Hoşgeldiniz!

Organizer Videoları İzle

Eski Konserve Kutularından Organizer Yapımı 01:52
Eski Konserve Kutularından Organizer Yapımı 3.843 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/eski-konserve-kutularindan-organizer-yapimi/ "Eski Konserve Kutularını Değerlendirmenin Pratik Yolu Migrostv’de! Şimdi Gelin Güzel Bir Organizer Yapalım. Sadece Plastik Ya Da Cam Atıkları Değil Eskiyen Eşyaları Değerlendirmenin Pratik Yolunu Da Daha Önce Paylaşmıştık;eski Çorba Kasesinden Saksı Yapımı Videomuzu İzlemiş Miydiniz? " "1 Adet Büyük Konserve Kutusu 4 Adet Küçük Konserve Kutusu desenli Kağıt makas silikon Tabancası" "konserve Kutunuzun Etrafını Kaplayacak Şekilde Kağıtlarınızı Kesin. Silikon Tabancası Yardımıyla Kağıtları Kutulara Yapıştırın. Büyük Kutu Ortada Kalacak Şekilde Küçük Olanları Etrafına Yapıştırın. Organizer'ınız Hazır. "
sokker organizer 00:53
sokker organizer 618 izlenme - 8 yıl önce forum faq bölümünden sokker organizer bölümüne tıklayıp dosyayı bilgisayarınıza indiriniz... kurulum gerektirmeden dosyanin içindeki so adlı simgeye tıklayıp ayarlarınızı seçiniz... kullanıcı adı ve ÅŸiftenizi girdikten sonra tamam butonuna tıklayınız... sokker organizer bütün verileri yükleyecektir... önemli not: programın çalışması için java'nın yüklü olması gerekmektedir...
Araba Koltuk Arkası Eşya Düzenleyici  02:04
Araba Koltuk Arkası Eşya Düzenleyici 63 izlenme - 2 yıl önce Ürüne buradan ulaşabilirsiniz https://www.indirimsmart.com/araba-koltuk-arkasi-esya-duzenleyici Araba Koltuk Arkası Eşya Düzenleyici Seat Back Organizer Araba Koltuk Arkası Eşya Düzenleyici sayesinnde seyehat esnasında kitabınızı, içerceklerini ve el altında olması gereken diğer eşyalarınızı koyacak yer bulamazsınız. Özellikle uzun süreli seyahatlerde aranızın içinde bir karmaşa ve dağınıklık olur. Araba koltuk arkası düzenleyici sayesinde tüm bu dağınıklıklardan kurtulabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm eşyalarınızı ceplerine yerleştirebilir ve istediğiniz zaman kolayca ulaşabilirsiniz. Çok pratik ve kullanışlı bir üründür. Çocuklarınızı veya sizin tüm eşyalarını koyup kullanabilirsiniz. Kurulumu da çok basittir. Özel bir kumaştan imal edilmiştir. Bu sayede kirlendiğinde çıkartıp yıkayabilir ve kolayca temizliğini sağlamış olursunuz. Renk: Siyah Ürün Ölçüleri: 38cm x 58cm Paket İçeriği: 1 Adet Araba Koltuk Arkası Eşya Düzenleyici Seat Back Organizer
Cable clips Cord Management Solution Wire Organizer System Blue Key World 01:02
Cable clips Cord Management Solution Wire Organizer System Blue Key World 2 izlenme - 2 ay önce Tired of Clutter? Use Our Cable Clips to Solve All Your Cable Management Problems Anywhere http://amzn.to/2gYu1OK Here we have Cable Organizer Products to help you with Wire Management, Perfect for TV, iPhone, Smartphone, Cell Phone and Desktop Computer.
Easy To Use Voice Memo Notepad Organizer 00:48
Easy To Use Voice Memo Notepad Organizer 3 izlenme - 8 ay önce http://notibuyer.com Plan your day with voice memo, text or picture tasks and notes on the go. Create your shopping list and share in your family, friends or co-workers circle.
Smart Personal Organizer - III. Genç Beyinler Yeni Fikirler 02:03
Smart Personal Organizer - III. Genç Beyinler Yeni Fikirler 8 izlenme - 3 yıl önce Bu yıl İzmir Yaşar Üniversitesi'nde üçüncüsü düzenlenen Genç Beyinler Yeni Fikirler etkinliğine medya sponsoru olarak destek veren Tamindir.com ailesi olarak etkinlikte yerimizi alarak sizler için birbirinden farklı ve yenilikçi birçok projeyi inceleme şansı bulduk. 100'ün üzerinde projenin görücüye çıktığı etkinlikte dikkatimizi çeken projeler hakkında geliştirici ekiplerle küçük röportajlar yapmayı da ihmal etmedik. Dikkatimizi çeken projelerden bir tanesi de Smart Personal Organizer adlı akıllı ajanda uygulaması oldu. Kullanıcılar, web tarayıcıları ve Android uygulaması aracılığıyla ulaşabilecekleri servis sayesinde; not alabilecekler, toplantılarını düzenleyebilecekler ve alışveriş listelerini hazırlayabilecekler. En önemlisi ihtiyaç duymaları durumunda tüm bu özelliklere hem mobil hem de PC platformu üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilecekler.