Hoşgeldiniz!

ornitorenk

Ornitorenk Belgeseli 05:19
Ornitorenk Belgeseli 5.918 izlenme - 6 yıl önce Ornitorenk, platipus veya gagalı memeli (Ornithorhynchus anatinus), 39–60 cm boylarında, Doğu Avustralya ve Tazmanya'ya özgü bir yarı-deniz memelisidir. Ornitorenkler, doğum yapmak yerine yumurtlayan memeliler olan tek deliklilerin hâlâ var olan beş tanesinden biridir. (Diğer dördü ekidneler). Ornithorhynchidae familyasının ve Ornithorhynchus cinsinin yaşayan tek temsilcisidir. Buna rağmen bazıları Ornithorhynchus cinsine de ait olan fosil akrabaları bulunmuştur. Yumurtlayan, ördek gagalı, kunduz kuyruklu, erkeklerinin arka ayağında zehirli bir mahmuzu olan bu memeli keşfedildiği zaman doğabilimcileri çok şaşırmıştır. Ornitorenklerin eşşizliği onu Avustralya'nın kanguru ve koala ile beraber en belirgin sembollerinden biri yapar. Avustralya 20 sentinin arkasında resmi yer alır.
Ornitorenk Perry Çizmeyi Öğreniyoruz! 01:15
Ornitorenk Perry Çizmeyi Öğreniyoruz! 1.020 izlenme - 4 yıl önce Ornitorenk Perry Çizmeyi Öğreniyoruz!
Ornitorenk 01:39
Ornitorenk 599 izlenme - 6 yıl önce amatör videom. agp&ornitorenk
Fineas ve Förb - Ornitorenk Perry Reklam Yıldızı - Çizgi Film 01:57
Fineas ve Förb - Ornitorenk Perry Reklam Yıldızı - Çizgi Film 376 izlenme - 2 yıl önce Ornitorenk Perry reklam yıldızlığına soyunurken, diğer yandan Candace kardeşlerini ispiyonlamama konusunda grup terapisinde , Dr Doofenshmirtz ise ilk defa kötülük peşinde değil! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İlginç Zehirli Hayvanlar (9) ORNİTORENK 01:15
İlginç Zehirli Hayvanlar (9) ORNİTORENK 123 izlenme - 2 yıl önce ornitorenk
Ornitorenk Perry Çizmeyi Öğreniyoruz! - Çizgi Film 01:15
Ornitorenk Perry Çizmeyi Öğreniyoruz! - Çizgi Film 128 izlenme - 2 yıl önce Ornitorenk Perry; büyük, dikdörtgen bir ekmek dilimi gibidir! :) "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."