Hoşgeldiniz!

Orman Yangınları Videoları İzle

Alev Kartalı Görev Başında 04:20
Alev Kartalı Görev Başında 357 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Büyükşehir Belediyesi, orman yangınları, doğal afetler, kurtarma ve yüksek bina yangınlarında kullanılmak üzere "Alev Kartalı"nı hizmete aldı
orman yangınları 01:41
orman yangınları 96 izlenme - 6 yıl önce orman yangınları
 Avustralya orman yangınlarını kontrol altına alamıyor 02:59
Avustralya orman yangınlarını kontrol altına alamıyor 50 izlenme - 3 yıl önce Avustralya, olağanüstü hal ilan edilmesine neden olan orman yangılarını kontrol altına almakta zorlanıyor. Ülke nüfusunun en yoğun olduğu New Southwest eyaletinde, geniş bir alanda etkili olan 70'dan fazla yangının 29'u rüzgarın da etkisiyle büyüyerek ilerlemeye devam ediyor.Kontrol altına alınamayan alevlerin, Sidney'in batısındaki kırsal alanda yer alan yerleşim birimlerini tehdit ettiği belirtiliyor.Yetkililer, yangınların başkent Canberra'dan, Quensland sınırına doğru, yaklaşık 1,600 kilometrelik bir hat üzerinde sıralandığını ifade etti. Özellikle Sidney'in batısındaki Mavi Dağ silsilesindeki yangınların, yerleşim birimlerine yakın olduğu için endişe verici olduğu, itfaiye ekiplerinin bu bölgede yoğunlaştığı belirtildi.İtfaiye ekipleri, bu bölgede şimdiden birkaç yüz evin kül olduğunu belirterek, alevleri söndürmek için uyguladıkları stratejilerin işe yaramadığını söyledi.Hava sıcaklıklarının yüksek, nem oranın düşük olması ve güçlü rüzgarlar nedeniyle alevlerin çok hızlı yayıldığını söyleyen yetkililer, yangınların yayılma güzergahı üzerinde bulunanların evlerini tahliye etmesi çağrısında bulundu.
Ormanların Bilerek Yakılmasına Seyirci Kalmayın 01:40
Ormanların Bilerek Yakılmasına Seyirci Kalmayın 41 izlenme - 2 yıl önce Son 10 yılda ormanların 'si bilerek yakıldı."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Türkiye Orman Yangınlarıyla Boğuşuyor 00:29
Türkiye Orman Yangınlarıyla Boğuşuyor 24 izlenme - 3 yıl önce Türkiye orman yangınlarıyla boğuşuyor. Hatay'da pazartesi günü başlayan yangın halen söndürülemezken, Bilecik'in Söğüt ilçesindeki yangın, uzun uğraşlar sonucu kontrol altına alındı. Edinilen bilgiye göre, dün akşam saatlerinde ilçeye bağlı Tuzaklı Köyü mevkiinde bulunan kızılçam ormanında bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Rüzgarın etkisiyle kısa sürede büyüyen yangına, çeşitli illerden gelen 3 helikopter, 24 arasöz, 9 su ikmal aracı ve yaklaşık 150 personelle müdahale edildi. Uzun uğraşlar neticesinde kontrol altına alınan yangında 30 hektar alan kül oldu
Eroğlu: 02:06
Eroğlu: "Türkiye Genelinde 45 Hava Aracımız Çalışmalara Başladı" 2 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bakan Eroğlu'nun gelişi- Bakan'ın işçilerle selamlaşması- Bakan'ın fidana aşı yapması- Bakan Eroğlu'nun konuşması Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: -"Orman yangınlarıyla mücadele için Türkiye genelinde 45 hava aracımız çalışmalara başladı" Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, bu yıl orman yangınlarıyla mücadele kapsamında, ülke genelinde 45 hava aracının çalışmalara başladığını bildirdi.