Hoşgeldiniz!

Orhan Atik

Orhan Atik'ten maç sonu açıklama 05:25
Orhan Atik'ten maç sonu açıklama 139 izlenme - 9 ay önce Galatasaray, Türkiye Kupası Çeyrek Final rövanş maçında Akhisar Belediyespor'u elerken, teknik direktör Orhan Atik takımının başında ilk maçına çıktı. Orhan Atik'in açıklamaları Savunma sorunlarına çözüm bulmak gerektiğini ifade eden Atik, ilk yarıdaki arzudan memnun olduğunu ama ikinci yarıda verdikleri pozisyonlara çalışacaklarını söyledi. Galatasaray'ın çok sayıda sakatlık sorunu yaşadığıyla ilgili bir soru üzerine "Bunu araştırıyoruz sadece antrenmana da bağlayamayız futbol travmatik bir oyun, doğru yorumlamak gerek" dedi. Orhan Atik Galatasaray teknik direktörü olarak hissettiklerinin sorulması üzerine de "10 yaşından beri Galatasaray'lıyım. Benim için anlatılamaz bir duygu. Bu duyguyu bana yaşattığı için başkanıma ve yönetim kurulumuza teşekkür ederim" şeklinde konuştu.
Atik Restaurant Orhan Atik 05:22
Atik Restaurant Orhan Atik 519 izlenme - 6 yıl önce antoff atik restorant ta kahvaltı da....
Orhan Atik, Başakşehir Maçı Sonrası Konuştu 07:40
Orhan Atik, Başakşehir Maçı Sonrası Konuştu 76 izlenme - 9 ay önce Galatasaray Teknik Direktörü Orhan Atik, Medipol Başakşehir maçının ardından açıklamalarda bulundu.
Orhan Atik'ten 05:39
Orhan Atik'ten "Ne Kadar Kalacaksınız?" Sorusuna Yanıt 12 izlenme - 9 ay önce Galatasaray'ın yeni hocası Orhan Atik, Başakşehir maçı sonrasında konuştu. Orhan Atik, Türk teknik direktör ve defans mevkiinde görev yapmış eski futbolcu. 2010-2016 yılları arasında Galatasaray U21 teknik direktörü olarak görev yaptı.
Orhan Atik “Galatasaray’ın Kapısını Süpür Deseler Süpürürüm” 06:41
Orhan Atik “Galatasaray’ın Kapısını Süpür Deseler Süpürürüm” 11 izlenme - 9 ay önce Galatasaray Teknik Direktörü Orhan Atik, 3-3 berabere kaldıkları Medipol Başakşehir maçı sonrası yaptığı açıklamada, “Buradayım, ta ki onlar burada olmayacağımı söyleyene kadar. Ben Galatasaray’ın bir neferiyim. Yarın bana Galatasaray’ın kapısını süpür deseler, beni kapıyı süpüren adam olarak göreceksiniz” dedi. Galatasaray, Spor Toto Süper Lig’in 24. haftasınnda evinde ağırladığı Medipol Başakşehir ile 3-3 berabere kaldı. Karşılaşma sonrası düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan sarı-kırmızılı takımın teknik direktörü Orhan Atik, oyuncularını tebrik ederek, “İlk yarı itibariye 2-0 geriye düştük, 2-0’a karşı Süper Lig seviyesinde reaksiyon göstermenin zorluğunu da düşünürsek; ikinci yarıda skoru egale ettik. Sonrasında basit şekilde gol yedik ve tekrar oyunu dengeledik. Yaptığımız bütün çabalar neticesinde berabere bitirdiğimiz bir maç oldu. Sıralamaya da baktığımızda bizim için önemli bir karşılaşma, onlar için de önemliydi. Şunu söylemek gerekiyor; bu seviyede güçlü bir ekibe karşı 2-0 geriye düşmek geriye düşmek çevrilmesi zor bir durum. Oyuncularımı tebrik ediyorum” dedi.
 Atik: ''Çözüm bulacağız'' 05:16
Atik: ''Çözüm bulacağız'' 1 izlenme - 9 ay önce Galatasaray Teknik Direktörü Orhan Atik, Akhisar maçı sonrasında yaptığı açıklamada, savunmadaki sorunlara çözüm bulmak için çalışacaklarını söyledi.