Hoşgeldiniz!

Örgryte

İsveç  2.Liginde Çok Konuşulan 60. Metreden Gol 00:23
İsveç 2.Liginde Çok Konuşulan 60. Metreden Gol 20.754 izlenme - 4 yıl önce İsveç 2.Liginde Oynanan Örgryte'nin Jönköpings Södra'ya 3-1 Yenildiği Maçta Jönköpings Södra'nın Son Golünü 60 Metreden Atan Daryl Smylie Maça Damgasını Vurdu
Tarihin En Saçma Kaleci Hatası 01:11
Tarihin En Saçma Kaleci Hatası 3.174 izlenme - 4 yıl önce İsviçre'de Örgryte Forması Giyen Kaleci Peter Abrahamsson Örgryte Tarihin En Saçma Kaleci Hatalarından Birisine İmza Attı. Hammarby Karşısında Yaptığı Hata İle Takımını 10 Kişi Bırakan Abrahamsson Taraftarlarını Da Çileden Çıkardı.
Dünya bu golü konuşuyor! 00:23
Dünya bu golü konuşuyor! 618 izlenme - 4 yıl önce İsveç Superettan Ligi'nde oynanan maçta Örgryte ile Södra arasında oynanan maçta Södralı Smylie orta sahanın gerisinden öyle bir gol attı ki maça damgasını vurdu...
Ağır Mallık Yapan Kaleci - Peter Abrahamsson 01:11
Ağır Mallık Yapan Kaleci - Peter Abrahamsson 134 izlenme - 3 yıl önce Evet, sırada komikli futbol köşesi. İsveçte oynanan bir maçta spiker daha ilk on birleri saymamışken Örgryte kalecisi Peter Abrahamsson trajikomik bir hata yapıyor. Tam olarak hata mı denir bilmiyorum. Tamam, tamam kasmaya gerek yok bildiğin mallık yapıyor. Ek bilgi, maça bir kişi eksik başlayan Örgryte 3-0 yenilmiş.
 44. saniyede oyundan atılan kaleci 01:11
44. saniyede oyundan atılan kaleci 138 izlenme - 5 yıl önce İsveç'te Örgryte ile Hammarby arasında oynanan maçta, Örgryte'nin 25 yaşındaki kalecisi Peter Abrahamsson kalesine doğru gelen topa ceza sahası dışında elle müdahele edince henüz 44. saniyede kırmızı kartla oyun dışında kaldı.