeklik 1.457 izlenme - 8 yıl önce Organ bağışı, bir insanın organlarının bir kısmının veya tamamının, henüz sağlıklı iken, beyin ölümünün ardından başka insanlarda yararlanılmak üzere bağışlanmasıdır. Kampanya afişi Bir bakış açısıyla; organ bağışının, kan naklinden farkı yoktur. Hayat kurtarma anlamında, sağlıklı olan her organ bağışlanabilir. On sekiz yaşını doldurmuş ve doğru ile yanlışı ayırabilme yeteneğine sahip herkes, başta kalp olmak üzere, akciğer, böbrek, karaciğer ve pankreas gibi organlar; kalp kapağı, göz kornea tabakası, kas ve kemik iliği gibi dokuları bağışlayabilmekte, ve bunlar günümüz tıp teknolojisinde nakledilebilmektedir. Bir kişi organlarını bağışlayarak birçok insana yaşama şansı verebilir. Türkiye'de birçok devlet ve üniversite hastanesinde organ bağışı işlemleri yapılmaktadır. Ayrıca yaşarken yapılabilen (böbrek gibi) organ bağışı türleri de vardır. Bağışlanan organların nakledilmesi, Sağlık Bakanlığı'nın denetim ve gözetiminde, bilgisi dahilinde gerçekleştirilir. Çeşitli kurum ve kuruluşlar, zaman zaman organ bağışı kampanyaları düzenlemektedir. 2000 yılında, organ bağışı konusunda bir "Ulusal Koordinasyon Sistemi" oluşturularak, bakanlığın olanaklarıyla organ bekleyenler sistematik sıralamaya dahil edilmişlerdir. Organ bağışı; Sağlık Müdürlüklerinde, Hastanelerde, Emniyet Müdürlüklerinde (ehliyet alımı sırasında), Organ nakli yapan merkezlerde, Organ nakli ile ilgilenen vakıf, dernek vb. kuruluşlarda yapılabilir.
İsim - En İyi Senaryo Ödüllü Kısa Film 05:24
İsim - En İyi Senaryo Ödüllü Kısa Film 1.060 izlenme - 9 yıl önce En iyi senaryo ödülü kazanan İSİM filmi. Organ bağışına dikkat çekmek isteyen amatör yapımı çok güzel bir kısa filmi.
Eşeğin Organı Üzerine Felsefe Yapmak - Nihat Genç 03:13
Eşeğin Organı Üzerine Felsefe Yapmak - Nihat Genç 671 izlenme - 8 yıl önce Nihat Genç alıyor sazı eline başıyor bel aşağı çalmaya..hayret ki ne televizyon kesiyor ne ceza alıyor, yasal durumdan kılpayı kurtulan bu video kesitleri. Televizyonculuk tarihi açısından da ilginç, belki en fazla adab dışı tasvirlerin olduğu ama, halkça ve uslubu güzel olduğu bu proğram tam da arşivlik bir kesit yalansız ve doğrudan anlatışı alkışıyoruz efem.
Organ Mafyası Şakasıyla Arkadaştan İntikam Almak 04:45
Organ Mafyası Şakasıyla Arkadaştan İntikam Almak 888 izlenme - 8 yıl önce Zekice hazırlanmış bir eşşek şakası. İnsanda gülmeyle birlikte acıma hissi de uyandırıyor. Yine sitede olan bir şakanın (Linkini vermek isterdim ama bulamadım yorumlarda verirler zaten) intikamını almak isteyen şakacı arkadaş, tam tabiriyle kendine daha önce şaka yapan arkadaşının ödünü bokuna karıştırdı.
PETA'dan Deri Eylemi 01:30
PETA'dan Deri Eylemi 939 izlenme - 7 yıl önce Tayland'ın başkenti Bangkok'ta deri kıyafetleri satan bir mağaza, Hayvanlara Etik Muamele İçin Mücadele Edenler (PETA) grubunun bir eylemine sahne oldu. PETA, lüks deri kıyafetlerinin için gerçeğine tıpatıp benzeyen et ve organ parçaları doldurdu.