Hoşgeldiniz!

orta okul

Minecraft'ta Okul Seçimlerine Katıldım! 12:23
Minecraft'ta Okul Seçimlerine Katıldım! 5.008 izlenme - 7 ay önce ABONE OL: http://goo.gl/wcwC5x İnstagram : https://goo.gl/45MFd8 (ahmetcihanofficial) ? Diğer Videolarım : https://goo.gl/bW6Q66 ? Bu Videomu beğendiyseniz Beğen Tuşuna Tıklayarak Videoyu BEĞENEBİLİR daha fazlası için ve daha hızlı şekilde izlemek için KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN! ? ----------------------------------------------------------------------------------------- ? İletişim Bilgileri Facebook Sayfamız https://goo.gl/RcNyc7 Facebook Profil https://goo.gl/KJgJnQ İş Teklifleri (Business) agaofficial@hotmail.com
Robert Koleji - Yatılı Öğrencilerin Bir Günü 06:55
Robert Koleji - Yatılı Öğrencilerin Bir Günü 1.104 izlenme - 3 yıl önce Robert Kolej'de yatılı bir öğrencinin bir günü. Besteler deneyler ve bir çoğu.. Bazı öğrenciler eğitim konusunda oldukça şanslılar.
Fatma Girik ve Japonca Şiir Okumak 01:02
Fatma Girik ve Japonca Şiir Okumak 341 izlenme - 2 yıl önce "Öp annenin elini" adlı filmden. Sesin gittiği kısımda "şiir yazmaya" diyor galiba, hep beraber dinliyoruz.
Uzun değil Eşekmişiz! 02:15
Uzun değil Eşekmişiz! 310 izlenme - 2 yıl önce Türkiye dışında oynanan uzun eşek oyunlarından seçmece görüntüler. Yıllar yılı çok çalışarak kariyer yaptığım bu oyunla yıllarımı heba etmişim. 90 kiloluk aygırları sırtıma atlatarak kendimi heba etmiş olmam bir yana, bu oyunu karışık oynamayı akıl edememem bir yana. Hem karışık oynayınca 'ben yastık olmam' kavgaları da sona erermiş meğer. Evet abazanım!
Alper Boz - Orta Okul Çağlarında 01:32
Alper Boz - Orta Okul Çağlarında 259 izlenme - 3 yıl önce Alper Boz - Orta Okul Çağlarında
Öğretmene Okul Koridorunda Dayak 01:31
Öğretmene Okul Koridorunda Dayak 135 izlenme - 2 yıl önce Konya’da Mareşal Mustafa Kemal Orta Okulu’nda sınıf öğretmeni H.Ç.D., öğrencinin sınıftaki yerini değiştirdiği iddiasıyla öğrenci velisi H.A. ve kız kardeşi tarafından okul koridorunda dövüldü.
Uur Dan  Kank’y Lerine Ve Arkilerine Gelsin--Ozan 04:38
Uur Dan Kank’y Lerine Ve Arkilerine Gelsin--Ozan 569 izlenme - 9 yıl önce kank’y lerime gelsin xdxd anladın kanki shén onu...!!!’’^^sitemizede bekleriz:::
Bahçeli: Davutoğlu Orta Okulda Yerde 50 Lira Bulmuş 02:34
Bahçeli: Davutoğlu Orta Okulda Yerde 50 Lira Bulmuş 57 izlenme - 2 yıl önce Devlet Bahçeli, partisinin olağan haftalık grup toplantısında konuştu. Konuşmasının büyük bölümünü bugün Meclis'te yapılacak Yüce Divan oylamasına ayıran Bahçeli, orta okula gittiği yıllarda Davutoğlu'nun başından geçmiş bir olayı anlattı. Davutoğlu'nun o dönemde 50 lira bulduğunu anlatan, Başbakan'ın rüşvet ve yolsuzluk iddialarını ciddiye alması gerektiğini belirterek Erdoğan'a karşı dik durmasını istedi.
Alper Boz - Ortaokul Çağlarında 01:32
Alper Boz - Ortaokul Çağlarında 60 izlenme - 3 yıl önce Alper Boz - Ortaokul Çağlarında