Hoşgeldiniz!

Ortaokul Videoları İzle

Doğa Koleji’nde Erken Kayıt Başladı 00:25
Doğa Koleji’nde Erken Kayıt Başladı 122.406 izlenme - 2 yıl önce Anaokulu Doğa Koleji Çocuk Üniversitesi Anaokulları , öğrenmekten zevk alan, sorgulayabilen ve araştırabilen bireyler yetiştiriyor. İlkokul Doğa Konseptli Eğitim Modeli, eğitimde yaparak ve yaşayarak öğrenme anlayışını sistemleştiriyor. Ortaokul SOES öğrenciye kendini geliştirme, farklı bakış açıları kazanma, ilgi ve yeteneklerini keşfetme olanağı sunuyor. Lise t-MBA ile öğrenciler ; yetenek, ilgi ve eğilimleri doğrultusunda üniversiteye ve hayata hazırlanıyor. Doğa Koleji’nde Erken Kayıt için tıklayınız.
Doğa Koleji’nde Erken Kayıt Başladı 00:46
Doğa Koleji’nde Erken Kayıt Başladı 70.849 izlenme - 2 yıl önce Anaokulu Doğa Koleji Çocuk Üniversitesi Anaokulları , öğrenmekten zevk alan, sorgulayabilen ve araştırabilen bireyler yetiştiriyor. İlkokul Doğa Konseptli Eğitim Modeli, eğitimde yaparak ve yaşayarak öğrenme anlayışını sistemleştiriyor. Ortaokul SOES öğrenciye kendini geliştirme, farklı bakış açıları kazanma, ilgi ve yeteneklerini keşfetme olanağı sunuyor. Lise t-MBA ile öğrenciler ; yetenek, ilgi ve eğilimleri doğrultusunda üniversiteye ve hayata hazırlanıyor. Doğa Koleji’nde Erken Kayıt için tıklayınız.
Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi | Bakıcı | ChildrensChannelTürkiye 02:30
Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi | Bakıcı | ChildrensChannelTürkiye 39.681 izlenme - 11 ay önce Modern Paris'te, ortaokul öğrencisi Marinette Dupain-Cheng ve sınıf arkadaşı aynı zamanda platonik olduğu Adrien Agreste üzerine kuruludur.] Kötü güçler ortaya çıktığında Marinette, gizli süper kahraman kişiliği Uğur Böceğin'e, Adrien ise kendi süper kahraman kişiliği Kara Kedi'ye dönüşür. İkisi birbirinin gerçek kişiliğini bilmeden, iş ortaklığıyla Paris'i, kendi Akuma'sını kullanıp normal insanları süper-kötü adamlara çevirip onlarla savaştırarak Ladybug ve Chat Noir'in güçlerini ele geçirmeye çalışan Hawk Moth'tan korurlar. Daha Fazlası http://childrensxdturkiye.weebly.com/mucize-ugur-bocegi-ile-kara-kedi.html
Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi | Kung Food | Tam Bölüm | Size Özel 21:59
Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi | Kung Food | Tam Bölüm | Size Özel 29.878 izlenme - 1 yıl önce Modern Paris'te, ortaokul öğrencisi Marinette Dupain-Cheng ve sınıf arkadaşı aynı zamanda platonik olduğu Adrien Agreste üzerine kuruludur.] Kötü güçler ortaya çıktığında Marinette, gizli süper kahraman kişiliği Uğur Böceğin'e, Adrien ise kendi süper kahraman kişiliği Kara Kedi'ye dönüşür. İkisi birbirinin gerçek kişiliğini bilmeden, iş ortaklığıyla Paris'i, kendi Akuma'sını kullanıp normal insanları süper-kötü adamlara çevirip onlarla savaştırarak Ladybug ve Chat Noir'in güçlerini ele geçirmeye çalışan Hawk Moth'tan korurlar. Daha Fazlası http://childrensxdturkiye.weebly.com/mucize-ugur-bocegi-ile-kara-kedi.html
Ortaokul Öğrencisi Organik Sinek İlacı Yaptı  01:49
Ortaokul Öğrencisi Organik Sinek İlacı Yaptı 2.304 izlenme - 1 yıl önce Adana'da Kabasakal Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi insanların kimyasal sinek ilacı kullanarak zarar görmemesi için esmer şeker, maya ve ılık su bulunan organik sinek savar yaptı. Kabasakal Ortakokulu öğrencileri "Eğitimde İşbirliği" projesi kapsamında yıl boyunca hazırlanıp onlarca proje hazırladı. Hazırlanan projelerden 55'i sergilenmeye layık bulunarak okulun bahçesinde açılan "Tübitak bilim fuarında" sergilendi. Projeler arasında en çok dikkat çekeni ise yazın Çukurova bölgesinde vatandaşların en çok dert yandığı sivri sinek ve diğer haşerelere karşı yapılmış olan "organik sinek savar" projesi oldu. 8. sınıf öğrencisi Nursima Öztürk, esmer şeker, maya ve ılık su karışımını bir pet şişe içine koyup şişenin ağız kısmını keserek ters çevirip tekrar şişeye oturtup bunu sineklerin olduğu yere koyarak sineklerin sonunu hazırladı. Şişeye gelen sinekler teker teker içine düşerek telef oldu. Öztürk, okulda proje sergisi yapılacağını duyunca vatandaşların en fazla özellikle yazın sineklerden mağdur olduğu ve bu nedenle kimyasal gazlara maruz kaldığını düşünerek bunun için organik bir sinek savar bulmak istediğini belirterek, "Doğal yollarla sivrisinek ilacı yaptım. Hazır olanlarda kimyasal daha fazla olduğu için insanlara fazla zarar veriyor, o yüzden ben doğal yollarla yapmayı tercih ettim. İçinde esmer şeker, maya ve ılık su var, sinekler hayvanların olduğu yere daha fazla geliyor o yüzden bu yerlere koyuyoruz. Kimyasal gazlarla insanlarda daha fazla hastalık çıkıyor bende bunları önlemek için böyle bir şey yapmaya karar verdim. Sineklerin şeker ve mayaya daha fazla geldiklerini düşündüğüm için bunu yaptım. Kokusu sinekleri çekiyor huni kısmından giriyor ve suya değdiği an ölüyor" dedi.
Umut Yok - 2014 Ortaokullar Arası En İyi Kısa Film Ödülü 06:56
Umut Yok - 2014 Ortaokullar Arası En İyi Kısa Film Ödülü 4.225 izlenme - 2 yıl önce Yönetmen : Eren Karataş Oyuncu: Kutay Madenci 2014 te Jüri üyeliğini Ümit Ünal, Cüneyt Cebenoyan, Murat Daltaban ve Banu Kanıbelli'nin yaptığı Açı Okullarının 3.sünü düzenlediği Kısa Film Yarışmasında En İyi Film seçilen film Talatpaşa Ortaokulu Sinema Kulübü öğrencileri tarafından çekildi. Film ayrıca Mayıs 2015'te Bursa'da düzenlenen Çocuk Hakları Film Festivalinde ilk 10 film arasına seçildi. Best student short film awarded in 2014 4th Bursa Children Rights Film Festival Official Selection
Kuzenimin E-Okul Notları ! 09:26
Kuzenimin E-Okul Notları ! 1.573 izlenme - 5 ay önce Selamlar bu videomuzda,bana yapılmasını istediğiniz neredeyse en zor challengeları bu videoda yaptım! Gerçekten çok eğlenceli oldu At kafası ile parkta gezmekten tutun Özer'in eokulunu göstermeye kadar :D Devamı için Like ve yorum atmayı unutmayın Gereksiz Army! ABONE OL:https://goo.gl/BKoiYp Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com Facebook Grubu(Kesinlikle katıl,hep oradayım):https://goo.gl/73PGPE Mobil uygulama; Android:https://goo.gl/o8Dlni iOS:https://goo.gl/mrgQuM Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA Kişisel Facebook profilim;https://goo.gl/iZfYnM İnstagram:@emrecanonal Bu videomuzda #emjankimlan etiketi ile challenge öneren arkadaşlarımızın challengelarını yapmaya çalıştık !
Vitamin Fen Bilimleri Konu Anlatımları - 5, 6, 7 ve 8. Sınıf 01:47
Vitamin Fen Bilimleri Konu Anlatımları - 5, 6, 7 ve 8. Sınıf 6.574 izlenme - 3 yıl önce http://www.vitaminegitim.com Vitamin Fen Bilimleri dünyasına hoş geldiniz! Tam ve kalıcı öğrenme için yaratıcı ve özgün etkinlikler sunan Vitamin, öğrenci ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Vitamin öğrenciye, bilimsel süreç, problem çözme ve bilgi transferi becerileri kazanacağı bir öğrenme ortamı sunar. Vitamin’de yer alan Fen Bilimleri konu anlatımları ve etkinlikleri(5 Sınıf, 6 Sınıf, 7 Sınıf ve 8 Sınıf) sayesinde öğrenci; - Hazır bir tanım görmek yerine, tanıma kendi çabası ve aklı yürütmeleriyle ulaşır. - Günlük yaşam akışı içerisinde sunulduğunda daha ilgi çekici bir hâle gelen bilimsel bilgileri ve teknolojiyi kolaylıkla anlar, anlamlandırır. - Gerçekte yıllar sürecek bir gözlemi, laboratuvar koşulları ve malzeme kısıtları yüzünden olanaksız olan deneyleri sanal ortamda saniyeler içinde yapar, sonucunu anında gözlemler, istediği kadar da tekrar edebilir. - Çok sayıda uygulama olanağıyla öğrendiklerini pekiştirir. - Öğretmenler ise üç boyutlu ve gerçekçi modellemeler sayesinde, sınıf ortamında canlandırılması ve öğrenciler tarafından anlaşılması zor olan konuları derste kolaylıkla sunar. Bu tip somutlaştırma yöntemleri, öğrenmenin kalıcı olmasını destekler.
Gaziemir Yakacık Ortaokulu Hım Hım 04:01
Gaziemir Yakacık Ortaokulu Hım Hım 3.706 izlenme - 3 yıl önce Gaziemir Yakacık Ortaokulu Hım Hım 23 nisan gösterisi
Vitamin Ortaokul - Sosyal Bilgiler 01:04
Vitamin Ortaokul - Sosyal Bilgiler 4.606 izlenme - 3 yıl önce Ortaokul Sosyal Bilgiler dersi konuları ve konu anlatımları içerir. Yazılı sınavlarına hazırlanırken konu özetleri ile çalışabilirsin.
Ramazan Yıldızhan Ortaokul 03:23
Ramazan Yıldızhan Ortaokul 3.830 izlenme - 5 yıl önce Ramazan Yıldızhan ortaokul
Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi | Kung Food | ChildrensChannelTR 21:59
Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi | Kung Food | ChildrensChannelTR 1.719 izlenme - 1 yıl önce Modern Paris'te, ortaokul öğrencisi Marinette Dupain-Cheng ve sınıf arkadaşı aynı zamanda platonik olduğu Adrien Agreste üzerine kuruludur.] Kötü güçler ortaya çıktığında Marinette, gizli süper kahraman kişiliği Uğur Böceğin'e, Adrien ise kendi süper kahraman kişiliği Kara Kedi'ye dönüşür. İkisi birbirinin gerçek kişiliğini bilmeden, iş ortaklığıyla Paris'i, kendi Akuma'sını kullanıp normal insanları süper-kötü adamlara çevirip onlarla savaştırarak Ladybug ve Chat Noir'in güçlerini ele geçirmeye çalışan Hawk Moth'tan korurlar. Daha Fazlası http://childrensxdturkiye.weebly.com/mucize-ugur-bocegi-ile-kara-kedi.html
ARİCİLİK 02:45
ARİCİLİK 6.558 izlenme - 9 yıl önce AKÇAPINAR KOYU akca der kursuyerler
Dünyanın En Büyük Okulu - Hindistan 01:57
Dünyanın En Büyük Okulu - Hindistan 1.806 izlenme - 3 yıl önce City Montessori School dünyanın en büyük okuluymuş ve de tabi ki nerede olabilir ya çindedir ya da hindistanda değil mi? evet hindistanda olan bu okulu izliyoruz. 3800 çalışanı, 1000 sınıfı, 3700 bilgisayarı olan 47000 öğrencilik bir okul. Ama tabi ki üniversite değil okul yani bizdeki ilkokul, ortaokul gibi düşünelim.
Kız Öğrencinin Altına Giydiği Elbise Ortalığı Karıştırdı  01:45
Kız Öğrencinin Altına Giydiği Elbise Ortalığı Karıştırdı 662 izlenme - 1 yıl önce Amerika'nın Marshall kasabasındaki, Marshall Ortaokulu'nda yaşanan olayda 8. sınıf öğrencisi Madyson Fields okuluna elbisesinin altına siyah dar pantolon giyerek gitti. Sınıf öğretmenlerinden biri, Madyson'ın giydiği pantolonu tayt olarak tanımlayınca, 'Erkeklerin dikkatini dağıttığı' gerekçesiyle genç kızı müdüriyete gönderdi. Madyson'ın annesi Brooke Fields isimli kadın yaşananları Facebook'tan paylaştı ve tartışmanın fitilini ateşledi. Küçük bir kasabada yaşanan bu olay bir anda ülke gündemine girdi.
Vitamin Matematik Konu Anlatımları - 5, 6, 7 ve 8. Sınıf 02:31
Vitamin Matematik Konu Anlatımları - 5, 6, 7 ve 8. Sınıf 1.819 izlenme - 3 yıl önce http://www.vitaminegitim.com Vitamin Matematik dünyasına hoş geldiniz! Tam ve kalıcı öğrenme için yaratıcı ve özgün interaktif sınıf etkinlikleri sunan Vitamin, öğrenci ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Vitamin, bilgiyi doğrudan vermek yerine, öğrencinin kavramları sorgulamasını ve bu kavramları öğrendikleriyle ilişkilendirmesini sağlar. Vitamin’de yer alan Matematik konu anlatımları(5.Sınıf 6.Sınıf 7.Sınıf ve 8.Sınıf) ve etkinlikleri sayesinde öğrenci; - Etkinliklerdeki anlatımlarla matematiksel bağıntıların nasıl oluştuğunu görüp neden-sonuç ilişkisi kurarak, tam ve kalıcı bir şekilde öğrenir. - Problemi anlama, çözüm yolu geliştirme, uygulama ve kontrol etme adımlarının tümünü deneyimleyerek, problem çözme becerilerini geliştirir. - Etkinliklerde gösterilen farklı çözüm yolları ile problemlere farklı açılardan bakabilme becerisi kazanır. - Konuları ezberlemeden, keşfederek öğrenir. - Öğrenilenleri sıcağı sıcağına tekrar etmek ve pekiştirmek için hazırlanan etkileşimli alıştırmalarla, öğrendiklerini farklı sorular üzerinde uygulama olanağına sahiptir. - Öğretmenler ise, öğrencilerin anlamakta zorlandıkları ya da sınıf ortamında canlandırılması güç olan konuları üç boyutlu modelleme, kavram geliştirme, görsel ispat gibi farklı yöntemlerle öğrencilerine sunar. Bu tip somutlaştırma yöntemleri, öğrenmenin kalıcı olmasını destekler..
Klasik Eşek Şakaları Vol 12,5 00:11
Klasik Eşek Şakaları Vol 12,5 1.234 izlenme - 2 yıl önce Ortaokul ve lise yıllarının vazgeçilmez unsuru olan bazı eşek şakaları vardır ki, klasik olmuşlardır. Yine de birileri hala yapmakta ve birileri hala yemektedir. Birileri yemeye devam ettiği müddetçe birileri yine yapacak ve bu şakalar adeta bir meşale gibi kuşaktan kuişağa geçerek varolacaktır.
Pastel ve Sulu Boya - Nasıl Üretilir? 05:45
Pastel ve Sulu Boya - Nasıl Üretilir? 835 izlenme - 2 yıl önce Bugün ki nasıl yapılır köşemizde pastel ve sulu boya var.Çocukluğumuzun belkide en mutlu anlarıdır resim dersinde patetes basmak ya da ipi farklı renge boyayıp defterin içine sıkıştırıp çekmek.Eksik olan ya da bitmiş olan renkleri arkadaşlarımızdan istemek. Sıranın altına kalem atıp etrafı güzelce bi inceleyenlerin sitesi alkışlarla yaşıyorum gururla sunar.
Kızlar Tuvaletine Baskın Yapmaya Çalışan Ortaokullu Ergenler 00:18
Kızlar Tuvaletine Baskın Yapmaya Çalışan Ortaokullu Ergenler 1.046 izlenme - 2 yıl önce Akılları sıra eğlenmeye çalışan bir grup Ortaokullu, aniden kızlar tuvaletinin kapısını açar, kızların panik yapmasıyla olay yerinden uzaklaşırlar. Ergenlerimiz için "mişyın kopleytıd" olmuş olur. İbretle izliyoruz efenim.
M.akif Ersoy Ortaokulu - M. S. İçli Ortaokulu 11:30
M.akif Ersoy Ortaokulu - M. S. İçli Ortaokulu 635 izlenme - 3 yıl önce 18 Nisan 2014 Cuma Günü Sincan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün Düzenlemiş Olduğu Ortaokullar Arası Futbol Müsabakasının Grup Maçına Çıkan Okul Futbol Takımımız Mehmet Sündüs İçli Ortaokulu İle Oynadığı Ve Oldukça Çekişmeli Geçen Maçı 4-3 Kazanmasını Bildi. Öğrencilerimizi Ve Beden Eğitimi Öğretmenimiz Uğur Özözlü' Yü Başarılı Maçlarından Dolayı Kutlarız...
Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi | Simon Der ki | ChildrensChannelTR 21:41
Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi | Simon Der ki | ChildrensChannelTR 559 izlenme - 12 ay önce Modern Paris'te, ortaokul öğrencisi Marinette Dupain-Cheng ve sınıf arkadaşı aynı zamanda platonik olduğu Adrien Agreste üzerine kuruludur.] Kötü güçler ortaya çıktığında Marinette, gizli süper kahraman kişiliği Uğur Böceğin'e, Adrien ise kendi süper kahraman kişiliği Kara Kedi'ye dönüşür. İkisi birbirinin gerçek kişiliğini bilmeden, iş ortaklığıyla Paris'i, kendi Akuma'sını kullanıp normal insanları süper-kötü adamlara çevirip onlarla savaştırarak Ladybug ve Chat Noir'in güçlerini ele geçirmeye çalışan Hawk Moth'tan korurlar. Daha Fazlası http://childrensxdturkiye.weebly.com/mucize-ugur-bocegi-ile-kara-kedi.html
Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi | Simon Der ki | Tam Bölüm |Size Özel 21:41
Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi | Simon Der ki | Tam Bölüm |Size Özel 537 izlenme - 12 ay önce Modern Paris'te, ortaokul öğrencisi Marinette Dupain-Cheng ve sınıf arkadaşı aynı zamanda platonik olduğu Adrien Agreste üzerine kuruludur.] Kötü güçler ortaya çıktığında Marinette, gizli süper kahraman kişiliği Uğur Böceğin'e, Adrien ise kendi süper kahraman kişiliği Kara Kedi'ye dönüşür. İkisi birbirinin gerçek kişiliğini bilmeden, iş ortaklığıyla Paris'i, kendi Akuma'sını kullanıp normal insanları süper-kötü adamlara çevirip onlarla savaştırarak Ladybug ve Chat Noir'in güçlerini ele geçirmeye çalışan Hawk Moth'tan korurlar. Daha Fazlası http://childrensxdturkiye.weebly.com/mucize-ugur-bocegi-ile-kara-kedi.html
Crazy Dance In İlkokul 00:53
Crazy Dance In İlkokul 525 izlenme - 2 yıl önce Tiesto'yu aratmayan bir dj, en kıvrak zennelere taş çıkartan, dudak uçaklatan dansçılar. Onlar bizlerin geleceği, onlar birer genç yetenek, onlar inci'nin efsane swf'si 1284114404.
Kayseri'deki Ortaokulda Zil Sesi Olarak Dombra Müziğinin Çalması 00:31
Kayseri'deki Ortaokulda Zil Sesi Olarak Dombra Müziğinin Çalması 600 izlenme - 2 yıl önce Kayseri'deki Hacı Sami Boydak İlkokulu ve Ortaokulu’nda çalınan zilin melodisinin 'Dombra' şarkısı seçilmesi, bazı velilerin tepkisine neden oldu. Bu şarkının AK Parti’nin seçim şarkısı olduğunu söyleyen veliler okulda siyaset yapılmamasını istedi. Artık ne hale geldik, inanın insanın aklı almıyor. Yazık deyip geçiyor, yorumu sizlere bırakıyorum.
Evrim Tartışmasında 'Ortaokullu' Eşiği 01:14
Evrim Tartışmasında 'Ortaokullu' Eşiği 525 izlenme - 2 yıl önce Artık internet diline tamamen girmiş "liseli" kavramının bir üst seviyesi, güncellenmiş versiyonu; "ortaokullu" Maymundan mı geliyoz, eşşeğe mi gidiyoz, gelirken ekmek mi alıyoz tartışmasında İsmail Nacar'ın zırt pırt araya girişi ve mehehe gülüşünün ardından Şafak Mert'in on numara tepkisi; Hımsss... "insanlar maymundan geliyorsa, şimdiki maymunlar neden insan olmuyor" tadında bir tartışma.
Ortaokul Öğrencileri Akıllı Ev Sistemi Yaptı 01:16
Ortaokul Öğrencileri Akıllı Ev Sistemi Yaptı 16 izlenme - 4 hafta önce Mersin'de iki ortaokul öğrencisi televizyonda akıllı ev sistemi reklamı gördü. Fiyatının çok pahalı olduğunu öğrenen öğrenciler, biriktirdikleri harçlıklarla kendi akıllı ev sistemini yaptılar. Bu sistem, evdeki acil durumlarda otomatik olarak devreye giriyor. Elektriği, suyu kapatıyor. Genç mucitler, yaptıkları sistemi herkesin kullanmasını istiyor.
Neslihan Demir - Yetenek Sınavında Yeteneksiz Çıktım - TED 06:01
Neslihan Demir - Yetenek Sınavında Yeteneksiz Çıktım - TED 459 izlenme - 2 yıl önce Bayan voleybolunun en önemli isimlerinden biri olan Neslihan Demir, kendi başarı hikayesini anlattı.
Kalem Ucu Yemek 00:52
Kalem Ucu Yemek 610 izlenme - 5 yıl önce Çocuk 60 tane uçu yedi yuttu bi kerede
Yatcaz Kalkcaz - Sınav Versiyonu 04:46
Yatcaz Kalkcaz - Sınav Versiyonu 325 izlenme - 3 yıl önce Genç kardeşlerimiz Gülşen'in parçasının üzerine, kendi imkanlarıyla yeniden bir klip çekmişler. Orjinalinden de güzel olmuş bence.. Videonun sahibi ''Serkan Tuğcu'' ya saygılar, sevgiler..
İrem Kızın 23 Nisan Gösterisi 06:00
İrem Kızın 23 Nisan Gösterisi 390 izlenme - 3 yıl önce İl Genel Meclisi Ortaokul 23 nisan gösterisi