Hoşgeldiniz!

orhan kılıç

Kara Kutu 1.Bölüm Fragmanı-2 00:59
Kara Kutu 1.Bölüm Fragmanı-2 1.620 izlenme - 3 yıl önce Pana Film'den yepyeni bir macera "Kara Kutu", yakında Kanal D'de başlıyor. daha fazlası www.izlesene.com/karakutu kanalında...
Kara Kutu 7. Bölüm Fragmanı 00:57
Kara Kutu 7. Bölüm Fragmanı 992 izlenme - 3 yıl önce Operasyon düzenlenen tırda ne var? Polis kılığında tıra müdahale edenler kim? Kara Kutu heyecan dolu yeni bölümü ile 21 Nisan Salı 23:15'te Kanal D'de!
Kara Kutu 4. Bölüm Fragmanı 00:52
Kara Kutu 4. Bölüm Fragmanı 391 izlenme - 3 yıl önce Mehmet, suçlu olduğunu düşündüğü Berkay ve Tufan'ın peşindedir! Kara Kutu 2 Nisan Perşembe saat 23:15'te Kanal D'de!
Kara Kutu 4. Bölüm - Gerçekleri öğrenme zamanı! 06:06
Kara Kutu 4. Bölüm - Gerçekleri öğrenme zamanı! 389 izlenme - 3 yıl önce Mehmet, geçmişinin saklı gerçeklerini Canan’a anlatmaya başlar. Canan, çok iyi tanıdığını sandığı eşi hakkında şok edici detaylar öğrenir.
Orhan Kılıç - Canım Efendim 04:39
Orhan Kılıç - Canım Efendim 443 izlenme - 5 yıl önce " Ben Ona Aşığım , Onu İsterim...
Kara Kutu 5. Bölüm - Mehmet’in geçmişiyle ilgili önemli detaylar ne? 05:16
Kara Kutu 5. Bölüm - Mehmet’in geçmişiyle ilgili önemli detaylar ne? 352 izlenme - 3 yıl önce Mehmet’in yaşadığından haberdar olan Yusuf, ülkeye döner. Ayağının tozuyla Hasan ve Halit’le planlarını harekete geçirmeye başlar.
Kara Kutu 1. Bölüm - Hayatta ilk hatırladığın şey ne? 03:21
Kara Kutu 1. Bölüm - Hayatta ilk hatırladığın şey ne? 313 izlenme - 3 yıl önce Mehmet, köylüler tarafından bulunmuş ve kurtulmuştur fakat hafızasını kaybetmiştir. Aradan geçen bir sene sonrasında Mehmet Duman barda gitar çalıp şarkı söyleyerek hayatını kazanan sıradan bir adamdır.
Kara Kutu 1. Bölüm - Mehmet, ortağının oyununa geldi! 05:55
Kara Kutu 1. Bölüm - Mehmet, ortağının oyununa geldi! 308 izlenme - 3 yıl önce Mehmet, devlet adına gizli bir teşkilatta görev yapan bir tetikçidir ama aile onun inşaat şirketinde çalıştığı bilmektedir. Operasyon için Irak'a giden Mehmet, ortağı Reşit tarafından pusu kurularak öldürülmek istenir fakat başarılı olmaz.
Kara Kutu 4. Bölüm - Hayatını Hasan'a borçlu! 02:58
Kara Kutu 4. Bölüm - Hayatını Hasan'a borçlu! 255 izlenme - 3 yıl önce Mehmet, Hasan'ın sayesinde hayattadır ve kendini öldürmek isteyen adamdan hesap sormak ister fakat bunun için çok geç kalmıştır.
Kara Kutu 3. Bölüm - Mehmet'e büyük tuzak! 06:37
Kara Kutu 3. Bölüm - Mehmet'e büyük tuzak! 209 izlenme - 3 yıl önce Mehmet kendisi için tek bir insanın hayatını daha tehlikeye atmak istemez. Ne yazık ki işler istediği gibi gitmeyecektir. Mehmet ile Macit bir kez daha karşılaşacak, bu kez varacakları noktada yalnız olmayacaklardır. Olan biteni anlamlandırmaya çalışan Reşit ve Cevahir, işler daha fazla karışmadan bu duruma son vermek için çabalamaktadırlar.
Kara Kutu 1. Bölüm - Umudumu asla kaybetmedim! 05:24
Kara Kutu 1. Bölüm - Umudumu asla kaybetmedim! 208 izlenme - 3 yıl önce Reşit, Mehmet'in karısı Canan'a kötü haberi vermek için gelir. Irak'ta geçirdiği bir patlama sonucu öldüğünü iddia eder ve duyduklarından sonra fenalaşan Canan çocuğunu kaybeder. Canan, bir dernekte kaybolan insanları bulmak için gönüllü olarak çalışmaktadır. Canan, aradan onca zaman geçmesine rağmen bir an olsun umudunu kaybetmeden Mehmet'i arar ve bulacağından emindir.
Kara Kutu 1. Bölüm - Geçmişi hatırlamaya başladı! 01:07
Kara Kutu 1. Bölüm - Geçmişi hatırlamaya başladı! 204 izlenme - 3 yıl önce Mehmet’in çalıştığı barda kavga çıkar. Mehmet kavgayı ayırmak için araya girdiğinde başına sert bir darbe alır. Mehmet o anda geçmişine ait anlık bir gelgitler yaşamaya başlar.
Kara Kutu 6. Bölüm - Mehmet, karısı ve kızını kurtaracak mı? 06:04
Kara Kutu 6. Bölüm - Mehmet, karısı ve kızını kurtaracak mı? 184 izlenme - 3 yıl önce Bir türlü Mehmet'i, yakalayamayan konsey bu kez Canan’ı kullanarak amacına ulaşmak ister. Mehmet, herkesi arkasında bırakarak karısı ve çocuğunu kurtarmaya çalışacaktır. Arkadaşları ise Mehmet’i gizlice takip ederek bir kez daha kendilerini tehlikeye atarlar.
Kara Kutu 3. Bölüm - Hatırlamadığını söylemen için mi bekledim! 06:39
Kara Kutu 3. Bölüm - Hatırlamadığını söylemen için mi bekledim! 182 izlenme - 3 yıl önce Eşi ve çocuğu olduğunu öğrenen Mehmet'in kafası allak pullak olmuştur ve olduğu yerden biran önce uzaklaşmak ister. Canan ise yıllardır eşinin nerede olduğunu merak ederek sorularına cevap bulmak için Mehmet'in peşinden gider.
Kara Kutu 3. Bölüm - Biliyordum geleceğini! 05:58
Kara Kutu 3. Bölüm - Biliyordum geleceğini! 181 izlenme - 3 yıl önce Eşi ve çocuğu olduğunu durumunu kabullenmeye çalışan Mehmet, kızının araması üzerine onu görmeye gider.
Kara Kutu 5. Bölüm - Mehmet'i kim kaçırıyor! 03:28
Kara Kutu 5. Bölüm - Mehmet'i kim kaçırıyor! 139 izlenme - 3 yıl önce Peşine düştüğü Vedat’ın ölüm haberini alan Mehmet, şaşırmaya fırsat bulamadan Halit ve adamları tarafından kaçırılır.
Kara Kutu 1. Bölüm - Yaşadığı ortaya çıkmamalı! 06:02
Kara Kutu 1. Bölüm - Yaşadığı ortaya çıkmamalı! 138 izlenme - 3 yıl önce Televizyonda Mehmet'i gören Komutan Cevahir, Reşit ile buluşup Mehmet'in yaşadığını, kendileri için tehlike oluşturduğu için ortadan kaldırılması gerektiğini söyler.
Orhan Kılıç 03:04
Orhan Kılıç 116 izlenme - 7 yıl önce adıyaman hatırası
Kara Kutu 1. Bölüm - Hafızasını nasıl kaybetti? 02:23
Kara Kutu 1. Bölüm - Hafızasını nasıl kaybetti? 129 izlenme - 3 yıl önce Mehmet hakkında gerçekleri merak eden Zeynep, Celal'le konuşmak ister. Celal ise bildiği bütün bilgileri Zeynep'e anlatır.
Orhan Kılıç - Dilenci 03:51
Orhan Kılıç - Dilenci 122 izlenme - 5 yıl önce Sevmek Zormuş , Ama . Sevilmemek Daha Da Zor....
Kara Kutu 1. Bölüm - Mehmet'in koruyucu meleği kim? 05:22
Kara Kutu 1. Bölüm - Mehmet'in koruyucu meleği kim? 122 izlenme - 3 yıl önce Reşit ve Cevahir tarafından tutulan Mansur, Mehmet'i öldürülmeye çalışır fakat ilk iki denemesinde umduğunu bulamaz. En sonunda Mansur ile yüzleşen Mehmet, ölümün kıyısındadır. Fakat diğer taraftan Mehmet'in ölmemesi için ona yardım eden bir kişi daha vardır.
Kara Kutu 1. Bölüm - Emeklilik rafa kalktı! 04:58
Kara Kutu 1. Bölüm - Emeklilik rafa kalktı! 119 izlenme - 3 yıl önce Mehmet'in evine girerek onu öldürmeye çalışan Mansur'un, kendisini Serhat'ın abisi olarak tanıtması, karakolda ise gizli görevde olduğunu öne sürüp serbest bırakılmasından şüphelenen Tekin Komiser, bu işin peşini bırakmak istemez ve emekliliğe ayrılma isteğini rafa kaldırır.
Kara Kutu 3. Bölüm - Toplantıda alınan karar ne? 02:36
Kara Kutu 3. Bölüm - Toplantıda alınan karar ne? 111 izlenme - 3 yıl önce Mehmet’in hayatta olduğunu öğrenen teşkilatta acil durum toplantısı yapılır. Toplantıdan çıkacak karar Mehmet'i nasıl etkileyecek?
Kara Kutu 1. Bölüm - Mehmet, gerçek kimliğinin peşinde! 04:27
Kara Kutu 1. Bölüm - Mehmet, gerçek kimliğinin peşinde! 103 izlenme - 3 yıl önce Geçmişine dair ufak da olsa bir şeyler hatırlayan Mehmet, gelgitler yaşamaya devam eder. Bu gelgitler sıklaştıkça yavaş yavaş kim olduğunu çözmeye başlayacaktır. Devlet adına çalıştığı söylenen gizli bir teşkilatta birçok pis olaya bulaştığını öğrenince bu Mehmet'te bir yıkıma yol açacak ve kendinden nefret edecektir.
Kara Kutu 5. Bölüm - Reşit, Canan’ı İnandırabilecek Mi? 05:43
Kara Kutu 5. Bölüm - Reşit, Canan’ı İnandırabilecek Mi? 99 izlenme - 3 yıl önce Canan, İyiden İyiye İşkillenmeye Başladı Reşit’e, Geçmişle İlgili Sorular Sorar. Reşit, Canan’ı İnandırmak İçin Elinden Geleni Yapacaktır.
Orhan Kılıç - Ah İstanbul 03:41
Orhan Kılıç - Ah İstanbul 132 izlenme - 5 yıl önce " Bi Lodos Lazım Şimdi Bana , Bir Kürek Birde Kayık ,zulada Birkaç Şişe Yakut , Yer Gök Kırmızı.......!!!
Kara Kutu 6. Bölüm - Cevahir, Pusuya Nasıl Karşılık Verecek? 05:26
Kara Kutu 6. Bölüm - Cevahir, Pusuya Nasıl Karşılık Verecek? 90 izlenme - 3 yıl önce Reşit, Cevahir'e konsey tarafından öldürüleceği haberini verir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karakutu kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Orhan Kılıç - Teşekkür Ederim 01:40
Orhan Kılıç - Teşekkür Ederim 51 izlenme - 5 yıl önce " Senin Yanın En Aydınlık , Beyaz , Benim İçin....!!
Soner Olgun, Orhan Kılıç, İpek Tuzcuoğlu, Burada Laf Çok'a konuk oldu - (27.02.2014) 01:51:57
Soner Olgun, Orhan Kılıç, İpek Tuzcuoğlu, Burada Laf Çok'a konuk oldu - (27.02.2014) 32 izlenme - 4 yıl önce Mesut Yar ile Burada Laf Çok programına 27 Şubat Perşembe akşamı Soner Olgun, Orhan Kılıç, İpek Tuzcuoğlu, konuk oldu. Programın tüm videoları için: http://tv.cnnturk.com/buradalafcok
Orhan Kılıç'ı Türkiye'ye getiren sebep neydi? 03:59
Orhan Kılıç'ı Türkiye'ye getiren sebep neydi? 18 izlenme - 4 yıl önce Ünlü oyuncu Orhan Kılıç katıldığı Burada Laf Çok programında Almanya'da yaşadığı ilginç olayı anlattı. İşte bakın Orhan Kılıç'ın Almanya'dan Türkiye'ye gelmesine neden olan gelişmeler... Programın tüm videoları için: http://tv.cnnturk.com/buradalafcok