Hoşgeldiniz!

Organ Mafyası Videoları İzle

Kuklagiller 07:18
Kuklagiller 10.449 izlenme - 4 yıl önce Kuklagiller Bu Bölümünde Organ Mafyasını Çökertiyor
Organ Mafyası Sarı Bıyık - Leyla ile Mecnun 06:59
Organ Mafyası Sarı Bıyık - Leyla ile Mecnun 295 izlenme - 2 yıl önce Erdal Bakkal'ın yüzük parmağı kopmuştur ve de yanlışlıkla Erdala yüzük parmağının yerine bir başparmak dikilmiştir. Bu derdine çare olmak için organ mafyasına bulaşan Erdalı bir sürpriz beklemektedir. Neyse izleyelim efenim Leyla ile Mecnun dizisine konuk oyuncu olan Sarı Bıyık'ın performansını. Biraz uzun tuttum videoyu lakin eğlenceli sahneler ve de malum Sarı Bıyık bu herzaman yeni performansını izlemek zor oluyor.
Organ Mafyası Şakasıyla Arkadaştan İntikam Almak 04:45
Organ Mafyası Şakasıyla Arkadaştan İntikam Almak 159 izlenme - 1 yıl önce Zekice hazırlanmış bir eşşek şakası. İnsanda gülmeyle birlikte acıma hissi de uyandırıyor. Yine sitede olan bir şakanın (Linkini vermek isterdim ama bulamadım yorumlarda verirler zaten) intikamını almak isteyen şakacı arkadaş, tam tabiriyle kendine daha önce şaka yapan arkadaşının ödünü bokuna karıştırdı.
Organ Mafyası Şakası Aklını Aldı 02:33
Organ Mafyası Şakası Aklını Aldı 106 izlenme - 2 yıl önce Organ mafyası şakası aklını aldı Arkadaşlarıyla bir barda alkol alan adama organ mafyası şakası yapıldı. Şakayı düzenleyen arkadaşları, barda alkol alan adamı kendi evine değil başka bir eve götürdü.
Vapurda Kalbini Satmaya Çalışan Adam 01:02
Vapurda Kalbini Satmaya Çalışan Adam 195 izlenme - 2 yıl önce Gerçek mi sahte mi bilemedim ama ilginç bir video. Muhtemelen zamanında organ.avi yapmış amcanın, 18'lik delikanlı kalbi satışını izliyoruz.
Organ Mafyası Şakası Aklını Aldı 02:33
Organ Mafyası Şakası Aklını Aldı 42 izlenme - 1 yıl önce Organ mafyası şakası aklını aldı
 Organ Mafyası Şakasıyla Arkadaştan İntikam Almak 04:45
Organ Mafyası Şakasıyla Arkadaştan İntikam Almak 57 izlenme - 2 yıl önce Zekice hazırlanmış bir eşşek şakası. İnsanda gülmeyle birlikte acıma hissi de uyandırıyor. Yine sitede olan bir şakanın (Linkini vermek isterdim ama bulamadım yorumlarda verirler zaten) intikamını almak isteyen şakacı arkadaş, tam tabiriyle kendine daha önce şaka yapan arkadaşının ödünü bokuna karıştırdı.