Hoşgeldiniz!

Orman Ve Su İşleri Bakanlığı

Yaralı Bulunan Doğan Tedavi Edildi 00:57
Yaralı Bulunan Doğan Tedavi Edildi 309 izlenme - 3 yıl önce Yalova'da yaralı bulunan doğan tedavi edildi Çınarcık ilçesinde, arazide yaralı bulunan doğan, tedavi ettirilerek Orman ve Su İşleri Bakanlığı 2'nci Bölge Müdürlüğü Yalova Şube Müdürlüğüne teslim edildi.
Tek İsteği Leyleklerin Huzurunun Kaçmaması 02:35
Tek İsteği Leyleklerin Huzurunun Kaçmaması 232 izlenme - 2 yıl önce Görüntü Dökümü: - Ağaçta Genel Leylek Görüntüsü- Gökyüzünde Leylek Görüntüsü- Tarladan Genel- İsmail Uncu İle Röportaj Tek İsteği Leyleklerin Huzurunun Kaçmaması- Samsun'da Yaşayan 65 Yaşındaki İsmail Uncu, Ağaçlara Yuva Yapan Leylekleri Rahatsız Etmemek İçin Tarlasının Bir Kısmını Ekmiyor- Uncu: "burada 100'e Yakın Yuva Var. 15 Yıldır Leyleklerin Her Hareketini Severek İzliyorum" Bafra İlçesinde Yaşayan İsmail Uncu (65), Doğanca Mahallesi'ndeki Tarlasının Bir Kısmını Leylekleri Rahatsız Etmemek İçin Ekmiyor.
Yaban Hayatı Yiyecek Bekliyor 01:02
Yaban Hayatı Yiyecek Bekliyor 108 izlenme - 3 yıl önce Orman Müdürlükleri yaban hayvanları için besi hayvan yemi ve sakatat topluyor.
Biyolojik Savaşçılar' Doğaya Salındı 01:46
Biyolojik Savaşçılar' Doğaya Salındı 7 izlenme - 10 ay önce Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü Şuhut Keklik Üretme İstasyonunda bu yıl üretilen 12 bin keklik doğaya salındı.
Veysel Eroğlu: 03:21
Veysel Eroğlu: "10 Ağustos bu milletin tarihinde bir milattır'' - 13 izlenme - 3 yıl önce Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, ''Pazar günü Allah nasip ederse hep birlikte sandıklara giderek demokrasinin gereği olan vazifemizi yerine getireceğiz.