Hoşgeldiniz!

organ mafyası

Kuklagiller 07:18
Kuklagiller 11.076 izlenme - 5 yıl önce Kuklagiller Bu Bölümünde Organ Mafyasını Çökertiyor
Organ Mafyasına Baskın Veren Aile Bireyleri - Çin 01:29
Organ Mafyasına Baskın Veren Aile Bireyleri - Çin 55 izlenme - 4 ay önce Efendim görüntüleri çin'den. Olumsuz görüntüler oluşturabilir. Benden söylemesi. Organ mafyası küçük çocukları kaçırarak buz dolu mini dolaplara koyarak organların bozulmamasını sağlıyor. Ne kadar acı ki mafyaya baskın veren aile bireyleri, çocuklarının cansız bedeniyle karşılaşıyor.
Organ Mafyası Sarı Bıyık - Leyla ile Mecnun 06:59
Organ Mafyası Sarı Bıyık - Leyla ile Mecnun 490 izlenme - 3 yıl önce Erdal Bakkal'ın yüzük parmağı kopmuştur ve de yanlışlıkla Erdala yüzük parmağının yerine bir başparmak dikilmiştir. Bu derdine çare olmak için organ mafyasına bulaşan Erdalı bir sürpriz beklemektedir. Neyse izleyelim efenim Leyla ile Mecnun dizisine konuk oyuncu olan Sarı Bıyık'ın performansını. Biraz uzun tuttum videoyu lakin eğlenceli sahneler ve de malum Sarı Bıyık bu herzaman yeni performansını izlemek zor oluyor.
Organ Mafyası Şakasıyla Arkadaştan İntikam Almak 04:45
Organ Mafyası Şakasıyla Arkadaştan İntikam Almak 321 izlenme - 3 yıl önce Zekice hazırlanmış bir eşşek şakası. İnsanda gülmeyle birlikte acıma hissi de uyandırıyor. Yine sitede olan bir şakanın (Linkini vermek isterdim ama bulamadım yorumlarda verirler zaten) intikamını almak isteyen şakacı arkadaş, tam tabiriyle kendine daha önce şaka yapan arkadaşının ödünü bokuna karıştırdı.
Vapurda Kalbini Satmaya Çalışan Adam 01:02
Vapurda Kalbini Satmaya Çalışan Adam 269 izlenme - 3 yıl önce Gerçek mi sahte mi bilemedim ama ilginç bir video. Muhtemelen zamanında organ.avi yapmış amcanın, 18'lik delikanlı kalbi satışını izliyoruz.
İnternetten İlan Veren Organ Mafyası, Suçüstü Yakalandı 00:55
İnternetten İlan Veren Organ Mafyası, Suçüstü Yakalandı 42 izlenme - 10 ay önce Borçlarını ödemek için çare ararken internette organ mafyasının ilanını gören ve İstanbul'a gelen Mustafa S., sahte kimlikle yakalandı. Mustafa S.'nin itiraflarıyla organ mafyası çökertildi.
Organ Mafyası Şakası Aklını Aldı 02:33
Organ Mafyası Şakası Aklını Aldı 198 izlenme - 3 yıl önce Organ mafyası şakası aklını aldı Arkadaşlarıyla bir barda alkol alan adama organ mafyası şakası yapıldı. Şakayı düzenleyen arkadaşları, barda alkol alan adamı kendi evine değil başka bir eve götürdü.
 Organ Mafyası Şakasıyla Arkadaştan İntikam Almak 04:45
Organ Mafyası Şakasıyla Arkadaştan İntikam Almak 61 izlenme - 4 yıl önce Zekice hazırlanmış bir eşşek şakası. İnsanda gülmeyle birlikte acıma hissi de uyandırıyor. Yine sitede olan bir şakanın (Linkini vermek isterdim ama bulamadım yorumlarda verirler zaten) intikamını almak isteyen şakacı arkadaş, tam tabiriyle kendine daha önce şaka yapan arkadaşının ödünü bokuna karıştırdı.