Hoşgeldiniz!

Orhan Barış

Hızlı İçecek Soğutma Cihazı İcat Eden Türkler 01:51
Hızlı İçecek Soğutma Cihazı İcat Eden Türkler 668 izlenme - 3 yıl önce Gerçekten bir arkadaşın yorumunda dediği gibi bu sene ne mucit yaptı be. Yalnız bu ciddi. Kocaeli'nde bir firmada çalışan Elektirik ve Elektronik Mühendisi Orhan Barış ve Deniz Kuvvetlerinden emekli Elektronik Teknisyeni Ufuk Palandöken, içecekleri 2 ila 9 dakikada hızla soğutan makine icat edip, üstüne Türk Patent Enstitüsünden, patentini almış. Arkadaşlarla gurur duyuyor, onlardan daha nice icatlar bekliyoruz.
Orhan Barış 03:27
Orhan Barış 117 izlenme - 4 yıl önce Mc Barış & Duygusal Styla..!! Adam Gibi Sevmek Çok Mu Koydu Adlı Parçamızla Sizlerleyiz.
Orhan Barış & Birol Buday 02:50
Orhan Barış & Birol Buday 121 izlenme - 4 yıl önce Orhan Barış & Birol Buday
Orhan Barış - Nasıl Sevdaydı Yar Bu 02:52
Orhan Barış - Nasıl Sevdaydı Yar Bu 52 izlenme - 4 yıl önce Nasıl Sevdaydı Yar Bu
Orhan Barış - Hani Dönmezdi Asla Bensiz Bu Dünya 02:42
Orhan Barış - Hani Dönmezdi Asla Bensiz Bu Dünya 41 izlenme - 4 yıl önce Hani Dönmezdi Asla Bensiz Bu Dünya
Orhan Barış 03:18
Orhan Barış 30 izlenme - 3 yıl önce Desteklerini Esirgemeyen Herkese Teşekkürler..!!
Orhan Barış - Sen Benim Prensesimdin 02:56
Orhan Barış - Sen Benim Prensesimdin 11 izlenme - 3 yıl önce Guruma Yenik Düştüm Bu Günlerde Ben Yine Sen Olmayan Bi Hayata Merhaba Dedim İşte. Gülümseye Bu Gözlerim Geçmişimde Hatıra Sen Olmayan Yarınlarmı Zor Gelirdi Oysa Bana. Alıştım Ben Yokluğuna Sen Olmayan Hayata Sen Doğruya Yakınken Yalanlar Uzaktı Bana. Ben Seni Her Gördüğümde Tutulurdu Sol Yanım Sen Benim Prensesimdin Şimdi Çok Uzaktasın.