Hoşgeldiniz!

Orhan Miroğlu

Akp'li Miroğlu - Işid ve Pkk terör Örgütü Değildir 03:21
Akp'li Miroğlu - Işid ve Pkk terör Örgütü Değildir 2.962 izlenme - 2 yıl önce akp mardin milletvekili orhan miroğlu, ülke tv'nin 17 haziran 2014 tarihli bıçak sırtı adlı programında pkk ve ışid'in neden terör örgütü olamayacağını dile getiriyor. ibretle seyrediyoruz...
Orhan Miroğlu: PKK Terörist Bir Örgüt Değil 00:32
Orhan Miroğlu: PKK Terörist Bir Örgüt Değil 181 izlenme - 2 yıl önce CNN Türk'te söylediği sözler nedeniyle hedef haline gelen ve Diyarbakır'da öldürülen Tahir Elçi'nin söylediği sözlerin bir benzerini AKP Mardin milletvekili Orhan Miroğlu söylemiş. Miroğlu Ülke TV'de çıktığı bir programda "Terör propagandası yapıyor" diye Cumhuriyet'e iftira atan Havuz Yazarı Ersoy Dede'nin karşısında "PKK terör örgütü değildir" diyerek terör propagandası yapıyor. Şu sıralar AKP'yi desteklemeyen hemen hemen her medya grubunu PKK sempatizanı diye hedef gösteren Ersoy Dede ise bu sözlere sessiz kalarak onaylıyor. Şimdilerde Ersoy Dede isimli kişi Kanal 24'te bazı medya organlarını PKK propagandası yapmakla suçluyor.
Canlı Yayında Gergin Tartışma (Habertürk) 05:18
Canlı Yayında Gergin Tartışma (Habertürk) 383 izlenme - 4 yıl önce Canlı yayında Cumartesi günü gerçekleşecek Barzani - Erdoğan görüşmesini tartışan Ümit Özdağ, Orhan Miroğlu, Uluç Gürkan ve Mümtazer Türköne arasında gergin anlar yaşandı. Habertürk'te yayınlanan Türkiye'nin Nabzı programına Cumartesi günü gerçekleşecek Barzani-Erdoğan görüşmesini tartışan Ümit Özdağ, Orhan Miroğlu, Uluç Gürkan ve Mümtazer Türköne arasında yaşanan gergin anlar damgasını vurdu. Uluç Gürkan'ın,'Türkiye Barzani olayını bu noktada kendisini Ortadoğu'daki ağırlığıyla, düzenleyici olduğu varsayılan rolüyle terk edip, Barzani'nin yanında Kürtlerin Ortadoğu'da oynayacağı rol konusunda saf tutmaktadır. Bu son derece teklikeli ve Türkiyenin çıkarlarını alt üst edecek bir noktadır. Bir arada yaşama irademize de ciddi bir darbedir'şeklinde açıklamalarına Orhan Miroğlu tepki gösterdi.'Yaşama iradenize niye darbe olsun'diyen Miroğlu'1999'dan bu yana benim bildiğim Türkiyeli yüzlerce firma iş yapıyor ekmek kazanıyor'dedi.
Orhan Miroğlu'nun Koray Çalışkan Taklidi Yapması 03:07
Orhan Miroğlu'nun Koray Çalışkan Taklidi Yapması 122 izlenme - 3 yıl önce Beyler görütüler 3-5 ay önce habertürkteki bir programdan o zaman izlediğimde çok gülmüştüm denk gelince yüklemek istedim koca koca adamların bir anda ergen muhabbeti yapmasını izliyoruz.
Erdoğan Gitsin Diye ABD İşgalini Bile İstersiniz - Orhan Miroğlu 01:53
Erdoğan Gitsin Diye ABD İşgalini Bile İstersiniz - Orhan Miroğlu 109 izlenme - 3 yıl önce Orhan Miroğlu'nun canlı yayında kendini tutamayışı ve AKP'nin zihniyetini gözler sönüne seren bir örnek. Sözlerin bittiği yer.
Konuk Olduğu Programda Orhan Miroğlu'nu Çıldırttılar 07:00
Konuk Olduğu Programda Orhan Miroğlu'nu Çıldırttılar 100 izlenme - 3 yıl önce Gazeteci Orhan Miroğlu, konuk olduğu programda "Solcular hiç sokağa çıkmıyor" dedi. Bu sözlerine stüdyodakilerin gülmesine sinirlenen Miroğlu bir hayli sinirlendi.
Miroğlu: 02:21
Miroğlu: "Vaadimiz Barış Sürecinin Mutlu Sonla Bitmesidir" 33 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ak Parti Mardin Milletvekili adayı Orhan Miroğlu Kızıltepe'deki ziyaretleri- Ak Parti Mardin Milletvekili adayı Orhan Miroğlu açıklaması - Detaylar Genel seçime doğru- AK Parti Mardin milletvekili adayı Orhan Miroğlu: "Mardin halkına vaad edeceğimiz en önemli şey Evren'in vefatının konuşulduğu bugünlerde yeni bir anayasa yeni bir anayasa vaadidir.
AK Parti İlçe Danışma Meclisi Toplantısı - Orhan Miroğlu 00:49
AK Parti İlçe Danışma Meclisi Toplantısı - Orhan Miroğlu 23 izlenme - 2 yıl önce Görüntü Dökümü : -Midyat Belediyesi Sosyal Tesislerinde yapılan İlçe Danışma Meclisi toplantısının katıılımcıları -AK Parti Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu'nun konuşması AK Parti İlçe Danışma Meclisi Toplantısı MARDİN (AA) – AK Parti Midyat ilçe Başkanlığı Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı.
AK Parti Milletvekili Miroğlu: 03:49
AK Parti Milletvekili Miroğlu: "Chp Adalet Duygusunu İstismar Ediyor" 4 izlenme - 9 ay önce AK Parti milletvekili Miroğlu: "CHP adalet duygusunu istismar ediyor" "HDP'nin mahkemelerde sürünmesini istemeyiz"MARDİN - AK Parti Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu, Mardin'de Sivil Toplum Kuruluşları ve kanaat önderleriyle iftarda buluştu.
Bursa) AK Parti Mardin Milletvekili Miroğlu: 02:58
Bursa) AK Parti Mardin Milletvekili Miroğlu: "Farklı Fikirler Türkiye'nin Sosyal Dokusuna Zarar... 1 izlenme - 1 yıl önce (BURSA) AK Parti Mardin Milletvekili Miroğlu: "Farklı fikirler Türkiye'nin sosyal dokusuna zarar vermemeli"BURSA (İHA) - AK Parti Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu, farklı fikirlerin Türkiye'nin sosyal dokusuna zarar vermemesi gerektiğini söyledi.