Hoşgeldiniz!

örnek aile

the joneses fragmanı 1 02:26
the joneses fragmanı 1 3.187 izlenme - 7 yıl önce jones ailesi herkes tarafından kıskanılan bir hayat tarzı sürmektedir. büyük evleri tarz kıyafetleri teknolojik oyuncakları ile herkesin ilgisini üstlerine çekmektedirler. mükemmel bir çift olan steve ve kate'in çocukları mick ve jen ile bu gösterişli yaşamları sınavdan geçmek üzeredir. harika tüketiciler olan jones'lar gerçek bir aileyi birleştiren değerlerde de aynı mükemmelliği gösterebilecekler midir?
Mecnun'un İsyanı 3 - Evlidir Ne Yapsa Yeridir 06:31
Mecnun'un İsyanı 3 - Evlidir Ne Yapsa Yeridir 1.664 izlenme - 3 yıl önce Efenim daha önce 2 videosunu paylaştığımız Mecnun'un isyanı serimizi tamamlayalım ve aşırı tahriklere maruz kalan Mecnun'un son çıldırışını görelim.Örnek Aile platformunda Leyla ile Mecnun'un örnek olacagı yerde rezil oluşlarını espirili bir dille izleyelim..Efsanevi bir sahnedir güldürücüdür,düşündürücüdür düşündürürken güldürücü güldürürken düşündürücü hani güldürürken düşündürse normalde düşündürürken güldürmesi biraz şey yani hani güldürmese düşündürmezdi aynı şekilde düşündürse güldürmezdi ne diyorum lan ben çok geç oldu gideyim... Diğer içerikler için:http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/46976/mecnunun-isyani---evlidir-ne-yapsa-yeridir http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/48655/mecnunun-isyani-2---evlidir-ne-yapsa-yeridir
Mecnun'un İsyanı 2 - Evlidir Ne Yapsa Yeridir 01:32
Mecnun'un İsyanı 2 - Evlidir Ne Yapsa Yeridir 637 izlenme - 3 yıl önce Daha önce Mecnun'un bekarlık lakırdısı üzerine Balonlu İbo'ya çemkirişini izledik.Burdada bir Tv yapımcısı Leyla ile Mecnun'u yılın örnek ailesi seçerek onurlandırmak için bir program düzenlediğini haber verir lakin bir önceki günden kavga kıyamet koptugunu bilmez.Bunun üzerine gelen bu davet ise Mecnun'u çileden çıkarır.Konuşma boyunca Kadir abimizin mimikleri,bıyık altından gülüşleri,imalı cevapları taktire şayandır çok şey anlatır. İlk içerik için:http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/46976/mecnunun-isyani---evlidir-ne-yapsa-yeridir (Evlidir Ne Yapsa Yeridir/1978)
’the joneses’ trailer- örnek aile fragman 02:24
’the joneses’ trailer- örnek aile fragman 755 izlenme - 8 yıl önce
örnek aile 02:25
örnek aile 673 izlenme - 8 yıl önce örnek aile
örnek aile filminin fragmanı 02:25
örnek aile filminin fragmanı 180 izlenme - 8 yıl önce beswwatgirlive
the joneses fragmanı 2 02:26
the joneses fragmanı 2 21 izlenme - 7 yıl önce jones ailesi herkes tarafından kıskanılan bir hayat tarzı sürmektedir. büyük evleri tarz kıyafetleri teknolojik oyuncakları ile herkesin ilgisini üstlerine çekmektedirler. mükemmel bir çift olan steve ve kate'in çocukları mick ve jen ile bu gösterişli yaşamları sınavdan geçmek üzeredir. harika tüketiciler olan jones'lar gerçek bir aileyi birleştiren değerlerde de aynı mükemmelliği gösterebilecekler midir?