Hoşgeldiniz!

ortodoks

Karamandan Mübadele ile Göç Ettirilen Ortodoks Türkleri 04:18
Karamandan Mübadele ile Göç Ettirilen Ortodoks Türkleri 1.469 izlenme - 6 ay önce Mübadele ile Anadolu'dan Yaklaşık 193.000 Karamanlı olmak üzere toplam 1.250.000 Türk Ortodoks Yünanistan'a ; yaklaşık 200.000 Müslüman'da Anadolu'ya zorunlu olarak gönderilmiştir. Anadolu nüfusunun ekonomik olarak en üretken kesimi olan Türk Ortodokslarının, zorunlu olarak gönderilmesi; bilgi, beceri ve girişimcilik ruhunun da gitmesi demekti. Türkiye Cumhuriyeti'nin kurulduğu yıllarda ki bu kayıp, devlet eliyle zengin olma yolunu açmış ve gerçek anlamda ulusal burjuvazi yaratılamamıştır.
Eşcinsel Ortodoks Rahipler Takvimi 03:44
Eşcinsel Ortodoks Rahipler Takvimi 3.105 izlenme - 2 yıl önce Orthodox Priests takvimi bu yıl geleneksel üçüncü albümünü çıkartıyor. Geçtiğimiz yıl “Sosyal Tolerans” temasını işleyen takvimi yarı çıplak ve İncil okuyan bir erkeğin diğer bir erkeğe poz verdiği fotoğraflarıyla hatırlıyor olmalısınız. Modellerin gey dostu Ortodoks Kilise mensupları olduğunu, takvim için poz verdiklerini çünkü organizasyonun özgürlüğün dili olduğuna ve toplumda eşitlik, insan hakları ve tolerans konusunda pek çok konuda yol açtığını düşündüklerini belirtildi. Takvimin tanıtım videosunda ise geçtiğimiz yıl Rusya’da Putin yüzünden yaşanan homofobik saldırılarla ilgili ilginç göndermeler mevcut. www.orthodox-calendar.com
Elini Öpeyim Hacı Amca - III.Theofilos 01:25
Elini Öpeyim Hacı Amca - III.Theofilos 304 izlenme - 2 yıl önce Ortodoks Patriği III. Theofilos'un Aysofya'dan ayrılışı esnasında ilginç bir olay yaşandı. Röportaj sonrası bir vatandaş Theofilos'un karşısına geçerek "Elini öpeyim hacı amca" diyerek el öptü. Theofilos ise bu durum karşısında şaşkınlığını gizleyemedi ve gülerek karşıladı.
Kadınların Giremediği Ülke 03:26
Kadınların Giremediği Ülke 102 izlenme - 10 ay önce Bu ülkeye kadınların girmesi yasak! Yunanistan'ın Halkidiki yarımadası bulunan Aynoroz Özerk Keşişsel Devleti, kadınların girmesinin yasak olduğu tek yer. İyi Seyirler. Abone olmayı unutmayın.
Ece İdil - Ortodoks 01:40
Ece İdil - Ortodoks 75 izlenme - 5 yıl önce
Rusya'da 04:03
Rusya'da "Maslenitsa" Şenlikleri 37 izlenme - 2 yıl önce Rusya'da "Maslenitsa" şenlikleri- Moskova'da, geleneksel Rus bayramı "Maslenitsa" dolayısıyla şenlik düzenlendi Rusya'da kış mevsimine veda edilerek baharın karşılandığı geleneksel "Maslenitsa" bayramı, çeşitli etkinliklerle kutlanıyor.
Beyaz Rusya’nın Ortodoks ve Katolik Kilisesini Arkadaşlarımız Ziyaret Ettiler 02:38
Beyaz Rusya’nın Ortodoks ve Katolik Kilisesini Arkadaşlarımız Ziyaret Ettiler 30 izlenme - 2 yıl önce Beyaz Rusya’nın Ortodoks ve Katolik kilisesini arkadaşlarımız ziyaret ettiler.
Ortodoks İslam anlayışında olan İhvan nasıl başarılı olabilir? 02:39
Ortodoks İslam anlayışında olan İhvan nasıl başarılı olabilir? 0 izlenme - 1 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/184314/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Ortodoks-Islam-anlayisinda-olan-Ihvan-nasil-basarili-olabilir- A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo