Hoşgeldiniz!

Osb Videoları İzle

Karaman 05:46
Karaman 2.257 izlenme - 9 yıl önce karaman
Iğdır Osb Genel Tanıtım Belgeseli 28:21
Iğdır Osb Genel Tanıtım Belgeseli 327 izlenme - 4 yıl önce Iğdır Osb Genel Tanıtım Belgeseli Hazırlayan Geçici İşkur Tyçp Çalışan Abdurrezzak Yulu
Reel Sektör Programı Pulsar İnşaat 06:06
Reel Sektör Programı Pulsar İnşaat 216 izlenme - 3 yıl önce Reel Sektör Programı Pulsar İnşaat
Osb 07:49
Osb 357 izlenme - 8 yıl önce
Kalkandere Osb Nihat Çolak Açiklaması 01:58
Kalkandere Osb Nihat Çolak Açiklaması 186 izlenme - 5 yıl önce kalkandere osb nihat çolak açiklaması
Sanayi ve Egitim Sehri Kayseri-Mimar Sinan OSB 07:15
Sanayi ve Egitim Sehri Kayseri-Mimar Sinan OSB 260 izlenme - 5 yıl önce Çesitli temas ve incelemeler gerçeklestirmek üzere, esi Hayrünnisa Gül ile birlikte, Kayseri’ye üç günlük bir ziyaret gerçeklestiren Cumhurbaskani Abdullah Gül, Kayseri’nin ekonomik gücüne dikkat çekerek kentin Türkiye’nin üretim üslerinden biri oldugunu kaydetti. Nuh Naci Yazgan Üniversitesi ile Abdullah Gül Üniversitesi’ni de ziyaret eden Cumhurbaskani Gül, Kayseri’nin Orta Anadolu’daki önemli bir egitim merkezi haline geldigine de isaret ederek, “Abdullah Gül Üniversitesi sadece Kayseri için degil, Orta Anadolu ve Türkiye için büyük bir kazanim olacak” dedi.
Malıköy Osb 01:44
Malıköy Osb 147 izlenme - 8 yıl önce
Eskişehir'de OSB'yi Sel Bastı 03:16
Eskişehir'de OSB'yi Sel Bastı 51 izlenme - 2 yıl önce Eskişehir'de sağanak yağmur, Organize Sanayi Bölgesi'ni su altında bıraktı. Sel suyunun girdiği fabrikada mahsur kalan 2 işçi iş makineleriyle kurtarılırken, onlarca araç sel suyunda süreklendi. Akp belediyelerin de sık rasladığımız bu durum chp belediyeleri için de çok farklı değilmiş...Sorun siyasette mi Sistemde mi ???
Organize Gençlik 05:02
Organize Gençlik 60 izlenme - 7 yıl önce
Sanayi ve Egitim Sehri Kayseri-Mimar Sinan OSB 07:15
Sanayi ve Egitim Sehri Kayseri-Mimar Sinan OSB 5 izlenme - 5 yıl önce Çesitli temas ve incelemeler gerçeklestirmek üzere, esi Hayrünnisa Gül ile birlikte, Kayseri’ye üç günlük bir ziyaret gerçeklestiren Cumhurbaskani Abdullah Gül, Kayseri’nin ekonomik gücüne dikkat çekerek kentin Türkiye’nin üretim üslerinden biri oldugunu kaydetti. Nuh Naci Yazgan Üniversitesi ile Abdullah Gül Üniversitesi’ni de ziyaret eden Cumhurbaskani Gül, Kayseri’nin Orta Anadolu’daki önemli bir egitim merkezi haline geldigine de isaret ederek, “Abdullah Gül Üniversitesi sadece Kayseri için degil, Orta Anadolu ve Türkiye için büyük bir kazanim olacak” dedi.
Cumhurbaskani Gül’ün Kayseri Ziyareti-KOSB Temel Atma Töreni 05:20
Cumhurbaskani Gül’ün Kayseri Ziyareti-KOSB Temel Atma Töreni 4 izlenme - 6 yıl önce Çesitli tesislerin açilis ve temel atma törenleri ile daha önce temeli atilan bazi tesislerde gerçeklestirilen çalismalari yerinde görmek amaciyla Kayseri’ye üç günlük ziyaret gerçeklestiren Cumhurbaskani Gül, bu çerçevede Erciyes Turizm Master plani çalismalari konusunda yetkililerden bilgi aldi. Erciyes Üniversitesi’ne katki saglayan hayirseverlere plaket veren Cumhurbaskani Gül, ayrica ilk egitimini aldigi Gazipasa Ilkögretim Okulu’nu ziyaret ederek 50 yil önceki sinif arkadaslariyla bir araya geldi.
Cumhurbaskani Gül’ün Kayseri Ziyareti-KOSB Temel Atma Töreni 05:20
Cumhurbaskani Gül’ün Kayseri Ziyareti-KOSB Temel Atma Töreni 2 izlenme - 6 yıl önce Çesitli tesislerin açilis ve temel atma törenleri ile daha önce temeli atilan bazi tesislerde gerçeklestirilen çalismalari yerinde görmek amaciyla Kayseri’ye üç günlük ziyaret gerçeklestiren Cumhurbaskani Gül, bu çerçevede Erciyes Turizm Master plani çalismalari konusunda yetkililerden bilgi aldi. Erciyes Üniversitesi’ne katki saglayan hayirseverlere plaket veren Cumhurbaskani Gül, ayrica ilk egitimini aldigi Gazipasa Ilkögretim Okulu’nu ziyaret ederek 50 yil önceki sinif arkadaslariyla bir araya geldi.