Hoşgeldiniz!

ormanın

Gay Aslanların Aşk Dolu Hayatı 00:34
Gay Aslanların Aşk Dolu Hayatı 15.301 izlenme - 5 ay önce Bir zamanlar ormanların kralıydı. Şimdi ki hali ise görenleri şaşırtıyor. Ormanların kralı bakın ne yaptı ? Devamı için videoyu izleyelim.
deep in the woods 01:11
deep in the woods 1.741 izlenme - 7 yıl önce bir aktör topluluğu uzak bir malikanede genç bir oğlan çocuğunun doğumgününde oynamak için kiralanır. çocuğun ve büyükbabasının garip davranışları dışında parti iyi gider ancak polisin gelip etrafta başıboş bir katilin dolaştığını söyleyip herkesi uyarmasıyla herşey kötüye gider. aktörler malikanede kalmanın yapılacak en güvenli şey olduğuna karar verirler ancak bir anda cesetler yığılmaya başlar. katil yaşlı adam mı çocuk mu yoksa içlerinden biri midir?
Ormanın Arkasında - Hayri Dev Belgeseli 01:15:43
Ormanın Arkasında - Hayri Dev Belgeseli 446 izlenme - 3 yıl önce Üç telli bağlamasıyla doğuştan çobanım diyen, UNESCO'nun "yaşayan insan hazinesi" ödülüne layık görülen bir mahalli sanatçının hikayesi bu. Samimiyeti, doğallığı, o güzelim yayla havasını her saniye hissettiren bir belgesel. Eğer vaktiniz olursa tavsiye ederim, izleyin, izlettirin. Denizli'nin Çameli ilçesinin Gökçeyaka köyünde doğan Hayri Dev'i, bu ezgilerin peşinden giden Fransız bir araştırmacı Jerome Cler bulur. Hayri Dev 1996'da Avrupa'da etnik müzik festivallerinde birçok konser verir ve 3 telli bağlamasını ve müziğini onlara tanıtır. Birçok öğrenciye ders verir. Bu sırada Kültür Bakanlığının bundan haberi yoktur bile. 1998 yılında ise Jerome Cler bir ekiple köye gelerek bu belgeseli çeker. Belgesel Avrupa'da birçok üniversitede gösterime sunulur. Türkiye'de kaybolmak üzere olan bir gelenek ise Avrupa'da yeniden canlanır. Çok fazla lafı uzatmadan kısaca hikayemiz böyle Hayri Dev'in de dediği gibi "Yaptığımız müzik ormanların ardında kalmasın, herkes duysun dinlesin bu müziği". Sazımızı, sözümüzü, kültürümüzü, ezgilerimizi unutmayan, sanatçılarımızı baş tacı yapan site Alkışlarla Yaşıyorum belgesel kuşağı sunar. İyi seyirler.
Ormanın Kitabı - Fragman (1994) 02:17
Ormanın Kitabı - Fragman (1994) 613 izlenme - 3 yıl önce Ormanın Kitabı, yönetmenliğini Stephen Sommers'in yaptığı 1994 yılı ABD yapımı filmdir. Rudyard Kipling'in aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Özgün müzik Basil Poledouris tarafından bestelenmiştir. Film, En iyi film Media 1994 Altın Melek Ödülü Mükemmellik ödülüne aday gösterilmiştir.
the woods fragmanı 1 02:06
the woods fragmanı 1 828 izlenme - 7 yıl önce seçilmiş bir kızın korku dolu hikayesini izlerken ormanın hayat bulması psikolojinizi tamamen alt üst edecek.falburn akademisi ormanın derinliklerinde bulunan itibarı yüksek bir yatılı kız okuludur.en yeni öğrencisi heather fasulo agnes bruckner diğerleri gibi değildir. o sürekli bir takım sesler duymaktadır. annesi ve babası tarafından bruce campell emma campell tehditkar müdire bayan traverse ve onun ürkütücü elemanlarının ellerine teslim edilen heather falburnde hiç bir şeyin aslı
Drama - Ormanın Faydaları 05:24
Drama - Ormanın Faydaları 464 izlenme - 5 yıl önce Dr.sedat Yüksel İlkokulu Öğrencilerinin Hazırladıkları Ormanın Faydasını Anlatan Kısa Bir Drama. İzleyenler Tarafından Ve Yarışma Jürisi Tarafından Tam Puanla Değerlendirildi.
ASLANLAR GELİYOR YOL AÇIN ORMANIN KRALI ASLANLARDIR GÜZELLİĞE İHTİŞAMA BAKIN HAYVANLARI SEVİN 00:50
ASLANLAR GELİYOR YOL AÇIN ORMANIN KRALI ASLANLARDIR GÜZELLİĞE İHTİŞAMA BAKIN HAYVANLARI SEVİN 156 izlenme - 1 yıl önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIRA
Ormanın Küçük Canavıyayı 00:07
Ormanın Küçük Canavıyayı 363 izlenme - 9 yıl önce ben bu ormanın küçük ca-na-vı-ya-yım!!! vaaaaaaaaaaaaaa!!! :d
Bebek Vampir Yarasaları Beslemek 01:30
Bebek Vampir Yarasaları Beslemek 125 izlenme - 3 yıl önce Efendim bir grup gönüllü arkadaşımız Avustralyada yaşayan ve nesli tükenmek üzere olan vampir yarasa türlerinin anneleri tarafından terk edilmiş yavrularının bakımını üstlenmek için koca bir hastane kiralamışlar.ormanın eko sistemini korumak adına yapılan bu yardımların maliyeti 3 ayda 8000 $ elektrik ve haftada yaklaşık 1000 $ da beslenme,sağlık hizmeti gideri varmış. Bu videoda sadece hastanenin küçük bir bölümü gösterilmekteymiş. Doğayı korumak adına çalışma yapan herkezi kutluyorum.
king of the jungle fragmanı 1 02:14
king of the jungle fragmanı 1 201 izlenme - 7 yıl önce seymour new york'ta basit ve mutlu bir hayat süren genç kızlarla gezip dolaşan bir delikanlıdır. bu mutlu hayatı sivil hakların savunucusu tanınmış bir kişi olan annesinin suikasta kurban gitmesiyle birlikte trajik bir biçimde son bulacaktır.
Altanın Orman İle Sınavı 01:07
Altanın Orman İle Sınavı 80 izlenme - 5 yıl önce Ormanın Dibi
Ormanın Dibi 01:07
Ormanın Dibi 57 izlenme - 5 yıl önce Ormandan Kaçış