Hoşgeldiniz!

origami

Ofiste Kolaylıkla Yapabileceğiniz Origami Akordeon Kalemlik 01:36
Ofiste Kolaylıkla Yapabileceğiniz Origami Akordeon Kalemlik 33.061 izlenme - 8 yıl önce Kağıttan yapabileceğiniz çok kolay ve güzel akordeon kalemlik ile masanızı renklendirebilir, doodles olarak adlandırılan çizimler ile de süsleyerek kendinizi daha güzel ifade edebilirsiniz.
Kağıttan Tuzluk Yapımı (Origami Tuzluk) 03:06
Kağıttan Tuzluk Yapımı (Origami Tuzluk) 20.308 izlenme - 10 yıl önce Bu Videomuzda Kağıttan Origami Tuzluk Nasıl Yapılır? Bunu Anlatacağız. Oldukça Basit Olan Bu Tuzluk Çoğu Zaman İşimize Yarabilir. İsterseniz Renkli Kağıtlar Kullanarak Daha Güzel Bir Tuzlukta Yapabilirsiniz.
origami video 05:39
origami video 11.656 izlenme - 12 yıl önce origamiler origami origami nedir origami şekilleri origami video origami dersi origami öze ders origamisan origami club origami resimleri origami yapımı origami tarihçesi origami ustaları origami sanatı origami nasıl yapılır origami yapalım origami videosu origami videoları açıklamalı origami türkçe origami türkçe origamiler origami dünyası origami kursu origami türkçe origami video origami çeşitleri kağıt katlama sanatı krigami krigami nedir krigami örnekleri krigamiler krigami video krigami re
Origami - Kağıttan Fare Katlama 04:32
Origami - Kağıttan Fare Katlama 14.889 izlenme - 15 yıl önce oldukça güzel ve eğlenceli bir çalışma :)
Origami 00:29
Origami 8.979 izlenme - 9 yıl önce Kuyruğunu Çektiğinizde Kanatlarını Çırpan Origami Kuş 2014-05-09 20:39:04 günü aynen2014 kanalına yüklediğim 'Origami' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kanal/aynen2014 kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Origami Kağıttan Kalp 01:56
Origami Kağıttan Kalp 13.087 izlenme - 15 yıl önce kolayca yapabileceğiniz ancak güzel bir origami çalışması
Japonya'da Genç Cerrahlara Zorlu Test 03:09
Japonya'da Genç Cerrahlara Zorlu Test 8.929 izlenme - 7 yıl önce Kurashiki Hastanesi çok incelik gerektiren bir test uygulamışlar cerrah öğrencilerine.fazla söze gerek yok herşey videoda zaten. Bu videodanda aklıma bir anım geldi.küçükken yumurta soyarken beyazının zarar görmemesi ve o ince zarın kalması için çok uğraşıyodum.adeta kendimi bir beyin cerrahı gibi hissediyordum yaparken
Origami Turna Yapımı 05:00
Origami Turna Yapımı 9.166 izlenme - 9 yıl önce Origami turna yapımı oldukça kolay! Sevdiklerinize küçük sürprizler yapmak için videomuzu izlemeye ne dersiniz? İhtiyaç duyacağınız tek şey arzu ettiğiniz renkte kağıtlar. http://www.migrostv.com/origami-turna-yapimi/ Pek çok keyifl ivideo için; http://migrostv.migros.com.tr/
origami 03:22
origami 8.284 izlenme - 13 yıl önce kağıt katlama sanatı anlatımı.
Kağıttan Nilüfer Yapımı 02:24
Kağıttan Nilüfer Yapımı 7.157 izlenme - 14 yıl önce kağıt katlama sanatı ile nilüfer yapımı..
Origami 06:50
Origami 4.832 izlenme - 10 yıl önce Bakında Ögrenin
Ateistleri İmana Getiren Origami 05:25
Ateistleri İmana Getiren Origami 8.334 izlenme - 9 yıl önce Efenim olay Nevşehir'in Avanos ilçesinde meydana gelmiş. Kuran'dan ayetler göstermek yerine kağıtlardan bir şeyler oluşturup, genç dimağları imana getirmeye çalışan adamın dramını istifadelerinize sunuyorum.
Ağzıyla Origami Yaparak Rekor Kıran Genç 01:38
Ağzıyla Origami Yaparak Rekor Kıran Genç 2.129 izlenme - 4 yıl önce 28 yaşındaki beyin felci hastası Gao Guangli, ağzıyla en hızlı origami yapan kişi olarak kayıtlara geçti. Detaylar Sputnik'in hazırladığı videoda.
Origami Ördek Nasıl Yapılır 08:02
Origami Ördek Nasıl Yapılır 4.646 izlenme - 9 yıl önce Origami
Yürüyen Kâğıt Robot! 03:53
Yürüyen Kâğıt Robot! 2.737 izlenme - 8 yıl önce
Kağıttan V6 Motor Yapan İşsiz Adam 01:36
Kağıttan V6 Motor Yapan İşsiz Adam 4.190 izlenme - 8 yıl önce Başlıkta işsiz dedim ama motor çalışma prensibini göstermek için ya da motor öğretmeni olduğu için yapmıştır yok yere günahını aldık adamın. Ama iyi emek atmış, saygı...
Hristiyanları Müslüman Yapan Origami 06:00
Hristiyanları Müslüman Yapan Origami 2.423 izlenme - 8 yıl önce Ateistleri imana getiren origami videosu henüz patlamışken, videonun orjinal halinin nereden geldiği ortaya çıktı.Bu sefer de sırlar dünyası programında bir hristiyanı müslüman eden origamiyi izliyoruz.
Kağıttan Transformers Yapımı (Detaylı Anlatım) 18:14
Kağıttan Transformers Yapımı (Detaylı Anlatım) 1.720 izlenme - 5 yıl önce Bayağı zor bir iş.Bir an basit bir turna falan yapılacak sanıyorsunuz. Sonra bayağı bayağı transformes çıkıyor ortaya. Origami sanatının doruklarından biri.
Kağıt'tan Silah Yapımı_PaperWorldTurkey 08:07
Kağıt'tan Silah Yapımı_PaperWorldTurkey 1.472 izlenme - 8 yıl önce Kağıt'tan Silah Yapımı! Abone Olmayı Unutmayın! PAPERWORLDTURKEY Origami'ye Dair Herşey Burada! Destek Olmayı Unutmayınız! İzlediğiniz İçin Teşekkürler!
Origami Kurbağa Yapımı 05:15
Origami Kurbağa Yapımı 1.683 izlenme - 8 yıl önce Ortaokulda öğrendiğim ve öğrendikten sonra evin her köşesini irili ufaklı kurbağalar ile doldurduğum bu origami dersini paylaşmasam olmazdı.
Havludan Origami Tavşan Yapmak 00:59
Havludan Origami Tavşan Yapmak 921 izlenme - 5 yıl önce Japonlar anladığım kadarı ile origamiyi sadece kağıdı kullanmıyor. Aslında böyle şeyler, çocukların banyo yapma zevkini arttırabilir. Sadece tavşan yok, başka hayvanlar ve varlıklarda var, böyle origamik.
Kağıt'tan Mükemmel M4 Silah Yapımı_PaperWorldTurkey 11:37
Kağıt'tan Mükemmel M4 Silah Yapımı_PaperWorldTurkey 933 izlenme - 8 yıl önce Kağıt'tan M4 Silah Yapımı! Abone Olmayı Unutmayın! PAPERWORLDTURKEY Origami'ye Dair Herşey Burada! Destek Olmayı Unutmayınız! İzlediğiniz İçin Teşekkürler!
Ennio Marchetto Ve Karton Şov 06:01
Ennio Marchetto Ve Karton Şov 574 izlenme - 7 yıl önce Ennio Marchetto, living paper cartoon adlı şovuyla dikkat çeken bir komedyen. kartondan yaptığı kostümleriyle taklitler yapıyor, sahnede seri bir şekilde karton kıyafetini değiştiriyor. uzun bir video ama sanatçı yüksek enerjisi sayesinde videoyu bana sonuna kadar izletti.
Pisagor Teoreminin Origami ile İspatı 03:49
Pisagor Teoreminin Origami ile İspatı 997 izlenme - 8 yıl önce Khan Academy'nin hazırladığı bu videoda Pisagor teoreminin farklı bir yoldan ispatını öğreneceğiz. Matematikle ya da benzeri şeylerle ilgili olmayan kişiler sıkılabilir. Geri kalanlar için gayet zevkli ve öğretici olacağı kanısındayım.
Huzur & İrfan - Ateistleri İmana Getiren Origami 01:45
Huzur & İrfan - Ateistleri İmana Getiren Origami 1.010 izlenme - 9 yıl önce Testis inancına geçenleri döndüren,geçmeyi düşünenleri caydıran origami. Orjinal videoyu izlemeyenler için : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/118220/ateistleri-imana-getiren-origami
Kağıt İle Kola Şişesi Kapağı Nasıl Açılır 00:42
Kağıt İle Kola Şişesi Kapağı Nasıl Açılır 660 izlenme - 8 yıl önce Kağıt ile kola şişesinin nasıl açılacağını uygulamalı olarak anlatan elemanı izliyoruz
Alkışlarla Yaşıyorum - Yılın Videoları (2013) 19:27
Alkışlarla Yaşıyorum - Yılın Videoları (2013) 643 izlenme - 9 yıl önce Acısıyla, tatlısıyla bir yılı daha geride bıraktık, işte geçtiğimiz bu yılda zihinlerimizde yer etmiş her türlü içeriğin bir araya getirildiği kolajı sizlere sunuyoruz. Nice mutlu yıllara ...
Origamici Menopoz Teyze (80'ler) 02:54
Origamici Menopoz Teyze (80'ler) 511 izlenme - 8 yıl önce Origami: japonya'da gelişen kağıt katlama sanatı. Bu sanatı çocukluğu seksenlere dayanan herkes çok iyi bilir. Çünkü hepsinin bir origami girişimi olmuştur. Hafta sonları yayınlanan bir çocuk programında origami öğretilen bir bölüm de vardı. El işi kağıtlarını önceden hazırlayıp ekran başına geçerdik. Heyecanımız büyüktü, zira televizyondaki abla gibi kuş yapacaktık kelebek yapacaktık ama nerdee, daha üçüncü hamlede işler karışırdı. aşağı mı kıvıracağız yukarı mı katlayacağız derken abla origamiyi bitirir giderdi. sonuç bi sonra ki haftaya devreden hayaller ve kağıt israfı. Not: Cem Yılmaz'ın bir tat bir doku gösterisinde geyiğini yaptığı programdır.
Origami Ustası Nuri Alço vs Orhan Baba 02:26
Origami Ustası Nuri Alço vs Orhan Baba 519 izlenme - 8 yıl önce Dünyayı ele geçirme planlarını origamiyle izah eden bıyıksız Nuri Alço, Orhan Baba'nın verdiği ayarla planlarını gözden geçirmek zorunda kalır. Masasındaki dört adet telefon bile hain emellerini gerçekleştirmesine yetmeyecektir. Künye: Feryada Gücüm Yok, 1981, Şerif Gören.