Hoşgeldiniz!

Organ Bağışı Videoları İzle

Organ Bağışını Yanlış Anlayan Genç 01:12
Organ Bağışını Yanlış Anlayan Genç 177.502 izlenme - 4 yıl önce Organ bağışını yanlış anlayan genç :) Organ Bağışına İnanılmaz Yorum Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Organ Bağışına Dikkat Çekmek İçin Yapılan Çarpıcı Kampanya 02:04
Organ Bağışına Dikkat Çekmek İçin Yapılan Çarpıcı Kampanya 1.293 izlenme - 11 ay önce İnsanları organ bağışı yapmaya teşvik etmek amacıyla taksilerin hasarlı parçaları, kullanılabilir başka parçalarla değiştirildi. JWT Buenos Aires,organ bağışının yayılması için "Donör Otomobiller" kampanyasını hayata geçirdi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Organ Bağışı ... 03:36
Organ Bağışı ... 604 izlenme - 8 ay önce
Dünyanın En Adi İnsanı - The World's Biggest Asshole 02:48
Dünyanın En Adi İnsanı - The World's Biggest Asshole 1.631 izlenme - 9 ay önce Ne kadar adi adam olduğunuz önemli değil, birgün birileri için kahraman olabilirsiniz.
İsim - En İyi Senaryo Ödüllü Kısa Film 05:24
İsim - En İyi Senaryo Ödüllü Kısa Film 808 izlenme - 2 yıl önce En iyi senaryo ödülü kazanan İSİM filmi. Organ bağışına dikkat çekmek isteyen amatör yapımı çok güzel bir kısa filmi.
Organ Bağışı 00:28
Organ Bağışı 2.000 izlenme - 9 yıl önce herkese davet
Adam ve Köpeği (Arjantin'den bir Kamu Spotu) 01:34
Adam ve Köpeği (Arjantin'den bir Kamu Spotu) 208 izlenme - 1 yıl önce İnsanlara, organ bağışı ile ilgili ilham olması amacıyla FATH adlı kurum tarafından yaptırılan anlamlı bir video.
Diyaliz Hastaları 02:14
Diyaliz Hastaları 890 izlenme - 9 yıl önce organ bağışı
Organ Bekleyenler 05:37
Organ Bekleyenler 911 izlenme - 8 yıl önce organ bağışı ülkemizde hala yeterli seviyede değildir. herkesi bu kutsal göreve davet ediyoruz.
Adam ve Köpek 01:34
Adam ve Köpek 188 izlenme - 2 yıl önce FATH (Fundación Argentina de Transplante Hepático) tarafından hazırlanan ve organ bağışına vurgu yapılan bu reklamda, bir adam ve köpeğin çok değişik bir hikayesi anlatılıyor.
Organ bağışını çok yanlış anlayan çocuk 01:12
Organ bağışını çok yanlış anlayan çocuk 237 izlenme - 3 yıl önce Organ bağışını çok yanlış anlayan çocuk
Sam ailesinin tamamı bütün organlarını bağışlanacak 05:05
Sam ailesinin tamamı bütün organlarını bağışlanacak 231 izlenme - 1 yıl önce Sinan Şamil Sam'ın hayatını kurtarmak amacıyla yapay organ üretmek için Bioprinter'ı geliştiren Sam'ın amcası Talat Sam, "Yaklaşık 7 yıldır uğraşmış olduğumuz bu sistemi acil hale getirerek yeğenimi kurtarmak için uğraştık. Ama maalesef ömrü yetmedi ve aranan karaciğer bulunamadı" dedi.
Organ Bağışıyla Yaşat - Ege Üniversitesi Öğrencilerinden 02:37
Organ Bağışıyla Yaşat - Ege Üniversitesi Öğrencilerinden 416 izlenme - 6 yıl önce yönetmen&görüntü yönetmeni alican akgün http//www.organbagisiylayasat.org eğer yeri gelirde beni hatırlamak isterseniz bunu size ihtiyacı olan birine yardım ederek yapın. ''organ bağışı'' konulu sosyal sorumluluk projemiz www.organbagisiylayasat.org videomuzu paylaşarak onların tüm isteklerini gerçekleştirebiliriz sonsuza dek yaşamaları adına.. www.facebook.com/organbagisiylayasat
Organ Fazlası Olan Organ Bağışlamalı 01:12
Organ Fazlası Olan Organ Bağışlamalı 224 izlenme - 2 yıl önce Organ bağışını yanlış anlayan genç üniversitelinin şaşırtan ve komik röportajı. Olaya hakim olmamakla beraber ilginç bi yorum getirmiş kendileri.
Hangi Organınızı Kesinlikle Bağışlamazsınız? - Sokak Röportajı 02:22
Hangi Organınızı Kesinlikle Bağışlamazsınız? - Sokak Röportajı 177 izlenme - 3 yıl önce Kişinin hayatta iken, serbest iradesi ile tıbben yaşamı sona erdikten sonra doku ve organlarınızın başka hastaların tedavisi için kullanılmasına izin verilmesidir. Organ bağışı yapmaya karar verdiniz fakat hangi organınızı bağışlayacağınız konusunda hiç bir fikriniz yok. Kesinlikle bağışlamam dediğiniz bir organınız var mı? işte bazı cevaplar: Gözlerimi Yani beynim kalsın isterim kafamın içinde Burnumu Hiç birini Kulağımı bağışlamam. Vermem işte. Kalbim olmadığında yaşayacağımı düşünmüyorum.
Organ bağışının önemi nedir? 04:47
Organ bağışının önemi nedir? 131 izlenme - 4 yıl önce Organ bağışının önemi nedir?
Ogün Bülent - Organ Bağışı Şarkısı 00:08
Ogün Bülent - Organ Bağışı Şarkısı 165 izlenme - 3 yıl önce Ogün Bülent - Organ Bağışı Şarkısı
Tiyatroyla Organ Bağışına Dikkat Çekiyorlar 03:22
Tiyatroyla Organ Bağışına Dikkat Çekiyorlar 120 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Tiyartodan detaylar-Tiyatro topluluğunun kurucusu ve kişisel gelişim uzmanı Büşra Demir ile röportaj-Kahramanmaraş Böbrek ve Diyaliz Hastalıkları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkan Yardımcısı Harun Reyhan ile röportaj-Emine Zorlu ile röportaj Tiyatroyla organ bağışına dikkat çekiyorlar- Kahramanmaraş'ta Lala Tiyatro Topluluğu öncülüğünde bir araya gelen 18 gönüllü, organ bağışına dikkat çekmek için oyunlar sahneliyor- Kahramanmaraş Böbrek ve Diyaliz Hastalıkları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkan Yardımcısı Reyhan: - "Özellikle organ nakli konusunda insanları duyarlı hale getirerek bağış almak istiyoruz" Kahramanmaraş'ta organ bağışı ve diyaliz hastalarına dikkat çekmek amacıyla bir araya gelen gönüllü işçiler, sahneledikleri oyunlarla topluma sosyal içerikli mesajlar veriyor.
Ogün Bülent - Trt Fm 34:59
Ogün Bülent - Trt Fm 147 izlenme - 4 yıl önce TRT FM 29 Ağustos 2013 Gezdim gördüm sevdim programı Organ Bağışı Temalı Şarkı ve TMFTUR Türkiye turu Organ bağışı kampanyası öncesi söyleşi
Afdider 00:49
Afdider 252 izlenme - 9 yıl önce herkes izlesin
Herkesin izlemesi gereken tanıtım!..Organ Bağış.. 01:34
Herkesin izlemesi gereken tanıtım!..Organ Bağış.. 60 izlenme - 2 yıl önce Herkesin izlemesi gereken tanıtım!................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
Müfide Taşyürek Tedavi İçin Gittiği Hastanede Öldü, 3 Kişinin Hayatını Kurtardı 02:56
Müfide Taşyürek Tedavi İçin Gittiği Hastanede Öldü, 3 Kişinin Hayatını Kurtardı 32 izlenme - 1 yıl önce Tedavi olmak için gittiği hastanede beyin kanaması geçirip yaşamını yitiren Müfide Taşyürek'in ailesince bağışlanan böbrekleri ve karaciğeri, 3 kişiyi yaşama bağladı.
AA Gün Özeti Akşam 29.01.2015 03:48
AA Gün Özeti Akşam 29.01.2015 88 izlenme - 2 yıl önce *Mehmet Görmez: "Organ bağışu en büyük sadakadır" dedi... *AFAD kampından çamursuz bir kış geçiriyorlar.... Daha fazla haber için www.izlesene.com/anadoluajansi
Karaciğer Nakli Yapılan Fırat Bebek Sağlığına Kavuştu 03:24
Karaciğer Nakli Yapılan Fırat Bebek Sağlığına Kavuştu 78 izlenme - 3 yıl önce Karaciğer Nakli Yapılan Fırat Bebek Sağlığına Kavuştu Gümüşhane'de Çıkan Yangında Evin Birinci Katında Mahsur Kalan Ve Dumandan Etkilenerek Hayatını Kaybeden...
organ bağışı 04:49
organ bağışı 86 izlenme - 6 yıl önce organ bağışı
organ bağışı 01:17
organ bağışı 68 izlenme - 6 yıl önce organ bağışı
Milli boksörümüz Sinan Şamil Sam’a Allah rahmet eylesin. Organ bağışı yaygınlaşmalı. 02:17
Milli boksörümüz Sinan Şamil Sam’a Allah rahmet eylesin. Organ bağışı yaygınlaşmalı. 10 izlenme - 1 yıl önce Adnan Oktar’ın 31 Ekim 2015 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/211168/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Milli-boksorumuz-Sinan-Samil-Sam’a-Allah-rahmet-eylesin-Organ-bagisi-yayginlasmali A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Organ Bağışına Dikkat Çekmek İçin Yapılan Kampanya  01:17
Organ Bağışına Dikkat Çekmek İçin Yapılan Kampanya 5 izlenme - 11 ay önce İnsanları organ bağışı yapmaya teşvik etmek amacıyla taksilerin hasarlı parçaları, kullanılabilir başka parçalarla değiştirildi. JWT Buenos Aires, organ bağışının yayılması için “Donör Otomobiller” kampanyasını hayata geçirdi.
Sağlık Kontrolü   7 Kasım 2015 47:21
Sağlık Kontrolü 7 Kasım 2015 5 izlenme - 1 yıl önce "Sağlık Kontrolü"nde Leyla Ataman alanında uzman doktorlarla; hastalıkları, yeni uygulamaları, tedavideki yenilikleri, ilginç vakaları ve en çok sorulan soruların yanıtlarını ele alıyor. Sağlık Kontrolü hayatına değer veren herkesi ekran başına davet ediyor…Prof.Dr. Yalçın Polat ve Prof.Dr. Remzi Emiroğlu ile organ bağışı ve nakli hakkında merak edilenler ve Uzm.Dr Melike Külahçı’yle saç ekiminde yenilikler, Sağlık Kontrolü’nde ekrana geldi.
Bursa Organları İki Hastaya Umut Oldu 01:01
Bursa Organları İki Hastaya Umut Oldu 1 izlenme - 1 yıl önce Organları iki hastaya umut oldu Bursa'da meydana gelen trafik kazasında ağır yaralanan ve tedavi gördüğü Çekirge Devlet Hastanesi'nde 22 gün sonra beyin ölümü gerçekleşen 62 yaşındaki N.A.'nın bağışlanan organları başka bedenlere hayat olacak.