Hoşgeldiniz!

Oscar Pistorius

Bacakları Olmayan Atlet Yarı Finale Kaldı! 00:33
Bacakları Olmayan Atlet Yarı Finale Kaldı! 2.493 izlenme - 6 yıl önce Bacakları yok ama Londra Olimpiyatların'da yarı finale kaldı. Güney Afrikalı Oscar Pistorius protez bacaklarıyla elemelerde bir üst tura çıkmayı başardı...
Pistorius Hapishanede Böyle Görüntülendi 01:22
Pistorius Hapishanede Böyle Görüntülendi 520 izlenme - 3 yıl önce 14 Şubat 2013'te kız arkadaşını silahla vurarak öldürdüğü gerekçesi ile tutuklanan dünya rekortmeni paralimpik koşucu Oscar Pistorius, tutuklu bulunduğu hapishanenin avlusunda futbol oynarken görüntülendi.
Atlet Pistorius Mahkemede Protezsiz Yürüdü 00:54
Atlet Pistorius Mahkemede Protezsiz Yürüdü 118 izlenme - 2 yıl önce Kız arkadaşı Steenkamp'ı öldürmekten suçlu bulunan Güney Afrikalı Oscar Pistorius olay anını anlatmak için protezlerini çıkartarak yürüdü.
Oscar Pistorius Güzeller Güzeli Reeva Steenkamp'ı Nasıl Öldürdü 06:40
Oscar Pistorius Güzeller Güzeli Reeva Steenkamp'ı Nasıl Öldürdü 144 izlenme - 3 yıl önce Oscar denen ne idüğü belirsiz caninin dünyalar güzeli, yüzüne bakmaya doyamayacağınız Reeva Steenkamp'ı nasıl öldürdüğünü gösteren similasyon... her ne kadar mahkeme yanlışlıkla öldürdüğüne kanaat getirse de ben dahil milyonlarca insan biliyor ki Oscar bir canidir, katildir, şerefsiz bir köpektir. Ay parçası reeva'yı bilerek ve isteyerek öldürmüştür ve dilerim dübürü kızgın demirlere gark olur, dübüründen Egzantrik Mili eksik olmaz, iki gözünün ikisine de krank mili giresice köpek...
Ünlü Sporcu Sevgilisini Öldürdü Dünya Şokta 00:54
Ünlü Sporcu Sevgilisini Öldürdü Dünya Şokta 149 izlenme - 5 yıl önce Güney Afrikalı ampüte atlet Oscar Pistorius'un sevgilisini silahla vurarak öldürdüğü bildirildi.
Athletics - Men's 100m - T44 Final - London 2012 Paralympic Games 08:38
Athletics - Men's 100m - T44 Final - London 2012 Paralympic Games 63 izlenme - 3 yıl önce Merhaba, size tam 8 dk 36 sn lik Londra 2012 olimpiyatları Paralimpik 100 mt erkekler final yarışını izletmek istedim. Hiçbir bedeni engeli olmayan insanların bile nefeslerinin kesileceği izlerken azmin ve spor ruhunun dibine vuracağınız bu yarışa lütfen kayıtsız kalmayın aklınız bir köşesinde bulunsun. Engelli insanlarımızı unutmayalım, saygı ve sevgilerimle.
Hapishanede Böyle Görüntülendi 01:22
Hapishanede Böyle Görüntülendi 24 izlenme - 3 yıl önce 14 Şubat 2013'te kız arkadaşını silahla vurarak öldürdüğü gerekçesi ile tutuklanan dünya rekortmeni paralimpik koşucu Oscar Pistorius, tutuklu bulunduğu hapishanenin avlusunda futbol oynarken görüntülendi.
Kız Arkadaşını Öldüren Atlet, Spora Cezaevi Avlusunda Devam Ediyor 01:23
Kız Arkadaşını Öldüren Atlet, Spora Cezaevi Avlusunda Devam Ediyor 45 izlenme - 3 yıl önce 2 yıl önce kız arkadaşını öldürdüğü gerekçesiyle tutuklanan dünya rekortmeni paralimpik koşucu Oscar Pistorius, cezaevinin avlusunda futbol oynarken görüntülendi.
Oscar Pistorius Vs A Horse 01:29
Oscar Pistorius Vs A Horse 33 izlenme - 5 yıl önce Oscar Pistorius Vs A Horse
Pistorius Hapishanede Böyle Görüntülendi 01:22
Pistorius Hapishanede Böyle Görüntülendi 18 izlenme - 3 yıl önce 14 Şubat 2013'te kız arkadaşını silahla vurarak öldürdüğü gerekçesi ile tutuklanan dünya rekortmeni paralimpik koşucu Oscar Pistorius, tutuklu bulunduğu hapishanenin avlusunda futbol oynarken görüntülendi.
Oscar Pistorius'a 5 Yıl Hapis Cezası 01:23
Oscar Pistorius'a 5 Yıl Hapis Cezası 20 izlenme - 4 yıl önce Kız arkadaşını öldürmekten hüküm giyen Güney Afrikalı ampute atlet Oscar Pistorius, 5 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
Pistorius Protez Bacaklarını Çıkardı! 01:16
Pistorius Protez Bacaklarını Çıkardı! 5 izlenme - 2 yıl önce Sevgilisini öldürmek suçundan yargılanan Oscar Pistorius, mahkemede protez bacaklarını çıkardı.