Hoşgeldiniz!

örtülü

Örtülü Ödenek Davasında Peyami Sefa  Nın İfadesi 04:22
Örtülü Ödenek Davasında Peyami Sefa Nın İfadesi 1.081 izlenme - 3 ay önce video
First Lady'mizin Polonya'da 147 Bin Liralık Alışveriş Telaşı 01:02
First Lady'mizin Polonya'da 147 Bin Liralık Alışveriş Telaşı 6.649 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Eroğan Nato toplantısı için Polonya'da temaslarda bulunurken First Lady'miz de tatlı bir alışveriş telaşı içindeydi. Polonya Basınının haberlerine göre; Emine Erdoğan 20. yüzyıldan kalma bir porselen takımının da bulunduğu antika masa, sandalye gibi eşyalar için 147 bin lira ödedi. Polonya basını, Emine Erdoğan'ın alışverişi için ironik bir de yorum yaptı. Gazeteler, "Cumhurbaşkanının eşi Emine Erdoğan'ın Polonya ziyaretinin iyi hatırlanacağına eminiz" notunu düştü. ama asıl üzücü olan koskoca Firsl Lady'nin aldıklarını sığdıracak kadar geniş konforlu bir araca sahip olmaması.yakışıyor mu koskoca Türkiye Cumhuriyetine.Bir liderin eşi 150 bin liracık alışveriş yapacak kadar data düşmüşken biz vatandaşlar olarak bu ayıba sessiz mi kalacağız ilk teklifi ben verip Asgari Ücretlilerden Emine Erdoğan'a Katkı Payı adında bir vergi kesilmeli.buna yerli ve milli olan kimsenin itiraz edeceğini sanmıyorum.Allah garip gurebanın yardımcısı olan kimsesizlerin kimsesi ümmetin lideri ve ailesini başımızdan eksik etmesin.
Son 3 Cumhurbaşkanının Bütçe Harcama Karşılaştırması 02:10
Son 3 Cumhurbaşkanının Bütçe Harcama Karşılaştırması 2.944 izlenme - 3 yıl önce Ahmet Necdet Sezer, Abdullah Gül ve Recep Tayyip Erdoğan. Üç Cumhurbaşkanı'nın görev yaptıkları süreler ile ilgili ödenek rakamları ortaya çıktı. 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, 16 aylık sürede geçmiş iki Cumhurbaşkanı'na fark attığı rakamlara yansıdı.
Örtülü Çıplaklar Siyer TV 01:07:00
Örtülü Çıplaklar Siyer TV 1.473 izlenme - 3 yıl önce Örtülü Çıplaklar Siyer TV Mehmet Emin Yıldırım hocanın anlatımıyla Tesettür Örtülü Çıplaklar hadisinin açıklaması. Kişisel Web Sayfam http://mustafaeneskok.com.tr
Örtülü Okul - Ağaç Kesimi 01:56
Örtülü Okul - Ağaç Kesimi 1.331 izlenme - 5 yıl önce Örtülü Okul - Ağaç Kesimi
Emlek Şarkışla Başağaç Köyü 04:49
Emlek Şarkışla Başağaç Köyü 1.445 izlenme - 10 yıl önce basagac koyu
Tarık Tufan - Nerden Nereye Bağlamak (Türbana) 02:26
Tarık Tufan - Nerden Nereye Bağlamak (Türbana) 176 izlenme - 3 yıl önce Radyocu ve yazardır Tarık Tufan. Aslında kendisi beğendiğim bir kişidir, eserleri de çok iyidir bence, ama sanki bu sefer abartmış. Ne gerek var diyorum bazen.
redacted fragmanı 1 01:34
redacted fragmanı 1 139 izlenme - 7 yıl önce ırak'daki bir yerde konuşlanmış olan küçük bir amerikan askeri birliği üzerine odaklanan redacted farklı bakış açıları ile bu askerlerin karşılaştıkları durumlara verdikleri tepkileri yerel ırak halkına karşı tutumları ve her iki taraftaki medyanın bu olayları nasıl yansıttığını konu alıyor.
Elazığ'ın En Süper Annesi Benim Annem 02:41
Elazığ'ın En Süper Annesi Benim Annem 128 izlenme - 8 yıl önce elazığ'ın en süper annesi benim annem adlı kompozisyon yarışmasında örtülü ilköğretim okulu ödül aldı.
Çaykur’a İşçi Olmak İçin Kura Bekleyen Stadyum Dolusu İnsan 05:09
Çaykur’a İşçi Olmak İçin Kura Bekleyen Stadyum Dolusu İnsan 72 izlenme - 3 yıl önce iktidar seçim meydanlarında kur'an'ı, kutsalları kullanıp polemik yaratarak esas sorunları göz önünden kaçırmaya çalışsa da memleket dahilinde çığ gibi büyüyen bir işsizlik var. taşeronun taşeronunun taşeronuna görmek için bile torpillerin havaya uçuştuğu ülkemizde az sayıda ki alımlara bile yüzbinlerce kişinin başvurduğu görüntüler 1929 dünya ekonomik buhranında ki kareleri aratmıyor. işin kötü yanı 3000 kişinin geçici işçi olarak alınacağı çaykur'a başvuran 40 bin kişiye sorarsanız kılıçdaroğlu'na "kaynak nerede" diye sorduğunu görebiliriz. birileri 10. trilyonluk gemisini almaya hazırlanadursun birileri de 900 liralık işi dahi bulmak üzere birbirini yesin. yeni Türkiye hepimize hayırlı olsun
Başı Saçı Açık Kadınlar Kızlar Ke-Efirdir Örtülü Çıplaklarda Ke-Efirdir Tesetür Yalnızca Çarşaftır 01:33
Başı Saçı Açık Kadınlar Kızlar Ke-Efirdir Örtülü Çıplaklarda Ke-Efirdir Tesetür Yalnızca Çarşaftır 16 izlenme - 8 ay önce DİGAT! ÇOK MÜHİM UYARI: DÜNYE-E'DAKİ TÜM GUR-ENİ KERIYM’LER: TECWİYD ŞİRKİ İLE HARAKE'LENDİRİLEREK, TEHRIYF EDİLMİŞ'TİR! HARF'LER KESİLİYOR, BİÇİLİYOR, YOK SAYI'LIYOR, TAM OKUNMUYOR. TECWİYD ŞİRKİ İLE GUR-ENİ MÜBİYNİ OKU'YANLAR, EL-LEHÜ TEAELEYE WE NEBİY'LERE, RASÜWLE'RE SAWAŞ AÇAN KİMSE'LERDİR TECWİYD'SİZ GUR-ENİ AZİYMİ YALNIZ BU SAHIYFE'DE BULA'BİLİRSİNİZ SAHIYFEM’DEKİ PAYLAŞIM’LARI WİDEO’LARI FOTO’LARI YAZI’LARI NOT’LARI SİTE’LERİ FORUM’LARI WİDEO SAHIYFE’LERİ BEĞENEN KENDİ SAHIYFE’SİNDE PAYLAŞAN ÖNEREN TEWSİYE EDEN BAŞKALARI’NA ETİKET’LİYEN WEYA BUNLARA YORUM YAPAN KİMSE’LERİN İSİM’LERİ FACEBOOKUN SİTE’LERİN TWİTTEREN İNSTAGRAMIN FORUM’LARIN WİDEO SAHIYFE’LERİN SİSTEMİN’DEN DOLAYI GÖRÜNMEKTE’DİR . BU KİŞİ’LERİN SAHIYFE’LERİNDEKİ ŞİRK KÜFÜR HARAEM’LARI RAD İNKE-ER EDİYO’RUM WE BÖYLE BİR İÇERİĞE BENİM PAYLAŞIM’LARIM ÜZERİNDEN ULAŞMA’NIZ HAELİNDE HİÇ’BİR SORUMLU’LUK ASLA KABUL ETMİYO’RUM PAYLAŞ'TIĞIM TÜM WİDEO'LARDA, KONUŞAN'LAR KE-EFİR'DİR. HİÇ BİR WİDEO BANA AİT DEĞİL'DİR. HEPSİ KE-EFİR'LERE AİT'TİR. SADECE 'HAG', DOĞRU, YARAR'LI PAYLAŞIM OLDU'ĞU İÇİN PAYLAŞIYO'RUM. BU KONUŞAN KİŞİ'LERLE AGIYDEM ASLA AYNI DEĞİL'DİR. HEPSİ MÜSLİM DEĞİL'DİR, KE-EFİR'DİR, EBEDİ CEHENEM'LİKLERDİR. . BU WİDEO'LAR SİZ'LER UYANIN DİYE YAYIN'LANIYOR WE GERÇEĞİ GÖRMENİZ İÇİN'DİR. BU SAHIYFE'DE ŞİRK EHLİ'Nİ, İFŞE-E ETME'LERİ, DÜNYE-E'DAKİ HİÇ'BİR SAHIYFE'DE BULAMAZ'SINIZ! BU SAHIYFE: HAGI, İSLE-EMİ, İYME-ENİ, GUR-ENİ KERIYMİ, EYET'LERİ, GERÇEK DİYNİ YAYMAK'TADIR. CENETE GİR'MEK İSTİYOR'SANIZ: MİLETİ İBRAEHİYM'LERDEN OLUN. . EMEK WEREREK, WEGIT ZEME-EN HARCAYARAK, ÖZEN’LE TİTİZ’LİKLE YAZI’NIN RENK’LENDİRİLMİŞ HALİY’LE OKU’YUN, PAYLAŞIN, YAYIN, TEWSİYE EDİN. RENK’Lİ HAELDE OKUR’SANIZ GÖĞSE, GALBE, BEYİNE, AGLE, GÖZE DAHA İYİ, DAHA GÜZEL HITAEB EDER GÖNLÜNÜZ, GALBİ’NİZ, AGLİ’NİZ, GÖZÜNÜZ, GÖĞSÜ’NÜZ AÇILIR. YORULMA’DAN, SIKIL’MADAN, DAHA ÇOK AKICI ŞEKİL’DE, İSTEK’LE OKUR’SUNUZ. AŞAĞI’DAKİ LİNK’LERE TEK TEK TIKLA’YIN BAKIN İNCELE’YİN. . 1.JUST: www.justpaste.it/EL-FE-ETIHATI-1 . 2.JUST: www.justpaste.it/YENI-IYME-EN-ETTIM . 1333 SENE İÇİNDE YER'YÜZÜ TE-ERIYHIN'DE BİR İLK! MİLETİ İBRAEHİYM, İSLE-EM, İYME-EN, GUR-EN ÜZERE BİNE-E EDİLEN SİTE'LERİ WE WİDEO KANAL'LARI, HEPSİNİ TEAGIYB EDİN, HERKESE TEWSİYE EDİN, ÇEKİNME'YİN, KORKMA'YIN, PAYLAŞIN, BEĞENİN. . İYME-EN LE-E İ-LEHE İ-LE-E EL-LEHÜ MÜHAMEDÜ RASÜWLÜ EL-LEHİ. . İSLE-EM MİLETİ İBRAEHİYM KEFER NE-E BİKÜM BİZ SİZİ TEKFİYR ET-TİK EL-LEHÜ EKBER. . 3.İNSTAGRAM: www.instagram.com/tekfiyr2019 . 4.SİTE: www.mileti-ibraehiym.simplesite.com . 5.SİTE: www.gurenihakiym.wordpress.com . 6.SİTE: www.eyet-wehy.tumblr.com . 7.WİDEO: www.izlesene.com/iz/sunethadiys . 8.WİDEO: www.dailymotion.com/gur-en-hadiys . 9.WİDEO: www.tune.pk/suneti-ellehi . 10.WİDEO: www.youtube.com/channel/UCRPtWy-e1058_sTy0UlITDg/about . 11.TWİTTER: www.twitter.com/miletiibraehiym . EL-ŞEYHU MÜHAMED ABDÜ EL-MÜNTEGIM RADIYE EL-LEHÜ ANHÜ.
Bugün Kapalıyız - Kısa Film 01:33
Bugün Kapalıyız - Kısa Film 47 izlenme - 3 yıl önce Yapım: Karafil Biraderler Oyuncular: Aris Karafil, Aras Karafil Bu sanatsal filmimiz de kapalı mekanların dış dünyayla ilişkilerini, dışa vurumcu bir bakış açısıyla irdelenmesini konu alan, epik bir yapım izleyeceksiniz.
Mehmet Eymür 'Örtülü Ödenek' Skandalını Anlattı! - 02:07
Mehmet Eymür 'Örtülü Ödenek' Skandalını Anlattı! - 59 izlenme - 4 yıl önce Mehmet Eymür 'Örtülü Ödenek' Skandalını Anlattı! - "mit'te Atasagun Skandalı!"
27 Rapdizayn - Uzun İnce Bir Yoldayım 02:31
27 Rapdizayn - Uzun İnce Bir Yoldayım 78 izlenme - 5 yıl önce Örtülü Okul - Ağaç Kesimi
Kılıçdaroğlu'ndan Örtülü Ödenek Eleştirisi: Öyle Olaylar Olacak ki... 02:32
Kılıçdaroğlu'ndan Örtülü Ödenek Eleştirisi: Öyle Olaylar Olacak ki... 90 izlenme - 3 yıl önce Örtülü ödeneğin Cumhurbaşkanı'nın da emrine verilmesini eleştiren CHP lideri Kılıçdaroğlu, "Öyle olaylar olacak ki, Başbakan'ın bile haberi olmayacak." dedi.
CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Çetinkaya 01:00
CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Çetinkaya 42 izlenme - 3 yıl önce CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Çetinkaya: - "Örtülü ödeneğin nerelere harcanacağını öğrenmek istiyoruz" CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Erhan Çetinkaya, "Örtülü ödeneğin nerelere harcanacağını öğrenmek istiyoruz" dedi.
Kılıçdaroğlu, Ön Seçim İçin Oyunu Kullandı 04:03
Kılıçdaroğlu, Ön Seçim İçin Oyunu Kullandı 48 izlenme - 3 yıl önce CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, partisindeki ön seçimde oyunu kullanıp, "Bu ülkede demokrasi mi istiyorsunuz? Oyunuzu vereceğiniz yer belli artık." dedi.
Örtülü Saçlarla Şampuanlama Yapan Kadın 00:14
Örtülü Saçlarla Şampuanlama Yapan Kadın 7 izlenme - 1 yıl önce Görüntüde izleyeceğimiz bir reklam olmalı başka bir açıklaması olmaz.İnsan saçları kapalı iken şampunı hissedemezki bu ilginç reklamı izliyoruz
Erdoğan'ın İran Ziyareti Neden 1 Güne İndirildi? 01:14
Erdoğan'ın İran Ziyareti Neden 1 Güne İndirildi? 37 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, Erdoğan'ın İran ziyaretiyle ilgili "Cumhurbaşkanımızın Ankara'da programları olduğu için bu ziyaretin günü birlik olarak yapılabileceği planlandı." dedi.
Hakan Şükür: Darbe Dönemine Hoş Geldiniz 00:31
Hakan Şükür: Darbe Dönemine Hoş Geldiniz 28 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Milletvekili Hakan Şükür, TBMM Genel Kurulu’nda kabul edilen ve yasalaşması için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayını bekleyen İç Güvenlik Paketi hakkında, "Adına İç Güvenlik Yasası mı dersiniz, istibdat başlangıcı mı, muhaberat devleti mi bilmem artık. Bireysel özgürlüğünüzü hükümet elinizden aldı.
MHP Grup Başkanvekili Vural 06:05
MHP Grup Başkanvekili Vural 28 izlenme - 4 yıl önce MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, "Şahan Gökbakar vizyon toplantısına niçin gitmiştir?
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Verilen Örtülü Ödenek Anayasa Mahkemesi'ne Taşındı 01:11
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Verilen Örtülü Ödenek Anayasa Mahkemesi'ne Taşındı 14 izlenme - 3 yıl önce Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), torba kanunda yer alan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a örtülü ödenek veren düzenlemeyi Anayasa Mahkemesi’ne (AYM) taşıdı.
Kılıçdaroğlu: 07:19
Kılıçdaroğlu: "Ben Sadece Emekli Kardeşlerimin Duasını İstiyorum" 17 izlenme - 3 yıl önce CHP TBMM Grup Toplantısı- Genel Başkan Kılıçdaroğlu: - "Neymiş, 'Temmuz ayında kendisini Başbakan sanan birisi emekliye 100 lira verecekmiş, al 100 lirayı götür başına çal, istemiyoruz o 100 lirayı"- "Örtülü ödenek senin sorumluluğuna teslim edilmiştir, çünkü bütçeyi getiren sensin, sorumluluk sana aittir.
Kılıçdaroğlu: 06:22
Kılıçdaroğlu: "Ben Bu Parayı Emekliye Vereceğim, Sözüm Sözdür" 11 izlenme - 3 yıl önce CHP TBMM Grup Toplantısı- Genel Başkan Kılıçdaroğlu: - "Neymiş, 'Temmuz ayında kendisini Başbakan sanan birisi emekliye 100 lira verecekmiş, al 100 lirayı götür başına çal, istemiyoruz o 100 lirayı"- "Örtülü ödenek senin sorumluluğuna teslim edilmiştir, çünkü bütçeyi getiren sensin, sorumluluk sana aittir.
CHP'den 04:17
CHP'den "Torba Kanun"A İptal Başvurusu 10 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi soruları cevap CHP'den "Torba Kanun"a iptal başvurusu-CHP, "Torba Kanun" olarak bilinen yasanın bazı hükümlerinin iptali ve yürürlüğünün durdurulması talebiyle Anayasa Mahkemesi'ne başvurdu-CHP Grup Başkanvekili Hamzaçebi: "Hükümet politikasına ilişkin hiçbir görevi olmayan cumhurbaşkanına örtülü ödenek kullanma yetkisinin verilmesi doğrudan doğruya anayasaya aykırıdır" CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, "Hükümet politikasına ilişkin hiçbir görevi olmayan cumhurbaşkanına örtülü ödenek kullanma yetkisinin verilmesi doğrudan doğruya anayasaya aykırıdır" dedi.
CHP Parti Sözcüsü Koç (2) 04:14
CHP Parti Sözcüsü Koç (2) 12 izlenme - 4 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, Ekmelettin İhsanoğlu'nun hiçbir partinin kendi çizgisinde belirlediği bir cumhurbaşkanı adayı olmadığını belirterek, "Tüm arkadaşlarımızın bundan sonra ortak sorumluluğa omuz vermelerini ve Türkiye'yi kifayetsiz muhterisin elinden kurtaracak çabayı göstermelerini bekliyoruz" dedi.