Hoşgeldiniz!

Orient Videoları

Dj Onur Vs.sexy Cherry - Orient Raggea(Remix 04:02
Dj Onur Vs.sexy Cherry - Orient Raggea(Remix 40.705 izlenme - 9 yıl önce dj onur vs.sexy cherry - orient raggea(remix)(4)
Yakup Ekin - Melek (Orient Mix) Yeni Albümden 2009 04:04
Yakup Ekin - Melek (Orient Mix) Yeni Albümden 2009 10.666 izlenme - 8 yıl önce yakup ekin - melek (orient mix) yeni albümden 2009
Eko Fresh - Orient Express (Türkçe Altyazılı) 03:58
Eko Fresh - Orient Express (Türkçe Altyazılı) 225 izlenme - 2 ay önce Twitter: http://twitter.com/CevirmenBey Instagram.com: http://instagram.com/ugurgurbuz16 --Şarkı Sözleri-- [Part 1: Eko Fresh] Bruder, sag mir, was ist Heimat Heimat ist dort, wo ich ein Heim hab' Doch stell' dir vor, dort war ich noch keinmal Köln ist in meinem Herzen drin, doch "Nerelisin?" Das ist eine ganz wichtige Frage bei uns, woher wir sind Die kommt dir schnell in den Sinn, nach "Hallo, wie heißt du?" Ich bin Ek und komm' aus Sivas, so, jetzt weißt du's Und wenn du deine Heimat auch nur ab und zu heimsuchst Bist du klar im Vorteil, denn ich kam noch keinmal dazu Es ist mir unangenehm, ich hab' nie meine Wurzeln gesehen Und es versäumt, mal diese Stadt durchzugehen Denn es ist leider 'ne Schande, dass ich sie einfach nicht kannte Von wo meine Verwandten und ich ja eigentlich stammten Irgendwie schäm' ich mich dafür, dass ich nie dagewesen bin Ist es nicht grad des Lebens Sinn, dass wir erfahren, wer wir sind? Ich nehm' den Orient Express, auf der Suche nach dem Paradies Dass man in Zukunft sieht, welches Blut in meinen Adern fließt [Hook: Eko Fresh & Sami Nasser] Sivas'ın yollarına (Yeah) Çıkayım dağlarına (Ah) Bırak ben beni vuram Ölüm gitmez zoruma Der Orient Express Sivas'ın yollarına (Yeah) Çıkayım dağlarına (Ah) Bırak ben beni vuram Ölüm gitmez zoruma [Part 2: Eko Fresh] Schwester, sag mir, was ist Heimat Heimat ist, was dein Leben freimacht Doch wenn du nicht mal weißt wo, ist das nicht einfach Ich bleib wach bei Nacht in meinem Abteil Und denke nach, wie wird meine Heimat wohl sein Ist es ein toller Ort, bin ich willkommen dort Oder kräht kein Hahn nach mir, wenn ich durch die Stadt spazier' Mein Türkisch, es verschwindet Ich kann's fast nicht mehr sprechen Aber irgendwie verbindet mich hier was mit den Menschen Denn ihr seht so aus wie ich und ich seh' so aus wie ihr Sivas, ich kenn' dich nicht, warum sehn' ich mich nach dir Meine Seele, sie gefriert, es war so, wie es mein Herz befahl Denn ich betrete deinen Boden jetzt zum ersten Mal Und weil ich bis jetzt meinem Opa auf den Fersen war Möchte ich wissen, wie die Sonne oben auf die Berge strahlt Zeig mir den Weg, wenn ich mich auf die Reise begeb' Dede, ich hab's geschafft, doch du kannst es leider nicht sehen [Hook] [Part 3: Eko Fresh] Wenn du auf den Wegen von Sivas im Leben noch nie warst Und es dein ewiges Ziel war, einmal hier hinzukommen Nimm den Orient Express, denn dann holt er dich hier weg Und den sogenannten Fleck Erde findest du schon Denn das ist Heimat für mich und was ist Heimat für dich Jeder hat so einen Ort, doch vielleicht weißt du's noch nicht Es ist dieser Ort, der dir zeigt, wer du bist Den du finden wirst, bevor einmal die Zeit uns erlischt [Bridge: Sami Nasser] Kara saçın dolam dolam Boynunda urganın olam Eğer başka yar seversen Buralarda nasıl duram? [Hook] (x2) [Outro: Eko Fresh] Der Orient Express!
Orient Dreams - Ukraynalı Dansöz 03:45
Orient Dreams - Ukraynalı Dansöz 3.204 izlenme - 6 yıl önce uploade by cavit tetik
Gökhan Özen - Budala (Mümin Beyaz Orient Mix) 03:43
Gökhan Özen - Budala (Mümin Beyaz Orient Mix) 4.056 izlenme - 4 yıl önce Gökhan Özen - Budala (Mümin Beyaz Orient Mix) Şarkı Sözleri: Koşa koşa ardından, bittim halim ortada Seni delice seven kalbim hurda Unutalım olanları, baksın herkes kendi yoluna Adımı değiştirdim senden sonra; budala budala Boş lafla, rüzgarla çıkılmaz bu yola Sen düz git, ben zaten o yana bu yana Yokluğun mertliği bozduğu dünyada sevmekse Karşında budala, budala Zor yokluğunun arkası Gittiğinden bu yana yüreğim sabır taşı Yok unut deme, imkansız Ben garip budala, sen gönül yarası Boş lafla, rüzgarla çıkılmaz bu yola Sen düz git, ben anca o yana bu yana Yokluğun mertliği bozduğu dünyada sevmekse Karşında budala, budala
Kurtlar Vadisi Pusu KV Orient Cello İstanbul Mix (2014 Yeni Müzik) 05:32
Kurtlar Vadisi Pusu KV Orient Cello İstanbul Mix (2014 Yeni Müzik) 4.234 izlenme - 3 yıl önce Kurtlar Vadisi Pusu KV Orient Cello İstanbul Mix (2014 Yeni Müzik)
Dj Sefa Çıplak Vs Apaçi Orient The Darbuka Mix 01:57
Dj Sefa Çıplak Vs Apaçi Orient The Darbuka Mix 4.075 izlenme - 7 yıl önce www.4shared.com
Zeki Özpınar - Prenses Orient 03:17
Zeki Özpınar - Prenses Orient 2.707 izlenme - 5 yıl önce
The Orient Club Music- 2016- Çeşme Sahil 03:34
The Orient Club Music- 2016- Çeşme Sahil 144 izlenme - 4 ay önce The Orient Club Music- 2016- Çeşme Sahil
The Orient Club Music - 2016 - İstanbul Orient 05:14
The Orient Club Music - 2016 - İstanbul Orient 119 izlenme - 4 ay önce The Orient Club Music - 2016 - İstanbul Orient
Roman Havası - Orient Night Provalar 02:50
Roman Havası - Orient Night Provalar 1.763 izlenme - 3 yıl önce Roman Havası 2014 ( Orient Night Provalar)
Kurtlar Vadisi Pusu Jenerik Orient Mix (230. Bölüm Version) 03:31
Kurtlar Vadisi Pusu Jenerik Orient Mix (230. Bölüm Version) 3.027 izlenme - 3 yıl önce Kurtlar Vadisi Pusu'da en büyük, en karanlık hesaplar ortaya dökülecek. Efsane bu kez en acımasız, en pervasız efendisi olan para için birleşmiş küresel çeteye başkaldıracak. Düşman koltuğunda bu defa Mehmet Karahanlı ve ekibi gibi kukla mafyalar değil, bu coğrafyaya hakim olmak isteyen uluslararası güçlerin oluşturduğu küresel çetedir. Bu küresel güç aktörleri ile Polat Alemdar'ın ekibinin buluşma noktası Türkiye'dir. Sinopsis[değiştir | kaynağı değiştir] Polat Alemdar, kendisine verilen görevi başarıyla yerine getirip Kurtlar Konseyi'ni çökertmiştir. Bu görevi layığı ile yerine getirdikten bir süre sonra KGT'nin başına geçerek devlet adına önemli operasyonlarda bulunmuştur. Ancak yeni misyonu daha derin ve daha tehlikelidir. İhtiyarlar adı verilen gizli örgütten aldığı görevle bu coğrafyaya hakim olmak isteyen uluslararası güçlerin oluşturduğu küresel çete ajanlarının ülke üzerinde oynadığı oyunları bozmuş, İhtiyarlar ile direk temas kurarak derin devletin kilit adamı olmuştur. Polat Alemdar, Türkiye'nin gelecek stratejisini oluşturan ve bunu koruyan İhtiyarların hükümlerini yerine getirme ve bu gizli örgütü her türlü tehlikeden koruma görevini üstlenmiştir. Bütün bunları yaparken Polat Alemdar'ın yanında Türkler tarafından yetiştirilmiş özel bir ekibi vardır. Kuruluşundan, günümüze kadar Kurtlar Vadisi'nin bugün 12.Sezonunda ekibi daha da genişleten Polat Alemdar, sağ kolu olarak Memati Baş'ı, sol kolu olarak Abdülhey Çoban'nı ve Güllü Erhan bu yolda yürümek için kemik kadrosuna almıştır. Bunun yanında Nevzat Yakışırbey, Pürmüz Hasan, Eren Eylül, Hakan Yörük, Hüseyin Coşar ve Tamer Sevilen gibi eski yüzleri de bulundururken Kazım Çarman ve Cahit Kaya gibi yeni yüzlere de ekibinde yer vermiştir. Ancak; bu ekipten bir çok kişi suikasta maruz kalmış ve bunun sonucunda hayatını kaybetmiştir. Günümüzde ise Polat Alemdar'ın kemik kadrosu Cahit Kaya, Güllü Erhan, Akif Deveci ve Timur'dan oluşmaktadır. Ayrıca Bölgesel KGT Üyeleride bu milli davada ilerlemek için Polat Alemdar'ın yanında yer almaktadırlar. 8.Sezonda ise Polat Alemdar ve ekibi sahadan çekilmiş, operasyon sahası komple KGT'ye bırakılmıştır. Polat Alemdar İhtiyarlar Heyeti'ne girerken Abdülhey Çoban naip olmuş, Cahit Kaya Tapınakçıların içine sızmış Güllü Erhan ise film işine girmiştir. Ekibini zor durumda gören Polat Alemdar ekibini tekrar toplamıştır. Ekip tam toplanmışken Abdülhey Çoban KGT'de patlatılan bomba sonucu hayatını kaybeder. Polat Alemdar buna bizzat şahit olur. 9.Sezonda Polat Alemdar, Aksaçlı görevini Hoca'ya devredip KGT'nin başına geçer ve Abdülhey Çoban'ın intikamını almak için yemin eder. Polat Alemdar'ın düşmanları artacaktır. Tapınakçılar dışında IŞİD, FBI gibi küresel güçlerin resmi ve gayr-ı resmi ekipleri de Polat Alemdar ve ekibini yok etmek için savaşacaklardır.
The Orient Club Music - 2016 - Beach Party 03:15
The Orient Club Music - 2016 - Beach Party 104 izlenme - 4 ay önce The Orient Club Music - 2016 - Beach Party
The Orient Club Music - 2016-  Orient Club 03:44
The Orient Club Music - 2016- Orient Club 96 izlenme - 4 ay önce The Orient Club Music - 2016- Orient Club
The Orient Club Music - 2016 -  Kumsal Orient 03:45
The Orient Club Music - 2016 - Kumsal Orient 90 izlenme - 4 ay önce The Orient Club Music - 2016 - Kumsal Orient
Orient Darbuka Solo Can Uzman Mix 05:53
Orient Darbuka Solo Can Uzman Mix 952 izlenme - 4 yıl önce Orient Darbuka Solo Can Uzman Mix Farkıyla ...
Buzuki Orhan Osman - Buzuki Orient 05:15
Buzuki Orhan Osman - Buzuki Orient 1.209 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: İstanbul Çıkış Tarihi: 14.04.2010 Electronica
Dj Pantelis - Mojitos  Revenge (Dj Pantelis Orient Mix) 05:03
Dj Pantelis - Mojitos Revenge (Dj Pantelis Orient Mix) 1.910 izlenme - 5 yıl önce
The Orient Club Music - 2016 -   Night Dance 07:43
The Orient Club Music - 2016 - Night Dance 97 izlenme - 4 ay önce The Orient Club Music - 2016 - Night Dance
dj nefes vs. randa ft. hande yener atma 2011 orient arabıc mix 03:05
dj nefes vs. randa ft. hande yener atma 2011 orient arabıc mix 2.702 izlenme - 6 yıl önce dj-nefes-71 dj_nefes.biz@hotmail.com
Orient Arabic Beat Phat Bass 01:38
Orient Arabic Beat Phat Bass 1.259 izlenme - 6 yıl önce orient arabic beat phat bass
3 - orient dance fever - cildirtan ritim ( dj seno 03:56
3 - orient dance fever - cildirtan ritim ( dj seno 1.592 izlenme - 9 yıl önce 3 - orient dance fever - cildirtan ritim ( dj senol - dj onur )(1)
Dj Baran Orient House Davaro Fonmix 03:25
Dj Baran Orient House Davaro Fonmix 1.316 izlenme - 8 yıl önce dj baran orient house davaro fonmix
Play The Rakkas - Orient House 02:56
Play The Rakkas - Orient House 604 izlenme - 3 yıl önce Sound Remix 2014 Digital
Orient House - Animation -  Saskin ( Sound Remix ) 2014 Hd 02:56
Orient House - Animation - Saskin ( Sound Remix ) 2014 Hd 597 izlenme - 3 yıl önce Sound Remix 2014
Dj Can Uzman Vs Orient Arabic Remix 05:30
Dj Can Uzman Vs Orient Arabic Remix 752 izlenme - 5 yıl önce Dj Can Uzman vs Orient Arabic Remix
The Orient Club Music  -Full Albüm 43:15
The Orient Club Music -Full Albüm 41 izlenme - 3 ay önce The orient Club Music... Reina & Beac Party Music Müzikte Eğlenceyi,Eğlencede Müziği Arayanlar Clup Müzikte Buluşuyor...
Dj Onur Vs Arabic Orient Club Mix 04:42
Dj Onur Vs Arabic Orient Club Mix 670 izlenme - 5 yıl önce dolunay deniz bodrum
Clea & Kim - Orient 9295 03:06
Clea & Kim - Orient 9295 360 izlenme - 2 yıl önce Clea & Kim - ORIENT 9295 (Video Klip 2015) Şarkı Sözleri (lyrics): Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Clea & Kim - ORIENT 9295
Ceza feat Samy Deluxe, Afrob & Sahtiyan - Orient Jazz 04:49
Ceza feat Samy Deluxe, Afrob & Sahtiyan - Orient Jazz 63 izlenme - 4 ay önce Ceza feat Samy Deluxe, Afrob & Sahtiyan - Orient Jazz Albüm: [2006] Yerli Plaka (320 Kbps) Şarkı Sözleri: Yeah, is there booze baby, aka Deluxe, yeah, Afrob, Ceza, this is Hamburg, Stutgart, İstanbul, Let's go! ich hab dich klargemacht up in the club, wie du ohne mann da was du nich sagst, ich sag ich direkt hier in der strasse geparkt, und du hast lust mit mir in meinem wagen zu fahren, mami keine hier kann was du kannst, keine von den andern frauen tanzt wie du tanzt, wir ham einfach eine gute zeit und, nach ner nacht hast du schon entzugserscheinung, bin am zittern wie beim elektrik boogie, und du bist mehr als nur n sexy groupie, du bist eine sexy braut eine echte sau, hättest du bisschen grips wärst du die perfekte frau, komm mit in backstageraum ich zeig dir n paar trix, danach geh ich studio schreib hier n paar hits, also komm mach mit sam jetzt party, und holla back girl so wie gwen stefanie (Nakarat) Hangi boy, istersin coşmak, gel kıvır burda doldu dam, hadi gel madam bu orientjazz, herkesi oynatcaz, ekip sağlam Ne dersen de bana böyle beat ver, playtoy havan patlak, latex miğfer, seni öpüyor kızın ama gözü bende, el ver kol ver bak kime geldi, ladi dadi, gönlü ister parti, domal çıkışta, apıştın, kapıştın, paparazzi, sonradan görme görünce gülümser kadraj, kanında yüksek promil bu gecenin sonu kürtaj, hiç bitmez prada döküldün hangi arada, viktoristte neler gizli neler var kutunda, kızma ne olur sensin benim tek bebeğim ufak filimler çekip internete verelim, İstanbul sulu tatlı exotic rap loco, ispirto tekel votka yükselir mojo, hiç hazzetmem dansetmem, her günüm dolu, yüzüm Yeşilçam müziğim top 10 nedir konu (Nakarat) Hangi boy, istersin coşmak, gel kıvır burda doldu dam, hadi gel madam bu orientjazz, herkesi oynatcaz, ekip sağlam