Hoşgeldiniz!

osb

Karaman 05:46
Karaman 2.257 izlenme - 10 yıl önce karaman
Iğdır Osb Genel Tanıtım Belgeseli 28:21
Iğdır Osb Genel Tanıtım Belgeseli 327 izlenme - 5 yıl önce Iğdır Osb Genel Tanıtım Belgeseli Hazırlayan Geçici İşkur Tyçp Çalışan Abdurrezzak Yulu
Reel Sektör Programı Pulsar İnşaat 06:06
Reel Sektör Programı Pulsar İnşaat 213 izlenme - 4 yıl önce Reel Sektör Programı Pulsar İnşaat
Sanayi ve Egitim Sehri Kayseri-Mimar Sinan OSB 07:15
Sanayi ve Egitim Sehri Kayseri-Mimar Sinan OSB 380 izlenme - 6 yıl önce Çesitli temas ve incelemeler gerçeklestirmek üzere, esi Hayrünnisa Gül ile birlikte, Kayseri’ye üç günlük bir ziyaret gerçeklestiren Cumhurbaskani Abdullah Gül, Kayseri’nin ekonomik gücüne dikkat çekerek kentin Türkiye’nin üretim üslerinden biri oldugunu kaydetti. Nuh Naci Yazgan Üniversitesi ile Abdullah Gül Üniversitesi’ni de ziyaret eden Cumhurbaskani Gül, Kayseri’nin Orta Anadolu’daki önemli bir egitim merkezi haline geldigine de isaret ederek, “Abdullah Gül Üniversitesi sadece Kayseri için degil, Orta Anadolu ve Türkiye için büyük bir kazanim olacak” dedi.
Osb 07:49
Osb 358 izlenme - 9 yıl önce
Kalkandere Osb Nihat Çolak Açiklaması 01:58
Kalkandere Osb Nihat Çolak Açiklaması 187 izlenme - 6 yıl önce kalkandere osb nihat çolak açiklaması
Malıköy Osb 01:44
Malıköy Osb 148 izlenme - 9 yıl önce
Batman Osb'deki Patlama Anı Kamerada 01:12
Batman Osb'deki Patlama Anı Kamerada 13 izlenme - 6 ay önce Batman OSB'deki patlama anı kameradaBATMAN - Batman Organize Sanayi Bölgesi'nde bir fabrikanın bahçesinde bulunan yakıt tankının patlama anı güvenlik kameralarına yansıdı.
Eskişehir'de OSB'yi Sel Bastı 03:16
Eskişehir'de OSB'yi Sel Bastı 57 izlenme - 3 yıl önce Eskişehir'de sağanak yağmur, Organize Sanayi Bölgesi'ni su altında bıraktı. Sel suyunun girdiği fabrikada mahsur kalan 2 işçi iş makineleriyle kurtarılırken, onlarca araç sel suyunda süreklendi. Akp belediyelerin de sık rasladığımız bu durum chp belediyeleri için de çok farklı değilmiş...Sorun siyasette mi Sistemde mi ???
Organize Gençlik 05:02
Organize Gençlik 60 izlenme - 8 yıl önce
Tarıma Dayalı Manda İhtisas Osb Çalışmaları Başlangıç Toplantısı Yapıldı 05:25
Tarıma Dayalı Manda İhtisas Osb Çalışmaları Başlangıç Toplantısı Yapıldı 1 izlenme - 2 ay önce Tarıma Dayalı Manda İhtisas OSB çalışmaları başlangıç toplantısı yapıldıZONGULDAK - Zonguldak Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı'nda Tarıma Dayalı Manda İhtisas OSB çalışmaları Başlangıç toplantısı yapıldı.
Gürsu Halı Yıkama Bursa-1 Takım Koltuk Yıkama Doksan Tl Nehir Halı 01:20
Gürsu Halı Yıkama Bursa-1 Takım Koltuk Yıkama Doksan Tl Nehir Halı 4 izlenme - 9 ay önce BURSA NEHİR KOLTUK VE YATAK YIKAMA 1 TK KOTUK YIKAMA 90 TL 0539 211 28 10 NU HEMEN ARAYIN PARKELERİNİZE DUVAR VE EŞYALARINIZA ZARAR VEMEDEN YIKAMA YAPIYORUZ BURSA NIN HER BÖLGESİNE SERVİSİMİZ VARDIR KOLTUK ,YATAK ,BERJER, ÇEKYAT ,KANEPE, SANDALYE MAXSİ TAKIM, KÖŞE TAKIMI YIKAMA HİZMETİ VERİYORUZ SİZE BİR TELEEFON KADAR YAKINIZ HEMEN ARAYIN SİZİNDE KOLTUKLARINIZ TERTEMİZ OLSUN BURSANIN HER YERİNE ÜCRETSİZ SERVİS - Günümüzün yarısının geçtiği koltuklarımız en değerli en hassas eşyalarımızdır. en çok sevdiğimiz insanları, en değerli misafirlerimizi koltuklarımız üzerinde ağırlarız yeriz içeriz yatarız. böyle oluncada mikroplar için vazgeçilmez bir barınak teşkil eder. koltukların temizlenmesi zor ve zahmetli bir iştir. BURSA NEHİR HALI YIKAMA - olarak sizi koltuk yıkama derdinden kurtarıyoruz. profesyonel kadrosuyla, yılların verdiği uzun birikim ve tecrübesiyle, kullandığı doğal ve antibakteriyel temizleme detarjan
Bursa Kestel Halı Koltuk Yıkama Yerleri-1 Tk Koltuk Yıkama Doksan 00:45
Bursa Kestel Halı Koltuk Yıkama Yerleri-1 Tk Koltuk Yıkama Doksan 3 izlenme - 9 ay önce BURSA NEHİR KOLTUK VE YATAK YIKAMA 1 TK KOTUK YIKAMA 90 TL 0539 211 28 10 NU HEMEN ARAYIN PARKELERİNİZE DUVAR VE EŞYALARINIZA ZARAR VEMEDEN YIKAMA YAPIYORUZ BURSA NIN HER BÖLGESİNE SERVİSİMİZ VARDIR KOLTUK ,YATAK ,BERJER, ÇEKYAT ,KANEPE, SANDALYE MAXSİ TAKIM, KÖŞE TAKIMI YIKAMA HİZMETİ VERİYORUZ SİZE BİR TELEEFON KADAR YAKINIZ HEMEN ARAYIN SİZİNDE KOLTUKLARINIZ TERTEMİZ OLSUN BURSANIN HER YERİNE ÜCRETSİZ SERVİS - Günümüzün yarısının geçtiği koltuklarımız en değerli en hassas eşyalarımızdır. en çok sevdiğimiz insanları, en değerli misafirlerimizi koltuklarımız üzerinde ağırlarız yeriz içeriz yatarız. böyle oluncada mikroplar için vazgeçilmez bir barınak teşkil eder. koltukların temizlenmesi zor ve zahmetli bir iştir. BURSA NEHİR HALI YIKAMA - olarak sizi koltuk yıkama derdinden kurtarıyoruz. profesyonel kadrosuyla, yılların verdiği uzun birikim ve tecrübesiyle, kullandığı doğal ve antibakteriyel temizleme detarjan
Sanayi ve Egitim Sehri Kayseri-Mimar Sinan OSB 07:15
Sanayi ve Egitim Sehri Kayseri-Mimar Sinan OSB 6 izlenme - 6 yıl önce Çesitli temas ve incelemeler gerçeklestirmek üzere, esi Hayrünnisa Gül ile birlikte, Kayseri’ye üç günlük bir ziyaret gerçeklestiren Cumhurbaskani Abdullah Gül, Kayseri’nin ekonomik gücüne dikkat çekerek kentin Türkiye’nin üretim üslerinden biri oldugunu kaydetti. Nuh Naci Yazgan Üniversitesi ile Abdullah Gül Üniversitesi’ni de ziyaret eden Cumhurbaskani Gül, Kayseri’nin Orta Anadolu’daki önemli bir egitim merkezi haline geldigine de isaret ederek, “Abdullah Gül Üniversitesi sadece Kayseri için degil, Orta Anadolu ve Türkiye için büyük bir kazanim olacak” dedi.
Cumhurbaskani Gül’ün Kayseri Ziyareti-KOSB Temel Atma Töreni 05:20
Cumhurbaskani Gül’ün Kayseri Ziyareti-KOSB Temel Atma Töreni 4 izlenme - 7 yıl önce Çesitli tesislerin açilis ve temel atma törenleri ile daha önce temeli atilan bazi tesislerde gerçeklestirilen çalismalari yerinde görmek amaciyla Kayseri’ye üç günlük ziyaret gerçeklestiren Cumhurbaskani Gül, bu çerçevede Erciyes Turizm Master plani çalismalari konusunda yetkililerden bilgi aldi. Erciyes Üniversitesi’ne katki saglayan hayirseverlere plaket veren Cumhurbaskani Gül, ayrica ilk egitimini aldigi Gazipasa Ilkögretim Okulu’nu ziyaret ederek 50 yil önceki sinif arkadaslariyla bir araya geldi.
Cumhurbaskani Gül’ün Kayseri Ziyareti-KOSB Temel Atma Töreni 05:20
Cumhurbaskani Gül’ün Kayseri Ziyareti-KOSB Temel Atma Töreni 2 izlenme - 7 yıl önce Çesitli tesislerin açilis ve temel atma törenleri ile daha önce temeli atilan bazi tesislerde gerçeklestirilen çalismalari yerinde görmek amaciyla Kayseri’ye üç günlük ziyaret gerçeklestiren Cumhurbaskani Gül, bu çerçevede Erciyes Turizm Master plani çalismalari konusunda yetkililerden bilgi aldi. Erciyes Üniversitesi’ne katki saglayan hayirseverlere plaket veren Cumhurbaskani Gül, ayrica ilk egitimini aldigi Gazipasa Ilkögretim Okulu’nu ziyaret ederek 50 yil önceki sinif arkadaslariyla bir araya geldi.