Hoşgeldiniz!

Orhan Pamuk Videoları İzle

Innocence of Memories - Hatıraların Masumiyeti (Masumiyet Müzesi) Türkçe Altyazılı Fragman 01:59
Innocence of Memories - Hatıraların Masumiyeti (Masumiyet Müzesi) Türkçe Altyazılı Fragman 62.633 izlenme - 1 yıl önce 2015 yapımı İngiltere yapımı belgesel filmin fragmanı. Filmde Orhan Pamuk'un Masumiyet Müzesi'nden esinlenerek bir yolculuğa çıkıyoruz.
 Orhan Pamuk - İnsan Manzaraları 29:32
Orhan Pamuk - İnsan Manzaraları 675 izlenme - 1 yıl önce Birçok edebiyat ödülünün yanı sıra 2006 yılında Nobel Ödülünü kazanarak bu ödülü alan en genç kişilerden biri olan orhan pamugun hayati ve kitaplarina dair önemli dip notlari .. İyi seyirler ..
Gizli Yüz (1991 - 111 dk) 01:50:09
Gizli Yüz (1991 - 111 dk) 1.079 izlenme - 2 yıl önce Attar'ın, Kara Kitap'la tekrar gündeme gelen "Binlerce binlerce sır bilinecek/O gizli yüz gösterince kendini" dizeleriyle açılan efsane Ömer Kavur filmi.
Hala Orhan Pamuk Diyo Gerizek 04:15
Hala Orhan Pamuk Diyo Gerizek 359 izlenme - 7 yıl önce hala orhan pamuk diyo gerizekalı
Orhan Pamuk Masumiyet Müzesi'ni anlatıyor 02:37
Orhan Pamuk Masumiyet Müzesi'ni anlatıyor 65 izlenme - 2 yıl önce Orhan Pamuk,müzeden çok özel görüntülerle 28 Nisan'da açılan "Masumiyet Müzesi"ni VatanKitap için anlattı.
Çocuklar Ölmesin Diyemeyen Ünlüler - Nihat Genç 09:42
Çocuklar Ölmesin Diyemeyen Ünlüler - Nihat Genç 154 izlenme - 2 yıl önce Skyturk'ün kamera önünde "Çocuklar Ölmesin" demelerini rica ettiği sanatçılardan bazıları reddetti! Cem Yılmaz, Sezen Aksu, Ajda Pekkan, Kıraç gibi sanatçılardan gelen ret yanıtı Nihat Genç'i kızdırdı!
Orhan Pamuk, Okurlarıyla İmza Gününde Buluştu 01:17
Orhan Pamuk, Okurlarıyla İmza Gününde Buluştu 86 izlenme - 2 yıl önce Orhan Pamuk, okurlarıyla imza gününde buluştu Nobel ödüllü yazar Orhan Pamuk, "Kafamda Bir Tuhaflık" adlı yeni romanı için Bursa'da imza günü etkinliğinde okurlarıyla bir araya geldi.
Orhan Pamukun İmza Gününe Yoğun İlgi (2) 03:41
Orhan Pamukun İmza Gününe Yoğun İlgi (2) 111 izlenme - 2 yıl önce Nobel ödüllü yazar Orhan Pamuk'un "Kafamda Bir Tuhaflık" adlı yeni romanı için Yapı Kredi Yayınevi'nde düzenlenen imza gününe kitapseverler yoğun ilgi gösterdi.
LYS Edebiyat Hafıza Teknikleriyle Orhan Pamuk 06:45
LYS Edebiyat Hafıza Teknikleriyle Orhan Pamuk 17 izlenme - 4 ay önce Görsel Hafıza Teknikleri ve Animasyonlarla 3 Günde LYS Edebiyat konularını öğrenin. Etkili öğrenecek ve unutmayı unutacaksınız. Detaylı bilgi için www.filegitim.com
Orhan Pamuk - Roman 02:48
Orhan Pamuk - Roman 40 izlenme - 1 yıl önce Sedef Kabaş'ın sunduğu TV 8'deki Sesli Düşünenler programının konuğu Orhan Pamuk romanlarını kaleme alırken beslendiği kaynakları anlatıyor.
Orhan Pamuk'tan Akademisyen Tepkisi 03:31
Orhan Pamuk'tan Akademisyen Tepkisi 30 izlenme - 1 yıl önce CNNTürk ekranlarında yayınlanan Mirgün Cabas ile Herşey programına konuk olan Orhan Pamuk, 'Akademisyenlerin kolunu bükmek Türkiye'ye yakışmıyor' dedi. Son kitabı "Kırmızı Saçlı Kadın"ı Mirgün Cabas'la Herşey programında anlatan Orhan Pamuk, erkek hikayeleri içinde bir kadın duruşuna ihtiyaç olduğunu söyledi. "Doğu edebiyatında baba ve oğulun mücadelesi çok belirgindir" diyen Pamuk, "Hem özgür olalım isteriz hem de şefkatli bir babanın bizi otorite ile yönlendirmesini isteriz" diye konuştu. Mirgün Cabas'ın sorusu üzerine akademisyenlerin bildirisini de yorumlayan yazar Orhan Pamuk, "Onların kolunu bükmek, vay vatan haini demek, ben sana bunun hesabını soracağım demek Türkiye'ye yakışmıyor" dedi. Pamuk, "Biraz yumuşayalım. Eskiden devletin zirvesi bunu yapardı, benim gibi solcular ortalığı karıştırırdı. Şimdi tersi oluyor" diye konuştu.
Hiç Orhan Pamuk Kitabı Okumadım! 01:10
Hiç Orhan Pamuk Kitabı Okumadım! 90 izlenme - 4 yıl önce Cemil İpekçi yine cesur açıklamalar yaptı
Orhan Pamuk Yeni Sevgilisiyle Görüntülendi - Magazin Turu - Cumartesi Sürprizi 07:49
Orhan Pamuk Yeni Sevgilisiyle Görüntülendi - Magazin Turu - Cumartesi Sürprizi 45 izlenme - 3 yıl önce sunuculuğunu gamze karaman'ın gerçekleştirdiği 'cumartesi sürprizi', magazin dünyasından en son haberleri, programların kamera arkası, ünlülerle röportajlar, konser görüntüleri ve samimi itiraflarla hafta sonlarına renk katmaya devam ediyor.bu hafta; renkli haber turu ekranlara geliyor.
İşte Orhan Pamuk’un ’Taksim Meydanı’dır dediği o ağaç 01:43
İşte Orhan Pamuk’un ’Taksim Meydanı’dır dediği o ağaç 44 izlenme - 4 yıl önce ’Amcam, babam, bizler bütün aile kesileceği gün ve bütün gece sokağa çıktık ve kestane ağacının başında nöbet tuttuk.’
Orhan Pamuk, 03:08
Orhan Pamuk, "Kafamda Bir Tuhaflık"ı anlatıyor 9 izlenme - 1 yıl önce Nobel ödüllü yazar, Yapı Kredi Yayınları'ndan çıkacak ilk romanının temalarını paylaşıyor. orhan pamuk
 Pamuk: Hükümet yanlış yapıyor, ülkem için kaygılıyım 04:07
Pamuk: Hükümet yanlış yapıyor, ülkem için kaygılıyım 33 izlenme - 4 yıl önce İtalya’nın Floransa kentinde bir söyleşiye katılan Nobel Ödüllü Yazar Orhan Pamuk, Gezi Parkı protestolarıyla ilgili sorularla karşı karşıya kaldı.
Orhan Pamuk Mahkemesi Bölüm 1 10:06
Orhan Pamuk Mahkemesi Bölüm 1 38 izlenme - 5 yıl önce
Orhan Pamuk: Kandırılmış Hissetmiyorum 02:21
Orhan Pamuk: Kandırılmış Hissetmiyorum 10 izlenme - 1 yıl önce Seçimlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan'a kızgın olanların yanında yani HDP'nin yanında olacağını belirten Nobel ödüllü yazar Orhan Pamuk, CNN Türk'te Mirgün Cabas'ın sunduğu Her Şey programına konuk oldu. Mirgün Cabas'ın "Şimdi Türkiye'de çok ilginç bir durum var. Türkiye'nin nüfusunun neredeyse yarısı belki daha fazlası kendini kandırıldığını düşünüyor. Kimi diyor ki: hükümet beni kandırdı, cemaat beni kandırdı, HDP'ye oy verdim beni kandırdı.. Siz kandırılmışlık hissi yaşıyor musunuz?" sorusu üzerine Pamuk, şunları söyledi: "KANDIRILMIŞ HİSSETMEDİM" "Kendimi kandırılmış hissetmedim. Kandırılmış gibi düşünenler siyasi partilerifutbol takımı gibi düşünüyor. Bazısı Fenerbahçelidir hayatı boyunca asla değiştirmez onu anlıyorum ben de Fenerbahçeliyim, Fenerbahçe en kötü şeyi yapsa yine Fenerbahçeli olurum ama ben futbol takımı tutar gibi siyasi parti tutmuyorum. ALDATILDIM LAFINDA HUSUMET VAR Hiç bir siyasi partiye inanmıyorum, zaten demokrasinin temeli bu değil midir? Seçmen hiçbir zaman bir siyasi partiye sonuna kadar bağlı değildir, beğenmiyorsa öbürüne gider. Bence aldatıldım lafında aydınlara, düşünenlere karşı bir husumet var"
Gazeteciler Cemiyetinin  Ödül  törenine Orhan Pamuk kavgası 03:33
Gazeteciler Cemiyetinin Ödül törenine Orhan Pamuk kavgası 49 izlenme - 4 yıl önce Türkiye Gazeteciler Derneğinin düzenlediği Sedat Semavi Ödül törenine Orhan Pamuk kavgası damgasını vurdu.
Orhan Pamuk: Eskiden 3 Korumam Vardı Şimdi Bir Tane, Türkiye İlerliyor 04:15
Orhan Pamuk: Eskiden 3 Korumam Vardı Şimdi Bir Tane, Türkiye İlerliyor 8 izlenme - 1 yıl önce Yunanistan'ın başkenti Atina'da "Kafamda Bir Tuhaflık" adlı romanının tanıtım söyleşisine katılan Nobel ödüllü Türk romancı Orhan Pamuk, 2 bin kişiye hitap etti.
Orhan Pamukun İmza Gününe Yoğun İlgi (1) 04:05
Orhan Pamukun İmza Gününe Yoğun İlgi (1) 24 izlenme - 2 yıl önce Nobel ödüllü yazar Orhan Pamuk'un "Kafamda Bir Tuhaflık" adlı yeni romanı için Yapı Kredi Yayınevi'nde düzenlenen imza gününe kitapseverler yoğun ilgi gösterdi.
Orhan Pamuk, Okurlarıyla Buluştu 03:00
Orhan Pamuk, Okurlarıyla Buluştu 16 izlenme - 2 yıl önce Orhan Pamuk, okurlarıyla buluştu Nobel ödüllü yazar Orhan Pamuk, "Kafamda Bir Tuhaflık" adlı yeni romanı hakkında düzenlenen söyleşide okurlarıyla bir araya geldi.
Orhan Pamuk Mahkemesi Bölüm 2 04:08
Orhan Pamuk Mahkemesi Bölüm 2 21 izlenme - 5 yıl önce
Afiş  - 16 Eylül 2015 10:37
Afiş - 16 Eylül 2015 11 izlenme - 1 yıl önce CNN TÜRK’ün klasikleşen programlarından "Afiş"te Nefise Karatay, kültür sanat dünyasının nabzını tutuyor.