Hoşgeldiniz!

Örtülü Videoları İzle

First Lady'mizin Polonya'da 147 Bin Liralık Alışveriş Telaşı 01:02
First Lady'mizin Polonya'da 147 Bin Liralık Alışveriş Telaşı 6.574 izlenme - 11 ay önce Cumhurbaşkanı Eroğan Nato toplantısı için Polonya'da temaslarda bulunurken First Lady'miz de tatlı bir alışveriş telaşı içindeydi. Polonya Basınının haberlerine göre; Emine Erdoğan 20. yüzyıldan kalma bir porselen takımının da bulunduğu antika masa, sandalye gibi eşyalar için 147 bin lira ödedi. Polonya basını, Emine Erdoğan'ın alışverişi için ironik bir de yorum yaptı. Gazeteler, "Cumhurbaşkanının eşi Emine Erdoğan'ın Polonya ziyaretinin iyi hatırlanacağına eminiz" notunu düştü. ama asıl üzücü olan koskoca Firsl Lady'nin aldıklarını sığdıracak kadar geniş konforlu bir araca sahip olmaması.yakışıyor mu koskoca Türkiye Cumhuriyetine.Bir liderin eşi 150 bin liracık alışveriş yapacak kadar data düşmüşken biz vatandaşlar olarak bu ayıba sessiz mi kalacağız ilk teklifi ben verip Asgari Ücretlilerden Emine Erdoğan'a Katkı Payı adında bir vergi kesilmeli.buna yerli ve milli olan kimsenin itiraz edeceğini sanmıyorum.Allah garip gurebanın yardımcısı olan kimsesizlerin kimsesi ümmetin lideri ve ailesini başımızdan eksik etmesin.
Son 3 Cumhurbaşkanının Bütçe Harcama Karşılaştırması 02:10
Son 3 Cumhurbaşkanının Bütçe Harcama Karşılaştırması 2.897 izlenme - 2 yıl önce Ahmet Necdet Sezer, Abdullah Gül ve Recep Tayyip Erdoğan. Üç Cumhurbaşkanı'nın görev yaptıkları süreler ile ilgili ödenek rakamları ortaya çıktı. 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, 16 aylık sürede geçmiş iki Cumhurbaşkanı'na fark attığı rakamlara yansıdı.
Örtülü Çıplaklar Siyer TV 01:07:00
Örtülü Çıplaklar Siyer TV 1.301 izlenme - 2 yıl önce Örtülü Çıplaklar Siyer TV Mehmet Emin Yıldırım hocanın anlatımıyla Tesettür Örtülü Çıplaklar hadisinin açıklaması. Kişisel Web Sayfam http://mustafaeneskok.com.tr
Örtülü Okul - Ağaç Kesimi 01:56
Örtülü Okul - Ağaç Kesimi 1.295 izlenme - 4 yıl önce Örtülü Okul - Ağaç Kesimi
Emlek Şarkışla Başağaç Köyü 04:49
Emlek Şarkışla Başağaç Köyü 1.426 izlenme - 9 yıl önce basagac koyu
Tarık Tufan - Nerden Nereye Bağlamak (Türbana) 02:26
Tarık Tufan - Nerden Nereye Bağlamak (Türbana) 150 izlenme - 2 yıl önce Radyocu ve yazardır Tarık Tufan. Aslında kendisi beğendiğim bir kişidir, eserleri de çok iyidir bence, ama sanki bu sefer abartmış. Ne gerek var diyorum bazen.
Örtülü Saçlarla Şampuanlama Yapan Kadın 00:14
Örtülü Saçlarla Şampuanlama Yapan Kadın 5 izlenme - 2 ay önce Görüntüde izleyeceğimiz bir reklam olmalı başka bir açıklaması olmaz.İnsan saçları kapalı iken şampunı hissedemezki bu ilginç reklamı izliyoruz
Çaykur’a İşçi Olmak İçin Kura Bekleyen Stadyum Dolusu İnsan 05:09
Çaykur’a İşçi Olmak İçin Kura Bekleyen Stadyum Dolusu İnsan 67 izlenme - 2 yıl önce iktidar seçim meydanlarında kur'an'ı, kutsalları kullanıp polemik yaratarak esas sorunları göz önünden kaçırmaya çalışsa da memleket dahilinde çığ gibi büyüyen bir işsizlik var. taşeronun taşeronunun taşeronuna görmek için bile torpillerin havaya uçuştuğu ülkemizde az sayıda ki alımlara bile yüzbinlerce kişinin başvurduğu görüntüler 1929 dünya ekonomik buhranında ki kareleri aratmıyor. işin kötü yanı 3000 kişinin geçici işçi olarak alınacağı çaykur'a başvuran 40 bin kişiye sorarsanız kılıçdaroğlu'na "kaynak nerede" diye sorduğunu görebiliriz. birileri 10. trilyonluk gemisini almaya hazırlanadursun birileri de 900 liralık işi dahi bulmak üzere birbirini yesin. yeni Türkiye hepimize hayırlı olsun
Elazığ'ın En Süper Annesi Benim Annem 02:41
Elazığ'ın En Süper Annesi Benim Annem 128 izlenme - 7 yıl önce elazığ'ın en süper annesi benim annem adlı kompozisyon yarışmasında örtülü ilköğretim okulu ödül aldı.
redacted fragmanı 1 01:34
redacted fragmanı 1 121 izlenme - 6 yıl önce ırak'daki bir yerde konuşlanmış olan küçük bir amerikan askeri birliği üzerine odaklanan redacted farklı bakış açıları ile bu askerlerin karşılaştıkları durumlara verdikleri tepkileri yerel ırak halkına karşı tutumları ve her iki taraftaki medyanın bu olayları nasıl yansıttığını konu alıyor.
Bugün Kapalıyız - Kısa Film 01:33
Bugün Kapalıyız - Kısa Film 43 izlenme - 2 yıl önce Yapım: Karafil Biraderler Oyuncular: Aris Karafil, Aras Karafil Bu sanatsal filmimiz de kapalı mekanların dış dünyayla ilişkilerini, dışa vurumcu bir bakış açısıyla irdelenmesini konu alan, epik bir yapım izleyeceksiniz.
Mehmet Eymür 'Örtülü Ödenek' Skandalını Anlattı! - 02:07
Mehmet Eymür 'Örtülü Ödenek' Skandalını Anlattı! - 58 izlenme - 3 yıl önce Mehmet Eymür 'Örtülü Ödenek' Skandalını Anlattı! - "mit'te Atasagun Skandalı!"
Kılıçdaroğlu'ndan Örtülü Ödenek Eleştirisi: Öyle Olaylar Olacak ki... 02:32
Kılıçdaroğlu'ndan Örtülü Ödenek Eleştirisi: Öyle Olaylar Olacak ki... 88 izlenme - 2 yıl önce Örtülü ödeneğin Cumhurbaşkanı'nın da emrine verilmesini eleştiren CHP lideri Kılıçdaroğlu, "Öyle olaylar olacak ki, Başbakan'ın bile haberi olmayacak." dedi.
27 Rapdizayn - Uzun İnce Bir Yoldayım 02:31
27 Rapdizayn - Uzun İnce Bir Yoldayım 68 izlenme - 4 yıl önce Örtülü Okul - Ağaç Kesimi
CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Çetinkaya 01:00
CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Çetinkaya 42 izlenme - 2 yıl önce CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Çetinkaya: - "Örtülü ödeneğin nerelere harcanacağını öğrenmek istiyoruz" CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Erhan Çetinkaya, "Örtülü ödeneğin nerelere harcanacağını öğrenmek istiyoruz" dedi.
Kılıçdaroğlu, Ön Seçim İçin Oyunu Kullandı 04:03
Kılıçdaroğlu, Ön Seçim İçin Oyunu Kullandı 48 izlenme - 2 yıl önce CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, partisindeki ön seçimde oyunu kullanıp, "Bu ülkede demokrasi mi istiyorsunuz? Oyunuzu vereceğiniz yer belli artık." dedi.
Erdoğan'ın İran Ziyareti Neden 1 Güne İndirildi? 01:14
Erdoğan'ın İran Ziyareti Neden 1 Güne İndirildi? 37 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, Erdoğan'ın İran ziyaretiyle ilgili "Cumhurbaşkanımızın Ankara'da programları olduğu için bu ziyaretin günü birlik olarak yapılabileceği planlandı." dedi.
Hakan Şükür: Darbe Dönemine Hoş Geldiniz 00:31
Hakan Şükür: Darbe Dönemine Hoş Geldiniz 27 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Milletvekili Hakan Şükür, TBMM Genel Kurulu’nda kabul edilen ve yasalaşması için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayını bekleyen İç Güvenlik Paketi hakkında, "Adına İç Güvenlik Yasası mı dersiniz, istibdat başlangıcı mı, muhaberat devleti mi bilmem artık. Bireysel özgürlüğünüzü hükümet elinizden aldı.
MHP Grup Başkanvekili Vural 06:05
MHP Grup Başkanvekili Vural 28 izlenme - 3 yıl önce MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, "Şahan Gökbakar vizyon toplantısına niçin gitmiştir?
Kılıçdaroğlu: 07:19
Kılıçdaroğlu: "Ben Sadece Emekli Kardeşlerimin Duasını İstiyorum" 17 izlenme - 2 yıl önce CHP TBMM Grup Toplantısı- Genel Başkan Kılıçdaroğlu: - "Neymiş, 'Temmuz ayında kendisini Başbakan sanan birisi emekliye 100 lira verecekmiş, al 100 lirayı götür başına çal, istemiyoruz o 100 lirayı"- "Örtülü ödenek senin sorumluluğuna teslim edilmiştir, çünkü bütçeyi getiren sensin, sorumluluk sana aittir.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Verilen Örtülü Ödenek Anayasa Mahkemesi'ne Taşındı 01:11
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Verilen Örtülü Ödenek Anayasa Mahkemesi'ne Taşındı 12 izlenme - 2 yıl önce Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), torba kanunda yer alan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a örtülü ödenek veren düzenlemeyi Anayasa Mahkemesi’ne (AYM) taşıdı.
Kılıçdaroğlu: 06:22
Kılıçdaroğlu: "Ben Bu Parayı Emekliye Vereceğim, Sözüm Sözdür" 11 izlenme - 2 yıl önce CHP TBMM Grup Toplantısı- Genel Başkan Kılıçdaroğlu: - "Neymiş, 'Temmuz ayında kendisini Başbakan sanan birisi emekliye 100 lira verecekmiş, al 100 lirayı götür başına çal, istemiyoruz o 100 lirayı"- "Örtülü ödenek senin sorumluluğuna teslim edilmiştir, çünkü bütçeyi getiren sensin, sorumluluk sana aittir.
CHP Parti Sözcüsü Koç (2) 04:14
CHP Parti Sözcüsü Koç (2) 12 izlenme - 3 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, Ekmelettin İhsanoğlu'nun hiçbir partinin kendi çizgisinde belirlediği bir cumhurbaşkanı adayı olmadığını belirterek, "Tüm arkadaşlarımızın bundan sonra ortak sorumluluğa omuz vermelerini ve Türkiye'yi kifayetsiz muhterisin elinden kurtaracak çabayı göstermelerini bekliyoruz" dedi.
CHP'den 04:17
CHP'den "Torba Kanun"A İptal Başvurusu 7 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi soruları cevap CHP'den "Torba Kanun"a iptal başvurusu-CHP, "Torba Kanun" olarak bilinen yasanın bazı hükümlerinin iptali ve yürürlüğünün durdurulması talebiyle Anayasa Mahkemesi'ne başvurdu-CHP Grup Başkanvekili Hamzaçebi: "Hükümet politikasına ilişkin hiçbir görevi olmayan cumhurbaşkanına örtülü ödenek kullanma yetkisinin verilmesi doğrudan doğruya anayasaya aykırıdır" CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, "Hükümet politikasına ilişkin hiçbir görevi olmayan cumhurbaşkanına örtülü ödenek kullanma yetkisinin verilmesi doğrudan doğruya anayasaya aykırıdır" dedi.