Hoşgeldiniz!

orhan pamuk

Innocence of Memories - Hatıraların Masumiyeti (Masumiyet Müzesi) Türkçe Altyazılı Fragman 01:59
Innocence of Memories - Hatıraların Masumiyeti (Masumiyet Müzesi) Türkçe Altyazılı Fragman 63.198 izlenme - 2 yıl önce 2015 yapımı İngiltere yapımı belgesel filmin fragmanı. Filmde Orhan Pamuk'un Masumiyet Müzesi'nden esinlenerek bir yolculuğa çıkıyoruz.
 Orhan Pamuk - İnsan Manzaraları 29:32
Orhan Pamuk - İnsan Manzaraları 717 izlenme - 2 yıl önce Birçok edebiyat ödülünün yanı sıra 2006 yılında Nobel Ödülünü kazanarak bu ödülü alan en genç kişilerden biri olan orhan pamugun hayati ve kitaplarina dair önemli dip notlari .. İyi seyirler ..
Hala Orhan Pamuk Diyo Gerizek 04:15
Hala Orhan Pamuk Diyo Gerizek 378 izlenme - 8 yıl önce hala orhan pamuk diyo gerizekalı
Orhan Pamuk Masumiyet Müzesi'ni anlatıyor 02:37
Orhan Pamuk Masumiyet Müzesi'ni anlatıyor 72 izlenme - 3 yıl önce Orhan Pamuk,müzeden çok özel görüntülerle 28 Nisan'da açılan "Masumiyet Müzesi"ni VatanKitap için anlattı.
LYS Edebiyat Hafıza Teknikleriyle Orhan Pamuk 06:45
LYS Edebiyat Hafıza Teknikleriyle Orhan Pamuk 78 izlenme - 1 yıl önce Görsel Hafıza Teknikleri ve Animasyonlarla 3 Günde LYS Edebiyat konularını öğrenin. Etkili öğrenecek ve unutmayı unutacaksınız. Detaylı bilgi için www.filegitim.com
Çocuklar Ölmesin Diyemeyen Ünlüler - Nihat Genç 09:42
Çocuklar Ölmesin Diyemeyen Ünlüler - Nihat Genç 170 izlenme - 3 yıl önce Skyturk'ün kamera önünde "Çocuklar Ölmesin" demelerini rica ettiği sanatçılardan bazıları reddetti! Cem Yılmaz, Sezen Aksu, Ajda Pekkan, Kıraç gibi sanatçılardan gelen ret yanıtı Nihat Genç'i kızdırdı!
Orhan Pamuk, Okurlarıyla İmza Gününde Buluştu 01:17
Orhan Pamuk, Okurlarıyla İmza Gününde Buluştu 90 izlenme - 3 yıl önce Orhan Pamuk, okurlarıyla imza gününde buluştu Nobel ödüllü yazar Orhan Pamuk, "Kafamda Bir Tuhaflık" adlı yeni romanı için Bursa'da imza günü etkinliğinde okurlarıyla bir araya geldi.
Orhan Pamukun İmza Gününe Yoğun İlgi (2) 03:41
Orhan Pamukun İmza Gününe Yoğun İlgi (2) 114 izlenme - 3 yıl önce Nobel ödüllü yazar Orhan Pamuk'un "Kafamda Bir Tuhaflık" adlı yeni romanı için Yapı Kredi Yayınevi'nde düzenlenen imza gününe kitapseverler yoğun ilgi gösterdi.
Orhan Pamuk - Roman 02:48
Orhan Pamuk - Roman 59 izlenme - 3 yıl önce Sedef Kabaş'ın sunduğu TV 8'deki Sesli Düşünenler programının konuğu Orhan Pamuk romanlarını kaleme alırken beslendiği kaynakları anlatıyor.
Hiç Orhan Pamuk Kitabı Okumadım! 01:10
Hiç Orhan Pamuk Kitabı Okumadım! 92 izlenme - 6 yıl önce Cemil İpekçi yine cesur açıklamalar yaptı
Orhan Pamuk, 'bir Türk Romanı Niçin Yoktur?'u Yeniden Yorumladı 02:54
Orhan Pamuk, 'bir Türk Romanı Niçin Yoktur?'u Yeniden Yorumladı 5 izlenme - 3 ay önce Orhan Pamuk, MSGSÜ Tanpınar Edebiyat Uygulamaları ve Araştırma Merkezi'nin açılış konuşması için Ahmet Hamdi Tanpınar Edebiyat Müzesi ve Kütüphanesi'ndeydi. Pamuk, konuşmasında Tanpınar'ın 1930 yılında yazdığı "Bir Türk romanı niçin yoktur?" başlıklı yazısını bugün yeniden yorumladı.
Gazeteciler Cemiyetinin  Ödül  törenine Orhan Pamuk kavgası 03:33
Gazeteciler Cemiyetinin Ödül törenine Orhan Pamuk kavgası 54 izlenme - 5 yıl önce Türkiye Gazeteciler Derneğinin düzenlediği Sedat Semavi Ödül törenine Orhan Pamuk kavgası damgasını vurdu.
Orhan Pamukun İmza Gününe Yoğun İlgi (1) 04:05
Orhan Pamukun İmza Gününe Yoğun İlgi (1) 27 izlenme - 3 yıl önce Nobel ödüllü yazar Orhan Pamuk'un "Kafamda Bir Tuhaflık" adlı yeni romanı için Yapı Kredi Yayınevi'nde düzenlenen imza gününe kitapseverler yoğun ilgi gösterdi.
Orhan Pamuk, Okurlarıyla Buluştu 03:00
Orhan Pamuk, Okurlarıyla Buluştu 16 izlenme - 3 yıl önce Orhan Pamuk, okurlarıyla buluştu Nobel ödüllü yazar Orhan Pamuk, "Kafamda Bir Tuhaflık" adlı yeni romanı hakkında düzenlenen söyleşide okurlarıyla bir araya geldi.
Orhan Pamuk: Eskiden 3 Korumam Vardı Şimdi Bir Tane, Türkiye İlerliyor 04:15
Orhan Pamuk: Eskiden 3 Korumam Vardı Şimdi Bir Tane, Türkiye İlerliyor 8 izlenme - 2 yıl önce Yunanistan'ın başkenti Atina'da "Kafamda Bir Tuhaflık" adlı romanının tanıtım söyleşisine katılan Nobel ödüllü Türk romancı Orhan Pamuk, 2 bin kişiye hitap etti.
Afiş  - 16 Eylül 2015 10:37
Afiş - 16 Eylül 2015 11 izlenme - 3 yıl önce CNN TÜRK’ün klasikleşen programlarından "Afiş"te Nefise Karatay, kültür sanat dünyasının nabzını tutuyor.