Hoşgeldiniz!

Orhan Atik

Atik Restaurant Orhan Atik 05:22
Atik Restaurant Orhan Atik 530 izlenme - 8 yıl önce antoff atik restorant ta kahvaltı da....
Orhan Atik'ten maç sonu açıklama 05:25
Orhan Atik'ten maç sonu açıklama 146 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray, Türkiye Kupası Çeyrek Final rövanş maçında Akhisar Belediyespor'u elerken, teknik direktör Orhan Atik takımının başında ilk maçına çıktı. Orhan Atik'in açıklamaları Savunma sorunlarına çözüm bulmak gerektiğini ifade eden Atik, ilk yarıdaki arzudan memnun olduğunu ama ikinci yarıda verdikleri pozisyonlara çalışacaklarını söyledi. Galatasaray'ın çok sayıda sakatlık sorunu yaşadığıyla ilgili bir soru üzerine "Bunu araştırıyoruz sadece antrenmana da bağlayamayız futbol travmatik bir oyun, doğru yorumlamak gerek" dedi. Orhan Atik Galatasaray teknik direktörü olarak hissettiklerinin sorulması üzerine de "10 yaşından beri Galatasaray'lıyım. Benim için anlatılamaz bir duygu. Bu duyguyu bana yaşattığı için başkanıma ve yönetim kurulumuza teşekkür ederim" şeklinde konuştu.
Orhan Atik, Başakşehir Maçı Sonrası Konuştu 07:40
Orhan Atik, Başakşehir Maçı Sonrası Konuştu 78 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray Teknik Direktörü Orhan Atik, Medipol Başakşehir maçının ardından açıklamalarda bulundu.
Orhan Atik'ten 05:39
Orhan Atik'ten "Ne Kadar Kalacaksınız?" Sorusuna Yanıt 12 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray'ın yeni hocası Orhan Atik, Başakşehir maçı sonrasında konuştu. Orhan Atik, Türk teknik direktör ve defans mevkiinde görev yapmış eski futbolcu. 2010-2016 yılları arasında Galatasaray U21 teknik direktörü olarak görev yaptı.
Frans Hoek, Orhan Atik'in Yerine Göreve Başladı 01:31
Frans Hoek, Orhan Atik'in Yerine Göreve Başladı 7 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray, görevine son verilen yardımcı antrenör Orhan Atik'in görevine Frans Hoek'i getirdi.
Orhan Atik'i Görevden Koparan Nedenler! 01:09
Orhan Atik'i Görevden Koparan Nedenler! 4 izlenme - 1 yıl önce Riekerink'i oyuncu seçimleri nedeniyle sıkça eleştiren Orhan Atik, son olarak F.Bahçe derbisinde Selçuk İnan'ın yedek kalmasına "Bu intihardır" diye tepki gösterdi.
 Atik: ''Çözüm bulacağız'' 05:16
Atik: ''Çözüm bulacağız'' 1 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray Teknik Direktörü Orhan Atik, Akhisar maçı sonrasında yaptığı açıklamada, savunmadaki sorunlara çözüm bulmak için çalışacaklarını söyledi.