Hoşgeldiniz!

ortak ruh

Nasıl Çapkın Oldum - 6. Bölüm 04:28
Nasıl Çapkın Oldum - 6. Bölüm 646 izlenme - 3 yıl önce Süresi izleyenlerini kesmeyen dizi Nasıl Çapkın Oldum tüm hızıyla devam ediyor. Bora, yaptığı imaj çalışmasıyla Gamze'nin dikkatini çekmeyi başardı. Ertan, Gamze'ye kızıp mekanı terketti ve Fransa'ya pizza yemeye gitti. Gamze ise Ertan'ın bu davranışının üzerine bir de Bora'yı başka bir kadınla görünce kafasındaki "efendi adam - piç adam" karışıklığına engel olamadı. Ee sonra? Sonra ne oldu? Cevabı "Nasıl Çapkın Oldum"un yeni bölümünde. İyi seyirler!
Nasıl Çapkın Oldum - 3. Bölüm 04:00
Nasıl Çapkın Oldum - 3. Bölüm 362 izlenme - 3 yıl önce Alkışlarlayaşıyorum kullanıcılarınca büyük ilgiyle takip edilen internet dizisi, 3. bölümüyle devam ediyor. Arkadaşlarından aldığı derste kadınların özelliklerine göre ayrıldığı türleri öğrenen Bora, Gamze'nin en zorlu tür olan "Taş" grubuna ait olduğunu da bu derslerde öğrenmiştir. Ancak sevgilisi varken Gamze'ye yaklaşmak kolay olmayacaktır. Ve Bora ile Gamze bir cafede tesadüfen karşılaşırlar. Yaptıkları sohbetin sonunda ise Bora'nın eline Ertan ile ilgili sürpriz bir koz geçecektir. 1. Bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/141109/nasil-capkin-oldum-1-bolum 2. Bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/142752/nasil-capkin-oldum-2-bolum
Nasıl Çapkın Oldum - 11. Bölüm 05:50
Nasıl Çapkın Oldum - 11. Bölüm 184 izlenme - 2 yıl önce Sezon finaline 3 bölüm kala Nasıl Çapkın Oldum'da: Bora, Enişte'den aldığı fikir sayesinde Gamze'yi en çok etkileyebileceği alanın amatör olarak ilgilenmekte olduğu "Fotoğrafçılık" olduğunu farketmiştir ve Gamze ile bir çekim günü ayarlamıştır. Bu gün, belki de Bora'nın hayatındaki en önemli gün olacaktır.
Nasıl Çapkın Oldum - 4. Bölüm 03:59
Nasıl Çapkın Oldum - 4. Bölüm 242 izlenme - 3 yıl önce Alkışlarlayaşıyorum kullanıcılarının favori dizisi olmaya aday internet dizisi "Nasıl Çapkın Oldum" tüm hızıyla devam ediyor! Ertan tarafından ekildiğini anlayan Gamze, arkadaşı Merve ile dertleşir. Ertan'ın da masaya dahil olmasıyla Gamze ile Ertan arasında hararetli bir tartışma başlar. Bu hararetli tartışmayı şaşırtıcı bir gelişme bölecektir.
Nasıl Çapkın Oldum - 9. Bölüm 06:56
Nasıl Çapkın Oldum - 9. Bölüm 267 izlenme - 3 yıl önce Nasıl Çapkın Oldum'un Alkışlarla Yaşıyorum göndermeli yeni bölümünde bu hafta: Eski çapkın "Enişte"nin vereceği bilgiler, Bora'nın hayatını değiştirecektir. Gamze ise Ertan'ın ihanetiyle acı çekmekte, Amerikan filmi benzeri bir bunalım yaşamaktadır. Peki Gamze bu bunalımdan nasıl çıkacak?
Nasıl Çapkın Oldum - 8. Bölüm 05:55
Nasıl Çapkın Oldum - 8. Bölüm 211 izlenme - 3 yıl önce Behzat Ç. kadrosundan sürpriz bir oyuncuyu ekibe dahil eden Nasıl Çapkın Oldum 8. bölümüyle karşınızda! Gamze son bir yüzleşme için Ertan'la görüşmek ister. Bora ise Gamze ile yakınlaşmayı başarmış olsa da bundan sonrasında ne yapacağını bilmemektedir.
Baba Naber 2 - Fragman 00:43
Baba Naber 2 - Fragman 137 izlenme - 3 yıl önce Ortak Ruh'un 2011 yılında ilkini yayınladığı "Baba Naber" üçlemesinin bu yaz yayınlanacak ikinci filminin fragmanı. Amerikan filmleri Türkiye'de çekilse ne olurdu mantığında çekilen serinin fragmanı da aynı mantığı barındırıyor. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57769/baba-naber-kisa-film